Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

evet tatlım okudum-anladım

yeni arkadaş gelmiş hoşgelmişşşş ben burcu kaptan yardımcısıyım bu takımla 17 kilo verdim şimdi bi 2.5 kilo aldım hedefimi düşürdüm vermeye çalışıyorum nişanım var 8 şubtta 22 yaşındayım aramıza hoşgeldin :KK52:

ebrucum hosgeldim bende basladim diyet ve spora bakaim ne olcak korumada okuyo ole seyler merak etme:KK19:
Hoşbulduk canım :KK16: Aynen yaaaa korumak vermekten daha zormuş. Sürekli alarm halindeyim kilo aldım alacağım diye. :KK52:

Kadin ve erkegin farki :)

Hosgeldin ebrucum
Hoşbuldum canım :KK16:

Kizlar menuler yazilmis guzel gorunuyorlar.afiyet olsun.
Bende yazicaktim,sporuda ekleyim diye bekledim ama yapasim yok sanki.
Ama icimde rahat etmiyor yapmiyorum diye.nekadar tuhaf..;-/
Hadi hadi kalk üşenme yap sporunu. Mis gibi içinde rahatlasın vücudunda. :KK34:

Sabah (12:00)
2 dilim kaşar peynir
1 cherry domates
1 haşlanmış yumurta
3 zeytin

16:00
Haşlanmış tavuk göğsü (100 gram kadar)
3 yemek kaşığı yoğurt

ara
1 kuru kayısı

Akşam (19:45 civarı)
2 tabak kısır
Turşu
1 bardak çay

su 1.5 litre. 2 yapıcam.
10 dk egzersiz ve dışarda 30 dk. kadar yürüyüş.

evet kısır elimde patladı tutamadım kendimi. :KK43:
Kaşar peyniri ve kısırın saati hiç olmamış. Su eğer 2 litre olmazsa az olur. Birde mümkün olduğunca bulgur ve turşu tarzı yiyecekleri cumaya yakın zamana yeme. (Sadece bir hatırtlatma):KK34:

Hosgeldin Ebru'cum.iş,ev,bebek,eş derken insan kendine bile vakit ayirmakta zorluk çeker.özellikle kıs aylarinda.Havalarda erkenden karariyor.Kolay gelsin sana..:KK66:)
Hoşbuldum canım.:KK16: Haklısın artık yetişemiyorum hiç bir şeye. :KK52:

hoşgeldin canım:KK3:
Hoşbuldum Özlem' cim :KK16:

selam kızlarrrrrrr :KK70: ben geldimmm menümü de yazayımm

sabah 1 yumurta 1 dilim ekmek

öğlen 1 tabak dondurucudan çıkarılmış taze fasulye

akşam 1 tabak ıspanak yemeği 1 tabak çorba yarım dilim ekmek

1lt su 1 saat+20dk+20dk yürüyüş
Başak' cım menün çok az olmuş. Umarım ilerleyen saatlerde acıkıp kaçamak yapmazsın. Ekmeğin nasıl bir ekmek? Beyaz ekmek mi? Onun haricinde su çok az olmuş. Yürüyüşler gayet güzel. Geçmişe bakmadım ama anladığım kadarıyla kaçamak yapmışsın. Listede olduğunu hatırlatmak istedim. Dikkat :KK34:

Selam kızlar
Ben hedefimi yazmayı unutmusum
Kilom cuma gunu 67 idi hedef bu cuma 66 dîyorum
Kuru kayısı aldım gun içinde atıstırmalık yicem bakalım
Ooooooo Tuba naptın sen yaaaaa :KK47: Çok kilo almışsın. Ben şu halimle bile senden 4 kilo azım. Neden bıraktın kendini bu kadar. Hadi bakalım toparlan en kısa zamanda. :KK53:

evet tatlım okudum-anladım
Sanırım aramıza yeni katıldın. Öncelikle hoş geldin aramıza. Ben Ebru. Takım kaptanıyım. Konya' da yaşıyorum. İki tane kızım var. Aynı zamanda çalışıyorum. Ayrıca 32 yaşındayım. (Merak edenler vardır belki diye yazayım dedim :KK9:) Sende kendini bu şekilde tanıtırsan sevinirim.

almayı düşünmüyorum cnm zaten :KK52:

tm canım bekliyorum :KK52:

evet canım kiloluyken 90 da taşıodu gögüslerim şimdi 85 takıyorum hatta o kadar gergindi ki ucu filan yoktu :KK50:

almıcam daha da vericem En Büyük KK

ben 4 mile fast yaptım bugün canım terletti zevklide terletmesinin nedeni kardiyo daha fazla ben 5 mil de yaparım yani arada onuda seviyorum

bende yarın başlıyorum :KK52:

Kizlar selam birkac gundur ugrayamadim
Cok yogunum bu ara
Ama artik tatile girdik derken
Aksam kizimla oyinoynarken dustum belim muthis ağrıyor
Zeynep' cim geçmiş olsun canım. Umarım şimdi daha iyisindir.:KK16:

şimdi iyiyim canım kulak zarının üstüne kir yapışmış yıkadılar geçti.çok sinir bozucu bişeydi :KK43:
Sana da geçmiş olsun Özlem' cim.:KK16: Geçmişi okuyamadığım için kaçırmışım. Ancak görebildim. :26:
merhaba kızlaaaar :KK16:

sonunda iyileştim ve geldim aranıza :KK16: reglda bitti rahatım artık hafif öksürüğüm kaldı ama önemli değil bunada şükür gerçekten çok kötüydüm inanır mısınız geçen akşam şehadet getirdim o denli kötüydüm :KK53: şimdi turp gibiyim :KK31:

bugün diyetime başladım eski diyetisyenimin verdiğine harfiyen uyuyorum çünkü kilom 61 :KK50:

Diyetisyen biriyle konuştum ara öğünlerimi yapmıcağımı söyledim oda sakın öyle bişey yapma dedi meyveni ye ki şekerini ayarlasın dedi bende ara öğünlerimide yarım bir meyveyle tamamlıyorum .

spor olarakta zumba yada leslie yapmayı düşünüyorum yani cardio yapıp kilo vermem gerek :KK31: incelme bi dursun incelmeyide hallederiz önce kilo bi düz 50 olsun diyorum.

Bu sefer istikrarlıyım kimse yolumdan geri çeviremez beniiiiiii :KK45: :KK76:
Hoş geldin Hanife' cim :KK16: Geçmiş olsun. Takımdan ayrılırken kaç kiloydun? Şimdi nerdeyse aynı kiloda sayılırız. Yeniden diyet yapmaya karar vermene sevindim. Çünkü diyetsiz kilo verilmiyor. :KK34:

selam kizlarr eve yeni geldim cok yoruldumm saclarimi da kestirdim onleri biraz kisa oldu ama daha bakimli duruyo insallah hemen uzar :KK43: bu arada 69.5 olmusum cok sevindimmmm halsizlik bas donmesi de olmadi ^_^ cok yurudum bu gun ondan oldu galiba hedef kilomu 68 e mi dusursem ki acaba
Sonuç çok güzel Başak' cım ama unutma. Önemli olan sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek. Çok acele etme. Yavaş gitsin geri gelmesin. Unutma çabuk verilen kilolar çabuk alınır. Kendin aç bırakma sakın. Çünkü bir yerden patlak verir. :KK34:

bugünkü menüm :

sabah 10 : 1 kkdan az peynir
4 yeşil zeytin
yarım domates
azıcık roka
2 kaşık süzme yoğurt
1 bardak süt
1 tane yumurta
1 dilim ekmek kepekli

ara 12 : yarım armut

öğle 14.00: 4 kaşık ıspanak yemeği
4 kaşık yoğurt
avucumun içinden daha küçük et haşlama
salata
1 kepçe tarhana çorbası

ara 16.45 : 1 tane elma
2 dilim ekmek kepekli

akşam 18.15 : çoban menemeni

su : 1.5 litre bitti

spor şimdilik yok ama karın hareketleri yapıcam 200 mekik çekicem ama değişik şekillerde alt karın üst karın hepsini çalıştırıcam :KK31:
bide yan yağlar için bi hareketim var onu yapıcam :KK31:
Menün çok güzel ama kahvaltın çok fazla geldi bana. Bu liste diyetisyenin verdiği liste mi? Yani yeniden gittin mi diyetisyene?

menüm

sabah (10.00)

1 haşlanmış yumurta
biraz beyaz peynir
1 tam buğday ekmeği
1 domates 1 salatalık
yeşil çay

öğle(14.00)

5 kaşık kıymalı ıspanak yemeği
2 kaşık yoğurt

akşam(18.00)

1 orta boy çupra fırında
3 fırında mantar
bol roka salatası
2 küçük parça kabak tatlısı:18:

9 büyük bardak su daha da içerim
sabah yarım saat yürüdüm birazdan yine yürüyüşe çıkıcam
Özlem' cim kabak tatlısı haricinde süper bir menü. Onlarda nazarlığı olsun. Tebrikler. Senin menülere bayılıyorum. :KK9:

yok ac kalmadim

sabah 5 zeytin 1 kucuk bi dilim peynir 4 ceviz 1 dilim ekmek yarim bardak cay

saat 11 gibi bi tane yumurta

saat 4 te bi simit

simdi de bir tabak ispanak yemegi yicem 1 dilim ekmek yerim belki birazcik haslanmis kirmizi etyerim eti cok sevmem annem zorlarsa yerim
Simit olmamış canım. Diyetteyken simitten uzak duruyoruz. :KK34: Ayrıca menün çok ama çok az. Yine söylüyorum aç bırakma kendini. :KK52:

Bugünkü menüm
Sabah 10:30
1 kase nesfit+süt

Öğle 14:15
1 tabak fırında kıymalı karnıbahar
1 kase yogurt+1yk keten tohumu

Akşam 18:30
1 kase yoğurt+5yk yulaf ezmesi

800ml yesil cay
3 litre su

Spor
00:45
20dk kosu bandı+20dk k.bisikleti

15:30
45dk k.bisikleti 250cal:KK52:
5dk sopayla saga sola dönme-eğilme hareketleri
:KK8:
Menün çok güzel canım. Afiyet olsun. Harikasın :KK9:

Gelelim menüme :KK31:

sabah 10.30 : 1 kk peynir
4 zeytin
1 yumurta
yarım domates
2 kaşık süzme yoğurt
1 dilim ekmek

öğle 14.00 : yağsız tost gül şeklindeki ekmeklerin 1 parçasından yani avuç içi büyüklüğündeydi

akşam 18.00 : mercimek çorbası 1 kepçe ve bol limonlu salata

su 2 litre şimdilik
spor yok

Sana da geçmiş olsun Özlem' cim.:KK16: Geçmişi okuyamadığım için kaçırmışım. Ancak görebildim. :26:
Hoş geldin Hanife' cim :KK16: Geçmiş olsun. Takımdan ayrılırken kaç kiloydun? Şimdi nerdeyse aynı kiloda sayılırız. Yeniden diyet yapmaya karar vermene sevindim. Çünkü diyetsiz kilo verilmiyor. :KK34:

Sonuç çok güzel Başak' cım ama unutma. Önemli olan sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek. Çok acele etme. Yavaş gitsin geri gelmesin. Unutma çabuk verilen kilolar çabuk alınır. Kendin aç bırakma sakın. Çünkü bir yerden patlak verir. :KK34:

Menün çok güzel ama kahvaltın çok fazla geldi bana. Bu liste diyetisyenin verdiği liste mi? Yani yeniden gittin mi diyetisyene?

Özlem' cim kabak tatlısı haricinde süper bir menü. Onlarda nazarlığı olsun. Tebrikler. Senin menülere bayılıyorum. :KK9:

Simit olmamış canım. Diyetteyken simitten uzak duruyoruz. :KK34: Ayrıca menün çok ama çok az. Yine söylüyorum aç bırakma kendini. :KK52:

burdan ayrılırken 57.4 mü neydi ama kurban bayramından önce 55.3tüm canım sonra kilo veremeyip ayrıldım zaten. şimdi 60.3 kilom :KK50:

canım o kahvaltı diyetisyenimin verdiği liste değildi o gün ben kahvaltı fazla yaptım nedense :KK1: Yeni gitmedim diyetisyenime ama diyetisyenim o listeye 50 olana kadar uyabiliceğimi söyledi ufak değişikliklerle :KK31:

Bişey sorucam kızlar hala mesaj sayımı yapıyor musunuz ve yapıyorsak bu hafta sayanlar kim söyler misiniz bana :KK31:

sabah
2 kuru kayısı
1 haşlanmış yumurta
2 yeşil zeytin
1 dilim peynir
2 cherry domates
1 dilim ekmek

ara
yarım sigara böreği (maalesef)
1.5 muz (muzlar büyük değildi)

akşam
fırında hamsi
bol salata
1 bardak kola :KK43:

şimdilik 1 litre su yatana kadar 1.5 litre yapıcam onu da.

bugün öğlen bişey yemedim üşendim sanırım. :KK50: ara kısmındakilerle idare ettim. ayrıca sigara böreğinin kalorisi çok çok yüksekmiş haberiniz olsun yedikten sonra baktım, iyi ki yarım yemişim. :KK37:
Burcu söylemiş zaten hepsini. Menün gerçekten kötü olmuş. Su çok az. :KK34: Kola, sigara böreği, muz bunlar diyette kesinlikle uzak durulması gereken yiyeceklerden.

kızlar moralim çok bozuk :KK14::KK14: annem dolabımı karıştırmış elbiselerimin ceplerini karıştırmış sevgilimin bana aldığı yüzüğü bulmuş saklamış nereye koydu bulamıyorum :KK43: bana yazdığı yazıları okumuş şimdilik bir şey demiyo ama sınadan sonra der kesin laf sokup duruyo :KK14: moralim çok bozuk hiç bir şey canım istemiyo tonlarca çikolata yeyip ağlamak istiyorum :KK14: sevmiyorum annemi her şeyimi karıştırıyo günlüğümü bile okuduu :KK14: bu evde yaşamak istemiyorum artık

kızlarınızın sizden nefret etmesiini istemiyosanız özel hayatlarına karışmayın eşyalarını karıştırmayın buda benden size kardeş nasihati olsun :KK14:

pek gelemeyebilirim bu sıralar foruma canım hiç bir şey istemiyo :KK14:
Umarım şimdi her şey düzelmiştir. Emin ol annen tamamen senin iyiliğin için çabalıyordur. Haklısın senin özel eşyalarını karıştırmaması gerekiyor ama seni kötülüklerden nasıl koruyabileceğini bilmiyordur. Sen sakın üzme kendini. :KK16:

kızlar bu ara depresyondayım sanki çok canım sıkılıyor
tatile girdim ama yine de kafam rahat değil
ama tek sebebi kilolarım
bu günkü menümü yazmıycam çok kaçamak yaptım
ama bundan sonra gün atlamadan menümü yazıcam
Zeynep' cim hadi kendine gel canım. Sen herşeyi başarabilecek bir güçtesin. Ben senin yapabileceğine inanıyorum. Öncelikle menün ne kadar kötü olursa olsun gel ve yaz lütfen. Ve beni düşün. Resimlerimi görmüştün dimi? 85,5 kilodan nasıl 61 e indiğimi biliyorsun. Ben yapabildiysem sende yapabilirsin. Topla artık kendini. :KK16:

70.6 oldum :/ ben boyle hizli alip veriyorum sonra catir catirr catliyorum
Benim sana söylediğim şeyde tam bu işte. Ayrıca hergün tartılırsan moralin böyle bozulur. Şimdi o tartını kaldır uzak bir yere. Cuma gelmeden de çıkartma sakın. :KK20:

Günaydin kizlar nasilsiniz?
Wc ihtiyaci icin kalktim baktim modemin isiklari yaniyor hemen fora girrym dedim. Dün bisürü kntr gitti buraya gircem diye. Abonelik yapmadikca net giderse gelenicem yinr.

Dünki menümüde yazayim
11
1kase nesfit ve süt

16
Yarim poaca olmamis ams
Dayanamadim :KK43:

18:30
3 tane kücük kabak dolmasi.
Yani bir bütün kabak büyüklügünde. Kabak inceydi icindeki pirinc cok azdi yNi.
Ve 1 kase yogurt.

2ltye yakin su

Biraz serbest egzersiz yaptm tuhaf hareketler :KK70:
Tatlım menün tam bir rezalet Biliyorsun dimi. :KK47: Bu arada eğer netin girerse cuma bildirimlerini nasıl yapacaksın? Biliyorsun buna mutlaka çözüm bulmamız lazım. Bildirim yapmazsan çok kötü olur. :44:

afiyet olsun canım ekmek fazla olmuş sanki ama kızarmış olması kalorisini düşürüyo diye duymuştum doğru mu bilemicem tabi :KK31:

canım bişey sorucam fındığı kavurmamızın herhangi bi sakıncası var mı sonuçta yağda felan kavrulmuyo :KK31:
Burcu anlatmış bir güzel. Fındık, fıstık gibi yağlı tohumları (öyle söyleniyor) çiğden tüketmek lazım. O zaman hem faydalı hem sağlıklı oluyor.

Sabah (11:30)
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
yarım bardak çay
çok az patates salatası

13:30
2 kuru kayısı

14:15
1 muz

Akşam (18:00)
Fırında köfte ve garnitürü (7 köfte,3 patates,biber,soğan,domates)
Bol salata
1.5 su bardağı portakal suyu

su çok az içtim. yatana kadar içerim daha.
Tatlım patates ve muz haricinde güzel bir menü. Ayrıca diyet boyunca lütfen meyve sularından uzak dur. Burcu sağ olsun iyice anlatmış. Bize masum gibi görünen yiyecekler bazen böyle sakıncalı olabiliyor. Zamanla öğreniyoruz ve zayıflama yolunda çok işe yarıyor bu bilgiler.

evet canım ben hemen hemen her gün yumurtayı yiyiorum.yumurta yediğim zaman daha tok tutuyor.yanlış mı yapıyoruz acaba her gün çok mu:26:
Yumurta çok sağlıklı bir yiyecek. Bence hiç bir sakıncası yok her gün tüketmenin. :KK34:

selam kızlarr ben geldimm nasılsınızz :KK3: yine kaçamak yaptım ya bu kaçamaklarım hiç bitmiyo benim napıcam ben
Ooooo Başak sen şimdiden su koyuvermeye başladın. Nolcak senin bu halin?:KK47:

yeşilçayı poşet içmiyorsunuz değil mi aktardan alıyorsunuz?
Ben liptonun poşet çayından içtim canım bir ara. Memnundum.

bi de ebrunun kaydettiği hedefler ve ulaşamazsak bunun cezası var. :KK52:
Evet bak hatırlatman süper olmuş. Herkes yeniden okusun. Cezalar yolda ona göre :KK47:

bu hafta bozmicam ne olursa olsun makarna da olsa kısır da olsa yemicem zaten dedem şimdi TOMBİŞŞ gel kızım yemek yiyelim dedi içime oturdu lafı :KK43:
Bunca zaman yedin de ne oldu? Önce bunu sor kendine. Bayıldım dedene çok iyi demiş. :KK60::KK60::KK60:

evet biraz kacamak yaptim kendimi toplamaya calisiyorum :-( o menulerle doyuyorum daha acikmadim yine de dikkatli olurum simiti de disardaydim ondan yedim . su da 1.5 ltreye cikardim simdi yatana kadar biraz daha icerim belki

Burcu söylemiş zaten hepsini. Menün gerçekten kötü olmuş. Su çok az. :KK34: Kola, sigara böreği, muz bunlar diyette kesinlikle uzak durulması gereken yiyeceklerden.

Umarım şimdi her şey düzelmiştir. Emin ol annen tamamen senin iyiliğin için çabalıyordur. Haklısın senin özel eşyalarını karıştırmaması gerekiyor ama seni kötülüklerden nasıl koruyabileceğini bilmiyordur. Sen sakın üzme kendini. :KK16:

Zeynep' cim hadi kendine gel canım. Sen herşeyi başarabilecek bir güçtesin. Ben senin yapabileceğine inanıyorum. Öncelikle menün ne kadar kötü olursa olsun gel ve yaz lütfen. Ve beni düşün. Resimlerimi görmüştün dimi? 85,5 kilodan nasıl 61 e indiğimi biliyorsun. Ben yapabildiysem sende yapabilirsin. Topla artık kendini. :KK16:

Benim sana söylediğim şeyde tam bu işte. Ayrıca hergün tartılırsan moralin böyle bozulur. Şimdi o tartını kaldır uzak bir yere. Cuma gelmeden de çıkartma sakın. :KK20:

Tatlım menün tam bir rezalet Biliyorsun dimi. :KK47: Bu arada eğer netin girerse cuma bildirimlerini nasıl yapacaksın? Biliyorsun buna mutlaka çözüm bulmamız lazım. Bildirim yapmazsan çok kötü olur. :44:

Burcu anlatmış bir güzel. Fındık, fıstık gibi yağlı tohumları (öyle söyleniyor) çiğden tüketmek lazım. O zaman hem faydalı hem sağlıklı oluyor.

Tatlım patates ve muz haricinde güzel bir menü. Ayrıca diyet boyunca lütfen meyve sularından uzak dur. Burcu sağ olsun iyice anlatmış. Bize masum gibi görünen yiyecekler bazen böyle sakıncalı olabiliyor. Zamanla öğreniyoruz ve zayıflama yolunda çok işe yarıyor bu bilgiler.

Yumurta çok sağlıklı bir yiyecek. Bence hiç bir sakıncası yok her gün tüketmenin. :KK34:

fircayi yedim :-D cuma gunu hedefe ulasamazsam yandimm :-D

tartiyi kaldiramam ki ama merak ederim kilom ne gerci boyle de moralim bozuluyo gecen 69.5 tim bu gun 70 ciktim simdi de 70.6 ciktim suyu birden ictim onun da etkisi var sanirim. en iyisi tartiyi kaldirmiyim sadece sabahlari tartilayim olur mu

saol ebrucum daha iyiyim allah şükür
ebru haklısın ne desen
canım azimliyim ama arada birşeyler eksik onu çözemiyorum
inşallah en kısa zamanda toparlayıp
bomba gibi olucam

Dünkü menüm
08:00
1 kuru incir+1 ceviz

11:00
1 haslanmıs yumurta
7 siyah Zeytin
Az peynir,sürk
Domates,salatalık
2 dilim ekmek
3 fincan çay

16:30
1 kase icli köfte
1 kase yogurt

1 türk kahvesi
800ml yesil cay
2 litre su

Günaydın kızlar. :KK16: Güzel ve kaçamaksız bir gün diliyorum herkese. :KK54:

Funda' cım benden bir görev istemiştin yaaaa. Al sana görev. Hergün menüleri takip edeceksin. Ertesi gün bana liste şeklinde bildireceksin. Şu menüsünü yazdı, şu yazmadı diye. Exelden bir çizelge oluştur. Üste tarih atarsın. Alta isimleri yazıp paylaşıp paylaşmadığını yazarsın. Bu arada akşama herkes menüsünü yazsın bi zahmet :KK51: Birde cuma günü yazılan hedefleri not alamadım. Şuan geriye dönüp bakma fırsatım yok. Senin zamanın varsa bakabilir misin?

günaydın beybilerr:KK16:

dünkü menüm:

sabah : 2 dilim kızarmış tam buğday ekmeği, biraz krem peynir salça, domates az tahin pekmez ve çay
öğlen : 1 küçük tabak salçalı makarna yanında yoğurt
ara : 2 avuç leblebi, 1 kupa yeşil çay
akşam : 1 tabak ıspanak az yoğurt, yarım dilim ekmek ve arkasından 1 kepçe salçalı makarna
ara : 1 türk kahvesi ve 1 dilim ev yapımı tramisu

canım gögüslerim braz sarktı şimdi sarkmadı desem yalan olur ama o kadar şikayetçi değilim çünkü zamanla toparlıyor onu gördüm. çatlaklarım var göbek kenrında ama çok dikkatli bakınca belli oluyor tatlım.

canım sağlıklı şeyler ye mesela kndine yulaf kepeği unu al yogurda karıştır ye meyve ye yogurt ye türk kahvesi iç kavrulmamış kuruyemiş ye ama tatlı yeme kola içme. çok bi kilon yok sanırımd yakınız yarışabiliriz fndkkrdu ile yarışıyoruz ve spora başladık birlikte

olabilir cnm yarışalım :) bana da motivasyon olur çok saldım kendimi ihtiyacım var buna :)) ben sporumu aksatmam zaten leslie ile 3 mil yaparım haftada üç kez falan ondan sonra da spor salonunda öğrendiğim hareketleri yapıyorum...yürüyüşü de çok severim hava iyi olduğunda baya yürüyorum dışarıda

sabah(10:30)
2 yumurtadan tereyağlı yumurta
1 dilim kızarmış tam bugday
yarım kk peynir
5 zeytin
şekersiz çay

öğle(15:00)
2 kepçe şehriye çorba
2 acı biber

akşam(18:15)
1.5 porsiyon yani dolu dolu bi tabak
hamsi bugulama
salata
yarım dilim tam bugday

1 sade türk kahvesi
1 maden suyu

2.8 litre su
46 dk leslie 4 mil fast

:KK42::KK42:

sporun da menün de gayet iyi tatlımm

menüm

sabah(10.30)

az beyaz peynir
az çeçil peyniri
5 zeytin
1 haşlanmış yumurta
2 etimek
yeşil çay

öğle(13.30)

3 tk yulaf ezmesi
2 yk meyveli müsli
1 bardak süt

akşam(17.30)
6 yk zeytinyağlı taze fasulye
3 yk yoğurt

hiç kaçamak yapmadım bugün :nazar: 8 gibi yeşil çayla 10 tanede çiğ badem yerim belki
10 bardak su içtim sanırım sayıyodum ama bi ara karıştı :)
1 saat fitness

senin de menün ve sporun örnek cnm tebrikler

Kizlaar uzun bi aradan sonra menumu yazayim:)
Sabah 8
2 siyah zeytin
1 salatalik
1 domates
1 kk peynir
1 turk kahvesi orta
Ogle
Biraz misir gevregi yedim sut unutmusum
Yarim elma
2 mandalina
1 bitki cayi
1 turk kahvesi
Aksam
Sezar salata 1 tabak ama sosunda nar eksisi zeytinyagi sarmisak ve limon var mayonez felan koymadim yani
2 lt su ictim daha 1 ltde icerim

öğle çok hafif ben hayatta duramam meyveyle bravo

Sabah (12:00)
2 dilim kaşar peynir
1 cherry domates
1 haşlanmış yumurta
3 zeytin

16:00
Haşlanmış tavuk göğsü (100 gram kadar)
3 yemek kaşığı yoğurt

ara
1 kuru kayısı

Akşam (19:45 civarı)
2 tabak kısır
Turşu
1 bardak çay

su 1.5 litre. 2 yapıcam.
10 dk egzersiz ve dışarda 30 dk. kadar yürüyüş.

evet kısır elimde patladı tutamadım kendimi. :KK43:

kısır 1 tabak olsa iyiymiş

selam kızlarrrrrrr :KK70: ben geldimmm menümü de yazayımm

sabah 1 yumurta 1 dilim ekmek

öğlen 1 tabak dondurucudan çıkarılmış taze fasulye

akşam 1 tabak ıspanak yemeği 1 tabak çorba yarım dilim ekmek

1lt su 1 saat+20dk+20dk yürüyüş

gayet güzelll

Gelelim menüme :KK31:

sabah 10.30 : 1 kk peynir
4 zeytin
1 yumurta
yarım domates
2 kaşık süzme yoğurt
1 dilim ekmek

öğle 14.00 : yağsız tost gül şeklindeki ekmeklerin 1 parçasından yani avuç içi büyüklüğündeydi

akşam 18.00 : mercimek çorbası 1 kepçe ve bol limonlu salata

su 2 litre şimdilik
spor yok

fazlasıyla hafif

Dünkü menüm
08:00
1 kuru incir+1 ceviz

11:00
1 haslanmıs yumurta
7 siyah Zeytin
Az peynir,sürk
Domates,salatalık