Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Başak hedef kilonu da yaz canım. Bildirmemiz lazım. Boyun kaçtı?

dün çok karbonhidrat tükettim cnım genayda en sevdiğim partadan getirmiş yedim valla şuan kabızım
Konu bikini olunca daha cook pasta getirir sana
Kızlar Zeynep' ten haberi olan var mı? Saat 11:30 u geçti. :26:

Kaptancim dün aksam 2kisi bildirim yapmisti. Biridenyarin karne günüm ondan simdinbildirim yapiyorum yazmisti. Bi bakayim bulursam yazarim

Konu bikini olunca daha cook pasta getirir sana

Kaptancim dün aksam 2kisi bildirim yapmisti. Biridenyarin karne günüm ondan simdinbildirim yapiyorum yazmisti. Bi bakayim bulursam yazarim

şimdi tatil bölgelerine gidersek izin veriyo canım mesela ankarada hiç sort giyemem yazın 3 günlüğüne kaçamak yaptık amasraya gittik orda şort giymiştim

şimdi tatil bölgelerine gidersek izin veriyo canım mesela ankarada hiç sort giyemem yazın 3 günlüğüne kaçamak yaptık amasraya gittik orda şort giymiştim

Dogru bazi yerlerde bikini giymek dahada fazla dikkat cekiyor. Ben kadinlar arasi haricinde bikiniye karsiyim, bir nevi ic camasiriyla namahrem gözlere cikiyorsun ama tabu bu benim sahsi fikrim, herkes kendi bedeni icin kendi karar verir :)

2 den sonra filan yapar canım olmadı sbit göstersek olmamı :26:

Mecburen bekleyeceğiz canım. Keşke önceden haber verseydi. İyi olurdu. Normalde vakti geçenleri almıyorum ama bugün bekleyelim Zeynep' i. Umarım gelir en kısa zamanda. Sabit göstermemiz olmaz maalesef

Dogru bazi yerlerde bikini giymek dahada fazla dikkat cekiyor. Ben kadinlar arasi haricinde bikiniye karsiyim, bir nevi ic camasiriyla namahrem gözlere cikiyorsun ama tabu bu benim sahsi fikrim, herkes kendi bedeni icin kendi karar verir :)

şimdiye kdar etekli korseli mayolar giydiğim için giymek istiyorum canım ama rahat olur muyum onuda bilmiyorum açıkçası şimdilik bi iddia belkide gencay giymeyeceğimi düşündüğü içinde böle bişi yapmış olabilir ama sonuçta motive olmak için iyi bi durum şuan

Funda' cım kilo almana çok ama çok üzüldüm. Lütfen biran önce toparla artık kendini. Bugün sende kilo verebilmiş olsaydın eğer ortalamamız çok yüksek olacaktı ve cezalarımızın kalkma ihtimali vardı. Takım içinde çok ama çok kötü oldu. Senden haftaya çok iyi bir sonuç bekliyorum. Hiç bir bahane kabul etmiyorum. Eğer yapamayacağını düşünüyorsan seni izne ayırabilirim. Ama biliyorsun ki listeden çıkınca ipin ucu daha da çok kaçıyor. Karar senin. :26:

Kilo bildirimi

Gecen hafta 66.7kg
Bugün 65.8kg
Fark 900gr verdim.

Aslinda dün sabah 65.5kgdim ama wc sorunum var ondan bu gün daha yüksek sanirim.

Ama mutluyum 65e yol aldim
Tebrikler cnm.kac kilo ile nezamn baslamistin?
Arkadaslar herkese Günaydın.
Kilom sabit.
Tebrikler cnm buda iyi bir sonuc.hamilesin cunku.:)
heyyy haftaya 70li rakamları görceksin bebegimmmm
:
Insallah cnm insallah. kabizlik sorunum olmasa daha iyi olurdu.
günaydınn kızlarr

geçen hafta :70.8
bugün : 70.1
fark :700 gr

bende artık 60 lı kiloları görmek istiyorummm (
Tebrikler cnm.kesin haftaya gormeye basliyacaksin.cunku hem guzel besleniyorsyn hem spor yapiyorsun.
geçen hafta: 62.3

bu hafta: 61.5

fark: 800 gr
Tebrikler cnm.:))
öle kalori sayıyorum diye sağlıksızda beslenmedim canım ama işe yaradı diyebilirim
Kac kalori aliyorsun gunde.bende o kilo verdigim donemlerde denemistim.ise yariyor bence.)
geçen hafta 79.7
bu hafta: 78.7
giden: 1000

bi kahvaltı yapayım

Tebrikler cnm.:)

Evet kesinlikle bende gecen yaz tatile gidecegim icin daha bir motive olmustum bikini giyip yüzecek güneslenecektim bayanlar tatafinda. Belime sal takmamak icin direndim ama tatil bazi saglik sorunlarindan iptal oldu belki bu yil artik bakalim :)
Ben tatile gitmesem bile bikini formuna girmek istiyorum 10kg vermen gerek + spor sanirim yetisir yaza kadar dehilmi? :)

17-01-2014 : 10
18-01-2014: 2
19-01-2014: 0
20-01-2014: 4
21-01-2014: 0
22-01-2014: 5
23-01-2014: 10

canım 1381 kalori gözüküyor şuan sitede hedef kiloma gelene kadar

Ben doğumdan 4 ay sonra bikini giydim Burcu Geçen yaz Çeşme' ye gittik. Hatta üst beden 38 alt beden nolur nolmaz diye 40 almıştım. Gayet güzel oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…