Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Evet kesinlikle bende gecen yaz tatile gidecegim icin daha bir motive olmustum bikini giyip yüzecek güneslenecektim bayanlar tatafinda. Belime sal takmamak icin direndim ama tatil bazi saglik sorunlarindan iptal oldu :KK43: belki bu yil artik bakalim :)
Ben tatile gitmesem bile bikini formuna girmek istiyorum 10kg vermen gerek + spor sanirim yetisir yaza kadar dehilmi? :)

yetişir canım bende pazartesi başlıorum spora çok gaza geldimm :KK52:

Ben doğumdan 4 ay sonra bikini giydim Burcu :KK52::KK53: Geçen yaz Çeşme' ye gittik. Hatta üst beden 38 alt beden nolur nolmaz diye 40 almıştım. Gayet güzel oldu :KK9:

bende giymek istiyorum şuan da giyerim ama basenlerim biraz rahatsız ediyo beni o yüzden haftada 4 gün filan spor yapcam ama leslie ile başlıcam 55 düşünce sıkılaşmak için fitness yapıyım diyorum zaten tatile gdince 3 4 daha veririm çünkü hiç denizden çıkmıcam :KK53:

Tebrikler cnm.kac kilo ile nezamn baslamistin?

Tebrikler cnm buda iyi bir sonuc.hamilesin cunku.:KK66::)

Insallah cnm insallah.:KK66: kabizlik sorunum olmasa daha iyi olurdu.

Tebrikler cnm.kesin haftaya gormeye basliyacaksin.cunku hem guzel besleniyorsyn hem spor yapiyorsun.:KK66:

Tebrikler cnm.:))

Kac kalori aliyorsun gunde.bende o kilo verdigim donemlerde denemistim.ise yariyor bence.:KK66:)

Tebrikler cnm.:)

Canim ben gecen yil mart ayinda basladim diye hatirliyorum. 82 kg ile basladim, 79kg ile listeye girdin, 6.aya kadar 72fln olmustum ama arada kacamaklarim olmustu cok. Sonra 3ay izine ayrildim. 10.aylarda 73ile geldim tekrar izine ayrildim ve sonra 2hafta fln önce tekrar listeye girdim 69 veya 67kg ile tam hatirlmiorum herseyi. Yani karisk biraz birakip basladigil icin. Toplan izinli kacamakli 10y önce gruba geldim. 3-4ay izinler dersek 6-7ayda verdim. Baya uzun oldu :KK70:

Burcu geçmişi okudun mu? Spora başlıyorum iki hafta sonra. Pilates ve yüzme :KK76::KK8: Süper olacak inşallah incecik çıpçıtır olacağım :KK52:

Burcu Ya aslında dün akşam yemek yemeden tartıldığımda 93 düm yattım sabah 94 çıktım anlamadım 1 kilo alacak kadar yemedim ki ama bu hafta sabah kahvaltm olmadı gibi bişe çok dengesiz beslendim.Bırakmadım ama asılmadım da şu rejim işine haftaya da beceremzsem veda edecem heralde buraya:KK43:

Burcu geçmişi okudun mu? Spora başlıyorum iki hafta sonra. Pilates ve yüzme :KK76::KK8: Süper olacak inşallah incecik çıpçıtır olacağım :KK52:

ayy yazcam yazcam unutuyorum. hadi bakalım daha çıtır ol :KK53:ya yüzme bende istiyorum ya istediğim gibi bi yer bulamadım :KK50: evin üst tarafında var ama onunda günleri uymuyo bana :KK50:

Burcu Ya aslında dün akşam yemek yemeden tartıldığımda 93 düm yattım sabah 94 çıktım anlamadım 1 kilo alacak kadar yemedim ki ama bu hafta sabah kahvaltm olmadı gibi bişe çok dengesiz beslendim.Bırakmadım ama asılmadım da şu rejim işine haftaya da beceremzsem veda edecem heralde buraya:KK43:

o zaman ödemlisindir canım :KK50:

Ben doğumdan 4 ay sonra bikini giydim Burcu :KK52::KK53: Geçen yaz Çeşme' ye gittik. Hatta üst beden 38 alt beden nolur nolmaz diye 40 almıştım. Gayet güzel oldu :KK9:

Masallah ebrucum 4ay digumdan sonra hemen forma kavusmana! Annemde dogrusu hamile oldugunu 6aylikken ancaknsoruomuslar sen hamilemisibbdiye ve dogumdan döndügü hic bellin olmazmis. Babamda formda. Artik kime cektiysen :KK70: saka bir yana troiddendi bence.
Catlaklarin ve selülitlerin oldumu, yada nasil yok ettin ebrucum. Ablamda cok catlak car ve benimde selülitlerim var :KK43:

yetişir canım bende pazartesi başlıorum spora çok gaza geldimm :KK52:

bende giymek istiyorum şuan da giyerim ama basenlerim biraz rahatsız ediyo beni o yüzden haftada 4 gün filan spor yapcam ama leslie ile başlıcam 55 düşünce sıkılaşmak için fitness yapıyım diyorum zaten tatile gdince 3 4 daha veririm çünkü hiç denizden çıkmıcam :KK53:

Spora 4 kg filan sonra baslicam ama yetisir insallah

Funda' cım kilo almana çok ama çok üzüldüm. Lütfen biran önce toparla artık kendini. Bugün sende kilo verebilmiş olsaydın eğer ortalamamız çok yüksek olacaktı ve cezalarımızın kalkma ihtimali vardı. Takım içinde çok ama çok kötü oldu. Senden haftaya çok iyi bir sonuç bekliyorum. Hiç bir bahane kabul etmiyorum. Eğer yapamayacağını düşünüyorsan seni izne ayırabilirim. Ama biliyorsun ki listeden çıkınca ipin ucu daha da çok kaçıyor. Karar senin. :26:

Üzgünüm Ebrucum evet farkındayım takıma zarar verdiğimin motive olamadım bi türlü bende hiçbir bahaneyi kabul etmiyorum 1 hafta daha denicem yine olmazsa izne ayır beni:KK50:Bu hallere düşecek kızmıydım ben yaaaa:KK14:

Üzgünüm Ebrucum evet farkındayım takıma zarar verdiğimin motive olamadım bi türlü bende hiçbir bahaneyi kabul etmiyorum 1 hafta daha denicem yine olmazsa izne ayır beni:KK50:Bu hallere düşecek kızmıydım ben yaaaa:KK14:

Olur canim olur 80lere cok yolun kalmadi :)

üzülme canım yaa :KK50:
elin yemeklere gittiğinde takımını hatirla geri çek kendini haftaya inanıyorum çok güzel kilo vereceksin. 13. takım olarak güçlüyüzz bizz :KK76::KK76: haftaya 1. olalım kızlarr

Masallah ebrucum 4ay digumdan sonra hemen forma kavusmana! Annemde dogrusu hamile oldugunu 6aylikken ancaknsoruomuslar sen hamilemisibbdiye ve dogumdan döndügü hic bellin olmazmis. Babamda formda. Artik kime cektiysen :KK70: saka bir yana troiddendi bence.
Catlaklarin ve selülitlerin oldumu, yada nasil yok ettin ebrucum. Ablamda cok catlak car ve benimde selülitlerim var :KK43:

Spora 4 kg filan sonra baslicam ama yetisir insallah

ay o selülitler bendede var yaaaaa :KK50:

Bu kadar yayildigim yeter kalkayim yemek yapayim, pilavda yapcam ama yemicem tabiki:)
Evide toparlayayim grsz kizlar :)

Hani kilo verince azaldimi onuda bilmiyorum karsilastiramiyorum, resim cekmekte istemiyorum yanlislikla biri görebilir yada bi dügmeye dokundunmu bütün face instagram twitter alemine rezilnolurum :KK70:

benim kilo verince azaldı ama hala var tabi hmen bi manken bacağı olamaz ama az daha istiyorum :KK51:

Aslında ozzlleemm olan Özlem senide listeye almayı düşündüm ama geçen hafta iki gün nerdeyse takıma hiç uğramamışsın. Sanırım Bursa' ya gittiğin dönemdi yanlış hatırlamıyorsam. Eğer sende uzun süre devam etme ve bol paylaşım sözü verirsen bu hafta senide listede görmek isterim. :KK34:

Evet canım Bursa'da olduğum için yazamamıştım.Uzun süre devam etmek istiyorum her gün paylaşımda yapmaya söz veriyorum zaten çok seviyorum burayı :)listeye girersem çok sevinirim

kızlar geç kaldım kusura bakmayın

okuldan erken çıkarız diye yazmamıştım kilomu ancak gelebildim
geçen hafta: 88.1
bu hafta: 87.5
fark:600 gr

ama millet kalorim var diye sağlıksız şeyler yiyo beni ekle canım istersen

bende sağlıksız şeyler yiyecek kadar kalori hakkı bile yok. kalori limitinin yarısı kahvaltıyla doldu. yanlış bir şeyler mi yaptım acep? 537 görünüyor limit. :KK53: ekleyeyim, adın ne?

X