Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bugünkü menüm

Sabah 09:30
Yarım simit:-/
1 yk muhammara
1 yk yesil zeytin
1 parca peynir ve cay

Ögle 13:30
4 yk bol yesil mercimekli bulgur pilavı
4 yk hamsi
1 dilim çavdar ekmegi

Ara 16:00
2 yk kadar yer fıstıgı

Akşam 18:30
4 yk hamsi ve roka

2 poset yeşil çay
2,5 litre su

Spor
Sabah 30 dakika bebek arabasıyla yürüyüş

Son düzenleme:
Bugünkü menüm

1 yk muhammara
1 yk yesil zeytin
1 parca peynir ve cay

4 yk hamsi
1 dilim çavdar ekmegi

2 yk kadar yer fıstıgı

4 yk hamsi ve roka

2 poset yeşil çay
2,5 litre su

Spor

simit dısında güzel cnm:KK9:

Bugünkü menüm

1 yk muhammara
1 yk yesil zeytin
1 parca peynir ve cay

4 yk hamsi
1 dilim çavdar ekmegi

2 yk kadar yer fıstıgı

4 yk hamsi ve roka

2 poset yeşil çay
2,5 litre su

Spor

canım bulgur pilavını keşke sadece bir öğün yeseydin ayrıca pilav olduğu zaman ekmek yememeni öneririm onun dışında güzel bir menü.ayrıca poşet yeşil çay kullanma bence ,ben uzun bi süre poşet çay içtim.sonra aktardan aldığımı içmeye başladım o şekilde tadı daha güzel oluyor.poşet çayların tadında burukluk acılık oluyor ben sevmiyorum

arkadaşlar ben hiç meyve yiyemiyorum daha doğrusu sevmiyorum kırk yılda bir önüme konursa aklıma geliyor.vitamin açısından diyette meyve olmalı deniyor siz bu konuda ne düşünüyorsunuz muhakkak olmalı mı?

arkadaşlar ben hiç meyve yiyemiyorum daha doğrusu sevmiyorum kırk yılda bir önüme konursa aklıma geliyor.vitamin açısından diyette meyve olmalı deniyor siz bu konuda ne düşünüyorsunuz muhakkak olmalı mı?

Canim bende oleyim aslinda ama gunde yne 1 mandalina filan tuketmeye calisiyorum ama oglen 3 e jadar cunku oglen 3 ten sonra hareketlerimiz azaldigi icin meyve sekeride kolay depolandigi icin tavsiye etmiyorlar sutte ole :KK31:

Canim bende oleyim aslinda ama gunde yne 1 mandalina filan tuketmeye calisiyorum ama oglen 3 e jadar cunku oglen 3 ten sonra hareketlerimiz azaldigi icin meyve sekeride kolay depolandigi icin tavsiye etmiyorlar sutte ole :KK31:

meyveyi 3 ten sonra yememek gerektiğini biliyordum ama sütü bilmiyordum.inş aklıma gelirde kendimi zorlayarak günde bi tane yerim :KK4: mandalinayı portakalı hiç sevmem ama kabuklarına bayılıyorum :)))

Tabiki önemli fakat ben yemiyorum cünkü canim tek aksamlari meyve istiyor, 3ten sonrada yiyemeyecegimiz icin genelde yemiyorum. Cok nadir 3ten önce canim cekerse yerim

Hayirli geceler kizlar bugün kendimden memnunum, yarinda olcam insallah. Artik 65e yelken acmak cok istiyorum. Boyum kisa oldugu icin halen BMI cok yüksek

Günaydın kızlar.. Herkese az kalorili, bol sporlu, saglıklı ve mutlu günler diliyorum.:)
Cumaya az kaldı kızlar.herkes istedigi sonucu görür insallah.Ama hicbirsey yapmadan olmaz.Elimizden geldigi kadar çaba sarfetmemiz lazım.Yoksa ömür boyu vıcık vıcık yaglarla yaşamak zorunda kalırız.:) :)

Son düzenleme:
Canim ayni ögünde 2 dilim ekmek, üstelik günde 4dilim ekmek, 1 kasik bile olacak olsa pilav, albeni kesinlikle olmamis.
Yarin insallah gzl bir menü olur.
Cumaya cok kalmadi :KK66:
Haklısın cnm işte bu yüzden burdayım ya bgn çok daha iyi olucak
Canim normale bende sdce sabah yiyorum ama yogurtlu yedigim icin oglen yaninda yedim normalde biliosun ben hep tek dilim :KK34:

Canim simdi 4 dilim ekmek var 1 kepce pilav var albeni var hepsi karbonhidrat grubu ve cok agir olmis bence bunyen bunu yakacagina depolamak daha cazip gelmistir ki tahin
pekmez var kilon az bu sekilde kiko vermen zor :KK14: verirsen bile kalici olnaz
Haklısın burcuuu ama sizin sayenizde düzene giricem tez zamanda kurtulmak istiyorum kilolardan çünkü
merhaba kızar bursadan döndüm.hattımdaki int bittiği için bursadayken giremedim.pek iyi bi haftasonu geçirmedim ne yazık ki ama diyetimi pek bozmadım sadece pazar günü biraz fazla kaçırdım ama her şey yolunda sayılır :)bugünki menümü paylaşıyorum sağlıklı yemeğe devam :)

sabah(10.30)

40 gr light peynir
1 haşlanmış yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
1 kupa şekersiz yeşil çay

öğle(13.30)

7 yemek kaşığı ıspanak yemeği
3 yemek kaşığı yoğurt

akşam(18.00)

4 yemek kaşığı yulaf ezmesi
2 yemek kaşığı meyveli müsli
8 çiğ badem
1 bardak yağsız süt

20.30 gibi 1 kupa yeşil çay yarım paket diyet kraker (30 grlık paketin yarısı)

bol bol su içtim
spor yok
Süper menu çok hafif
Bugünkü menüm

1 yk muhammara
1 yk yesil zeytin
1 parca peynir ve cay

4 yk hamsi
1 dilim çavdar ekmegi

2 yk kadar yer fıstıgı

4 yk hamsi ve roka

2 poset yeşil çay
2,5 litre su

Spor
Gayet iyi görünüyo
Günaydın kızlar.. Herkese az kalorili, bol sporlu, saglıklı ve mutlu günler diliyorum.:)
Cumaya az kaldı kızlar.herkes istedigi sonucu görür insallah.Ama hicbirsey yapmadan olmaz.Elimizden geldigi kadar çaba sarfetmemiz lazım.Yoksa ömür boyu vıcık vıcık yaglarla yaşamak zorunda kalırız.:) :)

Haklısın özlemciim emek vermeden olmaz

günaydın kızlarrr güne yağmurlu başladı ankaraaaaa:KK52: kaçamaksız bi gün diliyorum :KK54:

X