Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Alisamadim klavyeme ya.
Cok seker var misirin kendinde demek istedim :)
Tarif icin cok tskler. Unsuz gayet güzel diyet yemegi olur süper denicem ins bigün

Kizlar iyiki varsiniz fitligimi size borcluyum bicoguna göre fit degilim ama eski halime kiyasen fitim 🙅🙆💁
Yarin görüsmek üzere insallah. Hayirli geceler kizlar

Günaydinnnn citirlar ve citir olma adaylari. Cumaya kadar cok eksiye düselim insallah :)

Hosgeldin canim
Ben eylulden beriburadayim 7 kilo falan verdim
Adim zeynep
34 yasindayim
2 kizim var ve öğretmenim
170 cm ve 88 kiloyum

Ben canan tanistigimiza memnun oldum zeynepcim
Bende ev hanimiyiml29 yasindayim.1.64 boy 74 kiloyum
Benimde 2kizim var
Burada sizlerle beraber zayiflamayi cok istiyorum

Mrb oncelikle davet ettiginiz icin coook tesekkur ederim.takim kurallarini okudum ve anladim.bugun itibariyle 59.9 kgyim.165 boyum var ve hedefledigim kilo 55 kg.hepimize kolay gelsin

Mrb oncelikle davet ettiginiz icin coook tesekkur ederim.takim kurallarini okudum ve anladim.bugun itibariyle 59.9 kgyim.165 boyum var ve hedefledigim kilo 55 kg.hepimize kolay gelsin
Hosgeldin cnm ben nur 22 yadindayim 5kg hemen veriliyor canim iyisin yani isin kolay burada ne 10-30kglar veriliyor :)

Benimde 2kizim var

bende canım
canım senin çok kilon yok cabuk verirsin umarım kızların kaç yasında

canım bence sen kilolu değilsin yaaa
ama tabi insanın mutlu olduğu kilo vardır
5 kg ımı hemencecik verirsin inşallah

Selam kızlar, finallerim bitti, şimdi bitirme ödevim kaldı bir tek, onuda hazırlayıp, izne ayrıldıgım kilonun altına dusup gelicem takıma, listeye girîcem inşallah, izne ayrılırken 64.2 idi, şimdi 66 kiloyum, 1,8 fazlam var malesef, bu tatilde spor yapıcam insallah okul baslayana kadr en azından.. Buraya suan tam dönüş yapamıyorum cunku telefonum yok, bu eşiminki,
Benim o sorunlu , surekli servise giden telefonumu hatırlarsanız tuketici haklarına basvurmustum, benim lehime sonuclandı, telefonu gonderdim simdi parasını iade etmelerini bekliyorum:)
Söyle bi rahat doneme gireyim her acıdan hemen gelicem yanınıza:)
Öpüyorum herkesiii

canım geçmiş olsun sınavların bitmiş
bitirme ödevinde kolay gelsin verirsin canım 1.8 i
telefonun konusunda da bu teknoloji şans
inşallah daha güzelini alırsın şimdi

Allah zihin acikligi versin cnm

Gecmis olsun canim

teşekkür ederim canım

Gecmis olsun cnm.umarim ciddi bir sorun yoktur.

Basarilar burcucum.balayi yeri baktiginiza gore dugun tarihi netlesmistir insallah.hersey gonlunuzce olsun cnm.

Nice saglikli,mutlu yillar diliyorum kaptan.;-)

canım baya kötüyüm 1 haftadır yataktayım hala kötüyüm ölüyorum sanki

Gecmis olsun canim
Gripmi oldun yokss

teşekkür ederim canım grip+öksürük

Kızlar iyileşip diyetime devam edicem gerçi dikkat ediyorum ama hastayken biraz zor oluyo malesef burayı bikaç günlüğüne ihmal edebilirim kılımı kıpırdatacak halim yok çünkü

Benimde 2kizim var
Hosgeldin canan.bende 25 yas,165 boyunda bayundayim 2013 mayis ayinda 75 kilo ile girmistim takimA.agustos ayinda 67.5 ile ayrildim.ama sonuc cok kotu oldu.bu ayin 6sinda 83 kilo ile tekrar basladim.bence kafanda bitirirsen hersey cok daha kolay olur.;-)

Aramiza hos geldin cnm.insallah bende 60'li kilolari gormeye baslarim.

Kızlar iyileşip diyetime devam edicem gerçi dikkat ediyorum ama hastayken biraz zor oluyo malesef burayı bikaç günlüğüne ihmal edebilirim kılımı kıpırdatacak halim yok çünkü

Gecmis olsun cnm.insallah en kisa zamanda iyilesirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…