Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bundan sonra oyle yapicam her seyden azar azar yicem yanlisimi gormus oldum
bide sen 20 kiloyu kac ayda verdin?

4 kilosunu ne zaman verdim hatrlamıyorum canım ama 74ten 68.800e inmişim. 1 nisanda 68.800le başladım diyete ramazan bayramının 1.günü bıraktım 54te. ve sonra 58 olmuştm. yani ortalama 4 ayda verdim canım. ama ben ramazan başladığında bırakmıştım rejimi ramazan ayı boyuncada verdim 3kg o yüzden onu da sayıyorum

Kokay gelsin cnmmm

Peki sporu duzenli yaptin mi? Ben haftada 4 gun dershaneye yuruyerek gidiyorum 20 dakika suruyo gunde 40 dk yuruyus yapmis oluyorum artik yolu biraz uzatirim 80 dakika falan yurumus olurum evde de 15 dakika spor yapiyorum yeterli olur mu?

Peki sporu duzenli yaptin mi? Ben haftada 4 gun dershaneye yuruyerek gidiyorum 20 dakika suruyo gunde 40 dk yuruyus yapmis oluyorum artik yolu biraz uzatirim 80 dakika falan yurumus olurum evde de 15 dakika spor yapiyorum yeterli olur mu?

valla yürüyüş yap yeter canım. ben ilk zamanlar evde yapıyodum sporumu 20 dk yürüyodum akşamları hatta o kadar bile sürmüyodu ama verdim gayet güzel kilo. son 1 ay falan ramazandan önce yüzmeye gittim haftada 2 gün. onunda faydası olmuştu. ramazanda onu da bıraktım rejimide. senin 4 gün yürüyüşün fazlasıyla süper. tempolu yürü bol bol su iç fıstık gibi olursun. evdede biraz bacak kol çalış sarkma yapmasın vücudun

:-D bacak degil de kol calismam lazim bi turlu incelmiyo kollar

Bence yetrli olir ama bolgesel egzersiz arastirip yapabilirsin.

hadi olmuşsun iyi ben hala bekliyorum regl olmayı
doğumdan sonra düzene girmedi hala

hoigeldin canım
inşallah en kısa sürede kurtulursun kilolarından

ne kadar sürede vereceğin sana bağlı
istikrarlı olursan daha çabuk gider
birde protein ağırlıklı beslenirsen daha çabuk verirsin

kolay gelsin canım
neredeydin canım sen sular donacak kadar soğuk

ığdırlıym canım,şuan ilçesinde kalıyorum

Son düzenleme:
kahvaltıdan sonra 4 kase çorba içtim.
2.5lt su
40 dk tempolu yürüyüş yaptım.

Ben de butun gun kollarimi savurup durdum :-D

Sabaah kahvaltida 2 yaprak marul yedim (tamam bidaha yapmicam) :-D

Oglen 1 tane yumurta (kacamak olarak 1 tane soslu misir) ama sadece 1 tanecik

arada mandalina boyutunda bi portakal yedim

askam da 5.30 gibi biraz sulu patates yedim 2 kasikta kisir yedim ^_^ kisira hic karsi koyamam

canım kahvaltı hakkındaki düşüncemi biliosun. öğlen geçiştirmişsin akşamda patates yemişsin patates depo nişasta oldğ için yediğin andan itibaren kan şekerini yüksek tutar ve yağ yakımına engel olur. kısıra karşı değiliz yiyebilirsin ama cumadan önceki 2 gün hariç. çiğ bulgur olduğu için şişkinliği geç gidiyo buda cuma tartıya yansıyo

Bu gun komple yanlis beslenmisim yani

Bu gun komple yanlis beslenmisim yani

öle düşünme canım yinede aöacımız sğlıklı beslenmeyi öğrenip öğretmek diyet zaten kendiliğnden geliyo akşam acıkırsan bi kase yoğurt ye meyve veya süt tüketme onlarda kan şekerini yüksek tutup yağ yakımını engelliyo

Tamam acikirsam yogurt yerim bide bu gun 1 litre su icebildim bi anda 2 litre su zor geldi gun gectikce onu da arttiririm

sabah:
Açma yedim
Sekersz cay

Öğlen:
Doner tavuk
Ayran

Akşam:
Bır kepce şeh corbası
Bır kepce kuru fasulye

bugünden sonra menülerimi sürekli yazmaya özen göstericam
sabah:
1 kk peynir
1 yumurta
1 domates
1 salatalık
5 zeytin
1 dilim ekmek
ıhlamur

ara:3 tane diyet bisküvi

öğle:
1 tabak taze fasulye
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

ara:3 diyet bisküvi
1 türk kahvesi

akşam:
2 tane ızgara tavuk but
1 bardak ayran
bol salata

ara00
1 elma

3 litre su

kızlar diyet bisküvilere ve elma olmamış diyeceksiniz ama ben bu diyeti diyetisyene giderken diyetisyen vermişti
eski diyetimi yapmaya başladım dünden beri
bu bu listelerle 3 ayda 16 kilo vermiştim ama her gün 40 dk yürüyordum
bu sefer bunu yapamam çünkü vaktim hiç kalmıyor

Günaydın kızlarr.. dünki menüm
Sabah : 1 kibrit kutusundan biraz büyük peynir+ 1 yumurta + 3 zeytin 1buçuk dilim kepek ekmeği

ara yarım yeşil elma

öğlen : 1kase sarımsaklı yoğurt ve 1 porsiyon kaşarlı karnıbahar ekmek yok

ara 1 şekersiz nescafe + 4te yarım elma

akşam : et yemeği 5 kaşık + 2 dilim normal ekmek + yarım domates yarım salatalık ( sanırım et soteydi babam yapmış adı ne bilmiyorum )

toplamdada 2 lt su içtim :18: bu sabah nedendir bilmem düne göre fazla çıktım tartıda o da regl olduğumdan dolayı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…