Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Aynen burcucum katılıyorum sana ama dün öyle oldu bugün daha iyi olucak inşallahh :)

bende bu sabah regl oldum canım aynen bende şiştimde şiştim. fazlasıyla duygusal oldum kavga edicek yer arıyorum

Bende öncesinde başlıyor.oldugum zaman fıs die sönüyor sinirim Allah yardımcın olsun valla olsak bi deert olmasak ayrı buna da şükür:)

Adını söylermisin tatlım.Hoşgeldin aramıza.Ben funda 28 yaşındayım kamuda bilg mühendisiyim.evliyim 14 aylık.henüz çocugum yok 1.73 boy ve 93 kiloyum.Boyuna göre kilon baya fazla ama merak etme elbirliğiyle kurtulacağız fazlalıklardan.Daha yolun başındasın bende üniye şişman gitmek istememiştim çabalamıştım ama istediğim kilıoya ulaşamamıştım.Çok zorlanırsın ünide fıstık gibi kızları görünce orası farklı bi ortam ne kadar kendine güvenin fazla olursa okadar başarılı olursun hem derslerinde hemde sosyal çevrende.Sakın benim yaptıklarımı yapma hapdır akupnkturdur boş gerçekten fazlasıyla geri dönüyorlar.kısa süre içinde çok kilo vermeyi bir mucize gerçekleştirmeyi düşünme.Amacın bundan sonraki hayatına sağlıklı devam etmek olsun.Hem sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getir hem fazla kilolarından kurtul üni kilo almak için gerçekten çok tehlikeli bir ortam düzen yok yoğun ders çalışmalar vs insanı baya yoruyor. çok dikkatli olmalısın.menülerini paylaş gerçekten tecrübeli arkadaşların çok faydası oluyor yaptıgın yanlışları görüyorsun yolun bahtın açık olsun bol şans hepimize.Bu arada hoşgeldin aramıza.

Ben geldim geçmişi okudum okudum ama cevap yazmaya vaktim kalmadı. Gzde93 ve medusa411 takımımıza hoş geldiniz. Ben takım kaptanı Ebru. Her ne kadar bu aralar gerekli derecede aktif olamasam da yine buralardayım. 32 yaşındayım. İki tane kızım var. Birisi 8 yaşında diğeri henüz 9 aylık. Aynı zamanda çalışıyorum da. Takımla birlikte önce yaklaşık 25 kilo verdim. Arkasından hamile kalıp doğumdan sonra sil baştan yine yaklaşık 23-24 kilodan daha kurtuldum. İnşallah sizlerde bizim gibi takımla birlikte ideal kilonuza kavuşacaksınız.

Ayşenur' cum sende hoş geldin bu arada
Yardımların için teşekkürler

Ismini sler misib tatlim bnde bu ise sozlun yuzunden baslamistim ama kendisi toparkak sagolsun o hic dusunmuo zayiflamayi beni sinir ediyo bende 76 ike baslamistim suan 62 ye kadar ciktin 59 la mezun olmistim diyet yapamiyorum eski iradem yok sanirim anlayamiyorum ama 8 subatta nisanim var 1 2 kilo vermm lazim

Mobilden giriyorum siteye onun icin butun mesajlari alinti yapmayi cozemedim daha :-D adim başak. Keske benim sevgilim de kilolu olsa ama malesef yeyip kilo alamayanlardan. Burada sizin verdiginiz kilolari duydukca cok hirslaniyorum benim de verebilecegime inaniyorum. Ama ben kisa bi surede vermeliyim :/ 20 kiloyu ne kadar zamanda verebilirim tahminen? Universitede kutuplardan basik ekvatordan siskin olmak istemiyorum boyun da cok kisa zaten bide universitede verdigim kilolari almam diye dusunuyorum oraya giden genelde zayiflayip geliyo :/

bu gun sabah 2 yaprak marul yedim simdi su icmeye calisiyorum birazdan havuc yicem

İnsallah hepimiz de istedigimiz kilolara kavusuruz. Dun anneme sagdan soldan onden arkadann butun acilardan resmimi cektirdim zayifladigimda sizlerle de paylasirim :-D

Canım 2 yaprak marul mu yedin başka bişey yemedin mi???????Sakın o şekilde kilo veremezsın.

2 yaprak marl yersen klo verirsib ama hemen geri alirsin sabah mutlaka proteinle basla meninde yumurta peynir mutlaka olsun. Ben aara ogun yapmiyorum karatay diyeti gibi bi diyet yapmistim 20 kiloyu ben sana simdi 5 ayda verirsin desem yalan olur cunku duraklamya girme filan var. Ama uniye baslayana kadar yada sıkı bir saglikli beslenme ile birazda sporla yaza kadar verirsin diye umuyorum.o nedenle menulerinde protein oksun ki yagdan gitsin. Sebze agirliklik gidersen kastan yikarsin hemen kiko alirsn. O nedenle bnm begendigim menuleri takip et ona uydur cunku saglikli beslenmeyi ogrenince o kilolar geri gelmiyo

herkese hayırlı günler,kızlar kusura bakmıyın sabahları gelip günaydın diyemiyorum işim çok oluyor.evde sularım donmuş su ile olan bütün işimi dışardaki çeşmeden su taşıyarak yapıyorum.

diyete bu gün başladıysan 2 yaprak marulla aç değilim diyebilirsin ama akşam veya yarın bulduğun herşeye saldırırsın.sabahları güzel bir kahvaltı yapmalı öneririm.

msj tekrarı..............

Son düzenleme:

diyete bu gün başladıysan 2 yaprak marulla aç değilim diyebilirsin ama akşam veya yarın bulduğun herşeye saldırırsın.sabahları güzel bir kahvaltı yapmalı öneririm.

Ama kizlar ben ac degilim ki :/ bide burcu begendigin diyet listelerine nerden bakicam bulamafim da :/

Her aksam herkes yedigini ictigini paylasiyor canim bizde yorun yapioruz o zaman ogrenirsin ne yiyoruz ne yemiyoruz yani hepimiz burda ogrendik diyet nasik yapilir diye

bende kaç gündür 86 dan gr oynamıyordu bende bu gün ayran detoksuna başladım.sabah kepekli tost daha sonra 1 kase çorba içtim.inşallah faydasını görürüm.

hoşbuldumm

İnsallah hepimiz de istedigimiz kilolara kavusuruz. Dun anneme sagdan soldan onden arkadann butun acilardan resmimi cektirdim zayifladigimda sizlerle de paylasirim :-D
hahah çok iyiymiş canm ya :):)
sana benden tavsiye bende 20 kg verdim sonra 4üni geri aldım. herşeyden ye ama azar azar kararını bilerek ye. ilk başlarda aç kalırsın kendini aç hissetmez kilo verirsin, sonra gözlerin kararmaya tansiyonun aniden çıkıp düşmeye başlar. sonra tatlılara saldırır verdiklerinin hepsini kat be kat alırsın o yüzden kendine doygun düzgün menü hazırla canım benim. yaşın ufak bende aynı sen gibi yapmıştım ve hala gözlerim kararır. kalıcı zararlar bırakma kendinde kilo vericeksin diye

bende kaç gündür 86 dan gr oynamıyordu bende bu gün ayran detoksuna başladım.sabah kepekli tost daha sonra 1 kase çorba içtim.inşallah faydasını görürüm.

Canim bende yapmistim ayrn detoksunu ama hic kiko verememistim sok diyetler bana cok saglikli gelmiyo

Kokay gelsin cnmmm

Bundan sonra oyle yapicam her seyden azar azar yicem yanlisimi gormus oldum
bide sen 20 kiloyu kac ayda verdin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…