Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

evet hedef cok guzel bende bunaldim artik ya kilo kilo nereye kadar yaza kadar kurtulacam insallah bende.acilen spor icin gaz vermem gerek kendime gerci ev temizligini yapsam bile yetecek bu hafta sonu icin:)suran buran gitmis demesinler zayifsin desinler artik bana ya

Çok geçmiş olsun canım :) Döndüm ben. Sadece bu ara bir kaç gün idare edin beni. Daha iyi hissediyorum kendimi :)

Hepimiz insallah guzel bir yil geciririz insallah
Bence de hayali bile cok guzel ebrucum
Insallah kurtulurum fazlaliklaromdan ve daha mutlu bir hatun olurum
Zayiflayinca insanin ozguveni artar kesin
Aynen canım şuan kendimi hem zayıf hem çok güzel hissediyorum. İstediğim her kıyafetin içine girebiliyorum. Oram buram bir yerlerden çıkmıyor. Çok güzel bir duygu. Sırf bunun için bile yeniden bir 25 kilo verebilirim.

Ebrucum aman dikkat edin canim
Hastalik bir geldi mi zor gidiyor
Umarim en kisa surede atlatirsiniz hastaliklari
Aynen canım yaaa bu kez büyük kız okuldan kaptı galiba. Sonra minik kuşa geçti. Ondan eşime şimdi de sıra bende. Gelir gelmez havalandırdım evi umarım yetiyordur. Her odanın camını 10 dk açıyorum. Yeter li mi kızlar günlük?

Ebrucum birsey sorucam
Kilo alinca listeye girilmiyor mu
Ben bu sekilde motive olamiyorum
Cumku bir turlu 87.5 u goremefim
Ama listede olsam ayyy takimi kotu etkilemiyeyim diye insanda motivasyon artiyor
Bu bir kural ama hic sans yok mu
Geçen hafta ben sana söylemiştim ortalamamız çok düşük seni listeye alayım diye. Senden cevap gelmedi. Bu hafta durum yine vahim gibi. Yarın duruma göre girersin listeye. Ama bu kez bırakıp gitmek yok

ebrucum aman dikkat herkes kiriliyor ben de toparlayamadim ama kekik adacayi ihlamur karisimi baya iyi geldi.cok gecmis olsunnn.
Teşekkürler Funda' cım. Bugün kekik içtim. Birazdan da ıhlamur yapayım o zaman.

Çok geçmiş olsun canım :) Döndüm ben. Sadece bu ara bir kaç gün idare edin beni. Daha iyi hissediyorum kendimi :)

Hoş geldin canım. Çok teşekkürler Sana da geçmiş olsun. Toparlamana sevindim.

Ebrucum yarın için kilo veremedim ama ileriye yönelik takım için iyi bir yatırım olduğumu söyleyebilirim Bu dönemde bırakmadıysam ben artık buralıyım

aynen canım yaza kadar bile yarısından rahatla kurtulabiliriz

bende o duyguları yaşamak istiyorum ebrucum
canım görmedim geçen hafta çok üzüldüm valla
ama alırsan çok sevinirim daha çok gaza gelirim bu sefer kesin buradayım

sabah:
tavada yumurta
zeytın
yarım kk peynır
domates 2-3 dılım

öğlen:
tombık tavuk doner
meyvesuyu

akşam:
zeytınyaglı köz. patlıcanlı kıyma sote (bayagı uzun oldu)
zeytın

su yok denecek kadar az

menümü yazayım

sabah
kahve
peynir
salatalık
1 dilim ekmek

ara: 1 nescafe

öğle
1tabak brokoli
1 kaseyoğurt

akşam
1 küçük tabak kuru fasulye
1 kase yoğurt
salata

ara:
yarım kupa salep

2 litre su

canım menüde öğlenki tombik sağlıklı olmamış
birde su olmaması kötü

günaydın 13. takımın güzelleri

kilo bildirimimi yapıyorum

başlangıç kilosu:95.8
geçen hafta :90.5
bu hafta :89.4
fark :1100 gr

arkadaşlar günaydın.ben de bugün itibariyle diyete başladım.bişe sorucam.bu kilo çizelgesini nasıl hazırlıyorduk.ben unutmuşum.yaptım ama kilo yerinde vermem gereken yazıyor.bir ara konu başlığı vardı orada anlatıyordu.baktım bulamadım.kaldırılmış sanırım.

herkese günaydın arkadaslar.

gecen hafta 64.5
bu hafta 64.2

herkese iyi günler diliyorum

belki daha cok verıcektım ama reglım gelmedı,sıkıntılarını yasıyorum

gunaydın cnm umarım basarılı olursun dıyet yolunda...
cızelgede cok basıt aslında istedıgın cızelgeyı secıyorsun 2. adımdada koyacagın resmı 3. adımda ise track yazan sıkkın karsısını agırlık olarak işretlıyorsun agırlık bırımlerı nıde kılogram olarak secıyorsun hedef kılona olmak istedıgın kıloyu baslangıc kılona basladıgın kıloyu gecerlı agırlıgına ise bulundugun kıloyu yazıyorsun ve bıtırıyorsun canım işte bu kadar

gecen hafta: 73.4
bu hafta: 74.1

kılom + maalesef offf

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın kızlar ben bı kaç gundur zıhınsel yorgunum o yuzden sık gelemıyorum ayrıca kılo verenleri kınıyorummmm

Gunaydın kızlar
aslında izinliyim ama kilomu yazayım da azcık utanayım!
Gecen hafta 64.2
bu hafta 65.2
fark +1 kg
yuh bana ne diyeyim.. Toplanmam lazım final minal bahanesine sıgınmışım, halime bakın!

günaydın..
Ebrucum beni izne ayırırmısn bu ay çok yoğunum yeterli katılımım olmuyor..
diyet konusunda da doktora gideceğim unutkanlık ve stres hat safhada.. kiloda verdiğimi 2 günde geri aldım..grubuda kötü etkiliyorum..
geçen hafta :67
bu hafta:68.6

kızlar
maalesef bu hafta +++lardayım
geçen h. : 62.6
bu h. : 63.2

çok üzgünüm.bunun sebebi bu hafta takıma pek uğrayamamış olmam biliyorum.motivasyonum düştü

bu hafta daha düzenligelmeye çalışacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…