Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Herkese hayırlı mutlu yıllar kızlar ... yeniyılda inş istediğimiz herşey bize nasip olur hayırla ..ve istediğimiz kiloya ulaşırız
Kızlar ben şimdi 3mil yürümeye gidiyorum

Kahvaltı :1adatmilfoy börek (arkadaşa gittim ..diğer ikramlardan yemedim ..
Öğle ;1mandalin
Akşam ;avuç içi kadar tavuk ,2kaşık pilav ,bol salata ..1kepçe çorba ..(17.00)
Ara ;1bardak suçlu kahve ,10 tane leblebi

gunaydın kızlar...
yenı bır yıla gırdık bu yılın ılk gunaydınını sıze ben soyledım galıba burada

dünkü menüm:
sabah kahvaltısını yapamadım kızlar bıloyorum cok saglıksız ama işe gec klıyordum uyuyya kalmışım

öğlen:
tombık tavuk doner
meyve suyu

akşam:
2 kepce kadar kuru fasulye
1 dılım ke ekmek

mandalna
yarım elma
nar (bunlarıda akşam yedım)

1 lt su
spor yok ama işte ayatayım akşama kadar bacaklarımın sıkılastıgını hıssedıyorum

ha bıde su içemıyorum kızlar off aklıma gelmıyor daha dogrusu

Son düzenleyen: Moderatör:
gunaydin 13.takimin citir hatubnlari musmutlu bir yil diliyorum hepinize ve kendimi kiniyorum cok yedim dunnnn

arkadaslar herkese selam
herkesın haberı ollsun net te problem var kac gundur gıremıyorum.
yarın bakmaya gelecekler.kardesıme geldım sımdı ordan yazıyorum.
benı merak etmeyın,gorusuruz

Günaydın kızlar. Sanırım ben yokum gelemiyorum diye kimseler uğramamış takıma. Eeee artık canlanma zamanı. Herkes toparlasın lütfen kendini. Kaç gündür gelip bakıyorum çok kötü durumda takım. İnanın benim bile yazmak gelmedi içimden. Bu arada bugün itibariyle süt iznimin ilk altı aylık bölümü olan 3 saatlik kısmı bitti. Yani yeni mesaim artık 09:30 da başlıyor Saat 11 de işe gitmek çok güzeldi.

selamlarrrrrrr ben geldimmmmmmm herkesin yeni yılı kutlu mutlu az kalorili bol sporlu mis vücutlu olsun
Gezdim yedim geldimmmm.dün gece geldim bugun de işteyim yorgunum işler birikmiş sormayın ev desen öylesine...Ama benim moralim bunlara değil yediğim yemeklere bozuk okdar da yürüdüm hiç mi etkilemez ya hay yemez olaydım o börekleriMotivasyonum gitti takımıda zora sokacam kızlar şimdiden özür dilerim bir günlük dikkat etmeylede toparlayamam heralde ama kaldığım yerden devam ediyorum.Ne güzel kaçamaksız gidiyodum ya şimdi tüm şevkim kırıldı göbeğimi tavana çıkmış gibi hissediyorum mutsuzum

ebrucum gerçekten takım boş bende arada uğruyorum gerçekten
ama buna çözüm bulalım elbirliği ile
süt iznin de kötü olmuş canım
ama sağlıklı olsunlarda

amin canım amin
canım buradan devam et canım
bundan sonra kaçamak yok
bak ben yeni yılla yeni bir sayfa açtım hayatıma

Kaptan ben gruba girmeden ayrılmak istiyorum ..gerçekten motıveolmama yardımcı olmadı burası ..grup çok durgun ,.ama rejime devam tatbikinde..kızlar sizlerde inş istediğiniz kilolara ulaşırsınız ..

İnşallah canım bende yeni sayfa açtım bambaşka olacak bundan sonra.Ya evet grubun durumu hiç iyi değil herkes baktım kimse yazmayınca yazmadım diyor olmaz ki ama böyle her sayfaya giren bişey yazsa dolar burası illa birilerine cevap vermek için değil ne yaptıgımızı araştırdıklarımızı paylaşsak bile güzel olur.ben boş durdurmicam valla burayı motive olmak bizim elimizde canlı tutmamız lazım.
Kaptan ben gruba girmeden ayrılmak istiyorum ..gerçekten motıveolmama yardımcı olmadı burası ..grup çok durgun ,.ama rejime devam tatbikinde..kızlar sizlerde inş istediğiniz kilolara ulaşırsınız ..
Canım çok erken değil mi bu kanıya varabilmek için ama sen bilirsin...

Evet canim ayni fikirdegiz
2014 u kendime diyet yili ilan ettim
1 yilda 25 kilo vermek amacim
65 kiloya ulasmak amacim bu yil
Bende sana katiliyorum canim bakip kimsenin yazmadigini gorunce cikiyoruz aslinda herkes iki kelime yazsa burasi hareketlenir

Canim sen bilirsin ama bence cabuk karar verme bak herkesin motivasyonu dustugu icin buraya geri donuyo8 kooooo

Hoş geldin canım Olan olmuş artık. Unut biran önce geçmişi. Kaldığın yerden aynen devam. Moralin bozulmasın bundan sonra daha çabuk gidecek kilolar. Arada böyle olur. Önemli olan diyeti tamamen bırakmamak.

selam kızlar
herkese mutlu yıllar
Hoş geldin Zeynep' cim sana da mutlu yıllar

Merak etme canım yakında toparlanırız yine. Arada böyle oluyor. Yeter ki siz pes etmeyin. Hep burda olun. Süt izni gerçekten kötü oldu ama napcaz mecburen alışcaz

Karar senin canım. Umarım hedefine ulaşırsın.

Düşünsene Funda benim bile yazmak gelmedi içimden :26: Çünkü biliyorum ki ben yazmaya başlasam gerisi gelecek. Ama yazacak vaktimde pek yoktu. Zaten arada bir böyle boşlamak lazım bi şeyleri. İnşallah en kısa zamanda düzeleceğiz.

Hedefin süper canım. Hadi bakalım inşallah 2015 te çıpçıtır iki kız annesi bir hatun olacaksın. Vawww hayali bile güzel bence.

Kızlar ben yine felaket hastayım. Bu yıl hastalık çıkamadı bizim evden bir türlü. Dün akşam regl oldum. Sanırım o dönem bağışıklığım zayıflıyor. Bugün akşama doğruda iyice hastalandım. Her yerim ağrıyor.

Hepimiz insallah guzel bir yil geciririz insallah
Bence de hayali bile cok guzel ebrucum
Insallah kurtulurum fazlaliklaromdan ve daha mutlu bir hatun olurum
Zayiflayinca insanin ozguveni artar kesin

Ebrucum aman dikkat edin canim
Hastalik bir geldi mi zor gidiyor
Umarim en kisa surede atlatirsiniz hastaliklari

Ebrucum birsey sorucam
Kilo alinca listeye girilmiyor mu
Ben bu sekilde motive olamiyorum
Cumku bir turlu 87.5 u goremefim
Ama listede olsam ayyy takimi kotu etkilemiyeyim diye insanda motivasyon artiyor
Bu bir kural ama hic sans yok mu

ebrucum aman dikkat herkes kiriliyor ben de toparlayamadim ama kekik adacayi ihlamur karisimi baya iyi geldi.cok gecmis olsunnn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…