Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

***13. TAKIM 342. ETAP ***

canan456(62.6/63.2/-0.6/%-0.96)
cerenberen16 (87.5/89.4/-0.24/%-0.27)
334. etapta izne ayrılan üyenin kilosu 8' e bölündü.
evamaria (64.5/64.2/0.3/%0.47)

glmscs (92.9/92.9/0/%0) Kilosu sabit
gubsej (91.4/93/-1.6/%-1.75)
kar_beyazi (73.4/74.1/-0.7/%-0.95)

ysfmir (67/68.6/-1.6/%-2.39) Geri dönmek üzere ayrıldı.

13.TAKIM ORTALAMASI: % -0.84

Kızlar bu listeye diyecek hiç bir söz bulamıyorum. 13. Takımın şimdiye kadar aldığı en kötü sonuç. Nihal, Zeynep ve gül hariç herkese çok ama çok kızdım. Hele derya sana çok fena kızdım. Nasıl aldın bir haftada bu kadar kiloyu. :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Haftaya takımdan kesin ama kesin birincilik istiyorum. çünkü bu hafta sarı kartımız olacak. Herkes kendini ona göre ayarlasın.
:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Son düzenleme:
Kızlar saat kaç oldu hala kimsecikler yok ortada. Ayyy çok kötü bir hafta yaaaa. Nerdesiniz toparlanın artık :KK47:

Bu arada bende kilo bildirimimi yapayım.

Geçen hafta: 61.7

Bu hafta : 62.1

Hiç dikkat etmememe ve regl olmama rağmen bir çoğunuzdan daha az kilo almışım. Demek ki bu kilo alanlar olayı iyice abartmış. Çünkü benim yemediğim hiç bir şey yoktu.

Haftaya takımdan kesin birincilik bekliyorum. Ona göre.

***13. TAKIM 342. ETAP ***

canan456(62.6/63.2/-0.6/%-0.96)
cerenberen16 (87.5/89.4/-0.24/%-0.27)
334. etapta izne ayrılan üyenin kilosu 8' e bölündü.
evamaria (64.5/64.2/0.3/%0.47)

glmscs (92.9/92.9/0/%0) Kilosu sabit
gubsej (91.4/93/-1.6/%-1.75)
kar_beyazi (73.4/74.1/-0.7/%-0.95)

ysfmir (67/68.6/-1.6/%-2.39) Geri dönmek üzere ayrıldı.

13.TAKIM ORTALAMASI: % -0.84

ebrucum teşekkür ederim beni takıma aldığın için çok sevindim
bundan sonra tam gaz devam inan

Kızlar bu listeye diyecek hiç bir söz bulamıyorum. 13. Takımın şimdiye kadar aldığı en kötü sonuç. Nihal, Zeynep ve gül hariç herkese çok ama çok kızdım. Hele derya sana çok fena kızdım. Nasıl aldın bir haftada bu kadar kiloyu. :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Haftaya takımdan kesin ama kesin birincilik istiyorum. çünkü bu hafta sarı kartımız olacak. Herkes kendini ona göre ayarlasın.
:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

ebrucum ne desen haklısın gerçekten çok kötü bir liste
ben kendi adıma haftaya dair çok daha iyi olacağım

Kızlar saat kaç oldu hala kimsecikler yok ortada. Ayyy çok kötü bir hafta yaaaa. Nerdesiniz toparlanın artık :KK47:

Bu arada bende kilo bildirimimi yapayım.

Geçen hafta: 61.7

Bu hafta : 62.1

Hiç dikkat etmememe ve regl olmama rağmen bir çoğunuzdan daha az kilo almışım. Demek ki bu kilo alanlar olayı iyice abartmış. Çünkü benim yemediğim hiç bir şey yoktu.

Haftaya takımdan kesin birincilik bekliyorum. Ona göre.

haftaya elbirliği ile alalım birinciliği ve derece de yapalım
ben adayım derece için haftaya hiç mütevazi olamıyacağım

Geçen hafta-->91.4
Bu hafta-->93
Fark--> +1600

Çok üzgünüm:KK43:

gecen hafta: 73.4
bu hafta: 74.1

kılom + maalesef :KK43: offf

Gunaydın kızlar
aslında izinliyim ama kilomu yazayım da azcık utanayım!
Gecen hafta 64.2
bu hafta 65.2
fark +1 kg
yuh bana ne diyeyim.. Toplanmam lazım final minal bahanesine sıgınmışım, halime bakın!:KK43:

günaydın..
Ebrucum beni izne ayırırmısn bu ay çok yoğunum yeterli katılımım olmuyor..
diyet konusunda da doktora gideceğim unutkanlık ve stres hat safhada..:KK43: kiloda verdiğimi 2 günde geri aldım..grubuda kötü etkiliyorum..:KK43:
geçen hafta :67
bu hafta:68.6

kızlar
maalesef bu hafta +++lardayım:KK43:
geçen h. : 62.6
bu h. : 63.2

çok üzgünüm.bunun sebebi bu hafta takıma pek uğrayamamış olmam biliyorum.motivasyonum düştü:KK43:

bu hafta daha düzenligelmeye çalışacağım.

kızlar hepinizi kınıyorum
haftaya kadar aldıklarınızı ve üstüne de fazlasını vermenizi diliyorum

ebrucum teşekkür ederim beni takıma aldığın için çok sevindim
bundan sonra tam gaz devam inan

ebrucum ne desen haklısın gerçekten çok kötü bir liste
ben kendi adıma haftaya dair çok daha iyi olacağım

haftaya elbirliği ile alalım birinciliği ve derece de yapalım
ben adayım derece için haftaya hiç mütevazi olamıyacağım

Seni bu hafta verdiğin kilo için ayrıca tebrik ederim. Ortalaman her ne kadar - olsa da bu hafta maşallah güzel kilo verdin. Haftaya daha iyi bir sonuç bekliyorum inşallah. Biran önce toparlanması lazım takımın yoksa bu durum böyle gitmez. :KK50:

Seni bu hafta verdiğin kilo için ayrıca tebrik ederim. Ortalaman her ne kadar - olsa da bu hafta maşallah güzel kilo verdin. Haftaya daha iyi bir sonuç bekliyorum inşallah. Biran önce toparlanması lazım takımın yoksa bu durum böyle gitmez. :KK50:

ebrucum tüm duygularımla katılıyorum sana
ayrıca bir kalkınma planı yapmamız lazım
mesela görev dağılımı yapalım
mesaj sayma hedef kilo belirleyip ona göre bir kendi içimizde denetim mkanizması oluştursak bence faydası olur

yuhhh ne berbat haldeyiz bu ne ya kınayın yerin dibine girsek daha iyiydi.Kızlar felaket resmen yarını beklemicem eve gidince spor mahiyetinde tam gaz iş yapacam haftaya uçmamız lazım o kadar emeğe yazık ya 1 haftada ne hale geldik aylardır ugraşıyoruz.zaten pazartesi de sigarayı bırakacam acil toparlamam lazım kendimi yoksa 106 yı tekrar görmek içten değil böyle giderse...Asla dönmek istemiyorum o kiloya daha 89u göremedim:KK43:sporsuz da olmuyor arkadaşlar düzene sokmak gerek ya...

ebrucum tüm duygularımla katılıyorum sana
ayrıca bir kalkınma planı yapmamız lazım
mesela görev dağılımı yapalım
mesaj sayma hedef kilo belirleyip ona göre bir kendi içimizde denetim mkanizması oluştursak bence faydası olur

ebrucum yaptırımlar mı yapsak artık takım çok dagıldı :KK50:
Bütün önerilere açığım. Fikirlerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca yarışmaya katılmak isteyenler topiğinde gördüğünüz herkesi buraya çağırın. Biraz daha kalabalıklaşmamız lazım. Ne kadar paylaşım o kadar motivasyon. Bu hafta bende dönüyorum tekrar diyete. Hep birlikte toparlanırız inşallah. Bakın bugün bile paylaşım ne kadar çoğaldı düne göre.:KK34:

yuhhh ne berbat haldeyiz bu ne ya kınayın yerin dibine girsek daha iyiydi.Kızlar felaket resmen yarını beklemicem eve gidince spor mahiyetinde tam gaz iş yapacam haftaya uçmamız lazım o kadar emeğe yazık ya 1 haftada ne hale geldik aylardır ugraşıyoruz.zaten pazartesi de sigarayı bırakacam acil toparlamam lazım kendimi yoksa 106 yı tekrar görmek içten değil böyle giderse...Asla dönmek istemiyorum o kiloya daha 89u göremedim:KK43:sporsuz da olmuyor arkadaşlar düzene sokmak gerek ya...
Aynen canım senin biran önce toparlanman lazım. Bu hafta kendini ileriye götüreceğine geriye götürdün. Ama dediğim gibi dün dünde kaldı. Geçmişi unut ileriye bak. Pişmanlık fayda etmiyor. Önemli olan gelecek. :KK34:

Senin kilo durumun nasıl Burcu' m? Benim 1,1 fazlalığım var maalesef :KK52:

Bütün önerilere açığım. Fikirlerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca yarışmaya katılmak isteyenler topiğinde gördüğünüz herkesi buraya çağırın. Biraz daha kalabalıklaşmamız lazım. Ne kadar paylaşım o kadar motivasyon. Bu hafta bende dönüyorum tekrar diyete. Hep birlikte toparlanırız inşallah. Bakın bugün bile paylaşım ne kadar çoğaldı düne göre.:KK34:

Aynen canım senin biran önce toparlanman lazım. Bu hafta kendini ileriye götüreceğine geriye götürdün. Ama dediğim gibi dün dünde kaldı. Geçmişi unut ileriye bak. Pişmanlık fayda etmiyor. Önemli olan gelecek. :KK34:

Evet bayaa geri gittim:KK14:yedim nasıl olsa sal gitsin zaten başaramıcam düşüncesi beynimde çok çınlamaya başlamıştı bu aralar.Yapamam bırakamam bu son demiştim bi kere oldu bi kaza daha umutla bakmam ve bu pişmanlıgı bi daha yaşamamam lazım.

Senin kilo durumun nasıl Burcu' m? Benim 1,1 fazlalığım var maalesef :KK52:

spor ve yemek cezasına donebiliriz ebrucum bnm kilo durumum sanırım 61 i filan gördum bu hafta dengem cok bozldu bende diyete donucem ama annem anoreksiya olmusum gıbı davranıyo cok zayıfladın verme daha fzla almadım vermedım diorum ınanmıyo kadın ya napcem bılmıyorum ama vucudum kıloya uyum sağlıyo sanırım basenlerm filan sıkılaşıo gibi biraz spora baslamam lazım ebrucum haftaya. bu hafta olmaz finalim var da haftaya duzenlı spora başlıyorum leslie jillian cardıyolar filan karısık yapcm

Fundacim berbat durumdayiz bu hafta bence de ucmaliyiz spor konusunda kilomuz cok daha agir spor yapma yuruyus yap yoksa agir spor yaparsan bacaklarin kalinlasir

Ebrucum herkes 3 gun icinde ceza ve odul onerilerini soylesin ve ortak karara varalim
Kurallari siki bir sekilde uygulayalim
Ilk oneri benden her hafta hedef belirleyelim bir kisi bunlari tablo haline getirsin ve hergun hatirlatmsk icin guncelleyelim
O kisinin ustunde baski olusacagindan 2 kere dusunur yerken bence

Hanimlar iyiaksamlar biz birinci oluruz demistim ama(sondan birinci):)siz olmussunuz ikincilik bize kalms haftaya silelim bacilarim bu anlimizdaki kara lekeyi

Kızlar herkesi birer birer tebrik ederim. (!) Bu haftanın sonuncusu olduk. Yazık ki ne yazık :KK47:

selam kizlar netim yapildiiiii nihayettt.
telefonun baglandigi prizi ve modemle priz arasindaki diger prizi degistirdi sirket.
ve aninda internet geldi.
tamirci emin olamadi ama büyük ihtimalle sorun buydu dedi.
insallah birdaha net kesilmez ki kesilmeyecegine inaniyorum suan netin olmasi bile bir nevi bir harika cünkü hem beyaz showu acti hemde burada forumdayim ve iki yerde tikir tikir isliyor :KK9::KK9:

kötü bir haberim var.
moralimin cok bozuk oldugunu ruhumdaki o mutluluk eskikligini aptal gibi yemekle doyurmaya calistigimi yazmistim.
2haftadir tatildeyim ve sürekli hergün pes pese misafirlige gidip gelmeler oldu neler yedigimi bilemezsiniz :KK50:
sabah kalkiyorum bugün kaldigim yerden devam edeyim diye, kahvaltimi düzgün yapiyorum sonra her aksam bozuluyor.
yarin sabah kaldigim yerden sizinle devam etmek istiyorum.
ben 65kg oldugumda listeye alinayim diye düsünüyorum, kaptancim sen ne dersin?
en son tartildigimda 2 hafta önce 67.1kg idim. bu sabah ise 69.0kg'dim.
69kgmi baz alarak haftaya cumaya kadar gzl menüler yapmaya calisacagim insallah.
insan kendini bir kez birakinca gerisi corap sökügü gibi :KK50:
artik hedefime ulasmadan birakmayacagim insallah.

X