Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar selam ancak geldim okuldan
yemek yedim
şimdi de kızımı doyurayım
gelicam
Selam hoş geldin..
Merhaba kizlar iki gundur yoktum msglari okumam 1 dk aldi:KK53:
Arkadasim var corluda kardesim kadar sevdigim ailesini ziyaret etmek istedik 2 gundur burdayim teyze neler yapmis neler valla cok sartli gelmistim zaafdan da degil sirf kadincagizin ginlu kalmasin die cok buyuk kacamaklar yaptim:KK43:2 ay sonra ilk defa moralim cok bozuk:KK43:maddi durumlari cok kotu o yoklukta biseyler yapmis gelecegiz die gercekten kiyamadim:KK43:poaca yedim corek yedim yandim ben yandim +cikarsam vicdan azabindan kahrolurum zaten bu hafta cok kotuyduk.istanbula gececegiz simdi bu bi kac gun toparlamaya calisacam disarda yiyecegiz mecbur ama hamur isinden uzak duracam.insallah bil gezme de olursa eritirim die umut ediyorum.hepinizi optum gelmeye calisacam tekrar.
Arkadasina üzüldüm. .Rabbim yardımcıları olsun..
Gezerken protein ağırlıklı yersen kilo verirsin..
Slm kızlar. Merak etmeyin diye yazıyorum. Geçmişe bakamadım ama son mesajlara göre durum oldukça vahim galiba. Hafta sonu çok yoğundum. Misafirlerimi uğurladım. Benim minik yine hasta. Grip olmuş burnu akıp duruyor. Bugün iş yeri de çok yoğun. Akşama gelmeye çalışırım. :KK5:
Geçmiş olsun ..kolay gelsin Ebru.
selam kızlar tkım çok durgun bır an önce bı çözüm bulmamız lazımm :44:
Evet yeniyıl sonrası düzelir.
Gunaydın kızlar
ben moralman hiç iyi değilim, heyecanımı hevesimi kaybediyorum, sınav donemi kendime dur diyemeyince olmuyor artık diyorum. Esime de dedim, o da beni yureklendiriyor sınavların gecince yaparsın, kısın vucut su toplar filan diye.. Artık ödülüm olan laptop için bile, ümitsizlikle "ben zaten laaptop sevmem " diye dalga gecmeye basladım.. Sınavlar beni bozuyor:KK43: bu haftasonu cok kotu gecti.
ne yapıcam:KK43:
Canım belliki sinav stresinden boyle oluyor ..Birakma kendini. ..
gunaydın kızlar nasılsınız ben cokk kotuyum :2: bu grıpmi benden ayrılmıyor benmı grıbı bırakmıyorum bılemedım :KK9: bogazım falan cok kaşınıyor
dun hiç gıremedım kızlar k bakmayın bı gecmışe bakıyım dedım hatta okuyamam bayagı sayfa olmuştur dıye dusundum ama hiç mesaj yok neredeyse neler oluyor bıze arkadaslar :KK47:
Gecmis olsun..
Kızlar menümü paylaşayım :)
Kahvaltı ;1kk peynır ,çay ,zeytin ,
Öğle ;1kepçe çorba ,1dilim ekmek ..
Akşam 1kepçe çorba 1dilim pasta :)

3mil yürücem birazdan ..10 bardakta su içtim canlar ..pastayı misafir yalnız yemesin diye ..yedim ;(
Cok zayif bir menü. .pasta var ..misafir varmış gerçi :KK43:
B'nde bozmadım cnm :KK66::KK66:sadece yaptığım tatlıdan yedim bi parça okadar yani :KK66:kadın diyoki ;doğru de diyetmi yapıon ,B'nde tabi
Söylemedim ..yok cnm istemiyor falan geçiştirdim ..atlattım sayılır yani :KK66:
Sadece çorba yedim ..çaylarda belki bişeyler yerim diye. ... Bu milattır bnm için a dostlar :KK66:
Iyi atlatmissin..tebrikler.
canım misafir gelince çok zor
bize de geldi şimdi gittiler
ama katletmedim

Sanada bravo..;

Dünkü menü
sabah 07:30
1 yumurta
4 kasik musli

öğle 12:30
Omlet
2 dilim tam buğday ekmeği
3 kaşık yoğurt

ara 15:00
1adet portakal

aksam 18:15
4 kaşık nohut
2 kaşık bulgur pilavı
az Havuçlu salata
2 kaşık yoğurt

su 2 lt
spor yok..

gunaydın kızlar nasılsınız ben cokk kotuyum :2: bu grıpmi benden ayrılmıyor benmı grıbı bırakmıyorum bılemedım :KK9: bogazım falan cok kaşınıyor
dun hiç gıremedım kızlar k bakmayın bı gecmışe bakıyım dedım hatta okuyamam bayagı sayfa olmuştur dıye dusundum ama hiç mesaj yok neredeyse neler oluyor bıze arkadaslar :KK47:

canım çok geçmiş olsun bol bol dinlen ve meyve tüket

Gunaydın kızlar
ben moralman hiç iyi değilim, heyecanımı hevesimi kaybediyorum, sınav donemi kendime dur diyemeyince olmuyor artık diyorum. Esime de dedim, o da beni yureklendiriyor sınavların gecince yaparsın, kısın vucut su toplar filan diye.. Artık ödülüm olan laptop için bile, ümitsizlikle "ben zaten laaptop sevmem " diye dalga gecmeye basladım.. Sınavlar beni bozuyor:KK43: bu haftasonu cok kotu gecti.

canım sıkma canını
bozma moralini geçicek bunlar
em az zararla atlatmaya bak
sonra telafi ederiz hep beraber

Slm kızlar. Merak etmeyin diye yazıyorum. Geçmişe bakamadım ama son mesajlara göre durum oldukça vahim galiba. Hafta sonu çok yoğundum. Misafirlerimi uğurladım. Benim minik yine hasta. Grip olmuş burnu akıp duruyor. Bugün iş yeri de çok yoğun. Akşama gelmeye çalışırım. :KK5:

ebrucum geçmiş olsun kuzucuğuna
aman dikkat havalar çok soğuk
inan dışarı çıkarmaya korkuyorum
mümkün olmadıkça çıkarmıyorum

Arkadasim var corluda kardesim kadar sevdigim ailesini ziyaret etmek istedik 2 gundur burdayim teyze neler yapmis neler valla cok sartli gelmistim zaafdan da degil sirf kadincagizin ginlu kalmasin die cok buyuk kacamaklar yaptim:KK43:2 ay sonra ilk defa moralim cok bozuk:KK43:maddi durumlari cok kotu o yoklukta biseyler yapmis gelecegiz die gercekten kiyamadim:KK43:poaca yedim corek yedim yandim ben yandim +cikarsam vicdan azabindan kahrolurum zaten bu hafta cok kotuyduk.istanbula gececegiz simdi bu bi kac gun toparlamaya calisacam disarda yiyecegiz mecbur ama hamur isinden uzak duracam.insallah bil gezme de olursa eritirim die umut ediyorum.hepinizi optum gelmeye calisacam tekrar.

ahhhh ahhhh naptın kız
canım haftasonuna kadar dikkat edersen toparlarsın

Dünkü menü
1 yumurta
4 kasik musli

Omlet
3 kaşık yoğurt

1adet portakal

4 kaşık nohut
2 kaşık bulgur pilavı
az Havuçlu salata
2 kaşık yoğurt

su 2 lt
spor yok..

menün çok güzel canım afiyet olsun

kızlar dün akşamdan beri strese girdim
üniversiteden beri görüşmediğim arkadaşım 15 tatilde bana gelecek kalmaya
kız en son beni 36 bedende bıraktı şimdi 46 bedenim
utanıyorum kendimden o hala 36 beden
ahhh ahhhh acilen 1 ay içinde 5-6 kilo vermeliyim en azından

kızlar dün akşamdan beri strese girdim
üniversiteden beri görüşmediğim arkadaşım 15 tatilde bana gelecek kalmaya
kız en son beni 36 bedende bıraktı şimdi 46 bedenim
utanıyorum kendimden o hala 36 beden
ahhh ahhhh acilen 1 ay içinde 5-6 kilo vermeliyim en azından

Dert etme cnm sana motive olur işte ...5kilo kesin verirsin ..bazen bize böyle şeyler gerekiyor cidden .. Yoksam işin ucu kaçıyor yani .

Gunaydın kızlar

Cnm oluyor bazen böyle dönemler ..dertlenipte kendini üzme..heves heyecan işi değil ki bu ,sınav donemınde çok hevesli olmasanda diyete devam ..yok öyle pes etmek .biz zaten hep ,pes ettiğimiz için kilolu değilmiyız ,
Lütfen dağıtma kendini ..bak ben sana diyim ;o sınavlar falan,hep bitiyor ..bize kala kala kilolar kalıyor sonra

Cnm kendine dikkat etmiyormusun ..kat kat giyinmeye çalış ..(grıp nezle için 1numaralı önlem ;tavuk suyuna çorba sebzeli)yediklerine dikkat et yav ..bak ben eşimın boğazları kötü olunca ,ıhlamur ,elma kabuğu ,zencefıl ,nane,çok az karabiber kaynatıyorum ..valla tatlandır iç yani ,soğanı kaynat suyunu iç ..cidden çok faydalı grup için ..evet bu arada sayfa çok sakin :KK43:

selam kızlar tkım çok durgun bır an önce bı çözüm bulmamız lazımm :44:

Cnm kimseler yok bu aralar. Cidden ,ben gun içinde hep giriyorum ama kimse yok konuşacak ..bişiy yazasın bile gelmiyor ..

Kaptan hanımcığım. işler iyi gitmiyor takımda ..:KK43: ama onlarında yapacak bişeyi yokki ,çocuktu iş ti ,hastalıklı derken , yani ..bnm de dün misafirim vardı ..baya yoruldum cidden ..cnm. Senin bebekin bünyesini zayıf,kıyamam ben ona ya ,geçmiş olsun ..

1,2gun yediklerine daha çok dikkat edersin olur biter cnm ..bende olsaydım aynını yapardım herhalde ..yemesen ,beğenmiyor bnm yaptıklarımı diecek ..

Tunaydin...nasılsınız nasıl gidiyor? Hafta sonu moralmen kötüydü m..

Iyi sayılır cnm ..havalar insanın ruh haline yansıyor galiba ..bnmde içim buz gibi .çok cnm sıkılıyor ..baharı özledim şimdiden ..

Dünkü menü
1 yumurta
4 kasik musli

Omlet
3 kaşık yoğurt

1adet portakal

4 kaşık nohut
2 kaşık bulgur pilavı
az Havuçlu salata
2 kaşık yoğurt

su 2 lt
spor yok..

Menün güzel cnm bence ..

Bu gun oruçluydm kızlar ondan haliyle tek Öğün :KK66:

Akşam ;5kaşık Menemen. (16.30).
2dilim tam ekmek (ince )
2bardakçay
5zeytin
1kkpeynır
18.00;ara 1 elma
5bardak su ama ben onu 10atamamlayacam inş ..eşim kestane istedi Ondanda bir iki tane yersem bu günlük bu kadar :KK66:

Menü
sabah 07:35
1 yumurta
1dilim krem peynirli ekmek

ara 10:45
1fincan sütlü nescafe

öğle 13:00
3 kasik bezelye
2 kaşık bulgur pilavı
2 kaşık yoğurt

1 portakal
5 fındık
1 kaşık Musli

aksam 18:00
4kasik nohut
2 kaşık yoğurt
bol yeşil salata
Su 2.5 lt
spor 10886 adım ..

Menü
sabah 07:35
1 yumurta
1dilim krem peynirli ekmek

ara 10:45
1fincan sütlü nescafe

öğle 13:00
3 kasik bezelye
2 kaşık bulgur pilavı
2 kaşık yoğurt

1 portakal
5 fındık
1 kaşık Musli

aksam 18:00
4kasik nohut
2 kaşık yoğurt
bol yeşil salata
Su 2.5 lt
spor 10886 adım ..

Cnm menün gerçekten güzel olmuş ..sana dikkat ediyorum dirayetlisin ..3kaşık 4kaşık falan ,ne güzel ..birde adımlarını nasılsayıyorsun ??ben evde 2mil Yada 3mil yapıyorum ..kaç adım oluyor İnan bilmiyorum ..

Cnm menün gerçekten güzel olmuş ..sana dikkat ediyorum dirayetlisin ..3kaşık 4kaşık falan ,ne güzel ..birde adımlarını nasılsayıyorsun ??ben evde 2mil Yada 3mil yapıyorum ..kaç adım oluyor İnan bilmiyorum ..

Bugun o dirayetten eser kalmayabilir..Doğum günüm ve pastamdan yiyeceğim. .:)
Adım sayar alabilirsin.yada telefonun benim telfn gibi androidli ise program indirebilirsin.2 tane adimsayar programı indirdim...cok isime yarıyor lar..:)

Bugun o dirayetten eser kalmayabilir..Doğum günüm ve pastamdan yiyeceğim. .:)
Adım sayar alabilirsin.yada telefonun benim telfn gibi androidli ise program indirebilirsin.2 tane adimsayar programı indirdim...cok isime yarıyor lar..:)

Bir ince dilim yersin olur biter yahu ..genelde abartmadığında sıkıntı yok bence ..

X