Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Böyle giderse çok kötü haşlayacağım zaten herkesi. Kızlar ben mezun oldum ve hala buralardayım farkındasınız dimi. Lütfen artık takıma gereken özeni gösterin.

canım benim kızımın doğumgünü vardı dün akşam
onun telaşı vardı bu hafta tümden ama artık buralardayım
dışarda yaptık ama yine de büyükler biz ne alacağımızı bilemeyiz sen al ne ihtiyacı vara dediler bende onlar için bütün hafta küçük kızımla o avm senin bu benim derken dışarlardaydım
birde üstüne üstlük misafir vardı memleketten onları ağırladık
yoğun tempodan sonra evde olucam inşallah artık

pazartesi 91.5 la başlamıştım
kızlar bu sabah tartıldım 90.5 çıktım
ama zaten 87.5 la ayrıldığım için listede yokum daha

***13. TAKIM 341. ETAP ***

canan456(62.9///%)
evamaria (64.5/64.5/0/%0)
Sabit
glmscs (94.5///%)
gubsej (91.6///%)
kar_beyazi (74.1///%)

mavera87(63.5///%) Geçen hafta bildirim yapmayan üyenin kilosu 2 ye bölündü
ysfmir (66.3///%)

13.TAKIMORTALAMASI: %

günaydın
ebru canım bu hafta okuldu işti takıma fazla uğrayamdım doğru diyorsun..
yalnız bir şok modundayım bu hafta hep hareket ve düzenli beslendim..ve
kilom geçen hafta 66:3
bu hafta :67.0
tam 3 kere tartıldım farklı yerlerde tartıldım saat 7 de aynı çıktı 1 saat sonrada tartıldım hiç fark olmazmı ya
niye böyle oldu .moralmen kötüyüm..
65 görürüm diyordum..
bu günde avm ye gideceğim netten aldığım ürünlerden ikisnin beğenmedim değişime gideceğim dönünce buradayım inşALLAH..

Ühüüühüüü ben biliodum ama az çıkacağını 200 gr nedir yaaaa
Geçen hafta:91.6
Bu hafta: 91.4
Fark:200

Geçen haftanın birincisi ben hale bakk neyse buna da şükür.Haftaya da pek umutlu değilim ama sonraki haftalar coşacam göreceksiniz.

Son bildirimde 63.5
gecen hafta 64
bu hafta 64.2

Haftaiçinde 65 tim
izne ayrılabilirim, finallerim baslıtor

Selam kızlar
az önce bildirimi dersteyken yazdım oyuzden selamsız sabahsız oldu:))
internetim oldu artık, grlemiyordum birkac gundur

Kızlar ben bu haftanın basında cok kararlıyfım, yine devam etmeye calısıcam ama ben finalleri hesaba kaymamısım, finallerle birliktw duzensizlikte baslıyor, gece gec yatmalar calısırkenkahve içmeler, kahvaltı yapamamalar...
ben 3 haftalık izin mi aalsam diyorum?

ayyy hiç böyle bi öğrenci olamadım ya gece ders çalışıyım fılan ben genelde 11 hadı tas çatlasın 12 ye kadardır ders çalışmam asla kahve içmedim ders çalışırken çoluk çocuk yok ama gunluk bi plan yapardım saatıne filan uyunca hıç sorun çıkmazdı

günaydın kızlar!!!

başlangıç:66
geçen h.62.9
bu hafta 62.6

fark:300 gr.

yaaa inanamıyorum taaa salı günü tartılmıştım yine bu kilodaydım ben ,hem ne kadar dikkat de ettim
pazar günü gelmesi gereken adetim hala gelmedi o yüzden olmalı bu şişkinlik

dün menümü yazmadım onu da yazayım:

sabah09.00
1 kk peynir, 5 zeytin, 3 yaprak marul
öğle12.00
biraz düzensiz oldu
12.00 2 Trabzon hurması
12.20 2 yumurta haşlama

ara 1 5.00
1 ayran

akşam 19.00
1 kase tarhana
5 kaşık patlıcan yemeği(etli)
biraz fırında hindi,göğüs kısmından yemeğe çalıştım
salata

su 2 litre
spor yok

akşam yemeğim cok oldu ama yemeğe davetliydik.bu kadar yapabildim.pilavdan hiç koydurtmadım.ekmeğe de dokunmadım.Allah tan tatlı yoktu.

***13. TAKIM 341. ETAP ***

canan456(62.9/62.6/0.3/%0.48)
evamaria (64.5/64.5/0/%0)
Sabit
glmscs (94.5///%)
gubsej (91.6/91.4/0.2/%0.22)
kar_beyazi (74.1///%)

mavera87(63.5/64.2/-0.35/%-0.55) Geçen hafta bildirim yapmayan üyenin kilosu 2 ye bölündü. Geri dönmek üzere ayrıldı.
ysfmir (66.3/67/-0.7/%-1.06)

13.TAKIMORTALAMASI: %

Feride cim sana özelden cevap yazdım ama cevabın gelmedi. Zeynep cim takımın durumu bu hafta çok ama çok kötü. Eğer listeye girmek istiyorsan bu hafta alabilirim. Nur sende listeye girmek istiyordun ama yine kayboldun ortalıklardan.

günaydın kızlarrr hemmenn bıldırımımı yapıyorumm

baslangıc: 79.2
gecen hafatakı kılom: 74.2
bu haftakı kılom: 73.4 :122::118:

cok mutluyum regl olsaydım sonuc daha guzel olurdu ama

Feride bunlar senin mesaj sayıların.

20.12.2013 1
21.12.2013 4
22.12.2013 5
23.12.2013 0
24.12.2013 2
25.12.2013 1
26.12.2013 0

Maalesef paylaşımın çok ama çok az. Bu listeye girmen için yeterli değil. Deneme süren devam ediyor. Bol paylaşım yaparak listeye girebilirsin ama bu şekilde maalesef seni listeye alamam.

günaydın kızlarrr hemmenn bıldırımımı yapıyorumm

baslangıc: 79.2
gecen hafatakı kılom: 74.2
bu haftakı kılom: 73.4 :122::118:

cok mutluyum regl olsaydım sonuc daha guzel olurdu ama

Tebrik ederim canım. Gayet güzel bir sonuç. Ama bunun istikrarını bekliyorum. Her hafta mutlaka - ol. İster 100 gr olsun ister 1 kilo olsun mutlaka - kilo bekliyorum senden.

Son hafta özellikle mesaj sayıları hakkında hiç sesimi çıkartmadım. Bir Allahın kuluda çıkıp neden mesaj saymıyoruz. Neden kimse mesaj listeyi yayınlamadı demedi. Artık şöyle bir uygulama yapmak istiyorum. Geçen cumadan itibaren herkesin mesaj sayısını tarihlerine göre istiyorum. Lütfen herkes bu akşam mesajlarını sayıp benim Feride nin mesajlarını yazdığım gibi yazsınlar. Bundan sonra mesaj sayılarını haftalık istiyorum. Herkes perşembe akşamı son mesajında bir haftalık mesajlarını sayıp yazacak. Yoksa kimsenin paylaşıma dikkat ettiği yok. Merhaba diyen kaçıyor. Bazı günler hiç uğranmıyor. Onun neticesi de ortada. Motivasyon düşüyor ve kilo vermek yerine kilo alınıyor. Eğer burda diğer takımlarla yarışıyorsak herkes mutlaka kilo vermeli.

Tebrik ederim canım. Gayet güzel bir sonuç. Ama bunun istikrarını bekliyorum. Her hafta mutlaka - ol. İster 100 gr olsun ister 1 kilo olsun mutlaka - kilo bekliyorum senden.

cok sagol ebrucum hep - cıkmaya calışacagım zaten bu haftakı kacamaklarım olmasaydı ve daha cok su içseydım inanıyorumkı 1 kg olurdu belkıde daha fazla gıderdı Allahtan calıştıgım iş yorucu akşama kadar merdıven cıkıp iniyorum

Bende kilo bildirimimi yapayım. Geçen hafta cuma aç karnına tartılmayı unutmuştum. Kilom 62,5 çıkmıştı.

Bu hafta unutmadım tartılmayı kilom 61.7 bu hafta inşallah o fazlalık olan 700 gramdan kurtulmayı düşünüyorum. Hiç olmazsa mezuniyet kilomdan uzaklaşmayayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…