Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kaptancim halen karnim, bacaklarimin üst kismi ve popom belirgin. vakit buldugumda 73kg'ken cekildigim fotograftaki giysileri giyip tekrar cekilir ikisini eklerim. benimde bir karsilastirmaya ihtiyacim var zaten
bu arada listeye ne zaman alirinirim kaptancim

öncelikle harika kilo vermissin tebrik ederim canim.
sekeri akiyorsa belki bende yaparim bigün tuvalet konusunda katiliyorum, sknti olunca bende yiyorum

yinemi gidiyorsun yinede dikkat et canim geldiginde vermesende kilo almis olma en azindan.
yeni eviniz esyalarniz hayirli olsun. annenin cikolatayla doldurdugu arabayi görmezden gel

benim hayalimde burger manti filan bile canlaninca, düsünme bunlari diyorum baksa bisey düsünmeye calisiyorum, hani sanki görüntüsü aklima gelince kilo alacakmisim gibi korkuyorum resmen

Günaydın. .
Ve kilom kacamaksiz bir hafta dünkü gün dekiler haric tabi.
Gecen hafta :67
Bu hafta :66.3 giden 700 gr :))))

canim eskiden baskalariydi simdi sensin benim birebir rakibim, dayanismali rakip tabiki

Tebrikler canım. Benimde hedefim haftada 1 di bu hafta olmadı

aslinda benim 1 kg degildi cünkü veremiyordum okadar. insallah haftaya diyelim canim.

kızlaaaaaar nasılsınız

özledim sizleri geri dönmek istiyorum bazen ama vakit çok zor buluyorum bende kendimi spora verdim

hosgeldin canim, nasilsin?
görüdügüm kadariyla kilo almissin, dikkat et yazik etme verdigin kilolara

Kızlar sonuç listeleri açıklanmış. Takım olarak 3. yüz. Bireyselde Funda birinci olmuşşşşşşşşşşş

Metabolizma Hızlandıran Çay
1 limon
1 elma
1 portakal kabuğu
1 dal tarçın
1 tutam zencefil
1 çay kaşığı karabiber
2-4 adet karanfi
1 lt su

Metabolizmayı Hızlandıran Yiyecekler
Nohut
Hindi eti
Tavuk eti
Dana eti
Tam tahıllı ekmek
Ispanak
Maydanoz
Bamya
Yoğurt
Yumurta

Metabolizmayı Hızlandıran İçecekler
Ayran
Yeşilçay
Türk kahvesi
Su

Bir haber programinda canli baglanti ile bir spikere baglaniyorlardi,
yilbasiydi sanirim, herkes eglence icindeydi.
Spiker bölgedeki haberleri canli baglantida bildirirken
sesten konsantresini kaybedip "Anam costa lan bunlar!" diyordu.

"Konu ile alakasi ne?" diyeceksiniz.
Hemen söyleyeyim, ben burada "isimi yapmaya" calisiyorum,
yani kilo vermeye calisiyorum ve sürekli yandan lazanya, sigara böregi,
köfte, patates kizartmasi vb. cikiyor reklam olarak.
Baglanti anlasilmistir umarim!

Cok kiziyorum gercekten

Son düzenleme:
Kimse gelmiyor kizlar, canim skldi.
Bende cikayim artik.
Hayirli aksamlar herkes, iyi hafta sonlari.
El sallayan smiley yok muydu ya?

Kızlar ya niye kimse benim fotograflarıma yorum yapmadı??? Yaptı da benmi kacırdum?? Ne zorluklarla yıklemiştim halbıki

gunaydin kizlaaar :) 3. olmusuz tebrikleer :) fundacim bireyselde 1. olmussun harikasin :))

Yok canım benim kilo almadım ben

Aman dikkat et kendine hasta olma sakın. Birde kış aylarında dışarı çıkmadan mümkünse yıkamayın saçlarınız. Ne kadar kurutursanız kurutun sinüzitlerinize zararı var.

Doğru ben sürekli aynı şeyi yapıyorum ve sinüzit - migren gibi hastalıklardan çok da korkarım ama çözüm de yok doğru düzgün

ama öyle bebeem sürekli yürüdüm.bezelye aradım her yerde ama bulamadımcok severim geçen hafta bulmuştum
hihih anladım zaten

Benim yüzün zayıf hatlı baya nasıl oluyor bilmiyorum ama öyle yani. Facebook'taki fotoğralarımın çoğu 75 - 85 kilo arası...
X aşkım bitti, bitirdim. Önüme bakıyorum kaptancım
ucuzmu, ben görmedim keske öyle olsa
Ben daha önce 2 sene yurtdışı eğitim firmasında çalıştım. Öyle olsa değil öyle aslında ya
:26: Yani diğer ülkelere göre.. yıllık 1200, en fazla 2000 Euro çok değil. En ucuzlarından biri gelişmiş ülkelerin:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…