Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

arkadaşlar sizle güzle vede çok kolay ve doyurucu bir tarif paylaşacağım doktorumda verdiler..
bu gün denedim kolay benimki tam olamdı akşam menü paylaşımında yazacağım..
Faydalanmak isteyenler için buyrun..
ZAYIFLATAN TAVUKLU BULGUR SALATASI TARİF:

MALZEMELER:

100 gr Haşlanmış Tavuk Göğsü yada hindi göğsü

4 Yemek Kaşığı İnce Köftelik Haşlanmış Bulgur

1 Adet Kuru Soğan

1 Demet Taze Roka

6 adet Kurutulmuş Domates (Ilık suda bekletilmiş )

2 Adet Domates

1 Avuç Taze Nane

1 Avuç Taze Maydanoz

1 çay kaşığı Kimyon

1 yemek kaşığı nar ekşisi

1 yemek kaşığı zeytinyağı

HAZIRLANIŞI:

Öncelikle tavuk göğüslerimiz yada hindi göğüslerimiz haşlanır.Haşlanıp ılındıktan sonra didilir.

Bir kabın içinde Bulgurumuzun uzerine 1 su bardağına yakın kaynar su dokulerek kapağı kapatılarak şişirilir.

Yeşilliklerimiz vitamini kaybolmasın diye yıkandıktan sonra elle koparılarak yada bıçak yardımıyla doğranır.

Kırmızı kuru soğanımız salatalık olacak şekilde piyazlık doğranır.Kurutulmuş domateslerimiz suda ıslatılır.Doğranır.Tüm malzemeler derin bir kaba konulur.Üzerine Didilmiş Tavuk yada hindi göğüslerimiz ve şişirilmiş bulgurlarımız ilave edilir.Baharatımız,Tuzumuz eklenir.En sonra zeytinyağı ve nar ekşisi karışımımız eklenerek tüm karışım salatamız karıştırılır.Servise hazırdır.Afiyet Olsun.

ben bunun tavuksuzunu yapıyordum.ama böyle de eminim cok güzel olur.deneyeceğim.:KK56:

başka değişik öneriler tavuklu salat tarifi bunların içindede var.
TOK TUTAN MUZLU YOĞURT
1 KASE AZ YAĞLI YOĞURT
1 TATLI KAŞIĞI VANİLYA
2 ADET MUZ
10 ADET DÖVÜLMÜŞ CEVİZ

İŞTAH DENGELEYİCİ ZAYIFLATAN ÇORBA
1 ADET TAZE PANCAR
½ ADET TATLI PATATES
1 ADET DOMATES
1 ADET KIRMIZI SOĞAN
1 ADET TATLI KIRMIZI BİBER
1 YEMEK KAŞIĞI ZEYTİNYAĞI
1 TATLI KAŞIĞI HARDAL
1 ÇAY KAŞIĞI ÇEKİLMİŞ KARABİBER

TOK TUTAN KÖFTE
150 GRAM YAĞSIZ KIYMA
MAYDANOZ
SARIMSAK
KURU SOĞAN
KİMYON
ZEYTİNYAĞI
KAŞAR PEYNİRİ
SOSU İÇİN:
SÜZME YOĞURT
SARIMSAK
KURU SOĞAN
ZEYTİNYAĞI
BEZELYE

ZAYIFLATAN TAVUKLU BULGUR SALATASI
100 GRAM HAŞLANMIŞ TAVUK
4 YEMEK KAŞIĞI HAŞLANMIŞ BULGUR
1 ADET KURU SOĞAN
1 DEMET TAZE ROKA
6 ADET KURUTULMUŞ DOMATES
2 ADET DOMATES
¼ DEMET TAZE NANE
¼ DEMET MAYDANOZ
1 YEMEK KAŞIĞI ZEYTİNYAĞI
1 YEMEK KAŞIĞI NAR EKŞİSİ
1 ÇAY KAŞIĞI KİMYON

ŞEKERSİZ TATLI
1 ÇAY BARDAĞI ÇEKİRDEKLİ SİYAH KURU ÜZÜM
½ ÇAY BARDAĞI YABAN MERSİNİ KURUSU
10 ADET TUZSUZ BADEM
1 ÇAY BARDAĞI SÜT
1 ÇAY KAŞIĞI VANİLYA
1 ÇAY KAŞIĞI TARÇIN

BAĞIRSAK TEMİZLEYİCİ TATLI
4 YEMEK KAŞIĞI ÇEKİRDEKSİZ SİYAH KURU ÜZÜM
5 ADET SİYAH KURU ERİK
5 ADET KURU KAYISI
5 ADET KURU İNCİR
5 ADET KURU HURMA
10 ADET CEVİZ
1 ÇAY BARDAĞI AZ YAĞLI SÜT
en sondaki tarfin yapılışını gördüm blendrda hepsini çekiyorsunuz..kaşıkla yiyorsunuz..
inşallah kilo vereceğiz..:KK9::nazar:içlerinden regl öncesi tatlı krizi için seçim yapılabilecek tarfiler var..malum bu haftada benim regl öncesi dönem hoş 15 gün önceden başlar ama bu hafta tatlı krizine önlem amaçlı denenbilir tarifler var..bana göre buradaki ölçüler değiştirilebilir muz mesala fazla geldi bana ve direk ana öğün yerine geçiririm..:KK9::KK34:

şimdi yoldayız .hastamızı doktora götürüyoruz.
kablosuz internetin en sevdiğim tarafı bu .yolda da kullanabiliyoruz.
yolumuz az kaldı.ben kaçıyorum.:KK55:

canım zor ama hayat şartları
matematik öğretmeniyim canım
canım aslında branşım açısından da çok yoğunum
çünkü hazırlıksız gidemessin
en çok evde yaptığım hazırlık zamanımı alıyor

Kolay gelsın canım ,işin zor gerçekten ,B'nde atanmaya çalışıyorum ,kpss ye hazırlanıyorum evde bu yıl ,
Ama tamda motive olamıyorum ...:KK66:çalışsan ayrı dert çalışmasan olmaz ,atansan ayrı atanmadan başka :KK66:
Zaten bebekte olmuyor ..efkarlandım ,
Matematık örtmenim :KK66:varmı bana bir tavsıyen nasıııhatın :KK66:

güzel menü:KK16:ama turşu olmayaymış iyiymiş.:KK6:
kocişler hep böyle anam kıcıklıkları tutmayagörsün.:KK19:hani şu falım reklamı var ya ben onu cok seviyorum.özellikle araba kullanırken ki olanı.tam beni anlatıyor:KK9::KK9::KK9::KK9:

canım yaaa sen birkaç gün önce de bahsediyordun bu el uyuşmasından b 12 eksikliği şüphesinden.ihmal etme lütfen.
aslında bende de demir eksikliği var.ama o haplar cok kilo aldırıyor diye kullanmıorum.napiim.:KK50:

Aaa Ciddenmi ya ,palu bize çok yakın ,kovancılardayım B'nde :KK66::KK66:

Yukarıdaki msj sana cnm ,yanlış alıntılamışım :KK66: vayanassını sayın seyırcıler palu demek (Orayıda sevmedım gerçıde ):KK66:yaaa ben sevmemedim bi türlü buraları ;(

Ay dünden beri yazamadım arkadaşım bize geldi de.. Az sonra hemen 2 günlük menülerimi yazacağım..

selam kizlar bu net beni cildirtacak.
sizden uzak kalmak bana iyi gelmiyor.
insallah bu durum düzelirde her aksam gelebilirim yine.
net gitmeden hemen gecmise dalmak istiyorum.

tebrikleeerr darısı başımızaaa:KK9:

çook ama çook geçmiş olsun. tez zamanda iyileşir inşallah :KK50:

olsun canım hiç yoktan iyidir. haftaya daha iyi olur tebrikler :KK34:

ben de bu ne dedim bi an :KK9:

tebrikler kaptiş :KK16: ama 58 e düşcem diyorsun ben 45 deyince kızıyorsun. senin boyun 1.73 müydü? ben 1.58 im aynı hesaba geliyor :KK47:

olsun canım ya hiç yoktan iyidir :KK34: tebrik ederim :KK16:

tebrikler canm :KK16: su çok önemli hep söylüyoruz :KK34:

nerde bu kaçak diyordum ben de :KK9: telefonunda internet yok mu nurcum? varsa böyle durumlarda o şekilde katıl :KK34: tebrik ederim 500 gr da hiç fena değil bence :KK54:

:KK3:

:KK9::KK9: kacak kecileri kaciracak canim :KK1: telefonum biraz dandik bisey zar zor foruma giriyor ve login yapamiyorum yazmayi hic yölemiyim zaten öyle fonksiyonlara sahip degil benim külüstür :KK9:
akilli basli bir telefon lazim banada iste hersey mani'ye bakiyor :KK53::KK9:

tesekkür ederim canim. aslinda kendi hazirladigin planda haftaya 65-en fazla 66kg olacaktim ama haftada en fazla 500gr verince artik ne zaman 65 olurum bilemiyorum. ama en azindan kilo veriyor ve 6lardayimya bu bana knedimi iyi hissettiriyor. ve herkes bu hafta sonu yine kilomu vermissin sen baya ince görünüyorsun dediler nasil sevindim anlatamam. birde soruyorlar nasil verdin diye, bende benim yaptiklarimi anlatiyorum. herkesin sorunu ayni bogazimi tutsam vericem diyor :KK9::KK9:

kızlar söz fotosu ekledim bi kaç tane :KK52:

bu yorumdan sonra bakalim bizim citira :KK9:

Ay ben çok hızlı kilo verip alıyorum ya kendim gibi bi garip insanı daha görmedim yani.. Haftada 3 kilo alıp, 3 kilo verebiliyorum çok kötü ya

İlginç bir menü olmuş ama kaçamak yok bence canım afiyet olsun

Süpper bebeğim afiyet olsun

Teşekkür ederim canım. Çok iyi yapıyorsun valla senin iraden süper

Süppersin canım insanın hedef kilosuna ulaşması ne güzel bişey ya ben olsam ağlardım:KK52:

:21:

Regl sonrası ise düşer kilon canım, arada böyle duraklamalar hasta olmasan da olabilir. Yeter ki devam et kesin kiloların gitmeye devam edecek.

Aaaaaaa bize de yapılıyor mu buuuu ay çokzeeeel :KK52:

1 aydır bu problemi yaşarken haftada 600 gram vermiş olman bile çok iyi bence

:13: tebrik ederiiiim

Ay verecek kilon kalmicak artıııık :21:

Olsun olsun biraz daha farklılaştırırsan menünü giden gramlar artar süper yine de :13:

Neden böyle oldu acaba ki?

Süper tebrik ederim canımmm :KK19:

Ay olsun ya vermişsin sonuçta, ne duraklama ne gerileme olmuş buna da şükür :KK9:

Süppersiniz her zamanki gibi bence :KK23:

Ayyyyyyy bakcam hemeeeeeeeen

insallah canim bakalim :KK76:

Eki Görüntüle 894689

Ya reklamın iyisi kötüsü olmaz derler de bu nasıl bişeydir yaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Büyük olmicam artık daha çok hırslandım bak:KK34:

cok güldüm ya cok sagol :KK9::KK9::KK9:
ben bir kücüksün abla alabilirmiyim :KK53::KK53::KK1::KK1:

Hoş geldin canım. Çok çok geçmiş olsun. Umarım şimdi çok daha iyisinizdir. Çocuklar hastalanınca çok kötü oluyor hayat :KK50:

Tebrik ederim canım. Büyük ihtimal uzun süre regl olamamanın verdiği bir sonuç bu. İnşallah haftaya daha iyi bir kilo verirsin. Çünkü bu kilolarda haftada en az 1 kilo gitmeli mutlaka. Sonra bizim gibi haftada 100-200 ancak verebiliyorsun. Şimdiden bol bol ver ki sonradan sıkılma diyetten.

Azda olsan verdin önemli olan o ama yüksek kilolarda çok daha fazla verebileceğini biliyorsun. Hadi bakalım ay sonunda senden 90 altı bir kilo bekliyorum. Artık veda et 9 lu rakamlara. :KK34:

Haftaya regl şişkinliğin ve ödemin gidince çok iyi bir sonuç alacaksın. Hatta bu dönemde ne kadar iyi beslenirsen sonucun daha iyi olur. Bırakma sakın kendini.

Tebrik ediyorum Buse' cim gayet güzel bir sonuç . :KK9:

Seni 6 lı rakamlarda görmek çok güzel Nur' cum. Tebrik ediyorum senide. Az olsun ama olsun. Önemli olan kilo vermek.

Aslında istediğim üniversitedeki kiloma dönmek ama artık imkansız gibi. 36 beden giyebilmek istiyorum. 38 şuan bana büyük bir rakam gibi geliyor. :26:Aslında bu kilomda sıkılaşırsam çok rahat 36 beden olurum ama spor yapamıyorum. Artık akşamları yürümeye başlayacağım hatta koşabilirim bile. Bakalım ne kadar etkileyecek. Bu arada jiliana yeniden göz gezdirdim çok zor görünmedi ama başlamak lazım. Kararsızım. Eve yakın bir spor salonu bulabilsem süper olacak ama oyyyy oyyyyy bu konu canımı çok sıkıyor :KK50:

Allah yardımcın olsun canım. Umarım bütün derslerinden iyi not alırsın :KK16:

Tam kızılacak bir durum. Her hafta mutlaka listede birisi + oluyor. Anlaştınız mı naptınız? Çok kızdım sana Tuba çokkkk :KK47:

Senide tebrik edemeyeceğim canım çünkü 300 alıp 300 veriyorsun. Doğal olarak 1 ileri 1 geri yapıp yerinde sayıyorsun. Artık silkelen ve kendine gel lütfen. Bak bu hafta Tuba'yla kilolarınız gramı gramına aynı. Yarışın bence.

Az olsun bizim olsun Derya' cım. :KK34: Tebrik ederim.

Hiç sorma Burcu' cum yaaa bugün bir yedim bir yedim sorma. İçimdeki öküz çıktı yine ortaya. Biliyorum ki tamamen psikolojik. Bugünden sonra yine diyete tam gaz devam ama liste çok geriyordu beni. Şimdi daha rahat yapabileceğim. Bekle beni Burcu az kaldı seninle aynı olmama :KK53::KK9:

tesekkür ederim kaptancim, bende 6li rakamlardan cok mutlu oluyorum ama heran 7 olabilir diye korkuyorum nedense. birdaha hamileyken bile 7lere cikmak istemiyorum o derece biktim 7lerden :KK9::KK9:

Kızlar dün tekrardan giremedim nete ,
Bende kendimi tanıtayım ,27yaşındayım ,2yıllık evliyim ,şuan için evdeyim ve kpss ye hazırlanıyorum ,Elazığ'ın bir ilçesinde tayinciyiz ..:KK66:
Boyum 1.60 kilom :83 şimdilik 70i hedefliyorum :KK66:
Daha once istikrarlı olamadığım birkaç diyet geçmişim var :KK66:ama hiç karar veripte ciddi şekilde 3günü geçen diyet yapmadım diyebilirim ..:KK66:
Kilo vermeye karar verdim ,kafamda bitirdim ..hadi hayırlısı

hosgeldin canim ben nur, 22 yasimdayim, listeye girmeden gruba basladigimda 82kg falandim yanlis hatirlamiyorsam.
78le listeye girdim simdi ozaman 10kg daha azim, hedefim en az 10kg daha vermek. suan böyle bisey yazdigima inanamiyorum cünkü bende dedigin gibi daha önce diyet deneyimlerim olup bi zaman sonra birakmis ve kendimi sismanligin cikilmasi zor bir müebbet gibi görüyordum. taaki bu gruba girene kadar. simdi her hafta oyun oynar gibi kilolarimizin gitmesini izliyorum cok mutlu oluyorum.
motive olup diyete baslama sebebim ise forumdaki diyet gecmisleri olan basari hikayeleri olan insanlarin hikayeleri ve nette zayiflamadan önce ve sonraki fotograflar. millet veriyor ben niye veremeyeyimki dedim basladim.
arada bir sebeplerle guptan uzak kalmamda oldu fakat simdiden söyleyeyim bu grupta düzenli olursan acayip gzl kilo veriyorsun, gruptan bazi nedenlerle uzakda kalanlar kilo alip dönmüs oluyor bu yüzden katilimina dikkat et derim.
tekrar hosgeldin canim :KK54:

selam kızlar bugün ödev yapcam arada bi uğrarım ama canım çok skkın :KK50:

yok canım genel bi sıkkınlık var bugün bende ya :KK14:

gecmis olsun diyelim canim, hayirdir insallah..

evet cqnım 10:30 yazıcaktım
komik olmuş dikkat etmemişim

hayırlısı olsun hakkında canım

afiyet olsun canım menün güzel

hoş geldin canım bende Zeynep 34 yaşındayım
evliyim ve 2 tanede prensesim var biri 6 yaşında biri de 5 aylık
öğretmenim
inşallah güzel kilolar veririz hep birlikte

canım kolay gelsin sana
bence negatiflik havaların soğuk olmasından da olabilir

evet az oldu biraz menüm
geceye doğru acıktım ama yememek için yatıp uyudum

tünaydım canım sana

afiyet olsun canım
fena bir menü değil

tsk ederim canim

bakcam hemen :KK52:

sağ ol canım :KK19:

süpeeeerrrr :nazar:

:KK60:

çok geçmiş olsun canım :KK50:

en güzel yüzmek. fırsat olsa da yüzsem :KK14:

36 ya gelince de 34 olmak istiyor insan :KK9: ama memişler gidiyor. kocişler pek sevmez bence bu işi :KK9: bence sporla 36 olabilirsen süper olur kaptan cünkü memişler mühim :KK53:

güzel menü spor da var afiyet olsun :KK16:

bence bu menü az canım ya :26:

nugget olmamış ve pide hiç olmamış canım :KK50: yarın toparla :KK34:

harikaa çok sevindim senin için hayırlı olsun :KK9:

canım az bu menüler az hiç beğenmedim ya :KK47:

hoş geldin aramıza. ben buse 24 yaşında bekarım. 1.58 boyundayım. aöf okuyorum onun dışında öss hazırlanıyorum tekrar. bu ara gelemiyorum sınavlarla başım dertte. yarın sınavım var hatta ama ben burdayım :18: daha önce burdan mezun oldum 50 kg ile toplamda takımla 9 kg verdim ama genelde 20 kg verdim. 48 düşmüştüm sonra geri aldım kilo ve geldim şimdi 52-53 arasıyım. hedefim 48 yine sonrasında da 45 olabilir insanın verdikçe veresi geliyor.:KK9:

akşam geç olmsa güzel menü bence gayet. afiyet olsun :KK16:

canım çok geçmiş olsun :KK50: iyi akşamlar :KK3:

aynen haklisin canim, sagol tsk ederim.

Gelemedim kızlar bugün. Minik kuzunun doktor kontrolü vardı. Tahlil vermek için çok bekledik. Sonrasında da vakit geç olunca araba bozuk olduğu için eve gitmek için eşimin mesaisinin bitmesini bekledik. Anlayacağınız tüm gün dışardaydım. Tahlil sonuçlarını pazartesi göstereceğiz inşallah doktora. Şimdilik kaçıyorum yine. Hepiniz kocaman öpüldünüz :KK16:

gecmis olsun kaptancim.

ve gelelim bu hafta yokluğuma..aşırı yorgundum halsiz isteksiz..evin işini bile zoraki yaptım azcukta ufaklık öksürünce katılımım düştü..Birde durduk yerde yine elim ayağım uyuştu b12 eksikliğinden şüpheleniyorum..birde magnezyum eksikliği spordan sonra ortaya çıktı sporda aşırı terliyorum 1 saatlik spor sonrası üstüne kaçırmış çocuk gibi heryerimden su akıyor ..öyle sauna şort eşofman filan yok..direk askılı spor atlet ve normal eşofman altı sonuç bu oluyor.spor sonrası maden suyu ve ayran karıştırp içmeye başlayınca uyuşma kesildi ama aşır unutkanlık baş gösterdi kısaca lafı uzatmayayım hava düzelince kan tahlili yaptırcağım..Malum burada 50-60 cm kar oldu daha bugün hava az acık..ve şimdi geçmişe bakayım..

gecmis olsun canim.

Rabbim acil şifa versn inşALLAH..

çayların şekersiz olsa daha şık bir menü olur..sporda çok güzel..

ebru sizde geçmiş olsun tekrardan sonuçlar iyi çıkar inşALLAH.

Sınavdan dolayı olduğu için yorum yok..oldukça karışık menün çünkü..:KK34::KK9:

2 çocuk ve çalışmak gerçekten daha zor ..

geçmiş olsun..

başarılar canım..

kolay gelsin..

menün güzle sadece 3.5 yağ ne anlayamdım..:KK37::KK9:

bu hafta bende bu moddaydım..çok şükür geçti..

hoş geldin canım..bende derya 41 yaşındayım 10 yaşında kızım ve 4.5 yaşında oğlum var..Ev hanımıyım aynı zamanda enerji terapistiyim..
Elazığ hangi ilçe bizde palu ilçesinde ilk şarkımız yaptık..şimdide ikinci şark için Ankara'dan siirte geldik..

dışarda olmana rağmen iyi menü..

:nazar::KK9: canım hay-r-ılı olsun

öğle olmamış...akşamda yoğurt ve salat olsa daha kaliteli bir öğün olurdu..

sabah:6 da
peynir ve 2 dilim ekmek

ara:KK55:30 nescafe

öğlen 15:00 (geç oldu biraz
haşlanmış brokoli 1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

ara 17:00
türk kahvesi

akşam 19:00
1 kase salata

2.5 litre su[/COLOR]
güzel menü ama kimin bilemedim yanlışlıkla başını sildim..

güzel menü..

çocuklar hastalanınca morlamen çöküyorum..
bu hafta olmadı ebrucum beğenmedim..yinede teşekkür ederim..[/QUOTE]

canim 3,5 % yagli yogurt. yani cok yagli degil.

nihayet düsmeden gecmise yorum yapabildim :KK8::KK8::KK8::KK8:
simdi eger net ten yine düsmezsem gecen haftadan itibaren gecmise bakayim

Evet doğru diyorsun ama bakınca aklıma direk o renklerdeki hali geldi, çok zarif..
Önümüzdeki bir - iki hafta menülerim dolu dolu olacak, sonra yavaş yavaş azaltacağız diyetisyenceğizim ile..

Hahahaha aynen...

Öyle canım hiç sorma... Bakalım sabredip, bekleyeceğim..

iyi gidiyorsun canim gördügüm kadariyla tebrikler.

ay kızlar bugün yeni evimizin parkeleri yapılıyor. taşınmaya 1 aydan az kaldı :KK52: umarım her şey yolunda gider de annemin morali bozulmaz :KK50: parke rengi beğenmek çok zor valla kaç kez fikir değiştirdik karar verene kadar. şimdi döşenince annemin düşüncesi değişmez inşallah yaa. zaten ustalarla uğraşmaktan bi sürü aksilikten kadının morali iyice çöktü gücü tükendi valla :KK14:

hayirli olsun canim, peki hangi renge karar verdiniz?

5 gün sonra açık öğretim sınavlarım var ve daha 5 ders var öğrenmem gereken. hepsinden de 4 ünite. bittim ben.:18:

ben derse kaçıyorum kızlar görüşrüüüz :KK55:

nasil gecti canim sinavin?

ayyy kızlar fotolarıma bakıyorum da ay ne ka şişmanmışım yaaaaaa çirkinmişim 30 yaşındaymışım resmen :KK14:

dedinde benimde aklima getirdin, bende cikinca bakayim eski resimlerime daha cok motive olayim :KK9::KK9:
Eki Görüntüle 886763

Yaaaaaggggg vucudumuzda ki yaglarrrrr.kacamak yapanlara armaginim olsunnnn afiyet olsunnn.igrencim ben igrencim zuhahahaha

hakikaten igrencmis canim sagol :KK9::KK9:

Ahahahhaah kafayi bozdum ben bu yaglarla tuhhh tiksintiye dustum en alttaki 9 kg mus 4 kati var bende yuh yuh yuh yuh yuh gariban ic organlarim ah canlarim karacigerim bobregim hepsi bu pisliklerin arasinda kalmis:KK43:geziniodum buldum.
:KK9::KK9: gariban organlarim :KK9::KK9::KK9: Allah iyiligini versin ya :KK9::KK9::KK9:

bende gecen aldim kendime buna benzer bi tane, 0,7lt'lik hem soguk hem sicak giriyor. ben siseden su ictigin icin bu aldigim siseye cay koyuyorum ikidebir kalkmaya üsendigin icin icmiyordum cok cay, simdi doldurup rahat rahat iciyorum

eveeet pazar günü mesaj sayılmıyor tabi kimse yok :KK9:

hemen müjdemi vereyiiim :KK76:

sabah tartıda 52.9 gördüm :KK52: kimse tutamaz artık beniiiiiiiiiiiiii :KK52::KK52::KK52:

53 lere veda ettim bir daha görmiycem En Büyük KK bekle beni 48 sonra da memişler gitmezse 45 olcaaam :KK23:

cok tebrik ederim canim anliyorum seni harika duygu :KK76::KK76:

Kızlaaaaaaaaaaaaaaarrr öldüm ben öldümm haftasonu işyerinde kimse yok ohhh kebap takılırım ne güzel diodum daha montumu yeni indirmiştim ki Çinden heyet gelmiş santrali gezeceklermiş hayır bugunumu buldular yahuuu en soğuk günnnn:KK53:Müdür aradı Funda Hanım arkadaşlarla ilgilenelim dedi:KK53:Giy montu çık ayaza gez kazanı türbini kömürü kontrol odasını yüz felci geçiriodum ya hayır adamları bi anlasam güya ingilizce konuşuolar ama ben öle bi dil görmedim puhahahah.Arada bi dıdıdıdıdıdıdıdı die bişeler diodu acaba çince de evet evet evet evet mi demekti aklımda deli sorular yolladım minik boylu küçük elli arkadaşlarımı odaya girdim bi kahve söledim Müdür aradı funda hanım ben burdayım işler hakkında bana bilgi verin die:KK53:bi de ona koşturdum ahanda yeni oturdum Allahtan sabah evde yemişim bişeler yoksa kalacaktı benim kahvaltı.öğlen için meyve getirmiştim ama işçilerim sağolsunlar fırında balık yapacaklar bana birazdan onu yemeye gidecem:)offf bol rokalı tereli misssss

gecmis olsun diyeyim, gecende benzer bisey benim basima geldi, bizimkiler Kore'den geldiler havada sansima bumbuzdu ve gezdirip biraz anlatmam gereken yerler vardi. bizim yanimizda tercüman vardi, beyfendi almancada ingilizcede bilmedigi icin tercümeyle anlastik. benim icin yinede güzel bir tecrübe oldu, ilk kez böyle bir görevim oldu.

yağlara dair bilimsel çalışmalarım devam ediyor:KK1::KK1::KK1::KK1:

Çok fazla kilo verirseniz yağ hücreleriniz büzülür, ancak kaybolmaz: Kilo alımından dolayı sahip olduğunuz 100 milyar yağ hücresi leke gibi görünebilir. Yağ hücreleriniz şiştikten ve çoğaldıktan sonra kilo verebilirsiniz. Gerçekte, kilo verdiğinizde yağ hücreleriniz büzülüyor. Bunların toplam sayısının sadece düşmesine rağmen, hücreler daha az aktif hale geliyor, vücudunuzda duruyor ve büyümek için büyük bir ziyafet çekmenizi bekliyor. Bu nedenle hızlı kilo verip almak yerine, normal kilonuzu aynı seviyede tutmaya çalışın.
tesekkürler canim bilgiler icin.

Kızlar, yeni yas dilekleriniz için hepinize tesekkur ederim:)
simdi derse giriyorum, yine gelirim

canim kizinin gecmis dogum günü kutlu olsun.

Eki Görüntüle 889832 bundan sonra fırat diyeti yapacam:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

evet bende bundan yapayim aksamlari bir parca gazete kagidi :KK9::KK9::KK9:

Kızlar diyetkolik diye bir site buldum, çok güzelmiş. Buradaki gibi diğer diyet yapanlarla birebir iletişimde olamıyorsun sanırım ama diyetisyenlere direk yazışabiliyorsun. Üyelik paralı tabi, ben üye oldum. Çok faydalı bence ya. Bütün yiyecekleri, içecekleri listelemişler besin değerleri ve kalorileri ile.. Sen de her gün seçip seçip yedim diye yüklüyorsun. Gün sonu raporu veriyor, şu kadar yağ - şu kadar şeker - şu kadar kalori aldın diye vs. bir sürü şey var.:KK52:

hadi bakalim hayirli olsun. bizimlede paylasirsan ara ara edindigin bilgileri gzl olur canim

kızlar bugun orucluydum
akşam: tavuk, 3 yemek kasıgı pırınc pılavı,

1,5 lt su
-45 dk plates
-leslıe yapmayı dusunuyorum buırazdan

Allah kabul etsin canim.
sanirim baskalarida uyarmisti, oruc tuttugunda mutlaka sahur yap, sagligin icin cok önemli.
kahvalti yaptigina nasil yiyorsan öyle yaparsan sorun olmaz sanirim.

Slm kızlar :KK16: Nihayet gelebildim. :KK53: Nerden başlayayım nasıl anlatayım bilmiyorum ama geçen cumartesi pazar evdeki herkes hastaydı. Ben, eşim, büyük ve küçük kızım. Durumumuz gerçekten çok kötüydü. Böyle zamanlarda insan memleketine uzak olmanın üzüntüsünü daha da çok hissediyor. :KK14: Bebeğim ne yerse hemen ardından hepsini çıkartıyordu. Aynı zamanda ishalide vardı. İlk olarak rota virüsünden şüphelendik. Hemen kaptığımız gibi hastaneye gittik. Allaha şükür rota değilmiş. Demiştim zaten daha önce İdrar yolu enfeksiyonu olmuş diye. Hem de oldukça yüksek bir şekilde. 7 tane iğne yazdı doktor. İlk üç iğneyi yaptırdık arkasından ateşi 40 ın üstüne çıkmaya başladı. İki gün iki gece sürekli ateşini düşürmeye çalıştım. Nihayet bugün eskiye göre çok daha iyi durumda Allaha şükür. Hepimiz iyileştik. Bu arada bu hafta için yıllık izin aldım. Bebişime evde bakmak için. :KK16:

Umarım yokluğumda her şey yolunda gitmiştir. Herkes iyidir. Kötü bir durum yoktur. Konya' da hava o kadar soğuk ki anlatamam. Hatta bizim araba çalışmadı az önce. :KK52:

Geçmişi okuyacağım ama büyük ihtimal alıntıyı çok yapamayacağım.

tekrar gecmis olsun kaptancim. bende netim olmadigi icin 1 haftadir giremedim. tüm gecmisi ancak okudum 2 saatte.
insallah netim olurda buradan mahrum olmam artik.

kızlar oldu da bitti maşallah :KK52: yarın gelirim iyi geceler

hayirli olsun canim, Allah tamamina erdirsin.

Tatlım daha önce yazmıştım dimi sana? Genel takım listesine diskalifiye olduğun için giremiyorsun ama takım içi listesine gireceksin zaten. Hatta bu hafta bende mezun olup takım içi listesiyle hedefe ulaşacağım. Takım içi listemizde ayrı bir takım çıkartıyor zaten ortaya :KK9:

kaptancim bu diskalifiye olayi nasil bisey, izine ayrildiktan 6 ay sonra geri dönmemis olursan mi diskalifiye olunuyor?
ben diskalifiye olmayayimda :KK9: bu arada ben ne zaman listeye alinabilirim?

ohh kizlar nihayet 2 saat sonunda 1 haftalik gecmisi okuyup bitirdim.
simdi menümü yazayim.

bugün menüm

11:00
1 yumurta, 2 kücük ve ince dilim salam ile omlet
yarim dilim t.bugday ekmegi

16:00
5 tane firinda köfte
1 tam bugday topuz ekmek
salatalik domates

bol su ama saymadim.
0.7lt siyah cay
1 bardak yesil cay

hareket yok

kizlar eski resimlerime baktim. farki tam anlayabilmek icin simdi eski kiyafetlerimden bazilarini giyecegim.
herkese hayirli geceler

kızlar gelemedim bugün gencaylaydık maça filan gitti bende arkadaşlarımla gezdim ve akşam çok güzeldi 6 eylül 2014 te düğünüm var :KK52:

kızlar nasılsınızz :KK9: bugunku yedıklerım
Sabah: patates kaşarlı :KK43:
Sekersiz cay
1 dilim k ekmek

Öğlen yok cunku iş cok yogundu yemege vaktım olmadı :KK50:

Akşam:
Tombık doner (kızlaar cok acıkmıştım baska yıyebılecegım bişey bulamadım ne onerırsınız akşam için :26:)

Akşama kadar ayaktaydım ordan oraya koşturdum spor oluyor bana :KK9:

kızlar nasılsınızz :KK9: bugunku yedıklerım
Sabah: patates kaşarlı :KK43:
Sekersiz cay
1 dilim k ekmek

Öğlen yok cunku iş cok yogundu yemege vaktım olmadı :KK50:

Akşam:
Tombık doner (kızlaar cok acıkmıştım baska yıyebılecegım bişey bulamadım ne onerırsınız akşam için :26:)

Akşama kadar ayaktaydım ordan oraya koşturdum spor oluyor bana :KK9:

canım berbat bi menü biliyorsun zaten akşam için nesfit en iyi kurtarıcı olabilir yani çalışma şartın yoğun sanırım ama sabah kahvaltıda peynir zeytin filan atıştırma tarzında 1 bardak süt ile öğlen için 2 dilim kepeğe filan tost yapıp akşamda nesfit yersen dengeli beslenmiş olursun diye düşündüm su miktarı yazmamışsın ama snırım oda az

aaa hayırlı olsun şimdiden cnm :KK9: hakkında hayırlısı olsun:KK16:

teşekkür ederim canım :KK54:

Kahvaltı ;1yumurta
1dilim tam ekmek
1kkpeynır3zeytin
1bardak çay
Öğlen :1porsıyon türlü yarım dilim ekmek
Aksam ;mercimek çorbası salata
1dilim ekmek
Yarım kase yoğurt

Spor;leslie ıle 2mil ,:KK66:
Kızlar bu günkü menüm bunlar ,

Kahvaltı ;1yumurta
1dilim tam ekmek
1kkpeynır3zeytin
1bardak çay
Öğlen :1porsıyon türlü yarım dilim ekmek
Aksam ;mercimek çorbası salata
1dilim ekmek
Yarım kase yoğurt

Spor;leslie ıle 2mil ,:KK66:
Kızlar bu günkü menüm bunlar ,

canım menün aslında çok güzel ama akşam ekmeği yemesende olurmuş çünkü çorba var ki bide mercimek. saatlerini yazarsan daha detaylı yorum yaparı menüne bide su miktarını yazmamuışsın

X