Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

selam kizlar dün aksam gelemedim net sorunu malum :KK47:
netimin geldigini gördüm hemen geldim. insallah gecmisi okuyabilirim özellikle dünü cok merak ediyorum.,

dün menüm

9:00
1 yumurta
1kk beyaz peynir omlet
yarim dilim tam b. ekmegi

11:00
kahve + süt

15:00
kahve + süt
1 dilim tam bugday ekmegi 2kk beyaz paynir

17:30
1 avuc findik, leblebi

gec geldimeve
20:00
1 tabak taze mantarli ve haslanmis et
3 yk yogurt 3,5 yag

bol su ve bol

selam kızlar nasılsınız
ben ancak bitirebildim işlerimi
uzun süredir evde olmayınca
birde yarına hem öğlene hem de akşama bebek görmeye gelcekler
biraz da ikramlıklar hazırladım
offffff yoruldum

ara 30 nescafe yazıyor en basta sasırdım :KK53: ama 10 iki noktanın arasına gırınce sarı kafa oluşmuş sanırım 10:30 demek istemişsin belliki :KK52::KK52::KK52::KK52:

evet cqnım 10:30 yazıcaktım
komik olmuş dikkat etmemişim

kızlaar ben bi işe basvurmustum ya hanı sonra ararız demışlerdı hıc umudum kalmamıştı cagıracakları yonunde ama bugun aradılar yarın gel basla dedıler yanı yarın işe baslıyorumm :KK9::KK9::KK9: hayırlısı olsun inş... :nazar:

hayırlısı olsun hakkında canım

Iyi aksamlar kizlar menumu yazayim
Sabah apar topar ciktim yanima bisey alamadim o yuzden sabah ve ogle special k yedim nefret ediyorum bu regl halimden nasilll bir ruh hali enerjim bitti resmen huysuzluk mutsuzluk hat safhada bi kac gun sonra sakinlesirim umarim.
Sabah
Special k
1/5 yarim yagli sut
1 turk kahvesi
Ogle
Ayni

Aksam
Firinda domates, biber, et, sogan
1 dilim cavdar
1 bardak ayran
Ara
10 findik taze

afiyet olsun canım menün güzel

Kızlar dün tekrardan giremedim nete ,
Bende kendimi tanıtayım ,27yaşındayım ,2yıllık evliyim ,şuan için evdeyim ve kpss ye hazırlanıyorum ,Elazığ'ın bir ilçesinde tayinciyiz ..:KK66:
Boyum 1.60 kilom :83 şimdilik 70i hedefliyorum :KK66:
Daha once istikrarlı olamadığım birkaç diyet geçmişim var :KK66:ama hiç karar veripte ciddi şekilde 3günü geçen diyet yapmadım diyebilirim ..:KK66:
Kilo vermeye karar verdim ,kafamda bitirdim ..hadi hayırlısı

hoş geldin canım bende Zeynep 34 yaşındayım
evliyim ve 2 tanede prensesim var biri 6 yaşında biri de 5 aylık
öğretmenim
inşallah güzel kilolar veririz hep birlikte

günaydın kızlarrr çok negatif bi güne uyandım dershaneye gitcem şimdi öpüldünüz. :KK54:

canım kolay gelsin sana
bence negatiflik havaların soğuk olmasından da olabilir

Afiyet olsun canım, acıktırıcı bir menü gibi görünüyor. Ara öğünlerinde meyve galeta falan yiyebilirsin. Sonra çok acıkıp kaçamak yapmaktan uzak tutar seni

Pide yediğin öğünde çorba içmeseymişsin keşke canım. Öğle öğünü haricinde güzel

Hoşgeldin aramıza canımmm. Ben de kurallara uymaya uymaya dikalifiye oldum ama paylaşıma devam ediyorum, yarışmacı değilim.

Aaa yeni işin hayırlı olsun canımcııım

Canım iki ana öğününü aynı tüketirsen sürekli metabolizman yavaşlar ve kilo vermekte zorlanırsın dikkat et

Hihihi ay çok güzel yaaa

Ben de Venüs canım, 21 yaşındayım. İstanbul'da üniversite okuyorum, bekarım. Kendimi bildim bileli diyet yapıyorum. Artık hayatım değişiyor, kendim de değişiyorum. Güzel güzel gidecek kilolarımız birlikte, burası sana çok faydalı gelecek emin ol canım

evet az oldu biraz menüm
geceye doğru acıktım ama yememek için yatıp uyudum

selam kızlar bugün ödev yapcam arada bi uğrarım ama canım çok skkın :KK50:

Herkese tunaydinn bana gunaydinnnn.12 gunluk araliksiz calisma sonucu cuma yatip pazartesi uyanacam demistim:) pazartesi olmadi ama az once uyandim:)

tünaydım canım sana

dün menüm

1 yumurta
1kk beyaz peynir omlet

kahve + süt

kahve + süt

1 avuc findik, leblebi

gec geldimeve
3 yk yogurt 3,5 yag

bol su ve bol

afiyet olsun canım
fena bir menü değil

Memnun oldum cnm ...inşallah veririz :)
Iki bebekin var :KK66:zorlanmıyormusun çalışırken ,branşın nedir :)

Okuyormuşum cnm :KK66:kaç yaşındasın ..lise uni?
Ah o bitmez denen ödevler biter birgün ,sonra birde okulu bile özlersin :KK66::KK66:sıkma canını
Bu arada ben feride gruba yeni katıldım :KK66:

merhaba feride bende burcu hemşirelik son sınıf öğrencisiyim 21 yaşımdayım sözlüyüm 59 kilo ile mezun oldum şimdi 60 kilo filanım havalardan sanırım ödev yapmaktan sıkılmam yani :KK51:

Burcu benide hep bu havalar mahvetti zaten :KK66:son sınıfımışsın az kalmış ..hadi hayırlısı
60kilo da çok değil ..ideal kilona ulaşırsın kısa zamanda ..

kızlar iyi akşamlar anca geldim :) bugünkü sınavlarım iyi gecti ama yarınki sınavlara henüz hiç çalışmadım. yetişmeyen derslerden sınav olcam yarın. sadece yarınki 1 derse çalışabildim. 2 ders daha var. bana dua edin ya :KK43: çok kaynatmışsınız geçmişe şimdi bakamıycam o yüzden. hepinizi öpüyorum :KK54:

Kaptancım beni yok yazmayın. Kızımın bir kaç gündür gözünde kaşıntı ve ağrı vardı. Bugün kudret göze götürdüm. İltihaplanmış. Eve şimdi geldim daha. Yarın detaylı yazarım. Herkese iyi akşamlar.

Memnun oldum cnm ...inşallah veririz :)
Iki bebekin var :KK66:zorlanmıyormusun çalışırken ,branşın nedir :)

canım zor ama hayat şartları
matematik öğretmeniyim canım
canım aslında branşım açısından da çok yoğunum
çünkü hazırlıksız gidemessin
en çok evde yaptığım hazırlık zamanımı alıyor

Kaptancım beni yok yazmayın. Kızımın bir kaç gündür gözünde kaşıntı ve ağrı vardı. Bugün kudret göze götürdüm. İltihaplanmış. Eve şimdi geldim daha. Yarın detaylı yazarım. Herkese iyi akşamlar.

canım çok geçmiş olsun
acil şifalar kızına

kızlar iyi akşamlar anca geldim :) bugünkü sınavlarım iyi gecti ama yarınki sınavlara henüz hiç çalışmadım. yetişmeyen derslerden sınav olcam yarın. sadece yarınki 1 derse çalışabildim. 2 ders daha var. bana dua edin ya :KK43: çok kaynatmışsınız geçmişe şimdi bakamıycam o yüzden. hepinizi öpüyorum :KK54:

canım bol şanslar sana
inşallah iyi geçer

kızlar söz fotosu ekledim bi kaç tane :KK52:

bakcam hemen :KK52:

Evet sensinn :KK1:

İnşallah hepsinden iyi not alırsın.

Bütün sınava girecek arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum. Ben geçen sene bitirdim bilirim ne zor olduğunu.

sağ ol canım :KK19:

2 Mart 2013: 87.6
6 Ararlık Cuma 2013: 80.9
Bugün: 78.5
Fark: 2.4 kg
:KK24:

süpeeeerrrr :nazar:

Eki Görüntüle 894689

Ya reklamın iyisi kötüsü olmaz derler de bu nasıl bişeydir yaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Büyük olmicam artık daha çok hırslandım bak:KK34:

:KK60:

kızlar herkese selam
gelinimize söylemiştim haber versin diye
saolsun vermiş
hastaneden bugün çıktık
allaha şükür
kızımın kan değerleri çok düşük olduğu için yatırmışlardı
hemoglobinimiz 12 ye geldi çok şükür
yattığımızda 8 di
birde bizde kan uyuşmazlığı olduğu için hemoglobini çok önemsiyorlar doktorlar

çok geçmiş olsun canım :KK50:

Yapılan İş Süre Harcanan kalori miktarı
Ağırlık çalışmak 30 dak 135 kalori
Paten yapmak 15 dak 18 kalori
Piyano çalmak 30 dak 14 kalori
Merdiven çıkmak 15 dak 18 kalori
Bulaşık yıkamak 15 dak 6 kalori
İp atlamak 15 dak 26 kalori
Araba kullanmak 15 dak
30 dak
1 saat 37.5 kalori
75 kalori
150 kalori
Dans etmek 30 dak
1 saat
75 kalori
150 kalori
Bahçe işleri 30dak 150 kalori
Aerobik 30 dak
1 saat 210 kalori
410 kalori
Bisiklete binmek 30 dak
1 saat 315 kalori
630 kalori
Kürek çekmek 30 dak 210 kalori
Ayakta yapılan işler 30 dak
1 saat 105 kalori
210 kalori
Eşya taşımak 15 dak
30 dak 120 kalori
240 kalori
Bilgisayar kullanmak 30 dak
1 saat 45 kalori
90 kalori
Duş almak 15 dak 37.5 kalori
Temizlik yapmak 15 dak
30 dak 52.5 kalori
105 kalori
Mutfak işleri 30 dak
1 saat 75 kalori
150 kalori
Tenis oynamak 30 dak 117 kalori
Uyumak 15 dak 21 kalori
Televizyon seyretmek 15 dak 21 kalori
Bowling oynamak 20 dak 117 kalori
Yürüyüş yapmak 20 dak 72 kalori
Basketbol oynamak 30 dak 261 kalori
Yüzmek 30 dak 324 kalori
Voleybol oynamak 1 saat 186 kalori
Step yapmak 20 dak 114 kalori
Golf oynamak 1 saat 318 kalori

en güzel yüzmek. fırsat olsa da yüzsem :KK14:

Hoş geldin canım. Çok çok geçmiş olsun. Umarım şimdi çok daha iyisinizdir. Çocuklar hastalanınca çok kötü oluyor hayat :KK50:

Tebrik ederim canım. Büyük ihtimal uzun süre regl olamamanın verdiği bir sonuç bu. İnşallah haftaya daha iyi bir kilo verirsin. Çünkü bu kilolarda haftada en az 1 kilo gitmeli mutlaka. Sonra bizim gibi haftada 100-200 ancak verebiliyorsun. Şimdiden bol bol ver ki sonradan sıkılma diyetten.

Azda olsan verdin önemli olan o ama yüksek kilolarda çok daha fazla verebileceğini biliyorsun. Hadi bakalım ay sonunda senden 90 altı bir kilo bekliyorum. Artık veda et 9 lu rakamlara. :KK34:

Haftaya regl şişkinliğin ve ödemin gidince çok iyi bir sonuç alacaksın. Hatta bu dönemde ne kadar iyi beslenirsen sonucun daha iyi olur. Bırakma sakın kendini.

Tebrik ediyorum Buse' cim gayet güzel bir sonuç . :KK9:

Seni 6 lı rakamlarda görmek çok güzel Nur' cum. Tebrik ediyorum senide. Az olsun ama olsun. Önemli olan kilo vermek.

Aslında istediğim üniversitedeki kiloma dönmek ama artık imkansız gibi. 36 beden giyebilmek istiyorum. 38 şuan bana büyük bir rakam gibi geliyor. :26:Aslında bu kilomda sıkılaşırsam çok rahat 36 beden olurum ama spor yapamıyorum. Artık akşamları yürümeye başlayacağım hatta koşabilirim bile. Bakalım ne kadar etkileyecek. Bu arada jiliana yeniden göz gezdirdim çok zor görünmedi ama başlamak lazım. Kararsızım. Eve yakın bir spor salonu bulabilsem süper olacak ama oyyyy oyyyyy bu konu canımı çok sıkıyor :KK50:

Allah yardımcın olsun canım. Umarım bütün derslerinden iyi not alırsın :KK16:

Tam kızılacak bir durum. Her hafta mutlaka listede birisi + oluyor. Anlaştınız mı naptınız? Çok kızdım sana Tuba çokkkk :KK47:

Senide tebrik edemeyeceğim canım çünkü 300 alıp 300 veriyorsun. Doğal olarak 1 ileri 1 geri yapıp yerinde sayıyorsun. Artık silkelen ve kendine gel lütfen. Bak bu hafta Tuba'yla kilolarınız gramı gramına aynı. Yarışın bence.

Az olsun bizim olsun Derya' cım. :KK34: Tebrik ederim.

Hiç sorma Burcu' cum yaaa bugün bir yedim bir yedim sorma. İçimdeki öküz çıktı yine ortaya. Biliyorum ki tamamen psikolojik. Bugünden sonra yine diyete tam gaz devam ama liste çok geriyordu beni. Şimdi daha rahat yapabileceğim. Bekle beni Burcu az kaldı seninle aynı olmama :KK53::KK9:

36 ya gelince de 34 olmak istiyor insan :KK9: ama memişler gidiyor. kocişler pek sevmez bence bu işi :KK9: bence sporla 36 olabilirsen süper olur kaptan cünkü memişler mühim :KK53:

sabah: (11:00)
2 dılım kepek e ıle tost
sekersız cay

ara:1 yesıl elma

öglen: (15:00)
közlenmiş patlıcanla karnıyarık
kornişon turşu
1 dılım k ekmek

akşam: (daha yemedım esım gelınce yıycez)
yarım porsıyon kuru fasulye
salata

3 lt su
45 dk plates

güzel menü spor da var afiyet olsun :KK16:

bu günkü menümü yazayım

sabah:6 da
peynir ve 2 dilim ekmek

ara:KK55:30 nescafe

öğlen 15:00 (geç oldu biraz
haşlanmış brokoli 1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

ara 17:00
türk kahvesi

akşam 19:00
1 kase salata

2.5 litre su

bence bu menü az canım ya :26:

Menüm

sabah
çavdarlı tost(küçük)
1 bardak süt

öğle
pide :KK43:
salata
çorba

akşam
çorba
4 tavuk nugget(minilerden)

ölçmedim ama 2 litre civarında su
yarım saat yürüyüş.

nugget olmamış ve pide hiç olmamış canım :KK50: yarın toparla :KK34:

kızlaar ben bi işe basvurmustum ya hanı sonra ararız demışlerdı hıc umudum kalmamıştı cagıracakları yonunde ama bugun aradılar yarın gel basla dedıler yanı yarın işe baslıyorumm :KK9::KK9::KK9: hayırlısı olsun inş... :nazar:

harikaa çok sevindim senin için hayırlı olsun :KK9:

Iyi aksamlar kizlar menumu yazayim
Sabah apar topar ciktim yanima bisey alamadim o yuzden sabah ve ogle special k yedim nefret ediyorum bu regl halimden nasilll bir ruh hali enerjim bitti resmen huysuzluk mutsuzluk hat safhada bi kac gun sonra sakinlesirim umarim.
Sabah
Special k
1/5 yarim yagli sut
1 turk kahvesi
Ogle
Ayni

Aksam
Firinda domates, biber, et, sogan
1 dilim cavdar
1 bardak ayran
Ara
10 findik taze

canım az bu menüler az hiç beğenmedim ya :KK47:

Kızlar dün tekrardan giremedim nete ,
Bende kendimi tanıtayım ,27yaşındayım ,2yıllık evliyim ,şuan için evdeyim ve kpss ye hazırlanıyorum ,Elazığ'ın bir ilçesinde tayinciyiz ..:KK66:
Boyum 1.60 kilom :83 şimdilik 70i hedefliyorum :KK66:
Daha once istikrarlı olamadığım birkaç diyet geçmişim var :KK66:ama hiç karar veripte ciddi şekilde 3günü geçen diyet yapmadım diyebilirim ..:KK66:
Kilo vermeye karar verdim ,kafamda bitirdim ..hadi hayırlısı

hoş geldin aramıza. ben buse 24 yaşında bekarım. 1.58 boyundayım. aöf okuyorum onun dışında öss hazırlanıyorum tekrar. bu ara gelemiyorum sınavlarla başım dertte. yarın sınavım var hatta ama ben burdayım :18: daha önce burdan mezun oldum 50 kg ile toplamda takımla 9 kg verdim ama genelde 20 kg verdim. 48 düşmüştüm sonra geri aldım kilo ve geldim şimdi 52-53 arasıyım. hedefim 48 yine sonrasında da 45 olabilir insanın verdikçe veresi geliyor.:KK9:

dün menüm

1 yumurta
1kk beyaz peynir omlet

kahve + süt

kahve + süt

1 avuc findik, leblebi

gec geldimeve
3 yk yogurt 3,5 yag

bol su ve bol

akşam geç olmsa güzel menü bence gayet. afiyet olsun :KK16:

canım çok geçmiş olsun :KK50: iyi akşamlar :KK3:

menüm

sabah 07.15
yarım kase nesfit
yarım haşlanmış yumurta
3 zeytin
çeyrek dilim kepekli ekmeğe tahin
yarım kk b peynir
yarım kaşarlı tost

ara 11.15
yarım simit

öğle-akşam 16.30
1 minik ıspanaklı börek
kaşarlı meydonozlu omlet
2 zeytin
çeyrek kabak tatlısı
1 dilim pastırma
1 tatlı kaşığı bal
1 dilim kepekli kızarmış ekmek

3 lt su

kızlar sınav yüzünden böyle oldu. eve gelmedik sonrasında yengemdeydik. daha bir şey yemiyorum. yarın da iyi bi menüm olmayacak cünkü dışarda olcam ilk 2 sınavım sabah 09.30 da başlıcak. diğeri 2 de baslıcak. ama p.tesi toparlayacağım kesin.

hedefim bu hafta -600 yani düz 52 En Büyük KK

Burcum ya forçtograflarına yorum yapmamışım heralde, cok begendim cok tatlı olmussynuz, allah tamamına erdircin canımcım:KK16:

X