Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlaar ben bi işe basvurmustum ya hanı sonra ararız demışlerdı hıc umudum kalmamıştı cagıracakları yonunde ama bugun aradılar yarın gel basla dedıler yanı yarın işe baslıyorumm :KK9::KK9::KK9: hayırlısı olsun inş... :nazar:
Canim cok sevindim Allah hayirli ugurlu etsin is hayatinda basarilar simdiden:)

Evet kaptan hanım ,kuralları kabul ediyorum :KK66:
3haftalık takipten sonra işe alıncekmiyım ..:KK66:
İşin şakası bi tarafa ,kurallara uymaya çalışırım ..yarından itibaren günlük menülerine vs de başliyim ..
Hosgeldin canim ben funda 28 yasindayim evliyim sende kendini tanitirmisin? Umarim kilolardan hep beraber kurtuluruz hosgeldin aramiza.

kızlarr bugun 671 kalorı falan almışım yaklaşık 300 kalorı verdımm belkıde daha fazla vermişimdir :KK9: umarım dogru hesaplamışımdır :26:

cıkıyorum ben daha sonra gelmeye calışırım eşım gelıcek yemek hazırlamam lazım :KK1: byyy :KK9:
Canim 671 kalori az degil mi? 1000 altinda onermiyorlar.

:nazar: cnm tebrıkler :KK9::46
cok cok cok tesekkur ederım

Günaydın canım :KK16:

Günaydın Nihal' cim kocaman tebrik ediyorum seni. :nazar: :KK9:

Günaydın canım hoş geldin :KK16:
cok cok cok tesekkur ederım ebrucugum,cok mutluyum

Darısı başımıza inşallahh. Bende 70 kiloyu görmek istiyorum
ınsallah canım ınsallah hepimiz ulasıcaz ıstedıgımız rakamlara

Ay ben çok hızlı kilo verip alıyorum ya kendim gibi bi garip insanı daha görmedim yani.. Haftada 3 kilo alıp, 3 kilo verebiliyorum çok kötü ya

İlginç bir menü olmuş ama kaçamak yok bence canım afiyet olsun

Süpper bebeğim afiyet olsun

Teşekkür ederim canım. Çok iyi yapıyorsun valla senin iraden süper

Süppersin canım insanın hedef kilosuna ulaşması ne güzel bişey ya ben olsam ağlardım:KK52:

:21:

Regl sonrası ise düşer kilon canım, arada böyle duraklamalar hasta olmasan da olabilir. Yeter ki devam et kesin kiloların gitmeye devam edecek.

Aaaaaaa bize de yapılıyor mu buuuu ay çokzeeeel :KK52:

1 aydır bu problemi yaşarken haftada 600 gram vermiş olman bile çok iyi bence

:13: tebrik ederiiiim

Ay verecek kilon kalmicak artıııık :21:

Olsun olsun biraz daha farklılaştırırsan menünü giden gramlar artar süper yine de :13:

Neden böyle oldu acaba ki?

Süper tebrik ederim canımmm :KK19:

Ay olsun ya vermişsin sonuçta, ne duraklama ne gerileme olmuş buna da şükür :KK9:

Süppersiniz her zamanki gibi bence :KK23:

Ayyyyyyy bakcam hemeeeeeeeen
cok cok cok tesekkur ederım venuscum.ağlamadım tam anlamıyla bı sevınc gosterısınde bulundum sabah sabah esıme.havalara zıpladım,neyse kı sabah sabah alt komsu yine cevız kırıyordu her zamankı gıbı de duymamıstır sevinç naralarımı:KK1:

kızlaar ben bi işe basvurmustum ya hanı sonra ararız demışlerdı hıc umudum kalmamıştı cagıracakları yonunde ama bugun aradılar yarın gel basla dedıler yanı yarın işe baslıyorumm :KK9::KK9::KK9: hayırlısı olsun inş... :nazar:
senın adına cok sevındım canım.yenı ısın hayırlı ugurlu olsun,hayatına renk getirsın,şans getirsin,her sey gonlunce olsun

Takım Mesaj sayıları

11.12.2013
Buseb= 23
Glmscs=7
gubsej=8

12.12.2013
Buseb=9
Glmscs=0
gubsej=7
Ellerine sağlık canım. Kızlar diğerleri nerde neden mesaj sayıları yok :KK47:

İşin şakası bi tarafa ,kurallara uymaya çalışırım ..yarından itibaren günlük menülerine vs de başliyim ..
Tekrardan aramıza hoş geldin canım. Ben Ebru takım kaptanıyım. Konya' da yaşıyorum. Çok yakın zamanda 32 yaşında olacağım inşallah. İki tane kızım var birisi 8 yaşında diğeri 8 aylık. Sende kendini bu şekilde tanıtırsan sevinirim. Ayrıca şuan ki kilonu, boyunu ve hedef kilonu yazarsan eğer kaydetmem gerekecek. :KK34:

Hadi bakalım canım hayırlı uğurlu olsun. İşe başlayınca oldukça yoğun olacaksın ama listeye girdin unutma bu nedenle takımı da ihmal etme lütfen.:KK34:

Kaptan kızma bana :KK43: regl olana kadar ben boyle oluyorum, olunca rahatlıyorum, regl olmadan önce gözüm dönüyor.. Tatlı da tatlı diyorum ama oyle t arcınlı sut filan kesmiyor, neyse bakalım regl oldum bugun, bakalım bu hafta nasıl gecicek, cananla yarısmayı kabul ediyorumbu arada:))
Kızarım tabii ki sana Tuba. Nerdeyse ben senin üstüne ikinci kez mezun oldum. Bu arada ikimizin arasında ki yarışmayı ben kazandım kabul ediyorum. Zaten geriden başlamıştım :KK9:Canan la yarışmanız süper olacak çünkü birbirinize çok benziyorsunuz :KK9:

cok cok cok tesekkur ederım ebrucugum,cok mutluyum

Ne demek canım sen bunu çoktan hak ettin. Facebook ta bir resmin var. Sanırım yeni çekilmiş. Eğer öyleyse o kadar süper olmuşsun ki anlatamam. Maşallah diyeyim :nazar: Mezun olmayı düşünüyor musun?

Kızlar dün tekrardan giremedim nete ,
Bende kendimi tanıtayım ,27yaşındayım ,2yıllık evliyim ,şuan için evdeyim ve kpss ye hazırlanıyorum ,Elazığ'ın bir ilçesinde tayinciyiz ..:KK66:
Boyum 1.60 kilom :83 şimdilik 70i hedefliyorum :KK66:
Daha once istikrarlı olamadığım birkaç diyet geçmişim var :KK66:ama hiç karar veripte ciddi şekilde 3günü geçen diyet yapmadım diyebilirim ..:KK66:
Kilo vermeye karar verdim ,kafamda bitirdim ..hadi hayırlısı

Hosgeldin canim ben funda 28 yasindayim evliyim sende kendini tanitirmisin? Umarim kilolardan hep beraber kurtuluruz hosgeldin aramiza.

Hoş bulduk cnm :KK66:bende kendi halinde bir kulum işte :)inş .cnm ilk defa kilo vermeyi denicem ...

cok tesekkur ederım venuscumm :KK16:

cok sagol cnm :KK16:

cumaya kadar verırsın cnm sıkma canını :KK34:

hoşgeldın cnm aramıza ben ayşe 19 yasımdayım hedef kılom tıckerımde var zaten burada hep beraber kılolarımıza el sallayacagız inş. :79: :KK9:

Hoş bulduk cnm ...temennim o zaten ..tez elden verelim şu kiloları :KK66:

Bende kendimi tanıtayım ,27yaşındayım ,2yıllık evliyim ,şuan için evdeyim ve kpss ye hazırlanıyorum ,Elazığ'ın bir ilçesinde tayinciyiz ..:KK66:
Daha once istikrarlı olamadığım birkaç diyet geçmişim var :KK66:ama hiç karar veripte ciddi şekilde 3günü geçen diyet yapmadım diyebilirim ..:KK66:

Günaydın canım :KK16: İsmini yazmamışsın? Eğer gerçekten istersen başaramayacağın hiç bir şey yok unutma sakın :KK34:

Günaydın kızlar... Kilo veren herkesi tebrik ediyorum..:KK9:

Şuan 38 bedenim canım. Ama eğer sıkılaşırsam kesin 36 olurum. Hiç bir şey için geç değil. Geçenlerde kızlar benim fotoğraflarımı gördü. Şişman ve zayıf fotoğraflarımın arasında en az 5 yaş fark var.
Tekrardan tebrikler.. Çalışarak ve 2 çocuk büyüterek güzel bir başarı kaptan.. Darısı hepimizin başına..:KK16: Profiline baktım orada resim yok.Kaç bedendin birlikte burada başladığımızda?Biraz hayal kurmak istiyorum da Senin kilona inersem 38 beden olurmuyum acaba:KK52:sen benden uzunsun ama neyse o kiloya inersem görürüz:KK52:

kızlar söz fotosu ekledim bi kaç tane :KK52:

Burcu'cum hayırlı olsun..Güzel çıkmışsın,çıtır çıtırr..İyiki sende kilo vermişsin ilk fotonla son foton arasında çok fark var:KK9::KK9:

Son düzenleme:
Gunaydın hanımlar,
nadılız bakalım? Esim yok bugun yarın, evde cocuklarlayım.. Bakayım belki tiyatroya gotururum kızları

bu günkü menümü yazayım

sabah:6 da
peynir ve 2 dilim ekmek

ara:KK55:30 nescafe

öğlen 15:00 (geç oldu biraz
haşlanmış brokoli 1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

ara 17:00
türk kahvesi

akşam 19:00
1 kase salata

2.5 litre su
Afiyet olsun canım, acıktırıcı bir menü gibi görünüyor. Ara öğünlerinde meyve galeta falan yiyebilirsin. Sonra çok acıkıp kaçamak yapmaktan uzak tutar seni
Menüm

sabah
çavdarlı tost(küçük)
1 bardak süt

öğle
pide :KK43:
salata
çorba

akşam
çorba
4 tavuk nugget(minilerden)

ölçmedim ama 2 litre civarında su
yarım saat yürüyüş.
Pide yediğin öğünde çorba içmeseymişsin keşke canım. Öğle öğünü haricinde güzel
Hoşgeldin aramıza canımmm. Ben de kurallara uymaya uymaya dikalifiye oldum ama paylaşıma devam ediyorum, yarışmacı değilim.
Aaa yeni işin hayırlı olsun canımcııım
Iyi aksamlar kizlar menumu yazayim
Sabah apar topar ciktim yanima bisey alamadim o yuzden sabah ve ogle special k yedim nefret ediyorum bu regl halimden nasilll bir ruh hali enerjim bitti resmen huysuzluk mutsuzluk hat safhada bi kac gun sonra sakinlesirim umarim.
Sabah
Special k
1/5 yarim yagli sut
1 turk kahvesi
Ogle
Ayni

Aksam
Firinda domates, biber, et, sogan
1 dilim cavdar
1 bardak ayran
Ara
10 findik taze
Canım iki ana öğününü aynı tüketirsen sürekli metabolizman yavaşlar ve kilo vermekte zorlanırsın dikkat et
cok cok cok tesekkur ederım venuscum.ağlamadım tam anlamıyla bı sevınc gosterısınde bulundum sabah sabah esıme.havalara zıpladım,neyse kı sabah sabah alt komsu yine cevız kırıyordu her zamankı gıbı de duymamıstır sevinç naralarımı:KK1:
Hihihi ay çok güzel yaaa
Ben de Venüs canım, 21 yaşındayım. İstanbul'da üniversite okuyorum, bekarım. Kendimi bildim bileli diyet yapıyorum. Artık hayatım değişiyor, kendim de değişiyorum. Güzel güzel gidecek kilolarımız birlikte, burası sana çok faydalı gelecek emin ol canım

Herkese tunaydinn bana gunaydinnnn.12 gunluk araliksiz calisma sonucu cuma yatip pazartesi uyanacam demistim:) pazartesi olmadi ama az once uyandim:)

X