Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

amin canım amiiin

1 haftada 500 gr bence gayet ıyı canım

Teşekkürler Nur' cum

Teşekkür ederim Seda' cım

Tebrik ediyorum Nihal' cim. Önceki haftalara göre gayet güzel bir sonuç.

ödem gitmiştir canımmm

bravaaaa bravaaa

owwwww

tubayı kınıyorum hemde büyük büyükkk

geçen hafta 61

bu hafta 59.9

fark 1.1

kaldı 800 gr aldığım kiloya

tebrikler canım:)))

ayyy süpersin

vucud ideal kilosuna yaklaştıkça daha kolay veriyor di mi..
benim de hayalimdeki kilodasın canım.
ama senin hayallerin önemli tabi:))

ikişer ikişer gidiyor maşallah!!!!!
herkese tesekkurler arkadaslar.kılo veren herkesı tebrık ederım.veremeyenlerı de kınıyorum

evet kaptancım pek iyi değil bu menü ama salmadım kendimi yarın itibariyle detoksuma başlıyorum daha sonrada diyetime başlayıp kilo vericem

Bu sefer eminim kilo vericem

kızlar hepinize günaydın ;

Dünkü menüm

sabah 2 dılım cavdar ekmegıne beyaz peynırlı yagsız tost 1 bardak cay

ara bır cay bardagı kadar kırmızı bıberlı yogurt

ögle tavuk şiş salata çok az bulgur pilavı

ikindi 1 tane elma

akşam hamsi buglama salata

yatarken süt

içilen su 2,5 lt
spor yok

menü güzel aşure olasına rağmen erkenden yemeyi bıraktığın için sorun yok..
sağlık olsun kaptan, kilo vereyim bana yeter .

bir de sen izinden dönüyorsun sanırım ama ben seni tanımıyorum. tanımayan arkadaşlarımız için kendini tekrar tanıtabilir misin
teşekkür ederim..
Adım derya 13 . takımın en eski müdavimlerindenim..ve mezun olanlarındanım..40 yaşında 2 çocuk annesiyim..10 yaşında kızım ,4.5 yaşında oğlum var..zaten bu kilocuklar onların hediyesi..:) bu kış başı zatürre geçirdim ve ilk kilo alımım ondan sonra başladı sonrasında tayinimiz çıktı Ankara'dan siirte taşındık o dönemde çok yorucu ve stresliydi..kilom oldukça istikrarlı bir şekilde arttıda arttı.. ve sevgili kaptanımız Ebrucuğum burada olduğunu bildiğim için takıma geri dönme kararı aldım..takım işi insanı disipline sokuyor artık buna ihtiyacım olduğunu fark ettim..
güzel menü..
çok güzel bi menü canım
teşekkür ederim..
teşekkür ederim kaptan..
tama artık pozitif enerji sinerji tam bir sıkı sarılımma birincilikle giriş yapalım ozaman ..hedef haftaya cuma 1.lik olsun arkadaşlar..Malum 13. takım 1 .likleriyle ünlüdür..diğer takımlarda çooook bahsimiz geçmiştir ne yapıyorda her hafta 1. oluyorlar diye.. HADİ BAKALIM ADIMIZA YAKŞIR BİR DÖNÜŞLE YOLUMUZA DEVAM EDELİM..
farkında değilim vallahi şimdi bakınca farkettim

canım elma sirkesi zararlı değil mi :26:
her gün et yemek zorunda değilsin protein ağırlıklı beslenme içinde süt ,yumurta ,ayran ,peynir özelikle ara öğünde badem ayran çok iyi oluyor..
sirke dozajına ve kullanma şekline göre zararlı değil canım..sabaha daha ince bir göbekle kalkmak isteyenlere önerebilirm..
zaten önce karar vermek gerek. takım işinde bireysel yememiz dışında diğer arkadaşlarımıznda çabalarını boşa çıkartmamız gerek değilmi..
pirinç lapası 1 çay bardağı pirinci tuzsuz suda haşlıyrusn gün içinde öğün olarak sadece onu tüketiyorsun..içine pul biber nane daha başka yiyebilecğin baharatlr ekliyorsun kimis yoğurtla diyor kimisi yoğurtsuz hiç yapmadım ama sitede var sanırım..araştır istersen.. yada yoğurtla yapıalna bir detoks var..çorba şeklinde adını unuttum ama o bana göre daha iyi 2 gün uyuluyorsun..detaylarını sonra paylaşırım..

bu yazının altına imzamı atarım portein keisnlikle kilo vemek için yüzde yüz etkili bir yöntemm
kesinlikleee denemelisiniz benim şişligim olsun , yada çok kaçırsam ekmegi 2 gün peotein takılıp atıyordum fazlalıklarıtabi ozmanlar henüz iradem kaybolmamıştıı ahhh eski günler ahhh

cnm ben özel bir inşaat firmasınd ayönetici asistanlıgı yapıyorum
iş yerim eve çok uzak arabayla gidip geliyorum ama o halde çok zorlanıyorum
işten çıkıpta evde oturmakta istemiyorum hem çalışıp hemde iş arıyorum...

merhaba bende sizin gibiyim malesef pko hastasıyım dr la rkilo vermen zor dedi ve ark haftada 2 kilo verirken ben 500 gr verirdim
spor ve sıkı diyetle o zimle 1.5 yılda 30 kilo veridm ama şuan bir kısmını tekrardan almış bulunuyorum((
ama eski azmimi yeniden yakalamak içi elimden geleniyapıyorum..

Hadi artık Tuba. Bak ben mezun olacağım yakında. Ben gitmeden mezun ol sende yoksa sen daha uzun süreler buralarda olursun diye düşünüyorum. Elini çabuk tut biraz. Düşünsene zayıfladıktan sonra her istediğini yiyeceksin.

Menün gayet güzel olmuş canım afiyet olsun. Telafi etmişsin aşureyi.

Belki de gerçekten almamıştır mesajlarını. İnsana saçma gibi geliyor ama bazen olabiliyor böyle şeyler. Bu kadar takılma bi daha aynı şey olursa eğer o zaman koyarsın tavrını

Menün güzel olmuş Buse' cim. Aşure olmasa iyiymiş ama zaten başka bişey yememişsin. Ben beğendim. Bak dukan haricide güzel menü yapabiliyor muşsun. Tebrikler

Tatlım izne ayrıldıktan sonra en az iki hafta listeye giremiyorsun. Sen daha yeni izne ayrıldın. Onun için istesem de seni listeye alamazdım kurallar gereği. Ama izin döneminde ne kadar iyi kilo verirsen o kadar iyi çünkü dönüşte kiloların bölünecek biliyorsun. Dönüş için senden bomba bir ortalama bekliyorum haberin olsun.

Evet canım buraya yazıyoruz. Ama bugün akşam liste yayınlayacağım. Pazartesiden itibaren eski düzene dönüyoruz. Hepsini not almak bana zor oluyor. :26:

evet kaptancım pek iyi değil bu menü ama salmadım kendimi yarın itibariyle detoksuma başlıyorum daha sonrada diyetime başlayıp kilo vericem

Bu sefer eminim kilo vericem
Hadi bakalım inşallah. Çünkü yaklaşık 1 aydır aynı yerde sayıp duruyorsun. Bayram öncesi kilona bile dönemedin henüz. Biraz daha gayret bekliyorum senden.

günaydın..güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle..
Günaydın canım

Yasemin' cim menün yatarken içtiğin süt haricinde harika olmuş tebrik ederim keşke sporda olsaydı o zaman süper olurdu.

günaydın herkese dünki menümü yazayım

sabah 2 bardak ılık su
kahvaltı 08:30
2 ym yulaf ezmesi
1 kutu lıgyt süt
1 dlm ananas

öglen 12:30
1 dlm tb ekmegi
lıgyt kaşar, pınar lıgyt peynir
4 zeytin
bol salata

akşam 16:30
1 kase yogurt
1 elma
1ceviz

ara 19:30
1 bardak ayran

2 lt su
2 büyük kupa limonlu yeşil çay
1 nescafe
8-10 bardak çay

Anladım canım inşallah yakın zamanda gönlüne ve sana göre güzel bir iş bulursun. Zor oluyordur senin için. Tuba için senin gibiyim demişsin ama Tuba' nın şuan bilinen bir rahatsızlığı yok canım maşallah gayet sağlıklı tek derdi boğazını tutamaması. Eğer gerçekten iradeli olsa bir aya kalmaz kurtulacak fazlalıklarından ama o henüz başaramadı bunu.

yasemincim bende snein yatarken içtigin süte takıldım
onu içmesen çokmu acıkıyorsun?
yada lıgyt iç yag yakımı olur gece..

Menün çok güzel olmuş canım. Afiyet olsun ama ne kadar çok çay içmişsin öyle Bu arada çok sıvı tüketmişsin :44:

Menün çok güzel olmuş canım. Afiyet olsun ama ne kadar çok çay içmişsin öyle Bu arada çok sıvı tüketmişsin :44:

eskiden menülerim hep böyleydi ebrucum ama bi dagıldım haizranda pir dagıldım .
çok içeirm ben 4 lt kadar içerim yelşil çayıd aşöle yaptım
büyük bi kupam va rofiste 400 cc onun içine yeşil çayı attım birazd alimon sogutup hepsini bridne içtim freş freşş
iyi oluyor öle ödem söküyor birdebu şekilde ....

ilk hedefim 12.2 kiloyu verip 60 olmak

Anladim canim :)
Ama sirke icemem ben ya denemistimde olmamisti

Tamam kaptancim detoksumun ilk gunune ilk ogunune adim attim bugun bunu yapicam pirinc lapasini sonrada burcunun onerdigi protein diyetini yapicam oyle karar verdim :)

Yasemin' cim menün yatarken içtiğin süt haricinde harika olmuş tebrik ederim keşke sporda olsaydı o zaman süper olurdu.
[/QUOTE]

yasemincim bende snein yatarken içtigin süte takıldım
onu içmesen çokmu acıkıyorsun?
yada lıgyt iç yag yakımı olur gece..

bencede kızlar hiç hoş olmamış neyse artık yatarken bır sey yeme içme yok o halde

kızlar ben gıdıyorum kendıme bol köpüklü sade türk kahvesi yapmaya bır parca cıkolata eşliğinde ara ögün yapıcam onu bugun kendıme

günaydın..güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle..

gunaydiin :))

ben begendim afiyet olsun canim :)

begenmene sevindim kaptan :)) dayanamadim sabah tartildim 53.7 geldiiim :)))

afiyet olsun guzel menu canim :))

bencede kızlar hiç hoş olmamış neyse artık yatarken bır sey yeme içme yok o halde

kızlar ben gıdıyorum kendıme bol köpüklü sade türk kahvesi yapmaya bır parca cıkolata eşliğinde ara ögün yapıcam onu bugun kendıme

[/QUOTE]

cikolata miii :O bence badem falan ye ama cikolata da bu saatte pek etkilemez gibi geliyo neyse kotu ornek olmayayim. diyette uzak durmak gerek cikolatadan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…