Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

aboww çok karışıkmış beyaaaa:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
Yok canım gayet kolay bişey. Bu arada sen ne iş yapıyordun Banu' cum?

az onceki alintim degisik olmus :KK70:
menum :
Sabah 09.45 : 2 kk peynir
3 dilim salam
5 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
2 dilim ekmek
cok az recel
1 t.k bal
2 bardak cay
( ay ne cok yemisim sözlumle yaptik bugun kahvaltiyi :) )

Oge 15.45 : 1 parca tavuk
1 parca haslanmis et
Salata

Aksam 18.10 : 2 kasık hamsili pilav
Menün olmamış Hanife. Kendinde fark etmişsin ne çok yediğini. İzne ayrıldım diye rahatlama sakın izin dönüşü kiloların bölünecek unutma sakın.

Sabah 10:00
1 tost
1 az sekerlı cay

Ogle:KK14:30
Yarım balık
Kozlenmıs kırmızı bıber
2 dılım etımek

15:30
Sutsuz kAhve

Akşam:18:30
4 kasık makarna salatası (nar eksılı)

Suyu 2 yapcam ınsallah
Spor yok malesef
Bugün ki menünü bende beğenmedim Esra' cım kendini biraz rahat bırakmışsın ama dikkat et.

Selam kızlarrr

Evdeyim ama geçmişe daha bakamayacağım.. Kendime brokoli haşladım az zeytinyağıyla, limonlayıp, pul biberleyip yedim.. Kocama poğaça ve kek yapıyorumm.. Yemeyeceğime söz veriyorummm!
Hadi bakalım yemede kocaman tebrik edelim seni.

sabah(10:00)
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
domates biber
1 dilim kızarmış tam bugday
şekersiz çay

öğle(14:30)
1 küçük kase kısır
zıkkımın kökü mezesi(2 dilim ekmek yedim)
şekersiz çay
(
Malzemeler:

• 3-4 dilim bayat ekmek
  • 200 gr. rendelenmiş ceviz
  • 150 gr. beyaz peynir
  • domates salçası
  • biber salçası
  • sarımsak
  • zeytinyağı
  • kırmızı biber, kimyon, karabiber

Hazırlanışı:

1. 3-4 dilim bayat ekmek içini ıslatın.
  2. Rendelenmiş ceviz, sarımsak, karabiber, kırmızı biber, kimyon, domates salçası, biber salçası, tuz, çatalla ezilmiş beyaz peynir ve zeytinyağı ile karıştırın.
  3. Ekmeğin üstüne sürülebilecek kıvama geldiğinde servis yapın )
akşam(19:00)
1 porsiyon et sote
salata

2.5 litre su
spor yapamıyorum düzenli ben yaaaaa bide squatstan sonra bacaklarım çok fena oldu bıraktım
:KK9:
Koruma için idare eder bir menü ama keşke tarifi başka mesajda verseydin karışmış böyle.

sabah uyanınca- 6:30
1 bardak elma sirkeli su..
kahvaltı -7:45
1 yumurta
2 dilim tam buğday ekmeğine yağsız tost
4 siyah zeytin..
1 bardak şekersiz çay..
ara-10:30
yarım yeşil elma
8 badem
yeşil çay..
öğle- 12:45
haşlama tavuk göğsü
1 bardak ayran..
ara -15:00
yeşil çay
akşam-17:30
tavuk göğsü yeşil salata ..yağsız bol limon ve pulbiberli...
2 kaşık yoğurt..
su henüz 2.5 litre ..
spor leslie 500 adım yaptım açılış için:KK53::KK52: hastalığı atlatır atlamz koşu bandında yürüyeceğim inşALLAH...:KK55:
Derya' cım menünü pek bi beğendim. Afiyet olsun. :KK9:

kilo veren herkesi tebrik ederim..takımda bir sarı kart mevzusu var nedir ? ne ile ilgilidir..sanırım yeni kurallar getirilmiş..haftaya atlatırız:KK34:
İki hafta üst üste takım ortalamamız 0,30 un altına düştü. İki tane uyarı bir sarı kart ediyor. Sarı kartı sildirebilmemiz içinde ilk üçe girmemiz lazım ama biz son haftalarda ilk üçe hiç giremedik. Nazar oldu takımımız. :KK14:

Kızlar, bu hafta cok iyi kilo verenlerimiz vardı, aslında tam ilk üçe girilebilecek bi haftaydı.. Benim kilom bozdu işi..
ben hiç vakit kaybetmeden kararımı verdim ve gunun ortasından da olsa basladım diyete tekrar

Haa bu arada bu pirinç lapası ne olıyor ya, ilk defa duydum, benim kilo veremeyişimi bununla duzeltebiliriz belki, işe yarıyormu, tarif yazabilirmisinizz?
Valla sana diyecek söz bulamıyorum Tuba. Ben 73,6 kiloyla başladığımda yarışmaya başlamıştık. Sen benden 3 kiloya yakın öndeydin. Şuan ben senden nerdeyse 4 kilo daha zayıfım. Toparlanıp kendine gel artık bitir şu diyet işini. Bide çok ağır olacak ama sana söylemezsem içimde kalacak. Eğer boğazını tutmayı öğrenirsen kilolar kendiliğinden gidecek. Bende olduğu gibi :KK34:

1 yumurta
4 siyah zeytin..
1 bardak şekersiz çay..
yarım yeşil elma
8 badem
yeşil çay..
haşlama tavuk göğsü
1 bardak ayran..
yeşil çay
2 kaşık yoğurt..
su henüz 2.5 litre ..
spor leslie 500 adım yaptım açılış için:KK53::KK52: hastalığı atlatır atlamz koşu bandında yürüyeceğim inşALLAH...:KK55:

çok güzel bi menü canım

Menün olmamış Hanife. Kendinde fark etmişsin ne çok yediğini. İzne ayrıldım diye rahatlama sakın izin dönüşü kiloların bölünecek unutma sakın.

Bugün ki menünü bende beğenmedim Esra' cım kendini biraz rahat bırakmışsın ama dikkat et.

Koruma için idare eder bir menü ama keşke tarifi başka mesajda verseydin karışmış böyle.

İki hafta üst üste takım ortalamamız 0,30 un altına düştü. İki tane uyarı bir sarı kart ediyor. Sarı kartı sildirebilmemiz içinde ilk üçe girmemiz lazım ama biz son haftalarda ilk üçe hiç giremedik. Nazar oldu takımımız. :KK14:

Valla sana diyecek söz bulamıyorum Tuba. Ben 73,6 kiloyla başladığımda yarışmaya başlamıştık. Sen benden 3 kiloya yakın öndeydin. Şuan ben senden nerdeyse 4 kilo daha zayıfım. Toparlanıp kendine gel artık bitir şu diyet işini. Bide çok ağır olacak ama sana söylemezsem içimde kalacak. Eğer boğazını tutmayı öğrenirsen kilolar kendiliğinden gidecek. Bende olduğu gibi :KK34:

Çok dogru soyluyorsun Ebru, kendimde defalarca yasayarak gordugum seyi, bogaz tutma işini niye yapamıyorum yine? Halbuki biliyorumki azcık sıksam dişimi bitecek kolayca.. Hırslanmam lazım, bu hafta n eeolucak gorucez bakalım..

bugün menüm

9:00
3 yk asure

11:30
yarim dilim tam bugday ekmegi + 1kk beyaz peynir

16:00

18:00
2 balik filet izgara
salata

1,5lt su (yatana kadar en az 2lt olacak fakat yine az oldu suyum.
hareketli bir gün ama spor yok

:KK9::KK9::KK9:

ödem gitmiştir canımmm :KK9:

:KK9::KK9:

bravaaaa bravaaa :KK9::KK9:

owwwww :KK9::KK9:

tubayı kınıyorum hemde büyük büyükkk :KK47::KK47:

owww ki ne owww :KK76::KK76::KK76:

geçen hafta 61

bu hafta 59.9

fark 1.1

kaldı 800 gr aldığım kiloya
:KK9::KK9::KK24:

yediklerine ragmen cok güzel bir sonuc tebrikler canim :KK9::KK9:

temizlik yapcam kızlar sonra epilasyon yapmayı düşünüyorum maske yapcam filan ne çok işm var bugn yaaaa :KK14:

kolay gelsin sihhatler olsun :21:

selam !!!
başlangıç 66
geçen hafta 64.2
bu hafta:64.00

:KK49:ayyyy kızlar + çıkacağım diye cok korkmuştum.200 gr a şükrediyorum bu hafta.o kadar kaçamağa rağmen.bir de şu işi doğru düzgün yapsammmm...:KK31:

kacamak yapmasan neler olacakmis kimbilir :KK76:

harika!!!!1 kilo gitmiş:KK9:

tebrik ederim ebrucum .
bu arada cok geçmiş olsun minişin için üzüldüm:KK43::emir_bebek:

:KK20:sakın izne cıkma canım.ben hiç tavsiye etmem.ne olursa olsun buradan motivasyon fışkırıyor.:KK9:
ben yediklerimi buraya yazmayacak olsam en az 2 katını yerdim eminim:26:

:nazar::nazar::nazar:harikasınız!!!!!!!!!

tesekkür ederim insallah hep böyle olur :KK19:

Oy oy oy Kimler gelmiş. Hoş geldin Kuzucum.:KK16: Seni gördüğüme sevindim ama kilo almana üzüldüm. Benim çok az kaldı. Hatta bu hafta mezuniyet kiloma ulaştım. Büyük ihtimal haftaya ya da ondan sonraki haftaya mezun olacağım. Bu arada senin izin 6 ayı geçtiği için diskalifiye oldun kurallara göre. Ama istersen yine dönebilirsin. Ben takıma yeni bir kaptan bulana kadar mezun olsam da buralarda olacağım. Takımı yüzüstü bırakamam :KK14:

mezun olduktan sonra takima yeni bir kaptan bulmak mi :KK50:

bu hafta kilo aldım evet biraz yemekten ama hepsi degil reglim 5 gün gecikti ve kalkar kalmaz tarıldıgım için öyle çıktım, birazda
ozman sne bu hafta dergerlendir cnm ona göre sen kararını veririsinnn olmadı bu hafta bütün ödmei filan atar vucudum , reglide olcam çünkü:KK34::KK34::KK34: daha sonraki haftalarda girerimmm

diyet konuunda şöyle düşünüyorum , ekmegi kısıcam günde sadece 2 dlm genelde sabah yiycme onuda
evden tavuklu peynir li salata getircem mesela, akşamda eve gittigimde geç oldugu için ofisten çıkmadan yogurt ceviz filan düşünüyorum yada senin k flkes te aklıma yattı hemen süt ile 2 kaşık nesfit

suyu 2.5-3 lt içiçcem
3 fincan yeşil çay
abur bucurr yemiycem herşeyden yiyim az yiyim de dmeiycem çünkü daha öncede dediigm gib olmuyor
meyveyide sınırlıycma çünkü meyveninde şekeri tehlikeli ,
egerki saatleir daha iyi bir iş bulursam lerde evde yerim akşam yemeigmide...

ha birde ben ara ögün yapmıyorum çünlkü ; ara ögün yaptıgımda karnım daha çabuk acıkıyor 3 ana ögün yetiyor daha hızlı kilo veriyorum bu şekilde şimdilik böyle bakalım düşüncelerim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hadi bakalim canim insallah güzel sonuc alirsin uyarsan :KK19:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-36.html#post25710852

Kızlar bu benim ilk mezuniyet karnem. İnceleyin bakalım belki motivasyon açısından işinize yarar. Birde bu hafta ilk mezuniyet kiloma döndüm. Çok mutluyum :KK16:

okuyacagim

1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
domates biber
şekersiz çay

1 küçük kase kısır
şekersiz çay
(
Malzemeler:

• 3-4 dilim bayat ekmek
  • 150 gr. beyaz peynir
  • domates salçası
  • biber salçası
  • sarımsak
  • zeytinyağı

Hazırlanışı:

2. Rendelenmiş ceviz, sarımsak, karabiber, kırmızı biber, kimyon, domates salçası, biber salçası, tuz, çatalla ezilmiş beyaz peynir ve zeytinyağı ile karıştırın.
1 porsiyon et sote
salata

2.5 litre su
spor yapamıyorum düzenli ben yaaaaa bide squatstan sonra bacaklarım çok fena oldu bıraktım

demekki zikkimin kökünü ye deyince bunu demek istiyormuslar :KK9::KK9::KK9:

kizlar bu arada ben dayanamadim cevap yazdim bahsettigim arkadasa.
biraz sitemli yazdim ben sana yinede cvp yazayim diye bir cümlemde.
sanirim bu ona cok dokundu yemin etti mesajlarimi almamis, aldigi halde yazmamasini düsünmem onu üzmüs.
gönderdigime eminim ama yinede uzatmadim, naber fln diye yazistik biraz. tavir yapamiyorum arkadas ya :KK53:

Evet bugunluk boyle oldu. Malesef ama yarın hemen topRlamay gecıyorum kaptiş :KK34:

Kızlar yine ilk üçe giremedik ve sarı kartımız hala duruyor :KK14:Ortalamalara tam olarak bakmadım ama Buse cim büyük ihtimal etap birincisi sensin :KK16:

Maalesef Buse ikincisin. 2. takımda ortalaması 5 olan bir arkadaş var :KK50:

sağlık olsun kaptan, kilo vereyim bana yeter :KK53:

sık yapmamaya calisin ama kizlar sonucta tek bir seyle besleniliyor. Ben vucudumdaki toksinleri atmak amacli yapicam 2 gun sadece.
Sonra diyetime donucem.
Kilo vermeniz normalse yapmayin.

Vucut ariniyo mu acaba odemden toksinden vs .

valla öyle biliyorum ben :26:

az onceki alintim degisik olmus :KK70:
menum :
Sabah 09.45 : 2 kk peynir
3 dilim salam
5 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
2 dilim ekmek
cok az recel
1 t.k bal
2 bardak cay
( ay ne cok yemisim sözlumle yaptik bugun kahvaltiyi :) )

Oge 15.45 : 1 parca tavuk
1 parca haslanmis et
Salata

Aksam 18.10 : 2 kasık hamsili pilav

olmamış canım senin de bildiğin gibi ama koruma menüsüne benzemiş :KK1:

Sabah 10:00
1 tost
1 az sekerlı cay

Ogle:KK14:30
Yarım balık
Kozlenmıs kırmızı bıber
2 dılım etımek

15:30
Sutsuz kAhve

Akşam:18:30
4 kasık makarna salatası (nar eksılı)

Suyu 2 yapcam ınsallah
Spor yok malesef

valla benim yorumlarım pek sağlıklı olmayabilir ama ben beğendim. makarna salatası benim bildiğim yağsız oluyor. başka da bir şey yememişsin akşam. olmuş bence :KK53:

1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
domates biber
şekersiz çay

1 küçük kase kısır
şekersiz çay
(
Malzemeler:

• 3-4 dilim bayat ekmek
  • 150 gr. beyaz peynir
  • domates salçası
  • biber salçası
  • sarımsak
  • zeytinyağı

Hazırlanışı:

1 porsiyon et sote
salata

2.5 litre su

güzel menü :KK9:

Selam kızlarrr

Evdeyim ama geçmişe daha bakamayacağım.. Kendime brokoli haşladım az zeytinyağıyla, limonlayıp, pul biberleyip yedim.. Kocama poğaça ve kek yapıyorumm.. Yemeyeceğime söz veriyorummm!

:KK9:En Büyük KK

1 yumurta
4 siyah zeytin..
1 bardak şekersiz çay..
yarım yeşil elma
8 badem
yeşil çay..
haşlama tavuk göğsü
1 bardak ayran..
yeşil çay
2 kaşık yoğurt..
su henüz 2.5 litre ..

canım menün güzel bence, afiyet olsun :KK16:

bir de sen izinden dönüyorsun sanırım ama ben seni tanımıyorum. tanımayan arkadaşlarımız için kendini tekrar tanıtabilir misin acaba?:KK31:

iyi aksamlar kizlar, menümü paylasip gecmisi okuyup gelcem

bugün menüm

9:00
3 yk asure

11:30

16:00

18:00
2 balik filet izgara
salata

1,5lt su (yatana kadar en az 2lt olacak fakat yine az oldu suyum.
hareketli bir gün ama spor yok

iyi akşamlar nuuur :KK19:
ben beğendiiim afiyet olsuun :KK16:

kizlar bu arada ben dayanamadim cevap yazdim bahsettigim arkadasa.
biraz sitemli yazdim ben sana yinede cvp yazayim diye bir cümlemde.
sanirim bu ona cok dokundu yemin etti mesajlarimi almamis, aldigi halde yazmamasini düsünmem onu üzmüs.
gönderdigime eminim ama yinede uzatmadim, naber fln diye yazistik biraz. tavir yapamiyorum arkadas ya :KK53:

sağlık olsun :KK1:

iyi aksamlar buse gecmiste atladim sanirim sen ne kadar verdin cok merak ediyordum
farkin nedir?

Son düzenleme:
sağlık olsun kaptan, kilo vereyim bana yeter :KK53:

valla öyle biliyorum ben :26:

olmamış canım senin de bildiğin gibi ama koruma menüsüne benzemiş :KK1:

valla benim yorumlarım pek sağlıklı olmayabilir ama ben beğendim. makarna salatası benim bildiğim yağsız oluyor. başka da bir şey yememişsin akşam. olmuş bence :KK53:

güzel menü :KK9:

:KK9:En Büyük KK

canım menün güzel bence, afiyet olsun :KK16:

bir de sen izinden dönüyorsun sanırım ama ben seni tanımıyorum. tanımayan arkadaşlarımız için kendini tekrar tanıtabilir misin acaba?:KK31:

iyi akşamlar nuuur :KK19:
ben beğendiiim afiyet olsuun :KK16:

Evet yagsızdı ama cok karbonhıdratlı bı menu oldu malezef

MENÜM

sabah 10.15
yulaf kepekli krep
1 dilim çemensiz pastırma
1 light üçgen peynir
1 çay bardağı light süt
3 zeytin

ara 11.00
1 fincan light sütlü şekersiz nescafe

13.30
2 dilim tam bugday ekmeği arasına 1 üçgen light peynirli tost
1 zeytin

18.00
4 yk aşure :18:

3 lt su
110 ip atlama

MENÜM

sabah 10.15
yulaf kepekli krep
1 light üçgen peynir
1 çay bardağı light süt
3 zeytin

ara 11.00
1 fincan light sütlü şekersiz nescafe

13.30
2 dilim tam bugday ekmeği arasına 1 üçgen light peynirli tost
1 zeytin

18.00
4 yk aşure :18:

3 lt su
110 ip atlama

canim bugünki menü olmamis ne yazikki yulaf ve ekmekler, asure aksam aksam cis olmus :KK20:

2 kilo verdim canım ama kilom az olduğu için yüzde hesabına vurunca 2. olmuşum bireyselde :KK76:

hey masallah ayni verdik sayilir ben 100gramcik daha fazla verdim.
iyisin valla ben 1 haftadir pür dikkat ettim, senin kacamaklarinda olmustu. demekki ondan önce okadar abartili yemissinki
kacamak yapmana ragmen okadar verdin :KK9::KK9::KK9::KK19:

kaptancim dün yazmistim ama görmeden cikmistin sanirim.
takimin ortalamasini düzeltiyorsam listede olabilirim demistim.
ayni kaliyorsa veya kötülestiriyorsa almamak mantikli tabiki.
kilo kaca bölündügü bilmedigim icin bilmiyorum ortalamami.
bisey yazmadigin icinde merak ettim kilolar olmadigim haftanin sayisina mi bölünüyor?
birde takima 6li sayilara düstügümde mi gelecegim :KK52:

kizlar mesaj sayisini herkes buraya mi yaziyor, kimseye göndermek gerekmiyor mu?

kaptancim bugünden itibaren mesajlarimi saymaya baslayayim mi?
5 mesaji yazamayacagimi saniyordum ama konuya girdim mi cenem düsüyor kac gündür 5 degil 10 mesaj yazmisimdir hergün:KK9::KK9:

Evet yagsızdı ama cok karbonhıdratlı bı menu oldu malezef

protein de aldıysan gün içinde sorun yok bence :KK31:

canim bugünki menü olmamis ne yazikki yulaf ve ekmekler, asure aksam aksam cis olmus :KK20:

canım dukan demekten kurtulayım diye yulaf kepekli yazdım. o aslında dukan krep. ben her sabah yiyorum onu inanılmaz tok tutuyor. öğlen onları yemek istemezdim ama evde inan hiç ama hiçbir şey yoktu ve o şekilde kurtarabildim ancak. :KK50:

aşure konusunda ise ne deseniz haklısınız :18: annem komşu gönderdi sıcacık deyince dayanamadım bayılırım sıcak aşureye ben :KK14: sonra da hiçbir şey yemedim başka. şuan midem çok fena kazınıyor ama yemiycem En Büyük KK

hey masallah ayni verdik sayilir ben 100gramcik daha fazla verdim.
iyisin valla ben 1 haftadir pür dikkat ettim, senin kacamaklarinda olmustu. demekki ondan önce okadar abartili yemissinki
kacamak yapmana ragmen okadar verdin :KK9::KK9::KK9::KK19:

benim ödemim çoktu 1 kilosu ödemdi resmen canım. ama yine de iyi verdim benim kiloma göre. ben de çok şaşırdım. ilk kez tüm hafta tartılmadım ve şok oldum :KK76:

kizlar mesaj sayisini herkes buraya mi yaziyor, kimseye göndermek gerekmiyor mu?

kaptancim bugünden itibaren mesajlarimi saymaya baslayayim mi?
5 mesaji yazamayacagimi saniyordum ama konuya girdim mi cenem düsüyor kac gündür 5 degil 10 mesaj yazmisimdir hergün:KK9::KK9:

evet buraya yazıyoruz bir süreliğine kaptan böyle istedi motivasyon açısından canım :KK34:

protein de aldıysan gün içinde sorun yok bence :KK31:

canım dukan demekten kurtulayım diye yulaf kepekli yazdım. o aslında dukan krep. ben her sabah yiyorum onu inanılmaz tok tutuyor. öğlen onları yemek istemezdim ama evde inan hiç ama hiçbir şey yoktu ve o şekilde kurtarabildim ancak. :KK50:

aşure konusunda ise ne deseniz haklısınız :18: annem komşu gönderdi sıcacık deyince dayanamadım bayılırım sıcak aşureye ben :KK14: sonra da hiçbir şey yemedim başka. şuan midem çok fena kazınıyor ama yemiycem En Büyük KK

benim ödemim çoktu 1 kilosu ödemdi resmen canım. ama yine de iyi verdim benim kiloma göre. ben de çok şaşırdım. ilk kez tüm hafta tartılmadım ve şok oldum :KK76:

evet buraya yazıyoruz bir süreliğine kaptan böyle istedi motivasyon açısından canım :KK34:

bende asureyi tam aksine soguk severim buzdolabindan ciktigi gibi yemek ki sabahta öyle yaptim sicak cay icip.
annem soguk soguk yeme bari icine sicak su dök az ilindir dedi ama soguk bambaska tadi.
midem sisti ama olsun yarin tartilmicaz zaten :KK1:

hadi bakalim darisi gelecek haftalara insallah

X