Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

iyi tatiller kaçamaksız bir hafta sonu dilerim..
hoş bulduk arkadaşlar teşekkür ederim.
Her gün girmeye çalışırım ama 5 mesaj yazmak zor olabilir benim için:)
zor olmaz canım sen dene yeter..
kolay gelsin..
haşimetodaa pko gibi hatta dahada dirençli bir hastalık ama veririsniz azmetmek yetiyor
bennn diyetsiyene gititmde dr bana dediki bu diyetle herkes 2 kilo verir yeri gelir sen 200 gr zor verirsinn dedi ama başardım olduu
tebrikler yeterki isteyelim değilmi...:13:

canım regl gecikti krizlerdeyim vs bunların hepsi bahane ben inanmıyorum çünkü ben aşırı derecede çikolata hastasıydım önüme bir büyük kutu koyun tek 1 tane çikolata tanesi kalmaz o derece seviyorum çikolatayı . Ama diyete başladım zorlandım çikolatadan ayrılırken. regl dönemlerindeki bahanem de buydu karnım ağrıyo ah aman Allahım çikolata yemeliyim felandı sonra vazgeçtim çünkü o benim ne ağrımı aldı ne sızımı ben sadece kendimi kandırdım .

Yani regl olmadım diye çikolata yeme sen çikolata yiyince regl mi olucaksın ?

Kusura bakma belki ağır konuşuyorum ama bizim en ufak kaçamak dahi yapmamız gerekiyo sonuçta bizler kilolu insanlarız aramızda evli olanlarda var ki eminim onlar eşlerine güzel gözükmeyi ister. E tabi bunun yoluda kaçamak yapmamaktan geçer

Bu zamana kadar yedin ne faydasını gördün Allah aşkına

Ben durabiliyosam çikolatasız bence sizlerde durmalısınız. Ben ciddi anlamda çikolatasız yaşayamayan birisiydim ya hala markete gittiğimde önünde durup çikolataları izliyorum elim gidiyo sonra bana ne faydan var canım diyip tribimi atıp gidiyorum [/QUOTE]

aferin işte budur zamanında zaten yedik değilmi ne geçti elimize

Ayran diiyeti galiba fediğin deryacım, ben onu uygulamıstım 1,5 kg vermiştim:) o da cok iyi bence
evet ayran diyeti gerçekten güzel kilo verdiriyor..
memnun oldum deryaa :) ben de eski mezunlardanim. simdi aldigin kilolari vermeye calisiyorum tekrar :)
hemen hemen aynı durumdayız desen canım..:)
bitter çiko yenilebiliyor ama tabi 1-2 dilimi..
tarçın şeker krizini önlyor özellikle regl öncei haftanızda içtiğiniz suya kabuk tarçın atın ve gün içinde yudum yudum içmeyi deneyin..
ay yukardaki alinti cok tuhaf olmus ama benim sucum degil

kizlar bugun annemle disarda olcaz. tasinacagimiz eve bir seyler bakicaz. pek gelemeyebilirim. herkese kacamaksiz hafta sonlari :))
teşekkürler..kolay gelsin sizede..
Anladim canim :)
Ama sirke icemem ben ya denemistimde olmamisti
içemiyorsan deneme canım..
hedefine sabır ve irade ile ulaşacağına eminim..
yasemincim bende snein yatarken içtigin süte takıldım
onu içmesen çokmu acıkıyorsun?
yada lıgyt iç yag yakımı olur gece..

yatmadan içilen süt ertesi sabaha daha tok uyanmamıza sebep olur..kahvaltıya saldırmadan yiyebilirz..

menü..
sabah 7:00
bir su bardağı elma sirkeli su..

kahvaltı 7:45
1 yumurta + 1 yumurta beyazı
1 dilim kızarmış tam buğday ekmeği..
3 adet siyah zeytin..
1 çay bardağı yarım yağlı süt

ara 10:30
yeşil çay
10 adet badem

öğle 12:30
el yası kadar tavuk göğsü
koca bir bardak ayran..

ara..15:30
türk kahvesi..
1 adet portakal..

akşam 17:30
2 adet haşlama tavuk baget
1 bardak ayran..
su 2 litre bugün az içtim..spor yok..

merhaba kızlar. İsmim Tuğba.. bundan 8-9 ay önce 13.takıma dahil olmuş, oldukça da güzel kilo vermiştim. Herşey yolunda giderken bazı özel sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım ne yazık ki

benim kilom sizlere ve normal değerlere göre çok çok çok fazla kızlar. İnsanlar duyduklarında inanmıyorlar ama durum bu. Burda olduğum zamanlar öğrenciydim üniversite son sınıfta okuyordum. Ama artık mezunum ve hatta öğretmenim. Okul öncesi öğretmeniyim.. Mücadeleye yeniden başlamak uzun zamandır vardı aklımda ve sonunda bu düşüncemi gerçekleştiriyorum. Listeye giremeyeceğim çünkü gün içerisinde ve hatta akşamları bile gelme garantisi veremiyorum. Devamlılık ve günlük sorumluluklar noktasında takım üyelerinin görevi her zaman büyüktür. Ama takım üyeleri bunu yine kendi iyilikleri için yapmak durumundadırlar.. Velhasıl listede olmasam da mümkün mertebe öğünlerimi spor aktivitelerimi paylaşmak, eğer olursa duyduğum yararlı bilgileri, bu doğrultudaki önerilerimi uyarılarımı yapmak için fırsat buldukça uğrayacağım.

O zamandan kimler kaldı takımda bilmiyorum ama ebru'nun hala ortadoğu ve balkanların en iyi takım kaptanı olarak burda yer aldığını ve buse'yi de biliyorum. yanılmıyorsam az önce bir de derya'nın ismini gördüm orda. çok da mutlu oldum

Hepinize cânı gönülden başarılar diliyorum Emek veren herkese emeğinin karşılığını veren Allah yolumuzu açık etsin..

Selamm kizlar,

Butun gun egitimdeydim.. simdide esimin kuzeninde yemekteyiz.. esimim telefonundan giriyorum

Sabah 9:30
beyaz peynir
1 yumurta haslanmıs
8 zeytin
ceyrek simit
(bal ve recel yemedim.tuttum kendimi)

Oglen 14:30
1 kepce domates corbası

16:30
2 parca tavuk
bir şiş adana
iki parmagım kadar bonfile
2 bardak ayran
sogan salatası
(restorana goturdu esim, pide yemedim sadece et yedim)

Aksam 19:00
1 tabak lahana sarması (işte bu fazlalıktı, annem yapmıs hiç yemesem daha iyi olucaktı)

Su 2 lt
yatmadan once squat ve diğer hareketlerimi yapıcam insallah, yazarım

Menum

12:00
Sutsuz kahve

15:30
Yarım sımıt
Peynır zeytın
Az sekerlı cay

18:00
Nar eksılı makarna salatası

Su 2 yapcam

Ama kotumbı memu buda malesef , baktım sıoyle bı hoc olmamıs. Proteın dıyetıni yapcam bende 2-3 gun yada cumaya kadar oyle karar verdım kızlar.

herkese merhaba...
koca bır haftayı bıtırmıs olmanın gururuyla tv karsısında ayaklarımı uzatmıs sızlere yazıyorum..
sanırım kımseler yok,bugun cumartesı.
oyle yorgunum kı bu hafta ısler cok yogundu.

Kızlar az önce acilden geldik. Minik prenses boğaz enfeksiyonu geçiriyor. Ateşi 40 a yaklaştı. Ateşini düşürene kadar hiç susmadan ağladı. Hala çığlıkları kulağımda. Şimdi biraz rahatladı ama hala ateşi 37,9. Gelemezsem merak etmeyin sakın arada yazmaya çalışırım.

Merhaba herkese. Tanıdıklarıma öncelikle sevgilerimi yolluyorum. Yeni gelen arkadaşlar siz de hoşgeldiniz. Bir süre önce izin almıştım kasım ortasında dönmek üzere ama planladığım gibi gitmedi 29 kasım yoğunluğumun son günü olacak inşallah. Aralıkla beraber yine buraya dönmeyi planlıyorum. Haber edeyim dedim. Takımdan uzak kalmak hiç iyi gelmedi. Yediklerime sınır getirmeye çalışıyorum ama takımdaki gibi olmuyor. Kilo almışımdır muhakkak.

Çok geçmiş olsun Kaptancığım. Sen nasılsın Kaptan?

.

Nasılsın Burcum??

Son düzenleme:
Kızlar bir süredir izin aldım ve sağlığıma kısmen kavuşup geri geldimmm :) çok özledim sizi hemde çokkkk bundan sonra ayrılmak yok aklım hep buradaydı. Hafif bir kalp ritim bozukluğum ve arada azıcık çıkan tansiyonumuda aldım geldim :) strese dayanamadı bünye ama stresim yok yanımda ona gitmesini söyledim

Cok gecmiş olsun ebrucum, kıyamam ben ona yaa
Allah acil sifalar versin insallau

Gununaydın kızlar,
ben bugun ani bir kararla pirinç lpası detoksuna badladım, ama 1 gun yapıcâm, ilk öğünümü yedim, cok zor yedim ama
yalnız aklımada takıldı, biz pirinçten uzak duruyorduk seker deposu oldugu için.. Simdi tum gun pirinç yiyoruz

ben iyiyim ayşenurum mezun oldum koruma dönemindeyim asıl sen nasılsın

güldü sanırım dimi hşgeldin canım aramız dön biran önceee

tubacım beni hatırlıyor musun bilmiyorum ama hepimiz burda gibiyizzzzz sende gel

selam kızlar dün dershaneden sonra gencayla buluştuk giremedim haliyle akşamda geç geldim nişan yeri filan baktık altınları aldık filan derken yorulmuşum

Ayyy gecmış olsun canım yaaa, umarım hemen ıyılesır ufaklık. Cok sarıp sarmalamamaya calıs, daha cok cıkmasın. Ay cok uzuldum yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…