Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bencede kızlar hiç hoş olmamış neyse artık yatarken bır sey yeme içme yok o halde

[/COLOR]kızlar ben gıdıyorum kendıme bol köpüklü sade türk kahvesi yapmaya bır parca cıkolata eşliğinde ara ögün yapıcam onu bugun kendıme

cikolata miii :O bence badem falan ye ama cikolata da bu saatte pek etkilemez gibi geliyo :KK70: neyse kotu ornek olmayayim. diyette uzak durmak gerek cikolatadan :)[/QUOTE]

tadımlık canım :KK70:

adet gunum gectı ve fenalardayım :18::18::18::18:

ay yukardaki alinti cok tuhaf olmus ama benim sucum degil :KK70:

kizlar bugun annemle disarda olcaz. tasinacagimiz eve bir seyler bakicaz. pek gelemeyebilirim. herkese kacamaksiz hafta sonlari :))

cikolata miii :O bence badem falan ye ama cikolata da bu saatte pek etkilemez gibi geliyo :KK70: neyse kotu ornek olmayayim. diyette uzak durmak gerek cikolatadan :)

tadımlık canım :KK70:

adet gunum gectı ve fenalardayım :18::18::18::18:[/QUOTE]

ehehe anladim canim fena bi durum :))

kızlar benim diyetisyenim çikolata veriyordu ban ameyve yerine 10 gr bitter çikolata iki kare çikolata yapıyor odaa...
eti karam mın bittereri 580 kakolu arada bir tercih edebilirisniz bencee

yasmein sana bir kaç önerid ebulanayım cnm çok bilmişlik degil yanlış anlama
biliyorum bunları ama uygulama sıfır bendede son 6 aydır.

kuru kayısı varya gün kurusu olana batır azcık kakoya oh mis gibi çiko oluyor
yogur tiçine serptigin tarçında regli kerizni alır canım
birde bol yeşil çay iç limonl özelikkle sogutup içersen iştah filan kalmıyor

menü güzel aşure olasına rağmen erkenden yemeyi bıraktığın için sorun yok..:KK34:

teşekkür ederim..
Adım derya 13 . takımın en eski müdavimlerindenim..ve mezun olanlarındanım..40 yaşında 2 çocuk annesiyim..10 yaşında kızım ,4.5 yaşında oğlum var..zaten bu kilocuklar onların hediyesi..:) bu kış başı zatürre geçirdim ve ilk kilo alımım ondan sonra başladı sonrasında tayinimiz çıktı Ankara'dan siirte taşındık o dönemde çok yorucu ve stresliydi..kilom oldukça istikrarlı bir şekilde arttıda arttı..:KK50: ve sevgili kaptanımız Ebrucuğum burada olduğunu bildiğim için takıma geri dönme kararı aldım..takım işi insanı disipline sokuyor artık buna ihtiyacım olduğunu fark ettim..:KK9:

güzel menü..

teşekkür ederim..:KK9:

teşekkür ederim kaptan..:KK16:
tama artık pozitif enerji sinerji tam bir sıkı sarılımma birincilikle giriş yapalım ozaman ..hedef haftaya cuma 1.lik olsun arkadaşlar..Malum 13. takım 1 .likleriyle ünlüdür..diğer takımlarda çooook bahsimiz geçmiştir ne yapıyorda her hafta 1. oluyorlar diye.. HADİ BAKALIM ADIMIZA YAKŞIR BİR DÖNÜŞLE YOLUMUZA DEVAM EDELİM..:nazar:

her gün et yemek zorunda değilsin protein ağırlıklı beslenme içinde süt ,yumurta ,ayran ,peynir özelikle ara öğünde badem ayran çok iyi oluyor..
sirke dozajına ve kullanma şekline göre zararlı değil canım..sabaha daha ince bir göbekle kalkmak isteyenlere önerebilirm..

zaten önce karar vermek gerek. takım işinde bireysel yememiz dışında diğer arkadaşlarımıznda çabalarını boşa çıkartmamız gerek değilmi..:KK34::KK9:
pirinç lapası 1 çay bardağı pirinci tuzsuz suda haşlıyrusn gün içinde öğün olarak sadece onu tüketiyorsun..içine pul biber nane daha başka yiyebilecğin baharatlr ekliyorsun kimis yoğurtla diyor kimisi yoğurtsuz hiç yapmadım ama sitede var sanırım..araştır istersen.. yada yoğurtla yapıalna bir detoks var..çorba şeklinde adını unuttum ama o bana göre daha iyi 2 gün uyuluyorsun..detaylarını sonra paylaşırım..

memnun oldum deryaa :) ben de eski mezunlardanim. simdi aldigin kilolari vermeye calisiyorum tekrar :)

kızlar benim diyetisyenim çikolata veriyordu ban ameyve yerine 10 gr bitter çikolata iki kare çikolata yapıyor odaa...

yoldan cikcam valla :KK70:

menü güzel aşure olasına rağmen erkenden yemeyi bıraktığın için sorun yok..:KK34:

teşekkür ederim..
Adım derya 13 . takımın en eski müdavimlerindenim..ve mezun olanlarındanım..40 yaşında 2 çocuk annesiyim..10 yaşında kızım ,4.5 yaşında oğlum var..zaten bu kilocuklar onların hediyesi..:) bu kış başı zatürre geçirdim ve ilk kilo alımım ondan sonra başladı sonrasında tayinimiz çıktı Ankara'dan siirte taşındık o dönemde çok yorucu ve stresliydi..kilom oldukça istikrarlı bir şekilde arttıda arttı..:KK50: ve sevgili kaptanımız Ebrucuğum burada olduğunu bildiğim için takıma geri dönme kararı aldım..takım işi insanı disipline sokuyor artık buna ihtiyacım olduğunu fark ettim..:KK9:

güzel menü..

teşekkür ederim..:KK9:

teşekkür ederim kaptan..:KK16:
tama artık pozitif enerji sinerji tam bir sıkı sarılımma birincilikle giriş yapalım ozaman ..hedef haftaya cuma 1.lik olsun arkadaşlar..Malum 13. takım 1 .likleriyle ünlüdür..diğer takımlarda çooook bahsimiz geçmiştir ne yapıyorda her hafta 1. oluyorlar diye.. HADİ BAKALIM ADIMIZA YAKŞIR BİR DÖNÜŞLE YOLUMUZA DEVAM EDELİM..:nazar:

her gün et yemek zorunda değilsin protein ağırlıklı beslenme içinde süt ,yumurta ,ayran ,peynir özelikle ara öğünde badem ayran çok iyi oluyor..
sirke dozajına ve kullanma şekline göre zararlı değil canım..sabaha daha ince bir göbekle kalkmak isteyenlere önerebilirm..

zaten önce karar vermek gerek. takım işinde bireysel yememiz dışında diğer arkadaşlarımıznda çabalarını boşa çıkartmamız gerek değilmi..:KK34::KK9:
pirinç lapası 1 çay bardağı pirinci tuzsuz suda haşlıyrusn gün içinde öğün olarak sadece onu tüketiyorsun..içine pul biber nane daha başka yiyebilecğin baharatlr ekliyorsun kimis yoğurtla diyor kimisi yoğurtsuz hiç yapmadım ama sitede var sanırım..araştır istersen.. yada yoğurtla yapıalna bir detoks var..çorba şeklinde adını unuttum ama o bana göre daha iyi 2 gün uyuluyorsun..detaylarını sonra paylaşırım..
Ayran diiyeti galiba fediğin deryacım, ben onu uygulamıstım 1,5 kg vermiştim:) o da cok iyi bence
Hadi artık Tuba. Bak ben mezun olacağım yakında. Ben gitmeden mezun ol sende yoksa sen daha uzun süreler buralarda olursun diye düşünüyorum. Elini çabuk tut biraz. Düşünsene zayıfladıktan sonra her istediğini yiyeceksin. :KK34:

Menün gayet güzel olmuş canım afiyet olsun. Telafi etmişsin aşureyi. :KK34:

Belki de gerçekten almamıştır mesajlarını. İnsana saçma gibi geliyor ama bazen olabiliyor böyle şeyler. Bu kadar takılma bi daha aynı şey olursa eğer o zaman koyarsın tavrını :KK34:

Menün güzel olmuş Buse' cim. Aşure olmasa iyiymiş ama zaten başka bişey yememişsin. Ben beğendim. Bak dukan haricide güzel menü yapabiliyor muşsun. Tebrikler :KK9:

Tatlım izne ayrıldıktan sonra en az iki hafta listeye giremiyorsun. Sen daha yeni izne ayrıldın. Onun için istesem de seni listeye alamazdım kurallar gereği. Ama izin döneminde ne kadar iyi kilo verirsen o kadar iyi çünkü dönüşte kiloların bölünecek biliyorsun. Dönüş için senden bomba bir ortalama bekliyorum haberin olsun.

Evet canım buraya yazıyoruz. Ama bugün akşam liste yayınlayacağım. Pazartesiden itibaren eski düzene dönüyoruz. Hepsini not almak bana zor oluyor. :26:

Hadi bakalım inşallah. Çünkü yaklaşık 1 aydır aynı yerde sayıp duruyorsun. Bayram öncesi kilona bile dönemedin henüz. Biraz daha gayret bekliyorum senden.

Günaydın canım :KK16:

Yasemin' cim menün yatarken içtiğin süt haricinde harika olmuş tebrik ederim:KK9: keşke sporda olsaydı o zaman süper olurdu.
Ne guzel motive ediyorsun ebru, insallaah basladım artık, ben.de sizin gibi hiç bulasmicam bu sefer, hep az.yesem bişe olmaz modundaydım, artık tammrn kesmem lazım anladım
Anladım canım inşallah yakın zamanda gönlüne ve sana göre güzel bir iş bulursun. Zor oluyordur senin için. Tuba için senin gibiyim demişsin ama Tuba' nın şuan bilinen bir rahatsızlığı yok canım maşallah gayet sağlıklı tek derdi boğazını tutamaması. Eğer gerçekten iradeli olsa bir aya kalmaz kurtulacak fazlalıklarından ama o henüz başaramadı bunu.
Kaptancm pko nadıl bi hastalık bilmiyorum ama bende bogaz tutamamyla birlikte hasimato hastalıgı da var, tiroid hastalıgı, ömür bpyu ilaç alıcam hergun.. Zaten ikinci dogumdan sonra kilomu veremem bunun yuzundenmiş, ben aslında cok sıkı spor yaptım, meger ne yaparsam yapayım kilo veremezmişim, nitekim veremedi. De.. Yazmıstım bunları aslında o upuuuuzuuuunn mesajımda:)

Yasemin' cim menün yatarken içtiğin süt haricinde harika olmuş tebrik ederim:KK9: keşke sporda olsaydı o zaman süper olurdu.

bencede kızlar hiç hoş olmamış neyse artık yatarken bır sey yeme içme yok o halde

kızlar ben gıdıyorum kendıme bol köpüklü sade türk kahvesi yapmaya bır parca cıkolata eşliğinde ara ögün yapıcam onu bugun kendıme

[/QUOTE]

canım regl gecikti krizlerdeyim vs bunların hepsi bahane ben inanmıyorum çünkü ben aşırı derecede çikolata hastasıydım önüme bir büyük kutu koyun tek 1 tane çikolata tanesi kalmaz o derece seviyorum çikolatayı . Ama diyete başladım zorlandım çikolatadan ayrılırken. regl dönemlerindeki bahanem de buydu karnım ağrıyo ah aman Allahım çikolata yemeliyim felandı sonra vazgeçtim çünkü o benim ne ağrımı aldı ne sızımı ben sadece kendimi kandırdım .

Yani regl olmadım diye çikolata yeme sen çikolata yiyince regl mi olucaksın ?

Kusura bakma belki ağır konuşuyorum ama bizim en ufak kaçamak dahi yapmamız gerekiyo sonuçta bizler kilolu insanlarız aramızda evli olanlarda var ki eminim onlar eşlerine güzel gözükmeyi ister. E tabi bunun yoluda kaçamak yapmamaktan geçer :KK45:

Bu zamana kadar yedin ne faydasını gördün Allah aşkına :KK31:

Ben durabiliyosam çikolatasız bence sizlerde durmalısınız. Ben ciddi anlamda çikolatasız yaşayamayan birisiydim ya hala markete gittiğimde önünde durup çikolataları izliyorum elim gidiyo sonra bana ne faydan var canım diyip tribimi atıp gidiyorum :KK1:

Anladım canım inşallah yakın zamanda gönlüne ve sana göre güzel bir iş bulursun. Zor oluyordur senin için. Tuba için senin gibiyim demişsin ama Tuba' nın şuan bilinen bir rahatsızlığı yok canım maşallah gayet sağlıklı tek derdi boğazını tutamaması. Eğer gerçekten iradeli olsa bir aya kalmaz kurtulacak fazlalıklarından ama o henüz başaramadı bunu.

KENDİMEE BENZETTİGİM taraf bir türlü diyetee hakim olamama kısmı idii cnm..

Ayran diiyeti galiba fediğin deryacım, ben onu uygulamıstım 1,5 kg vermiştim:) o da cok iyi bence

Ne guzel motive ediyorsun ebru, insallaah basladım artık, ben.de sizin gibi hiç bulasmicam bu sefer, hep az.yesem bişe olmaz modundaydım, artık tammrn kesmem lazım anladım

Kaptancm pko nadıl bi hastalık bilmiyorum ama bende bogaz tutamamyla birlikte hasimato hastalıgı da var, tiroid hastalıgı, ömür bpyu ilaç alıcam hergun.. Zaten ikinci dogumdan sonra kilomu veremem bunun yuzundenmiş, ben aslında cok sıkı spor yaptım, meger ne yaparsam yapayım kilo veremezmişim, nitekim veremedi. De.. Yazmıstım bunları aslında o upuuuuzuuuunn mesajımda:)

haşimetodaa pko gibi hatta dahada dirençli bir hastalık ama veririsniz azmetmek yetiyor
bennn diyetsiyene gititmde dr bana dediki bu diyetle herkes 2 kilo verir yeri gelir sen 200 gr zor verirsinn dedi ama başardım olduu

merhaba arkadaşlar bende bu gün başlayacağım inşallah :)
Kuralları pek bilmiyorum okuduğum kadarı ile her gün 5 mesaj fazla değil mi ben çalışıyorum bazı günler yazamayabilirim sıkıntı olur mu?

aaaa ne demek bunun için burda degılmıyız yanlıslarımızı söylemek için

ama kızlar ınanın görsenız 2 küçük kare yedım o kadar pişman mıyım değilim ama bundan sonra yıycek mıyım en azından bır dahakı adet donemıme kadar asla bundan sonra tatlı krizim tutarsa yukardakı kayısı ve ypoğurt alternatıflerınden bırını yapıcam sagol canım

kızlar ben gıdıyorum kendıme bol köpüklü sade türk kahvesi yapmaya bır parca cıkolata eşliğinde ara ögün yapıcam onu bugun kendıme

canım regl gecikti krizlerdeyim vs bunların hepsi bahane ben inanmıyorum çünkü ben aşırı derecede çikolata hastasıydım önüme bir büyük kutu koyun tek 1 tane çikolata tanesi kalmaz o derece seviyorum çikolatayı . Ama diyete başladım zorlandım çikolatadan ayrılırken. regl dönemlerindeki bahanem de buydu karnım ağrıyo ah aman Allahım çikolata yemeliyim felandı sonra vazgeçtim çünkü o benim ne ağrımı aldı ne sızımı ben sadece kendimi kandırdım .

Yani regl olmadım diye çikolata yeme sen çikolata yiyince regl mi olucaksın ?

Kusura bakma belki ağır konuşuyorum ama bizim en ufak kaçamak dahi yapmamız gerekiyo sonuçta bizler kilolu insanlarız aramızda evli olanlarda var ki eminim onlar eşlerine güzel gözükmeyi ister. E tabi bunun yoluda kaçamak yapmamaktan geçer :KK45:

Bu zamana kadar yedin ne faydasını gördün Allah aşkına :KK31:

Ben durabiliyosam çikolatasız bence sizlerde durmalısınız. Ben ciddi anlamda çikolatasız yaşayamayan birisiydim ya hala markete gittiğimde önünde durup çikolataları izliyorum elim gidiyo sonra bana ne faydan var canım diyip tribimi atıp gidiyorum :KK1:[/QUOTE]

söylediklerinin hepsine katılıyorum canım bundan sonra çikolataya hayır tarçınlı yogurt kakolu kayısı :21::21::21::21::21::21:

Kuralları pek bilmiyorum okuduğum kadarı ile her gün 5 mesaj fazla değil mi ben çalışıyorum bazı günler yazamayabilirim sıkıntı olur mu?

merhaa hoşgeldin aralarda giremezmisin bend e dah ayeni gelidm , çalışıyorumm bazen kaçak göcek girmeye çalışıyorum

kızlar benden bu haftalık bu kadar evde net olmadıgı için gıremıycem yarın ve perşembe gunu pirinç lapası detoksu yapmayı planlıyorum

umarım cuma günün kadar ıkı kılo daha verırım

kib öpüldünüz

hoş bulduk arkadaşlar teşekkür ederim.
Her gün girmeye çalışırım ama 5 mesaj yazmak zor olabilir benim için:)

kızlar ben kaçıyorummm yarınd ayokum güzle bri kahvaltı hayali kuruyorum yarın içinn
allahım ben naısl zyaıflarım bu bogazla hahaha

kendinize iyi bakın iyi tatilller menülerimi
p.tesi sabah yazarım iki günlük menüyü

hos geldin canim :) 5 mesaj cok diyorsun ama gunde bazen 30 mesaja kadar yazan arkadaslarimiz var. sadece pazar gunu mesaj yazma zorunlulugumuz yok. ve sadece mesaj yazmak degil. her gun menumuzu paylasip. menulerini paylasan diger arkadaslarimizin menulerine de yorum yapiyoruz. 3 hafta deneme surecini gecebilirsen takima girebiliyorsun. bence sen arada burda paylasimini yap dedigin gibi biz sana destek olurz ama takima girmek icin bol paylasim gerekli canim. umarim yanlis anlatmamisimdir kendimi :)

kızlar benden bu haftalık bu kadar evde net olmadıgı için gıremıycem yarın ve perşembe gunu pirinç lapası detoksu yapmayı planlıyorum

umarım cuma günün kadar ıkı kılo daha verırım

kib öpüldünüz

gorusuruz :)

hoş bulduk arkadaşlar teşekkür ederim.
Her gün girmeye çalışırım ama 5 mesaj yazmak zor olabilir benim için:)

gecmiste sen yokken yapilan paylasimlari da okuman gerekiyor mesela. ve sana soylenmis bir sey varsa cevaplaman gerekiyor. yani takim olmak gerekiyor hep birlikte canim :) sen elinden geldigince paylasimda bulun faydalan bu ortamdan. kaptanimiz ladyline deneme surecini degerlendirecektir.

bir de kendini tanitmamissin. kac kilosun kaca dusmek istiyosun? adin yasin evli misin. diyet maceran va. biraz bahseder misin?

ben buse. 24 yasinda bekarim istanbuldayim. daha once 20 kg verdim suan 6 kg fazlam var. onu vermeye calisiyorum :)

kızlar ben kaçıyorummm yarınd ayokum güzle bri kahvaltı hayali kuruyorum yarın içinn
allahım ben naısl zyaıflarım bu bogazla hahaha

kendinize iyi bakın iyi tatilller menülerimi
p.tesi sabah yazarım iki günlük menüyü

bogazlari tutup basarcaz canim :KK70:

X