Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

senin adina cok sevindim canim.
Allah bizede mutlu son nasip etsin insallah..

afiyet olsun canim suyunu yazmayi unuttun sanirim.

:)) hayırlı olsun canım, agız tadıyla kullanın:)

Menun cok guzel canımcım, bir tek krem peynire takıldım, onun yerine tam yaglı beyaz peynir daha iyi olurdu gibi..

Harika, afiyet olsun:)

Vay bee:))

dogrudur canim ama o gün kahvaltilik yapabilecegim azcik salatalik ve krem peynirden baska birsey yoktu.
yani vardi cesit cesit receller bisürü seyler ama beni icin en uygunu oydu ögün.
normalde ben yumurtasiz beyaz peynir zeytinsiz doymam

ohh ne güzel stres atmissindir kaptancim

afiyet olsun canim, akdeniz salatayi bilmiyorum icinde cok yag ve peynir tarzi seyler yoksa güzel menü.
birde gün kurusu tarzi meyve ve meyve kurularini saat 15den sonra yememeye calis canim.

öyle bir olanacak olsa ilk siraya ben girerdim sanirim
olamayacagi icin vermem diyorum kimseye, yavas yavas vercem

kızlar ben biraz uyucam çok ağrım var görüşürüzz

oyy kiyamam ya gecmis olsun, bende bugün coook halsiz kaldim reglden anlatamam birde bir karamsarlik moralsizlik cöktü.
gecicek insallah.

dogru kaptancim ama yukarida arkadasa dedigim gibi o gün benim yiyebilecegim kahvaltilik sadece o mevcuttu.
aslinda kahvaltidan ac kalktim o gün diyebilirim

fasulye tursusunu bol sogan ve biraz yag ile kavuruluyor.
salca koyanlarda var ama biz tercih etmiyoruz.
aslinda bu kavrulmus tursu siyah ekmekle cok güzel yeniyorda aksam ekmek yememeye calisiyorum.

güle güle kullanirsin insallah canim hayirli olsun.

güle güle kullan canim.

Slm kizlar ben bu hafta berbat durumdayim hala toparlayamadim biraz oncede gozleme yedim kendime gelmem gerekiyor biliyorum ama gelemiyorum

canim hemen kendine gelmeye bak. yarin yarin diyip erteleme öyle diyerek verdigimiz kilolari geri aliyoruz.
takimdan uzak kalmakda iyi gelmiyor.
gidenler hep kilo aliyor.

isin hayirli olsun bende cuma caliscam. ve calisma saatleri soluksuz olarak verildi 9 saat.
bende ne yicem nasil yapcam bilmiyorumm

afiyet olsun menün tatli haric güzel.
canim pisman oldugunu söylemissin zaten. hedefine az kaldi ve listeye girmenede bu sana motive olarak onlari yememn icin yeter sanirim

afiyet olsun,
canim meyve eger 15den sonra degilse güzel bir menü.
bir arada 2 sey yememn daha iyi olur cünkü kabak cekirdegi iyi olsada cok yagli, digeride sekerli.

canim kacamak yapmamaya özen göster yoksa corap sökügü gibi gerisi geliyor.
zeytinler fazla olmus.
ben de az degil 6 tane yiyorum.
cok fazla yiyormus gibi hissetmek icin 1 zeytini bir kerede yemek degil, isirip 2-3 seferde yiyorum.
bu sayede oyalaniyorum ve cok fazla zeytin yemis gibi hissediyorum, dene ise yarayacaktir

burcu sen nereliydin ya fasulye tursusuydu, misir ekmegiydi

afiyet olsun canim

canim annenlerde hamsi yedigini yazmissin.
hamsi tavasi cok güzel yeniyor fakat hem kizartme hemde misir unu ve beyaz un kullaniliyor yaparken. siz nasil yaptiniz bilmiyorum ama baska zaman hamsi yiyeceksen bugulamasini yapmani öneririm.
tabana az yag ve soganlari 4-6ya bölüp koyuyorsun üzerine hamsileri ve limonu 4-de bölüp veya halka halka koyuyorsun tuzunu atip kapagini kapayip kendi halinde pismesini bekliyorsun. cok daha hafif ve sogan ayri bir lezzet katiyor.

kizlar alinti baya uzun olmus menülerden k.bakmayin önizleme yapmadan gönderdim,
gelecek sefer uzun olursa bölüp ayri ayri gönderirim

karadenizliyim canım ben

düğününe ne kadar var daha çoksa acele etme çünkü yeni şeyler çıkıyo insanın gözü kalıyo

seneye en geç haziranda canım :18:

sağol canııım

babam samsun annem ordulu canım

aaa bende samsunluyum neresindensiniz

Harika bir menü canım afiyet olsun. Maşallah çok iyi gidiyorsun.

kızlar yarın küçük kızımı doktora götürücaz
olmayabilirim
ne zaman işimiz biter bilmem
inşallah çabucacık biter de geliriz evimize
Geçmiş olsun canım umarım bir sorun yoktur. :44:

iyi aksamlar kuzlar nasilsiniz?
birazdan gecmisi okuyup gelcem
Hoş geldin canım. Maşallah bütün geçmişi okumuşun. Çok takdir ettim

Menün görünüşte çok güzel görünüyor ama saatleri beni biraz düşündürüyor. Daha erken yatıp erken kalkma şansın yok mu? Metabolizman böyle çok zorlanıyordur eminim.

Yanlış olan kısmın farkındasın zaten canım. Umarım en kısa zamanda çözersin bu sorunu.

Son düzenleme:
kizlar ben ara ara ben kilo verenlerin önce ve sonraki hallerinin resimlerine bakiyorum motive olmak icin.
millet ne daglar atiyor üzerinden, biz niye yapamayalim

birde nette cok görüyorum, resimlerin altina yorum yapiyorlar "bu o degil baska biri yaa"
bu insanlar genelde kendileri basaramadigi icin, baskalarininda basarmasini kabullenemeyen iradesiz insanlar, demeden gecemicem!

ben Türküm
laz daha cok rize artvin taraflarinda varmis ve sayilari cok az, ama nedense hep karadeniz deyince laz diyorlar, aslinda Türkün alasiyiz

gecmis gözünden kacmadigi icin bende tesekkür ederim, cok dikkatli kaptanimiz olmasi güzel
ben bugün 8de kalktim kaptancim ama canim hic istemedi, basli basina tuhaf bir gündü.
daha erken yapamiyorum, denedim midem bulanmasina ragmen ama ozaman gün icinde daha cok yiyorum sanki.
evin kalabalikligindan kafami dinleyebildigim ders calisabildigim saatler aksam ve gece gec vakitler oluyor, dolayisiyla gec yatip gec kalkmis oluyorum. aslinda güzel birsey degil bu degistirsem, kendimi alistirabilirim belki sabahlari yemekdede zorlanmam.

canım zaten ben lazlık türklük diye ayırmadım doğu karadeniz diyince akla ilk gelen lazlıktır ankarada filan şiveden kaynaklı lazlar Türk değildir diye bişi yok yani ben mesela inatlaşınca filan gencay laz damarın kabardı dimi yine filan der bi köye gidiyim geliyim şivem kayar hemen yani karadenizliysen inatçysan ve konuşurken '' az, daa, uşak kullanıyorsan'' lazsın ki ben hepsini kullanan bi insanım mesela sınıfta arkadaştan kalem isterim az bi kalem versene filandır bu nedenle ailem lazlardan geliyo diyorum kökenimizde var

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…