Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım zaten ben lazlık türklük diye ayırmadım doğu karadeniz diyince akla ilk gelen lazlıktır ankarada filan şiveden kaynaklı lazlar Türk değildir diye bişi yok yani

buradada öyle karadenizliyim dedigin an "uyy usagum lazsun sen" diyorlar.
laz olmamakla birlikde "uy usagum" nedir ya
laz larin dili baska, karadenizlilerin yüzde 99u anlamaz.
sive ile lazca arasindaki fark birinin türkce degisik lehceyle digeri baska bir dil olmasi.
cogu bilmiyor bunu.
bide bilmedigi halde siveyi taklit etmeye calismalari coook igrenc oluyor.
hatta ben karadenizli oldugum halde o siveyle büyümedigim icin ben bile taklit edemem, etmemde.
sive heryerin halkina özgü bisey ve taklitler cok gicik oluyor.
cok uzattim ama taklit etmemeleri gerektigini herkes ögrenmesi gerek. cok doluyum bu konuda

Ben ilk diyete başladığımda onların sayesinde başladım. Diyet başarı hikayeleri topiğine de bak. Orda benim resimlerimde var. Yakında yenilerini ekleyeceğim inşallah ama vaktim olmuyor bir türlü.

kızlar ben kaçtım iyi gecelerrrr
İyi geceler canım.

bende öyle basladim, foruma üyeydim zaten, su diyet bölümü gelince hep ya yukari ya asagiya kaydirirdim sayfayi
sonra bigün gireyim dedim. basari öykülerine baktim. sonra nette baska resimlere baktim ve baslayip hemen buraya geldim ve iyiki gelmisim.
önceden sayfayi diyet bölümlerini gecmek icin kaydiran ben simdi foruma girdigim gibi kendimi bu grupta buluyorum

hemen bakicam kaptancim. daha dogrusu önce aricam bulabilirim insallah.
link elinde varsa daha cabuk bulurum verebilirsen

mısır unuyla yapmıs annem canım...bı dahakı sefere verdıgın enfes tarıfle denıcem.sevecegımden emınım.cok tesekkurler cnm

Son düzenleme:

Maalesef canım link yok elimde. Bulursun bakarsan biraz. Bulamazsan da kilo veren bir sürü insanın resmi var. Motive eder onlar seni. Bende kaçıyorum şimdilik. Kitap okumam lazım geç oldu vakit. Kocaman öpüyorum hepiniz yarın sabah görüşmek üzere. Yarın perşembe herkes yediğine içtiğine dikkat etsin lütfen çünkü tartıdan önceki son gün.

evet ebrucum ınsallah sen de cozersın..bakalım halledecegım bı sekılde.sımdı yenıyım zıtlık yapmak ıstemıyorum.belkı yanımda bıseyler goturebılırım.ıste devlet daıresı ya bılmıyorum...:26:

ayyyyy ben de boyle olmak ıstıyoooruummm

mısır unuyla yapmıs annem canım...bı dahakı sefere verdıgın enfes tarıfle denıcem.sevecegımden emınım.cok tesekkurler cnm

rica ederim canim. benimde canim cekti biri trye gitsede getirse ucakla yine

peki kaptancim, biraz bakdim, dvm bakicam belki denk gelirim baya cok sayfalar.

bende bendeee

arkadaslar ben yatıyorum herkese ıyı geceler,yarın gorusmek uzere

iyi geceler canim

kaptancim resimlerini buldum, profilinde gördügüm resimlerdi hatirladigim kadariyla.
yeni resimlerde gelir insallah.
ben en son 73.7kg iken sanirim resim ekleyip kaldirmistim.
hele bir o kilonun baya bir altina düseyim bende ekleyip iltifatlar duymak istiyorum, cok özendim

hayirli geceler herkese.

arkadaslar herkese gunaydın.su an kahvaltı yapıyorum.bırazdan hazırlanıp ıse gıdıcem.
herkese kolay gelsın,
guzel bır gun gecırmenız dılegıyle

Gunaydııınnn hanımlaarr
Vapurdayım okul yollarındaa:) herkese hayırlı sabahlaarrr
Hafif bir gun olsun:)

Bugun hava cok soguk yaa, dondum valla kızlar, aman sıkı giyinin.. Bugun kızıma kaban almam lazım, hiç geciktirmeden

babam samsun annem ordulu canım

Ordunun Patatesi güzel olur derler bi arkadaşım da ordulu Bi gün patates haşladılar küçük küçük içi beyaz gibi hala tadı damağımda kaldı :)

Gunaydııınnn hanımlaarr

Bugun hava cok soguk yaa, dondum valla kızlar, aman sıkı giyinin.. Bugun kızıma kaban almam lazım, hiç geciktirmeden

Günaydın canım benimde oğluma almam lazım kışın bu kadar erken geleceğini tahmin edemedim

Ayyy ben bilmiyordum senin profilimde gördüğünü ondan söylemiştim. Tamam o zaman en kısa zamanda yeni bir albüm hazırlarım. Yüzüm kapalı olduğu için çok belli olmuyor bu kez yüzümüde açarım takımdakiler için. Motivasyon olur.

arkadaslar herkese gunaydın.su an kahvaltı yapıyorum.bırazdan hazırlanıp ıse gıdıcem.
herkese kolay gelsın,
guzel bır gun gecırmenız dılegıyle
Günaydın canım. Umarım güzel geçer yine bugünün.

Gunaydııınnn hanımlaarr
Günaydın Tuba' cım. İyi dersler

Aynen canım Konya' da da çok soğuk hava. Resmen kış geldi.

Slm kızlar. Bu saat olmuş hala kimsecikler uğramamış. Ayşenur' lardan haberi olan var mı? Geçmişte söyledilerde ben mi kaçırdım yoksa başlarına bir iş mi geldi?

Slm kızlar. Bu saat olmuş hala kimsecikler uğramamış. Ayşenur' lardan haberi olan var mı? Geçmişte söyledilerde ben mi kaçırdım yoksa başlarına bir iş mi geldi?

günaydın kaptancım anca kalktım bide şu eşyalar geldi onları kontrol ettim filan anca kahvaltıya oturup gelebildim geçmişdede yok kaptan bildiğim kadarıyla ikiside çok meşgul

kızlar merhaba
az kalorili vede keyifli bir gün diliyorum hepinize:18:

ebrucum burcucum küçük bir soru(num )var canlarım .....yardımcı olursanız çok sevinirim.....

kelebekolcam(87.1/87.1/0/%0)izne ayrılmak istiyorum.
312. etap izinli arkadaşımız....ancak takım şu an kapalı....nasıl bir işlem yapmam gerekiyor
:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…