100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Sevalcim bu yollardan geçmiş biri olarak halâ hedefime ulaşamamış olsamda
Bazen burdaki arkadaşların menülerini gördüm
Genelde çok az oluyor
Buda uzun süreli devam ettirmeyi engelleniyor
Bence doğru şeylerden doyuncaya kadar yenmeliki aç kalıp sabırlar tükenmesin bıkkınlık olmasın
Nacizane tavsiyem

Canım senin tavsiyelerini dinlemekte her zaman fayda var.. başarı hikayeni ve günlüğünü de takip ediyorum harika şeyler var herkese öneririm

Boy. 1.70
Kilo. 112.5
Guncelde 112.5
Cok kotuuu nasil yaziyorum bilemiyorum.. Simdi nasil baslicaz hergun yediklerimizimi bildiricez

Boy. 1.70
Kilo. 112.5
Guncelde 112.5
Cok kotuuu nasil yaziyorum bilemiyorum.. Simdi nasil baslicaz hergun yediklerimizimi bildiricez
Bi zamanlar 123 görmüş biri olarak
30 -40 Kilo vercem diye düşünme cnm
Öncelikli hedefin 5 Kilo olsun
Zaten insan verdikçe veresi geliyor

Boy. 1.70
Kilo. 112.5
Guncelde 112.5

Canım hergün menümüzü paylaşıcaz ve diğerinin yaptığı hata varsa ona önerilerde bulunucaz. haftada bir de tartılıp kilomuzu yazıcaz. cumalari yazarız kilomuzu

Boyumuzda aynı sayılırmış tatlım
Sen kaç yaşındaydın

yaş 28 canım benim

Gercektenmii. Yapabilecegime inanmam lazim ilk once bunu iyi biliyorum. İnsallah motive olurum burda
Güzelim bol bol başarı hikayelerini oku
Ben geçen yılbaşında 113.5 LA başladım şimdi 74 civarıyım
Son aylarda biraz saldım yoksa hedefe çoktan ulaşırdım
Ama inşallah yılbaşına kadar verebildiğim kadar verip korumaya geçecem
Ben yaklaşık 1 senedir sürekli nette Kilo diyet sağlıklı beslenme ne bulursam okuyorum
Heralde okumadığım sayfa kalmadı
En önemlisi motivasyonu yüksek tutmak
Arkası çorap söküğü gibi gelir
Tabi azim ve sabırla

İnnnsallahhh insallahhh.. Cok guzel kilk vermissiniz ya cok tebrik ediyorummm. Sunu cok yaradi bunun sayesinde basardim diyebiliceginiz onemli seyler varmi

İnnnsallahhh insallahhh.. Cok guzel kilk vermissiniz ya cok tebrik ediyorummm. Sunu cok yaradi bunun sayesinde basardim diyebiliceginiz onemli seyler varmi
Teşekkür ederim cnm

Ben ekmeği sabahları yedim 1-2 dil tb
Yanına normal kahvaltı
Öğlen -akşam
Et -salata -yoğurt
Yada sebze -salata -yoğurt şeklinde
Spora 20 dk başladım
Zamanla artırdım
Bazen az bazen çok yaptım yürüyüşü

Cok guzel insallah bende veririmm.. Tesekkur ederim

Gercektenmii. Yapabilecegime inanmam lazim ilk once bunu iyi biliyorum. İnsallah motive olurum burda

Canım ben de hayatımda en çok tartıda 133 kiloyu gördüm.. kaldı ki ondan sonra da baya kilo alıp tartıya çıkmaya korkmuştum. sonra sıkı bi spor ve diyete başladım tartılmadan. iki ay boyunca günde 10 km yürüdüm ve hiç kaçamaksız diyet yaptım iki ayın sonunda tartıldığımda 129 dum burdan eminim ki ben 140'ı kesin gördüm o iki ayda 10 kilodan az vermiş olamam

demem o ki kilolarımız aynı umutsuzluk için değil umut etmek için burdayız. vericez başarıcaz. nasıl diyet yaparsan yap ilk başladığında tek bir motton olsun "Kaçamak Yok!"

Uzun süre kaçamaksız yapabileceğin birşeyle başlamanı öneririm o yüzden. Bazıları iyi tecrübelerinden ders alır akıl verir. Benimki ise kötü tecrübelerden. Ben de bundan sonra "imamın dediğini yap yaptığını yapma" cümlesindeki imam olmicam ben artık cemaat olucam

İşte bu kadar basit aslında kilo vermek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…