100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

bu arada hedefim ay sonunda 99 görmekti ama ay sonuna 1 hafta var ben hala başladığım yerdeyim bir ileri iki geri yol katedemiyorum
proteine yükleneyim diyorum karnım tokken ne planlar projeler acıkınca gözüm dönüyo yine napcam bilemiyorum. nasıl motive edeceğim kendimi motivasyonum çok düşük

Canım yoğurt koymaya mı üşendin yahu

tatlım bak benim de 19 kasımda 99 olmak hedefim. dün sabah 110,4 le protein günü yaptım bugün 109,1 dim. Protein gününün yanında her iki saatte bir (akşam 8'e kadar) 300 ml su içiyorum saat 22'de de yoğurt kürü yapıyorum. bunu deneyebilirsin. Pazar gününe kadar protein ağırlıklı beslenicem sonrada karbonhidrat sayıcam

Evet ya düşün durumum ne kadar vahim
Dünden bu güne 1,3 kg süpermiş
cumaya kadar oruç tutma niyetindeyim sahurları protein yapayım en azından
akşam yemeklerini annem hazırlıyor çok müdahil olmuyorum. yoğurt koymaya üşenen ben kalkıp ayrı yemekte hazırlamıyorum tabi ne pistiyse onu yiyorum mecburen ama en azından sahurları protein yapıp bi denemek lazım

Bi dene bakalım hem protein tok tutar

selam kızlar
bugün uğrayan olmamış
ben oruca devam ediyorum inşallah bu haftayı böyle tamamlayacağım şimdilik haftasonu gelen artılar gitmiş görünüyor
bakalım cuma günü tartı kaç gösterecek
bu arada ufak ufak proteine ağırlık vermeye çalışıyorum

gelmişken dünkü menümü de paylaşayım
sahur: yarım lavaş 1kk peynir (zorla yedim hiç bişey yemek istemedi canım)
akşam: 5 6 adet lahana sarma 1 kase yoğurt iki salatalık
ara: 1 elma
bol bol su

candy_candy üşenmedim kendime 1 kase yoğurt koydum bu sefer

akşamları giremiyorum pek bugünki menümü de yazayı
sahur: 2 yumurta biraz peynirle omlet domates
akşam: sebze yoğurt olur buyuk ihtimalle

Arkadaşlar ben 2-3 ay kadar giremicem sanırım gruba.. Umarım kapanmaz. Pek 100 kilonun üstünde kimse yok galiba

sunshine78 canım seni 5. takım'a davet ediyorum. paylaşım konusunda bi sıkıntın olmaz düzenli menü paylaşıyorsun. Cuma zayıflama yarışmasında bir çok kural var katılmak istersen yönlendireyim seni

ADINIZ:bitmedi

YAŞINIZ:38

BOYUNUZ:158

KİLONUZ:112.6

HEDEF KİLONUZ:80

KİLO ALMA NEDENİNİZ:stres

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:kilolu bir hayat geçirmek istemiyorum

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA: 2 çocuğu olan ,çalışan anne

benide gruba eklerseniz çok sevinirim. şişko olarak değişmek istemiyorum.

canım mende 112,8 kiloyum 7 takımdayım 43 yaşındayım takımlar çalışıyorum kiloma yakın görünce yazmak istedim

Günaydın kk'nın güzel hatunları

Azimle ve çok çabalayarak yürüttüğüm bu grup kapanma aşamasına gelince dedim ki hooooop seval koş git grubu kurtar

Arkadaşlar ne yapıyorsak kendimize... Buyrun gelin 100 kilo ve üzeri arkadaşlar hep beraber zayıflayalım

Ben bugüne kadar gözlemlediğim kadarı ile 100 kilo ve üzeri kadınlar motivasyon olarak gerçekten çok düşük oluyorlar. Artık vücutlarını kabullenmiş, artık zayıflayamayacağına inanmış, artık iş işten geçti diyen kadınlar oluyor... Bi gazla diyete başlıyor ama asla daim ettiremiyoruz... Bunu en iyi ben biliyorum... Gerçekten azimle ve hırsla diyetine sarılan ve hiç fire vermeden diyetidi daim ettiren ise 4-5 ay içinde 70'li rakamları görüyorlar, üstelik hiç diyet yapmadan sadece düzgün beslenerek ve yürüyerek!

Biz neden yapamayalım?

Gelin 100 kilo ve üzeri grubu olarak 70'li rakamları görene kadar sağlıklı ve düzenli beslenerek, hareket ederek ama asla diyet yapmadan zayıflayalım

Bunun için yapmamız gereken çok net bir kaç değişiklik var ve bunu yapmak hiç de zor değil, ben bunları diyet günlüklerinde bir kaç grupta gördüm:

Yeşilçay içeceğiz.
Günlük yarım saat yürüyüş yapacağız.
3 öğün yiyeceğiz. Akşam öğünümüzü çok geçe bırakmayacağız.
Porsiyonlamayı çok güzel yapacağız. Bunun için benim yöntemim yemeğimizi tek bir büyük servis tabağında yemek. Bu şekilde aşırıyı da kaçmamış olacağız. Mesela iki tabak düzeni örneği var elimde sizinle de paylaşayım:

öğlen ve akşam yemeği:

kahvaltı:

aralarda acıktıkça bir bardak süt (tarçınlı öneririm), yeşilçay, sade kahve, kahvenin yanında 2 kare bitter çikolata ya da çayın yanında biraz peynir, salatalık, vb. ama meyve değil aralarda meyve yemek şekeri çok hızlı yükseltiyor.

Bu şekilde beslenirsek çok rahat bir şekilde 70'leri görüyoruz.

Bunlar benim önerilerim. herkes böyle yapacak diye bi kaide yok her yöntemi deneyen arkadaşımıza kapımız açık

Merhabaa.. Yasim 25 ve 100 kilo ustuyumm bende motive olup biran once vermek istiyorumm

ay lütfen burayı bırakma

hergün menünü paylaş, kafana takılanları sor, soranlara akıl ver ve cumadan cumaya tartı güncelini paylaş

beraber bu yola çıkalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…