100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Merhaba kizlar.. Bugunki yediklerim soyle..
Sabah yumurta,peynir, zeytin,yesillik
Aksama kadar yogunluktan hic bisey yiyemedimm.. Aksamda sebzeli tavuk salata yedimm

Merhabalar davet edilldim sagolun icabet ederiz ah kilolar ah

100 kilo ve üzerindeki üyelerimiz için gelen talep doğrultusunda bu başlığı oluşturduk.
Ancak daha önceden mevcut olan ve varlığını sürdürüren 90 kilo üzerindeki arkadaşlarımızın paylaşımda bulunduğu başlık kadar aktif hale gelemedi.

Destek alarak zayıflamak çok önemli olduğundan, yalnızlık hisseden üyelerimize diğer grubun linkini de vermek istiyorum.
Dileyen, paylaşıma oradan devam edebilir.

90 kilo üzerinde olup birlikte zayıflayan arkadaşlarımızın yer aldığı topik:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...te-zayifliyor.245012/page-21923#post-43676173

Herkese sağlıklı kilo vermeler ve keyifli paylaşımlar diliyorum.

Merhaba hatunlar bu grup aktif mi acaba benimde kılolarla basım dertte. Bu konuda psikolojik desteğe ihtiyacım olduğunu düşünüyorum ve ilk defa bir forum sitesine üye oldum. Nasıl kullanılır pek fikrim yok. İyi geceler. Kullana kullana ogrenirim sanırım

ADINIZ:Aşksiz mevsim

YAŞINIZ:22

BOYUNUZ:1.63

KİLONUZ:128.8

HEDEF KİLONUZ:75

KİLO ALMA NEDENİNİZ:Hareketsizlik ve düzensiz beslenme

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA: Üniversite okuyorum artık kendimi güzel bulmuyorum artık dur demem gerektiğini düşünüyorum kilomdan dolayı dalga geçilmesinden bıktım

Arkadaşlar umarım bi mesaj atıp kaçmazsınız hadi nolur daim olunda şu grup bi canlansın

günlük menü bildiriyoruz yazan arkadaşlarımıza yorum yapıyoruz ve cuma günü kilo bildiriyoruz bu kadar basit

o zaman artık dur de ve bu gruptan ayrılmaaaa bereber dur diyelim ben de haziran da 122 ile başladım maalesef bebiş emzirdiğim için mi yoksa tamamen benim pisboğazlığım mı bilmiyorum anca 108'e kadar düşebbildim bugün 109,2 çıktım kaldığım yerden devam etme çabasındayım.. benimle yarışırsan çok mutlu olurum

bi arkadaşım 9 ayda 40 kilo verdi hala da veriyor maşallah hem de öyle şok diyet miyette yapmadı

yapabiliriz beraber bu işe girişirsek deviririz kiloları

üstelik üniversitede ben de 129 kiloydum evlenmeden önce 97 ye kadar düştüm boyum senden bi tık uzun 169 um ben biz biraz birbirimize benziyoruz yani adım seval bu arada

Varım tatlım özellikle sonbahara kısmet olursa düğünüm olacak çok sevinirim hemde yaptığımız kürleride paylasiriz hem mükemmel olur

üstelik üniversitede ben de 129 kiloydum evlenmeden önce 97 ye kadar düştüm boyum senden bi tık uzun 169 um ben biz biraz birbirimize benziyoruz yani adım seval bu arada
Bende çok pis boğazım maalesef bide strese girdim mi hayvan gibi yiyorum bi bakıyorum dünyayı yemisim

Bende çok pis boğazım maalesef bide strese girdim mi hayvan gibi yiyorum bi bakıyorum dünyayı yemisim

benim de en büyük problemim o birine kızdım mı sinirlendim mi ya da öyle bişey hemen bişeyler yiyorum

ama bi süredir birine kızdığım zaman gelip burda bi grubum daha var (cuma zayıflama takımı 5. takım) oradaki arkadaşlarıma anlatıyorum beraber saydırıyoruz rahatlıyorum biraz.. midem kazınınca kahve veya süt içiyorum

ama bayadır belki de 2 ay olmuştur bi raya oturamadım çok fena gidiyordum zaten kilo alıp verdim hep hiç eksiye düşemedim hep sabit

şimdi kaldığım yerden devam etme vakti

ADINIZ:hafsa

YAŞINIZ:30

BOYUNUZ:1.68

KİLONUZ:127.2

HEDEF KİLONUZ:75

KİLO ALMA NEDENİNİZ:Hareketsizlik ve düzensiz beslenme

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Oncelikle aynaya baktigimda guzel bi kadin gormek istiyorum hem anneyim yavrularimin pesinden tiknefes olmadan kosmak istiyorum. Zayif kocamin yaninda incecik suzulmek istiyorum.

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA: Yurdisindayim iki cocugum var. Kilo ile birlikte tembellikte tavan yaptim ben bile sıkıldım benden

Sabah biraz gec yaptim kahvaltimi yumurtam yoktu peynir maydonoz domates kozlenmis patlican ekmek yok. Karatay diyetine uymaya calisiyorum. Bugun basladim.Allahim zayi etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…