100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

ay ne güzel üçümüzde aynı kilolarda olmuşuz. ben de 127,5 la doğuma gittim 1,5 yıl oldu. doğumda sadece 5 kilo kaybettim sonra da 124,5 a geri çıktım hazirandan beri zayıflamaya çalışıyorum

aynen canım valla üzerimizden şu kiloları atsak yaşam kalitemiz yükselecek resmen

Sabah biraz gec yaptim kahvaltimi yumurtam yoktu peynir maydonoz domates kozlenmis patlican ekmek yok. Karatay diyetine uymaya calisiyorum. Bugun basladim.Allahim zayi etmesin

Hergün gelmeye çalış canım karatay güzel sonuç veren bi diyet. sakın kaçamak yapma başaracaksın

Aynı ben ya vallahi sevgilimi kizarim çikolata yerim anneme kizarim tatlı hep kendimize yapiyoz

Aynı kilodayiz nerdeyse cnm birakmayalim incecik olalım hadi bakalım bahar ben bu arada

Sevalcim ben geçen salı dliyete başladım bu hafta tartilmamistim yeni tartildim 126.9 çıktı :) bu arada yoğurt kürü yaptım 3 gün çok mutlu oldum

Sevalcim ben geçen salı dliyete başladım bu hafta tartilmamistim yeni tartildim 126.9 çıktı :) bu arada yoğurt kürü yaptım 3 gün çok mutlu oldum

aaa bak yoğurt kürünü ben de yapıyordum 1 aydır bıraktım ben de başliyim bugün gene o zaman

ne zaman yiyorsun kürü

aaa bak yoğurt kürünü ben de yapıyordum 1 aydır bıraktım ben de başliyim bugün gene o zaman

ne zaman yiyorsun kürü
Uç yemek kaşığı yoğurt bir cAy kaşığı pul biber yarım limon biraz nane atiyorum tadida güzel yemekden. Yirmi dakika önce tokluk hissi veriyor malum bizim mideleri geniş bide bağırsakları çalıştırıyor Hafsa sen de yap cnm

ben sabah: 1 haşlanmış yumurta 1 kk da peynir yedim. ara da nescafe içtim öğlen haşlanmış tavuklu yoğurt yedim akşama kereviz salatası yicem arada bi nescafe daha içerim büyük ihtimal

ben de saat akşam 10 gibi yani yatmadan önce yiyordum

Merhaba hoş geldin bende yeniyim geçen hafta katildim. Cuma günü zayıflama yarışmasına girdim öneririm ben 7. Gruptayim. Burada aktif kimseyi bulamayınca moralim bozuldu. Çünkü kilo verme moral işi bence . inşaallah zayıflar incecik oluruz.
Kızınca bende yiyiyorfum önceden artık abur cubur almiyorum en iyisi bu gibi simdilik

Varım tatlım özellikle sonbahara kısmet olursa düğünüm olacak çok sevinirim hemde yaptığımız kürleride paylasiriz hem mükemmel olur
Hoş geldin bende yeniyim. İnşaallah kilolarini verir harika bi gelin olursun. Ben tombis bir gelindim 107 le evlendim :)

üstelik üniversitede ben de 129 kiloydum evlenmeden önce 97 ye kadar düştüm boyum senden bi tık uzun 169 um ben biz biraz birbirimize benziyoruz yani adım seval bu arada
Şuan kaç kilosun Seval yanlış okumafisam evlisin çocuğun var di mi. İlk defa foruma katılıyorum da . bende evliyim ve 3 yasında oğlum var.

Hayır yasamadim 3 . giydigim gelinliği almıştım. Arkası kapanmamisti 44 bedene girememistim. Modeli beğendim sonra üzerime gore yapılmıştı. Çünkü ben de tesetturlu bir gelin olacağım için arkası fermuarli istemiştim. Sonbahara daha çok var inşaallah verirsin kilolari.

İnşallah canım çok sağol ama fotoğraflar istediğin gibi olmuyor çok sınır bozucu en büyük hevesim düğün gelinlik bu azimle veririm ben

Benim boy biraz uzun 178 cm. Kiloyu az da olsa kaldırıyor. Bide ben kalçadan bacaktan kilo alan siniftayim. Gelinlik kabarık olunca kilo verdigimi sananlar oldu hatta. Sen verebildigin kadar kilo ver cnm. Şöyle yüzün suzulsun miden kuculsun. Bide seni zayıf gösterecek bir model seçmeye çalış. Zaten gelinlik içinde , o masum temiz giysinin içinde eminim sende harika goruneceksin. Makyajını filan da mutlaka profesyonel biri yaparsa herşey süper olur. Azmine güveniyorum cnm. Harika bi sebebin var. Haftaya inşaallah en az 2 kilo vermiş oluruz

Oluruz canım azimle :) canla başla vereceğiz bu kilolari beynen kendine kilo veriyorum de ben öyle yapiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…