100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Merhaba bende bi ara bu forumdaydim asla vazgeçmeyin ben 103 kiloydum ve su an 78im daha 10 kilom var ama ne yollardan geçmişim diye bi yad ediyim dedim hepimize basarilar:))

Canım grubumuza katıl düzenli paylaşım yap ne yersin ne içersin nasıl zayıflamayı düşünüyorsun? her cuma da tartılıyor liste hazırlıyoruz. seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız tabiki de

Merhaba bende bi ara bu forumdaydim asla vazgeçmeyin ben 103 kiloydum ve su an 78im daha 10 kilom var ama ne yollardan geçmişim diye bi yad ediyim dedim hepimize basarilar:))

Nasıl verdin kız o kadan kiloyu tecrübelerini bir anlat bi de 10 kilo daha verirsen başarı öykünü yaz mutlaka

Dukan yaptım canım 1 kere yaptım 85e indim şimdi 2 yi yapıyorum 78 e indim devam:)

Hoş geldin canım. hikayelerimiz benzer bende 106yı gördüm inşallah vereceğiz kilolarımızı

ya dukan süper verdiriyor yaaa ben de hamile kalmadan önce yaptım 18 kilo vermiştim

seyirde misin şimdi?
hakikaten dukan çok iyi verdiriyor bende 2012 de bir ay yaptım 8 kilo vermiştim sonra hep niyetlendim ama bir türlü başlayamadım karbonhidrat insanıyım proteinle aram çok iyi değildi o yüzden zorlandım çabuk bıktım

tesekkür ederim tatlim mutlaka grubunuza katiliyorum.Dukan diyetini uygulamaya basladim bugün. gecen yilda bu diyete baslamistim atak evresinde 3.5 Kilo vermistim , ama hamile oldugumu ögrenince brakmak zorunda kaldim. Allah in izni ile bu sefer hedefe ulasmadan birakmak yok insallah.

canım burdaki arkadaşlar dukan yapacak men dukan yapmıyorum 7. takımdayım arkadaşların tavsiye ettiği bir düzenle gidiyorum dukan yapacak arkadaşlarlarla devam edebilirsin canım bu topiğe fazla gelemiyorum canım

Bu da kahvaltım

Dukan yapmıyorum ama Cumaya kadar dikkat etmeye karar verdim. Bir de artık ekmek olarak sadece yulaf kepeği ekmeği tüketicem (Dukan'a uygun olmayan bi malzeme daha var bu yaptığımın içince azcık)

dünkü menüm biraz kabarık hiç diyet menüsü gibi değil ama madem kuralları uyguluyoruz o zaman paylaşmak farz oldu

hemen yazalım candy_candy
bugün oruç tutuyorum o yüzden dun yazamamıştım dünkü menüm:
sabah: anne yapımı 1/2 gözleme yanında kaşar
öğle: gözlemenin diğer yarısı ve kaşarın kalanı. (gözlemenin boyutu bildiğimizden bira daha büyüktü)

akşam: 1 tabak bamya yemeği yanında yarımdan biraz fazla lavaş

oğlum için patlattığım mısırdan yedim biraz

Menün güzel canım aşırı bişey yok ama akşam yemeğinde bir kasede yoğurt yiyebilirmişsin iyi olurmuş çünkü akşam hiç protein almamışsın

selam kızlar sanırım benim grubumda burası oluyor özetlemek gerekirse durumum şöyle 24 ocak.2014 de 117.7 ile başladı benim diyet hikayem. bu hazirana kadar da 82.7 yi gördüm aralarda çok aldım verdim. ama haziran 2015de tamamen bıraktım ve tabiki hooop hepsi geri geldi şuan 105im umarım benide aranıza alırsınız:)

hoşgeldin canım günaydın öncelikle

Ah ben de 105'i görsem

Hoş geldin canım. çok güzel kilo vermişsin aslında keşke geri dönüş olmasaymış ama bir kere yaptın yine yapabilirsin.

günaydınlar kızlar
dün oruç tuttum akşam paylaşamadım menümü şimdi paylaşayım
akşam: dünden kalan etli bamya yemeği ve 5 adet lahana sarması (yine salata ve yoğurt yok maalesef tamamen tembellikkten)
çayımın yanında iki kare çikolata (Keşke olmasaydı ama tatlı isteğime yenik düştüm)
bol bol su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…