100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum listemiz çok güzel

ellerine sağlık canım
listemiz çok güzel görünüyor umarım her hafta böyle bol eksili olur

Arkadaşlar nerelerdesiniz yahu

Son düzenleme:
selam
burası çok sessiz kalmış
hafta sonu yoğun geçti uğrayamadım
ucundan kıyısından küçük delikler açsam da diyet devam ediyor
amacım ekim sonunda 99 u görmek yani haftada 1 kilo gitse yeter bana

gelelim bugünkü menüme
sabah:küçük sandviç ekmeğine beyaz peynirli domatesli sandviç şekersiz çay (geç kaldım yine evde kahvaltı yapamadım )
öğle: tost çay (yine kantine talim)
akşam:2 dilim ekmek sebze yemeği yoğurt salatam var

öğle 3köfte kadar et (tavuk balık köfte vb.) ve salata yemem gerekiyordu. bugün böyle ama söz artık akşamdan işe götüreceğim salatamı üstüne ton balığı ya da didiklenmiş tavukla hazırlayacağım

Merhaba arkadaslar
1 haftadir ne mesaj gonderebildim ne bildirim yapabildim.
Pek iyi degilim bu aralar. Merdivenden dustugumden beri fazla bir yere kipirdayamiyorum, bunun üzerine bir de annem bendeydi o gitti geçen hafta, iyice yalniz kaldim. Gunde bir kere bi arkadasim ugruyo ama o da fazla kalamiyo haliyle.
Hayatimda kendimi hiç bu kadar yalniz hissetmemistim. Halbuki kendimi bildim bileli ben kendi hayatimi yalniz yasiycam derim.
Bu degismedi aslinda hala kimse karismadan kendi kendime yasamak hosuma gidiyo.
Ama böyle zor zamanlarda da insan yaninda birilerinin olmasini istiyo. 10 gün öncesine göre bir sey degismedi aslinda hayatimda. Sadece yalnizligin bazen dokundugunu anladim.

Aman neyse geçer bir kaç güne : ) Raw food sebze suyu meyve filan salladim herseyi 1 haftadir. Gelsin patatesler gitsin makarnalar, spor da yok tabii bu arada. Sadece aralikli diyeti uyguladim, o da bilinçli olarak degil ama sabahlari geç kalktigim için haliyle uygulamis oluyorum. Bu sabah artik yeter kendine gelme zamani artik dedim ve bir cesaret çiktim tartiya. Hiç bir sey vermemisim tabii, ama gram dahi de almamisim. Nasil oldu bu bilmiyorum. Geçen pazartesi gibi hala 111,1.
Geçen hafta yaparim dedigim sebze suyu kürüne bugün basliyorum, 2 gün yapicam.

Herkese iyi gunler

Bugünkü menüm :
Saat 2 : 6 elma ve zencefil suyu
Saat 4 : lahana + sivri biber + zencefil + maydanoz + portakal + limon un suyu.. Yag yaktiran bir suymus. Biberi biraz fazla kaçirmasaydim baya guzel olucakti.
Aksam : 1 tabak yesil fasulya, 2 tane incir, 2 kare siyah çikolata

Canım menünde çok fazla ekmek var ama onun dışında ekmek türevi bişey olmaması güzel. diyetisyen listesi mi uyguluyorsun?

çok güzel canım. afiyet olsun. hadi bakalım şu detoksun nasıl gidecekk

sen buraya yazsaydın 10 günde ben seninle sohbet ederdim ama kilo almamak iyi başarı böyle bir dönem için

öğle yemeği dışındakiler dışında diyetisyenin listesi öğle yemeğimi evden getiriyorum geç kaldığım için getiremedim dün öyle oldu

hoş geldin canım. bu süreçte kilo almamış olman iyi haber. yalnız hissetme kendini biz varız burda gel muhabbet edelim

bugünün menüsü
sabah: 1 yumurta 1 kk peynir 1,5 dilim ekmek 3 zeytin
ara: 10 fındık
öğle: 1yumurta 1kk peynir ilave edilmiş salata 2 dilim ekmek
ara: 2 mandalina yarım kase yoğurt
akşam: 6 7 kaşık patlıcan yemeği 1/2 kase yoğurt salata

ara öğün ve akşam yemeğime hazır bugün kaçamaksız olacak inşallah

inşallah canım menün çok güzel

Selam kizlar
Bugün abim esi ve küçük yegenim (15 aylik kendisi) beni ziyarete geldiler, çok sevindim :) Özlemisim ufakligi :)
Yemek konusunda basarili bir gündü diyebilirim. Sebze sulari iyi gidiyo ama bütün ögünleri sivi tüketerek yapamiycam. Sorun tadinin kötü olmasi yada aç kalmak degil, gayet doyurucu oluyo, ama insan biseyler çignemek istiyo yada sicak birsey geçsin istiyo bogazindan. Yari yari yapiyorum bende. Bugünkü menüm :

Saat 2 : dünkü sebze suyunun aynisindan, bu sefer biberi daha az koydum
Saat 4 : sebze çorbasi - evde kalan sebzeleri karistirdim : pirasa, patates, havuç sogan, çok güzel oldu tavsiye ederim :).
Saat 7 : haslanmis yagsiz pirinç, yesil salata

hoş geldin canım. bu süreçte kilo almamış olman iyi haber. yalnız hissetme kendini biz varız burda gel muhabbet edelim
tesekkür ederim :) ama geçen hafta bilgisayari bile açmadim canm hiç bisey istemiyodu. Neyse simdi daha iyiyim. 1 ay sonra ufak bir seyahata çikmaya karar verdim, bu da moralimin yükselmesine biraz katkida bulundu sanirsam : )

Bu cuma nasıl bi sonuç alacağını çok merak ediyorum

selam kizlar,
bugunku menum biraz sira disi oldu...
Saat 2 : sebze çorbasi (dünden kalan)
Saat 5 : bi arkadasim falafel dürümü getirdi, onu yedim Aksamda sicak findik sütüne sekersiz kakao karistirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…