100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

selam kizlar,
bugunku menum biraz sira disi oldu...
Saat 2 : sebze çorbasi (dünden kalan)
Saat 5 : bi arkadasim falafel dürümü getirdi, onu yedim :KK70: Aksamda sicak findik sütüne sekersiz kakao karistirdim.

evet biraz değişik oldu ben bu hafta menülerimi hiç paylaşamadım burada çünkü gruba kimse girip yazmıyor :KK20:

ikimiz kaldık yani sadece :KK19:

evet biraz değişik oldu ben bu hafta menülerimi hiç paylaşamadım burada çünkü gruba kimse girip yazmıyor :KK20:

ikimiz kaldık yani sadece :KK19:
Gerçekten ya nereye kayboldu herkes. Umarim pes etmemislerdir.
Ben 1 haftaki motivasyonumu tam gaz geri kazandim :)
Bu sabah kalçalari ve göbegi eriticek bir kaç hareket buldum netten, ayaga kalkmayi da gerektirmiyo : ) 15 dakka yaptim biseyler. Her gün yapsam... 3-5 sene sonra erimis olurlar herhalde : )))) Ya aynaya bakinca kendimden igreniyorum bazen, kat kat yag oram buram. Ne ara biriktirmisim diyorum bunlari : ))

Bugün henüz yemek faslim baslamadi, aksama menü bildirimine gelicem tekrar :KK66:

11.10.2015 Pazartesi Menüm

11.10.png

12.10.2015 Salı Menüm

12.10.png

13.10.2015 Çarşamba Menüm

13.10.png

14.10.2015 Perşembe Menüm

14.10.png

Gerçekten ya nereye kayboldu herkes. Umarim pes etmemislerdir.
Ben 1 haftaki motivasyonumu tam gaz geri kazandim :)
Bu sabah kalçalari ve göbegi eriticek bir kaç hareket buldum netten, ayaga kalkmayi da gerektirmiyo : ) 15 dakka yaptim biseyler. Her gün yapsam... 3-5 sene sonra erimis olurlar herhalde : )))) Ya aynaya bakinca kendimden igreniyorum bazen, kat kat yag oram buram. Ne ara biriktirmisim diyorum bunlari : ))

Bugün henüz yemek faslim baslamadi, aksama menü bildirimine gelicem tekrar :KK66:
O zaman seni cuma zayıflama yarışmasında 5. takıma davet ediyorum. bi bak kuralları oku işine gelirse orda da paylaşım yapmanı isterim. 12 kişilik bir grup diğer gruplarla birlikte 1oo kadar kişiyle yarışıyorusun. o takımında geçici kaptan yardımcısıyım :KK51:

100 Kilo ve Üzeri Birlikte Zayıflıyor 5.Etap Sonuç Listesi (09.10.2015-16.10.2015)

candy_candy (110,6/109,8/0,8/%0,72)
carpediem55 (114,0///)
ekim2009 (97,4///)
esbur (109,1///) 1.kez bildirimde bulunmadı

fatmanurkaya(115,6///)
Melanie81 (112,0///) 1.kez bildirimde bulunmadı
sunshine78 (101,0///)

Genel Toplam (///%)

carpediem55 (114,0///)
ekim2009 (97,4///)
esbur (109,1///) 1.kez bildirimde bulunmadı
fatmanurkaya(115,6///)
Melanie81 (112,0///) 1.kez bildirimde bulunmadı
sunshine78 (101,0/100,7/0.3/%0,29/)

:nazar::nazar::nazar:100 Kilo ve Üzeri Birlikte Zayıflıyor 5.Etap Sonuç Listesi (09.10.2015-16.10.2015):nazar::nazar::nazar:

carpediem55 (114,0///)1.kez bildirimde bulunmadı.
ekim2009 (97,4/97,4/0/%0)
esbur (109,1///) 2.kez bildirimde bulunmadı.
fatmanurkaya(115,6/114,3/1,3/%1,12)
Melanie81 (112,0/110,8/0,6/%0,53) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2'ye bölündü.
sunshine78 (101,0/100,7/0,3/%0,29)

Genel Toplam (536,6/533/3,6/%0,67)

TAKIM KURALLARI

Kural 1: Her üye Cuma günü saat 13:30’a kadar o sabah tartıldığı kilosunu yüzdesi ile birlikte hesaplayarak grupta paylaşmak zorundadır.

Kural 2: Takım kaptanı bildirim saatini takip eden 5 saat içinde takım listesini ve sıralamaları grup içinde paylaşmak zorundadır.

Kural 3: 3 hafta üst üste kilo bildiriminde bulunmayan üye listeden çıkartılacaktır. Daha sonra tekrar kilo bildiriminde bulunursa listeye eklenir. (Kilo bildirim sayacı sıfırlanır.)

Kural 4: Her üye istisnasız her gün bi önceki günün menüsünü grupta paylaşmak ve menüsünü paylaşan diğer üyelerin menülerindeki kendince doğru ve yanlışları yorumlamalıdır.

Kural 5: Her hafta takım sıralamasında 1. olan üyeye ödül, sonuncu olan üyeye de ceza uygulaması yapılacaktır. (Eğer sonuncu üye dahi çok iyi kilo vermişse cezası ertelenir.)

Kural 6: Her gün menüsünü paylaşmayan ve hafta içinde mazeretsiz olarak yeterince paylaşımda bulunmayan üye Cuma günü listenin yayınlanmasından sonra uyarılacaktır. 3 uyarı alan üye uygun bir ceza ile cezalandırılacaktır.

Arkadaşlar bu yukarıdaki kuralları pazartesiden itibaren uygulamaya koyuyoruz. Benimle hem fikir misiniz?

@Melanie81 sunshine78 sunshine78 Antepia27 Antepia27 ekim2009 ekim2009 (sen de gel kız :KK53:) E esbur @carpediem55
ama ben dedim ya sadece bildirim yapayım :KK43:
kendi paylaşım topiğimize bile Haydi Yine Yeniden topiğine bile yazamıyorum
cuma yarışması 2. takımdan da çıkmayı düşünüyorum zaten bu ara bana afakanlar basıyor herşeyden bıkkınlık geldi son bahar sendromu yada ilaçlarımın dozu yine az geliyor sanırım
o kadar çok dikkat edip bir çok şeyden kıstığım halde 1.5 aydır kilo veremedim bu da iyice kendimi kötü hissettirdi
arada k.k ye gelirsem ne yazmışsınız ne kadar kilo vermişsiniz okurum inşallah
kendimi iyi hissetmeye başladığımda da arada selam verir iki sohbet ederiz
kendinize iyi bakın pilüüçç olacak hatunlar:):KK200:

selam hanimlar bende oldum olasi cocuklugumdan beri kilolarimla bogusuyorum. Genetik yapim kiloya müsait zaten birde 3 dogum yapinca her gecen yil dahada katlanarak artti rakamlar. Bu aralar psikolojim dibe vurmus durumda karsi koyamadigim doymak bilmeyen bir istahim var .Ne yapsam önüne gecemiyorum . Ne yapsam nerden baslasam bilemiyorum .8 ay önce dogum yaptim 95 Kilo ile hamile kalip 102 kiloyla dogum yaptim.Dogumdan 2 hafta sonra 90 kiloya Kadar düstüm ammaaaaaaaaaaaaa:KK51: daha sonra cocuk emziriyorum diye homili girtlak herseyi götürdüm sonuc :KK57: tartida 106.aynaya bakmak bile gelmiyor icimden .Yasim 30 ama 65 yasindaki kayinvalidemle yanyana durunca ayni görünüyorum:KK61: Kendimden tiksinir haldeyim ,Ne yapsam nerden baslasam bilemiyorum.Bana da bir el atin nereye yazip nerden baslamam lazim belki burasi bana Moral ve destek olur. Bilgilendiriverin su balina etli hatunu da lütfen :KK1:

selam hanimlar bende oldum olasi cocuklugumdan beri kilolarimla bogusuyorum. Genetik yapim kiloya müsait zaten birde 3 dogum yapinca her gecen yil dahada katlanarak artti rakamlar. Bu aralar psikolojim dibe vurmus durumda karsi koyamadigim doymak bilmeyen bir istahim var .Ne yapsam önüne gecemiyorum . Ne yapsam nerden baslasam bilemiyorum .8 ay önce dogum yaptim 95 Kilo ile hamile kalip 102 kiloyla dogum yaptim.Dogumdan 2 hafta sonra 90 kiloya Kadar düstüm ammaaaaaaaaaaaaa:KK51: daha sonra cocuk emziriyorum diye homili girtlak herseyi götürdüm sonuc :KK57: tartida 106.aynaya bakmak bile gelmiyor icimden .Yasim 30 ama 65 yasindaki kayinvalidemle yanyana durunca ayni görünüyorum:KK61: Kendimden tiksinir haldeyim ,Ne yapsam nerden baslasam bilemiyorum.Bana da bir el atin nereye yazip nerden baslamam lazim belki burasi bana Moral ve destek olur. Bilgilendiriverin su balina etli hatunu da lütfen :KK1:

canım hoşgeldin mende 3 doğum yaptım 3. doğumumu 40 yaşında yaptım oğlum şimdi 3.5 yaşında her doğumda emzirmlerle 20 şer kilo aldı 147 kadar çıltım 10 kilo yu apanuktur protein vesaire diyetlerle vermek nasip oldu bu yazın başında 137 kilo ile ramazanı şerifin ilk günü çok şükür başlamaya karar vedim 3 kilo ilk hafta verince 134.7 ile 7. takımdayım orada yarışma gruplarınna girdim 3 4 ay da çok şükür 23 kilo verdim ve şu anda 114 civarındayım tabii daha verecek çok kilo var var fakat 32 kilo vermek bile yaşam kalitmi ve psikijimi ciddi anlamda düzeltti sende gerçekten istersen yaparsın 7. takıma seni davet ediyorum takımçok kalabalık ama orada sana destek olmaya çalışırım buraya fazla takılamıyorum orada bana destek oln arkadaşlar sanada olbilir bü aylarda mende fırsat buldukça desteklerim yaptıklarımı kısaca yazayım ekmeği günde 2 dilim esmer ekmek olrak tükettim haftada enaz 3 4 kere 50 dk civarı yürüyüş yptım salata ve ayran yoğurtla tokluk hissimi sağlamaya çalıştım yaşadıkların yazdıklarıı çok iyi anlıyorum birde mmen çalışiyorum öğretmenim iş hayatındaki strsi düşün damdan düştüm senin gibi düşenleri çok iyi anliyorum

X