Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Fit mutlu anne Fit mutlu anne LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

bugün ilk günüm düzgün olmadı.

sabah 09.30
1 yumurta, 5 zeytin, peynir, söğüş salata, 2-3 dilim çemensiz pastırma, 2/3 simit, 1 tk bal

öğlen 16.00
1/3 simit, 1 kk peynir, 10 dan fazla kırmızı üzüm

akşam 19.45
7 yk zeytinyağlı taze barbunya yemeği, köz patlıcanlı-kapyalı soğanlı domatesli salata, 1 dilim karakılçık tbe

öğlen ve akşam yemeklerinden sonra biraz nutella yedim :duduk:

şimdi az çekirdek

2 lt su

9000 adım falan yürüdüm.

Ay kaptanımm LenaG LenaG burayı bı özledim bı özledim sormayın yaa 🥲 utancımdan menü de yazamıyorum çünkü yiyorum çabuk toparlayayim diye bugun 3 gün oldu ameliyat olalı ama hala iki büklüm yürüyorum yaa acı eşiğim de düşük biraz haliyle çabucak toparlayayim diye annemde yediriyor yani gece bile meyvelerin biri gidiyor biri geliyor çabucak bir iyilesseydim şuan annemde kaldığımdan kaç kilo oldum haberim bile yok evde tartı yok çünkü çok sıkıldım bu yatma durumundan da yeme içme olayından da Allah'ım sağlığımızı almasın elimizden gerisi halloluyor Rabbimin izni ile nefes almak sağlıklı olmak ne büyük nimetmis gerçekten 🙂↕️ tam da sevdiğim mevsimler eve kapan temizlik yap spor yap ya da serin serin terlemeden sıcaklamadan yap yürüyüşunu ayy herşeyi özledim sevdiğim mevsim de gelince coştum sanki biraz iç dökme gibi oldu ama öyle işte özledim yani burayı da 🥲
Geçmiş olsun canım
1000064441.jpg

Yeni gördüm kaptanım LenaG LenaG , Yeni haftamız hayırlı BOL EKSİLİ olsun hepimize inşallah. Mavi rengini de çok severim kii..:süslü::KK9:
Menü bildirimimi yapayım...
Kahvaltı 13.00
2 dilim çavdar ekmeği(1 tk kadar çikolata:KK20:) 2 salatalık, 4 yeşil zeytin, 1 kk kadar peynir
Ara Öğün 16.00
2 ballı hardallı gong
Akşam Yemeği 19.30
2 çatal spagetti yoğurtlu(3 yk yoğurdun içine karabiber nane ve zerdeçal koydum birazını makarnaya ekledim)
yoğurdun kalanını da 2 salatalıkla yedim. Bolca ekşili zeytinyağlı haşlanmış brokoli.
2 lt su + 1 lt dukan kiraz saplı
Spor şimdilik yok ama yapabilirim, yaparsam güncellerim.
LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98 Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Evet iyi aksamlar kirmizi takimin fit hatunlari bu hafta şöyle bol protein,lif yeteri kadar karbonhidrat aldigimiz hafta olsun inanıyorum ki bu hafta çok güzel hafiflryeceğiz menülerinize beni etiketlerseniz sevinirim 😊
@gezegenfeza
Sitare55 Sitare55
@Makaron23
B Beyaz leylak
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
@Cakinin Gelini
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
@Jou
60kiloyum 60kiloyum
@bluegreeneyes
@Ellssa
@Beklenen2
Haydi bakalım başlayalım :halay:ama yarından itibaren:oops: kaptanlığın hayırlı olsun kaptanım 🥰

Ahaha ben rüyamda yürüyüş yaparım kesin
Kafaya ne taksam gece sabaha kadar onları görüyorum da 🤣🤣
Gecen müdür yardımcıma trip atıyordum 🤣🤣🤣🤣

Bende 2 hafta önce uykuya dalarken buzdolabını silmeyi kafada kurdum. Rüyamda dolap siliyorum o gazla gece uyandım buzdolabını çektim. Birden kafamda şimşek çakar gibi oldu fayansa yapıştım. meğer buzdolabının üstündeki fırın kafama düşmüş. 🙈

Bende 2 hafta önce uykuya dalarken buzdolabını silmeyi kafada kurdum. Rüyamda dolap siliyorum o gazla gece uyandım buzdolabını çektim. Birden kafamda şimşek çakar gibi oldu fayansa yapıştım. meğer buzdolabının üstündeki fırın kafama düşmüş. 🙈
Ayyy Allah korumuş dikkat et kendine 🥰
Ama şu an ikna oldum ki yarın 20 bin adım gelir senden🤣

Ayyy Allah korumuş dikkat et kendine 🥰
Ama şu an ikna oldum ki yarın 20 bin adım gelir senden🤣

Şuan online marketten adimsayar pili arıyorum. Eşime Japon pazarına git pil al acil dedim kafayı mı bozdun dedi . Telefona kurarım :rolleyes:. 20bin olmaz da 10bin kesin ( omirilik ameliyatliyim yeni yeni basladim)

Fit mutlu anne Fit mutlu anne LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

bugün ilk günüm düzgün olmadı.

sabah 09.30
1 yumurta, 5 zeytin, peynir, söğüş salata, 2-3 dilim çemensiz pastırma, 2/3 simit, 1 tk bal

öğlen 16.00
1/3 simit, 1 kk peynir, 10 dan fazla kırmızı üzüm

akşam 19.45
7 yk zeytinyağlı taze barbunya yemeği, köz patlıcanlı-kapyalı soğanlı domatesli salata, 1 dilim karakılçık tbe

öğlen ve akşam yemeklerinden sonra biraz nutella yedim :duduk:

şimdi az çekirdek

2 lt su

9000 adım falan yürüdüm.
Nutella dışında güzel menü canım afiyet olsun regl falan mı yakin tatli ihtiyaci oluyo bazen minimum duzeyde ama erken saatlerde tuketmek daha iyi oluyor
Haydi bakalım başlayalım :halay:ama yarından itibaren:oops: kaptanlığın hayırlı olsun kaptanım 🥰
Bugünü hafif ölçu ödul gunu olarak dusunelim tabi yarindan itibaren tam gaz başlıyoruz yine

Nutella dışında güzel menü canım afiyet olsun regl falan mı yakin tatli ihtiyaci oluyo bazen minimum duzeyde ama erken saatlerde tuketmek daha iyi oluyor

Bugünü hafif ölçu ödul gunu olarak dusunelim tabi yarindan itibaren tam gaz başlıyoruz yine
son 3 haftadır yeme düzenimi çok bozdum canım. hipoglisemi var ya tatlı istiyor canım.

Kilo veren herkesi kutluyorum 🎉🎉Vermeyenler ya da arti gelenler moral bozmak yok yolu birakmak yok onemli olan ayagimiz takilsa da devam etmek go go go:KK55: hazirliktaki arkadaslara da ilk haftalarinda bol eksiler dilerim 🥰 Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus kaptan emeklerin icin tesekkurler kazanmisiz gsliba bu haftada takim arkadasiyiz bol eksiler dilerim 🥰@LenaG canim 80 ler ligin hayirli olsun inşallah kolaylikla o ligi de bitirir 7 lere gecersin ben önden gidip senin icin bi fizibilite calismasi yapayim😅😅
Y yosunlupapatya tekrar gecmis olsun insallah kisa surede toparlarsin yedigine ictigine takilma tabiki yiyeceksin ameliyat oldun o kadar nazlanacaksin tabi☺️ Fit mutlu anne Fit mutlu anne ben sana demedim mi sen kilo verirsen ben de veririm kilolarimiz arasinda kader bağı var diye🤣🤣 masallah subhanallah mukemmel eksi tebrikler🥳 ayrica yeni kaptanim olarak şu spor konusunda beni dürtersen sevinirim🥰

Şuan online marketten adimsayar pili arıyorum. Eşime Japon pazarına git pil al acil dedim kafayı mı bozdun dedi . Telefona kurarım :rolleyes:. 20bin olmaz da 10bin kesin ( omirilik ameliyatliyim yeni yeni basladim)
Ahahah çok iyi ya kararlılıkta Sem2024 Sem2024 gibi ol🤣
Çok geçmiş olsun canım zorlama kendini Allah korusun iyileşmeden ters bişey olur kaş yapacağım derken göz çıkarmayalım

Sevgili Masterfit ailesi yeni haftanın takımları belirlendi. Fit mutlu anne Fit mutlu anne ve Lavinia_98 Lavinia_98 kaptanlarıma başarılar diliyorum.

Takımları oluşturmak adına seçimleri ben ve Y yosunlupapatya yaptık.(Çok teşekkür ederim)

Hepimize bol eksiler diliyorum :dua:
Kendime rakip arıyorum gaza gelmek istiyorum :confused:

Kilo veren herkesi kutluyorum 🎉🎉Vermeyenler ya da arti gelenler moral bozmak yok yolu birakmak yok onemli olan ayagimiz takilsa da devam etmek go go go:KK55: hazirliktaki arkadaslara da ilk haftalarinda bol eksiler dilerim 🥰 Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus kaptan emeklerin icin tesekkurler kazanmisiz gsliba bu haftada takim arkadasiyiz bol eksiler dilerim 🥰@LenaG canim 80 ler ligin hayirli olsun inşallah kolaylikla o ligi de bitirir 7 lere gecersin ben önden gidip senin icin bi fizibilite calismasi yapayim😅😅
Y yosunlupapatya tekrar gecmis olsun insallah kisa surede toparlarsin yedigine ictigine takilma tabiki yiyeceksin ameliyat oldun o kadar nazlanacaksin tabi☺️ Fit mutlu anne Fit mutlu anne ben sana demedim mi sen kilo verirsen ben de veririm kilolarimiz arasinda kader bağı var diye🤣🤣 masallah subhanallah mukemmel eksi tebrikler🥳 ayrica yeni kaptanim olarak şu spor konusunda beni dürtersen sevinirim🥰
Canımsinn😘🥰

X