100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

bugün kaçamak yapabilecekleri açıklıyorum:KK50:çift olan herkes dozunda kaçamak yapabilir..onun dışında herkes ben dahilll yasakkk.kaçamak yokkk:KK54:

Balık restorantı düşündük uygun mudur:KK68:

ben boşuna peşindeyimmm demedim sana, zekana hayran kaldım .diyette olan birinin gidebileceği en düzgün yerlerden biri..süpersinnn cnmm..uygundurrr..:KK49:afiyet olsun şimdiden aşk dolu sohbetler olsun..darısı olmayanların başına olsun :kk77: +:KK68:+:KK60:= MUTLULUK

Kizlar merhaba. Birkac zayiflama grubuna katilmaya karar verdim motivasyon amacli. 28 yasindayim 77.7 kiloyum nisana kadar 8-10 kilo vermeyi hedefliyorum. Haftada 5 gun 30-35 dk yuruyus yapiyorum bazi gunler 1 dk yuruyus 1 dk kosu seklinde. 1 haftada 1,9 kg verdim. Herkese kolay gelsin diyorum :)

kızlar ben şimdi dışarı çıkacam da akşamda düğün var onun koşusturmasıyla nete giremicem heralde..sizden bişi rica edecem şu internette dolanan "slim in 6" deneyen ve etkisi gören var mı..ben leslie 3 mile başladımm.üzerine bu iyi gider mi acep..normalde eliptik bisikletim vardı..onla idare ediyordumm..bozulunca internetten bunları buldumm..ya da sizin önereceğiniz bir şeyyy..evet hatunlarrrr lüften böyle bir günde yalnız olan bacınıza acıyınnnn:KK70: ve yardımcı olunnn..tavsiyelerinizi bekliyorum :KK52:

Arkadaşlarım canlarım
Bugün Öğlen pırasa akşam iki haşlanmış but ve yoğurt
Bir tatlı kaşığı pilav

Tüm gün Dışardaydım bilgisayarı şarj ediyorum güzel listemizi düzenlemek için

Bugün spor yapamadım

Az önce kapı çaldı bir buket çiçeğimi aldım:) değmeyin keyfime
Bugünün bizim için anlamı Tanışma yıl dönümümüz.. Tanıştıktan 6 ay sonrada evlendik zaten:) Rabbim hepimizin mutluluğunu daim etsin
Towerine de hayırlı bir kısmet inşallah :)))
Canımmm sen en iyisini hakediyorsun şaka bir yana:KK66:

image.jpg

Hoşgeldin canım kaç kilosun kaç olmak istiyorsun yaz bize yarın başlarsın inşallah hedefe ulaşırız
hos bulduk canim ben bugun trtildim yine 80.3 oldu boyum 163 hedef 57 bugunden basladim ama diyet yapmiyorum diyetlerde yazilanlari bazen buluyorum bazen bulamiyorum ondan diyet yapmamaya karar verdim ama bugunden ekmeyi azalttim sekeri kestim saat 5 den sonra yemek yemedim 12 su bardagi su ictim hep beraber bir birimize destek olalalim lutfen zayiflama yalniz cekilmiyor

X