100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

bende armutum ama kesinlikle kum saati olmayı isterdimm... hep derim ve dicem de hatun dediğin biraz kıvrımlı olmalı cnmmm:KK76:

:-) :-) :-) :-) :-) :-) o kivrimlardan bende varda canim malesfff sekli bozuldu benim tipte kum saati alt fazlasıyla kalin üstte fazlasıyla ince :-) :-) :-) :-) ince belli bardak qibiyimm:-) :-) :-) :-) :-) :-) biraz yamuk yumuk ama idare ediyoruz ister:-)

Aminnn duana bizide kat sekerimm bizsiz olmaz

ya kızlarr bişi söylicem de çok samimiyimmmm bu konudaaaaa: iyi ki burda buluşmuşuz hepimizzzz..sırf buraya yazacaklarımı düşündükçe bile yemek yiyesim gelmiyorrr :KK76:ervaaamm şekerim sensiz 1 eksiğizzzzz :KK19:bu yola birlikte baş koydukk..ve Allahın izniyle güzel sonuçlarla tamamlayacağızzzz:KK45:

ya kızlarr bişi söylicem de çok samimiyimmmm bu konudaaaaa: iyi ki burda buluşmuşuz hepimizzzz..sırf buraya yazacaklarımı düşündükçe bile yemek yiyesim gelmiyorrr :KK76:ervaaamm şekerim sensiz 1 eksiğizzzzz :KK19:bu yola birlikte baş koydukk..ve Allahın izniyle güzel sonuçlarla tamamlayacağızzzz:KK45:

Ayy canim benim gercekten bende boyle dusunuyorum aranizda olmaktan cok cok mutluyum insallah birbirimizin sayesinde fistikk gibi olcaz ama daha sonrasinda da ayrilmak yok biz bi grubuz artik herzaman yazisalim bu arada nisandabahara cokkk tesekkurler onun sayesinde biaraya geldik..Allah hepinizden razi olsunn...

görüşürüz şekerimmm az hasarla dönmen dileğiyle:KK37:

insanın iradesini kontrol edebilmesiii muhteşem ötesi bir duygu...anlatayımmm :KK54:sabah çıkmadan doğum günü kutlamasına gideceğimdne bahsetmiştimmm...üstelik bu evde olunca..gerisini siz düşünün..sofrayı anlatmama gerek yokkkk..hayal gücünüze güveniyorum:kk77: ama ben naptım öğlen yemek yememiştim..saat 2 gibi..doğum günü çocuğu kırılmasın diye ayıp olmasın diye ince bir dilim tabağıma aldım yanına da bir adet küçük tuzlu pasttaaa.. Bu kadarrrrrr:KK53:
herkes bişe yemedin yesene, halamın yaptığı tatlıyı bana beğendirme çabaları bir tadına bakk laflarına rağmen yemedimmm.:stop: bir türk kahvesi..Adettendirrr onsuz olmazzz..zaten şekersiz içiyorum..bol bol su içtimmm..karnım şişsin diye..millet tatlıları pastaları götürüyorrr.ben hemen önümdeki tabağı kaldırdım mutfağa götürdüm..elimde su bardağıı..doldurup doldurup içiyorum..:KK50: sonra da etinin mısır ve pirinç patlağını yedim ve bir elma günü kapattımmm..madem yaş pasta yedimmm al sana ceza:63:şimdi de yeşilçayımı içiyorumm..bugün eliptik yapamicam..çünkü bugün işlerimden dolayı yaklaşık 1 saat kadar yürüdüm.. günün özeti budur..

Ayy canim benim gercekten bende boyle dusunuyorum aranizda olmaktan cok cok mutluyum insallah birbirimizin sayesinde fistikk gibi olcaz ama daha sonrasinda da ayrilmak yok biz bi grubuz artik herzaman yazisalim bu arada nisandabahara cokkk tesekkurler onun sayesinde biaraya geldik..Allah hepinizden razi olsunn...

evettt cnmmm kesinlikle katılıyorum sana :) ona çooookkk teşekkürlerrrrrr.. inşallah nisanda herkes istediği gibi olunca, yeni bir topik açıcaz ve adı NİSANDABAHAR olsun bence..

insanın iradesini kontrol edebilmesiii muhteşem ötesi bir duygu...anlatayımmm :KK54:sabah çıkmadan doğum günü kutlamasına gideceğimdne bahsetmiştimmm...üstelik bu evde olunca..gerisini siz düşünün..sofrayı anlatmama gerek yokkkk..hayal gücünüze güveniyorum:kk77: ama ben naptım öğlen yemek yememiştim..saat 2 gibi..doğum günü çocuğu kırılmasın diye ayıp olmasın diye ince bir dilim tabağıma aldım yanına da bir adet küçük tuzlu pasttaaa.. Bu kadarrrrrr:KK53:
herkes bişe yemedin yesene, halamın yaptığı tatlıyı bana beğendirme çabaları bir tadına bakk laflarına rağmen yemedimmm.:stop: bir türk kahvesi..Adettendirrr onsuz olmazzz..zaten şekersiz içiyorum..bol bol su içtimmm..karnım şişsin diye..millet tatlıları pastaları götürüyorrr.ben hemen önümdeki tabağı kaldırdım mutfağa götürdüm..elimde su bardağıı..doldurup doldurup içiyorum..:KK50: sonra da etinin mısır ve pirinç patlağını yedim ve bir elma günü kapattımmm..madem yaş pasta yedimmm al sana ceza:63:şimdi de yeşilçayımı içiyorumm..bugün eliptik yapamicam..çünkü bugün işlerimden dolayı yaklaşık 1 saat kadar yürüdüm.. günün özeti budur..
onunde sayqiyla eqiliyorum

İsteee buu ya canimmm harikasiin supersin hatta super otesi harikulade nasi bi hirs yapmissin o tatlilari pastalari kacirdin:KK52:

onunde sayqiyla eqiliyorum

İsteee buu ya canimmm harikasiin supersin hatta super otesi harikulade nasi bi hirs yapmissin o tatlilari pastalari kacirdin:KK52:

27 yaşındayımmm ve hep tektimm kendime yetiyordum çünkü..ne bileyim sonralarda da hep önce iş atama dedim..Ekim ayında hayatıma ilk kez birini aldımm..ama buna nasıl evet dediysem neyse saolsun bana hayat dersi verdi..benim benden başka kimsem yokk bir kez daha öğrettii..herkes için geçerli bir durum ..MFÖ nün dediği gibi hep yalnızlık var sonunda..neyseee Hafızamda hala ANNEM SEVMEZ..sözü varrr..Neyi sevmezzz diye sorduğumda ÇOK YEMEK YİYENİ dedi..ve ben buna bildiğin 20 gün bile sürmüş olsa aşık olmuştummm , ki benim gibi bir insanın aşık olması zordur..yani öyle sanmışımmm.aslında hala bilmiyorumm, yaaa her neyseee ben bu konuyu açmicaktım ama yine dayanamadımmm... 4yıldır işsizim..ve kpss den 82 puanla Nisanı bekliyorummm..Nisannn inşallahhhh hepimizin baharı olacak..benimse hayatımın baharıııı:KK50:işte böyle saolsun sayesinde zayıflicam inşaallahh ..

neyseeeee bu havayı dağıtalımmm... benden bize gelsinnnn, tabi bizzz bozmuyoruzzzz..amannnn sakınnnnnn:KK68:

Canim ben e çok annem sevmez lafina gözlerim ayrildi o ne biçim erkek ya iyi etmissin bacim tekneyi basmakla

keşke sadece bu lafı olsaaaaa..sen diğerlerini duysannn ...neyseee belki bir ara bir topik açar anlatırımmm..burası kilooo verme yerimizzzz..boş şeylerle :KK76:doldurmayalım:p

:KK61:bu arada benim vucut tipim biraz kumsatiyle armudun karisimi diyebilirim:KK48::KK48::KK48: gobek yok cok sukur ama su basenler ve selulitler aahh ahhh..:KK42::KK42::KK42::KK61::KK61::KK61::KK61:kilo verdigimde ust beden cok iyi hemen inceliyo hemen ilk yuzum cokuyo :KK43: hatta dogumdan sonra bile hic gobegim kalmadi ama su selilitler iyce artti dusunun hamileyken herkesin karninda catlaklar olur benim basenlerim catladi :KK61::KK61:

X