10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

ya canım hikaye zaten 10 günde 8 kilo verebilmek için benim şuan 1,600 gr vermiş olmam lazım ama vermedim herkesin bünyesi farklı ayrıca yediğimiz şeyler sağlıksız değilki bir diğer yanıda hepi topu 10 gün devamlı yapılacak olsa sana katılıyorum sağlıksız tek yönlü beslenme acil durumlar için kullanılabilir bir durum olduğunuı düşünüyorum

bende devam ediyorum 3.günüm henüz ve hiç tartılmadım bugün spora gitmeyi düşünüyorum.

bende bugün başladım sabah 2 adet haşlanmış yumurtamı yedim.Tost makinasında piliç bonfilemi yapıp öğle yemeğimi yemeyi düşünüyorum.Akşamda ton balıklı salatamla 1.günü bitirmeyi düşünüyorum.Bu arada bol su ve yeşil çay içiyorum.
arkadaşım yediklerini günü gününe yazarmısın bende yapıcam bu diyeti..konuyu takip ediyorum..bizlerede fikir olsun..maksat 1o günde 8 kilo vermek değil zaten ne giderse...diyetteyim deyip abur cubur olayına girilmiyor hiç olmazsa...

arkadaşım yediklerini günü gününe yazarmısın bende yapıcam bu diyeti..konuyu takip ediyorum..bizlerede fikir olsun..maksat 1o günde 8 kilo vermek değil zaten ne giderse...diyetteyim deyip abur cubur olayına girilmiyor hiç olmazsa...

haklısın 8 kilo zaten çok zor vermek.Dün nasıl yaptığımı örnek olarak vereyim.Sabah 2 haşlanmış yumurta öğle yemeğim taze fasulye ve salata oldu akşam 6-7 gbi de tavuk ızgara ve bol salata yedim.Onun dışında yeşil çay içiyorum 2-3 cup.Bugün de kahvaltım aynı.Öğle yemeğim ton balıklı salata akşam ise yine taze fasulye ve salata yemeği düşünüyorum.

10 günde 8 kilo yağdan gitmez su ve kas gider düşüncesine katılmıyorum. Bu diyet yenmesi ve yenmemesi gerekenler üzerine kurulmuş. 10 gün boyunca şekerleri yani karbonhidratları (ekmek, tahıl, baklagil, kendinden şekerli oldukları için de süt ve meyveler) hayatınızdan çıkarıyorsunuz. İnsan vücudu enerji olarak önce karbonhidratları sonra yağları daha sonra proteinleri kullanır dolayısıyla karbonhidratı kestiğinizde vücut yağları yakmaya başlar. Yenmesi gerekenler kısmında da ızgara et ızgara tavuk yumurta gibi proteinler var yani bunları yiyip de kasları eritme ihtimaliniz yok. Hatta ağır tek yönlü egzersiz yapmayın bunları yerken istemediğiniz kaslanmalara neden olabilir. İlk bir kaç gün vücut karbonhidrat depolarını kullanacağı için etki görmeye de bilirsiniz çok rahatsızlık duymayın bundan bol suyla devam edin bence En Büyük KK Ben diyeti beğendim ama cesaret edemiyorum çünkü 8 kilo benim için çok fazla vermem gereken 3-4 kilom var ama denersem yazarım yine buraya.
-Bir de 10 günde 8 kiloyu deneyen arkadaş sanırım hamilelik sonrası vermiş yani siz 8 veremeyebilirsiniz eğer fazla kilolu değilseniz.
-Ekmek yemeden de insan ölmez ben normalde yemeklerle ya da kahvaltıda hiç ekmem yemem mesela. Ekmek temel besin değil böbreklerle alakası olduğunu da hiç duymadım :44:
-Bu diyette tek anlam veremediğim kısım ne kadar çok yerseniz o kadar verirsiniz kısmı. Buna katılmıyorum ben doyacak kadar yiyin ama zorlamayın kendinizi. Eğer iradeniz kuvvetli değilse tıka basa doymazsam ekmek yerim diyorsanız bilemem tabi ama gerek yok bence. bol salata ızgara et bol su ohh mis yani :KK34:
-Unutmadan siz yine de tuzu az katın kilo vereyim derken vücudunuz su tutar bu sefer de ödem olur onu atmaya çalışırsınız bir sürü dert sakın yapmayın :KK20:

haklısın 8 kilo zaten çok zor vermek.Dün nasıl yaptığımı örnek olarak vereyim.Sabah 2 haşlanmış yumurta öğle yemeğim taze fasulye ve salata oldu akşam 6-7 gbi de tavuk ızgara ve bol salata yedim.Onun dışında yeşil çay içiyorum 2-3 cup.Bugün de kahvaltım aynı.Öğle yemeğim ton balıklı salata akşam ise yine taze fasulye ve salata yemeği düşünüyorum.

Ton balığı çok yağlı değil mi :44:

merhaba ,

bende diyete başladım 3. günüm ama kafam karıştı başladığım diyet sınırsız salata tavuk diyeti ilk gün tam uydum 63,9 kg.dım
2. günü sabahı 63,1 kg çıktım. herkes sağlıksız verdiğini geri alırsın dedi dün tam yapmadım yani akşam dondurma ve az çikolata yedim bide sabah tavuk yerine yumurta salatası yedim akşamda salatayla beraber 2 kaşık ekmeksiz börülce yemeği yedim.Bu sabah tartıldım 63kg. çıktım. bu sabah yumurta salatası öğlen 5 kaşık ıspanak yemeği 1 dilim börek ve yoğurt yedim,
Sizce bu diyete 7 gün tamamen uysam sadece salata ve tavuk yesem sonrasında verdiğimi geri alırmıyım.

merhaba ,

bende diyete başladım 3. günüm ama kafam karıştı başladığım diyet sınırsız salata tavuk diyeti ilk gün tam uydum 63,9 kg.dım
2. günü sabahı 63,1 kg çıktım. herkes sağlıksız verdiğini geri alırsın dedi dün tam yapmadım yani akşam dondurma ve az çikolata yedim bide sabah tavuk yerine yumurta salatası yedim akşamda salatayla beraber 2 kaşık ekmeksiz börülce yemeği yedim.Bu sabah tartıldım 63kg. çıktım. bu sabah yumurta salatası öğlen 5 kaşık ıspanak yemeği 1 dilim börek ve yoğurt yedim,
Sizce bu diyete 7 gün tamamen uysam sadece salata ve tavuk yesem sonrasında verdiğimi geri alırmıyım.

tekrar geri alıp almamak bence birazda senin elinde diyetinden sonra kontrolü kaybetmeden devam edersen sorun olmaz diye düşünüyorum bence devam et.

eğer istersen sende düşünebilirsin bende zaten max 3-4 kilo verebilirim diye düşünüyorum

Ben biraz yapanların sonuçlarını bekliyorum ona göre başlayacağım 10 gün kendime ayrı yemek hazırlamak zor geliyor ama spor yapıyorum şu sıra yeni başladım:KK8: senin sonuçlarını bekliyorum

ben yağ yakıcı bir çay içiyorum hergün içinde 2 çay kaşığı bal var ama listede bal yasak deniyor sizce ne yapayım?

arkadaşlar dün pazar olması sebebiyle misafirlerimiz vardı ve ıslak kek yaptım bir dilim yedim:KK47: yaklaşık 4-5 gün sonra da regl olucam tatlı krizlerim ve vucudum su toplamaya başladı ben yine de devam ediyorum diyetime ve spora ama bu aralar tartılamam.Ancak 10 gün sonra ben durumumu sizlere söyleyebilirim.
Ayrıca şu var ben fazla kilom zaten 5 kilo dolayısıyla ben fazla kilo vermeyebilirim siz de denerseniz daha iyi olur.

Az önce doktorumda gördüğüm Murat Topoğlu'nun sitesinde buna çok benzer bir diyete rastladım Atkin's Diyeti olarak geçiyor orda. Pek onaylamadığını gördüm bir ona da bakın bence başlamadan ya da başladıysanız en azından dikkat edersiniz :44:

X