10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Maşallah ya azime bak😂😂 üsteki mesajım yarım kalmış silmemişim akşam oğlumu parka götürdüm 2000 adımda orda attım yazıyodum🤣🤣🤣 bu sabah limonlu su içtim şimdi şekersiz az tarçınlı kahve tartılmadan tabiki duramadım 78.4 ama afedersin klozete zor oturuyorum bacaklarım öyle gitmiş😂😂😂
77 görmeye cok az kalmış ne kadar gitti sizin?

Başlangıç 79.7 bugün 78.4 totalde 1.3 kg ama diyete başlamadan önceki çarşamba 80.2 olduğum için ödem orda gitmişti sanırım oyüzden bu 1.3 bile aynada çok farketti
Maşallah :nazar: :nazar: :nazar: demekki sıfır kaçamaksız on güne kadar 3.5-4 kg olacak.Sabah annem cıkarken ne yapıyorsan aynen devam et dedi bana da :KK15:hafiflemiş hissediyorum. Ben cok abur cubur yiyen biriydim paketli gıda gazlı içecek bunlar benden cıkınca baya etkiledi beni.

süt ve süt ürünlerini kesmekte beni cok rahatlattı açıkcası. Bu sabahki çilekli kefir hariç ağzıma peynir dahi sürmedim ki peynir hastasıyım cimbomlukiz cimbomlukiz

Maşallah :nazar: :nazar: :nazar: demekki sıfır kaçamaksız on güne kadar 3.5-4 kg olacak.Sabah annem cıkarken ne yapıyorsan aynen devam et dedi bana da :KK15:hafiflemiş hissediyorum. Ben cok abur cubur yiyen biriydim paketli gıda gazlı içecek bunlar benden cıkınca baya etkiledi beni.
Benide bu diyette zorlayan ne meyve ne süt ürünleri ne tahıl bende paketli gıda hastasıyım yemek yerine üç öğün yiyebilirim eve kola alsam 3 bardak aşağısı kesmiyor oyüzden sade yemekli misafire alıyorum🤣 belki 8 kg veremeyiz ama en azından vücudu arındırıp güzelce dinlendirebiliriz

Benide bu diyette zorlayan ne meyve ne süt ürünleri ne tahıl bende paketli gıda hastasıyım yemek yerine üç öğün yiyebilirim eve kola alsam 3 bardak aşağısı kesmiyor oyüzden sade yemekli misafire alıyorum🤣 belki 8 kg veremeyiz ama en azından vücudu arındırıp güzelce dinlendirebiliriz
Kesinlikle . En azından verdiğimizle vucut güzel bir ödem atacak. Ben bu diyetten sonra 3 günlük detoksa başlamak istiyorum. Şu sebze suyu-meyve suyu detoks yapan yerler var ya 3 günlük programa girmeyi düşünüyorum. Daha sonra aralıklı oruc ve az karbonhidrat diye devam edebilirim. Bu sıcakta keto yapamam mahveder içimi kurutur tatlılara saldırırım aslında en güzel kilo götüren keto.

Kesinlikle . En azından verdiğimizle vucut güzel bir ödem atacak. Ben bu diyetten sonra 3 günlük detoksa başlamak istiyorum. Şu sebze suyu-meyve suyu detoks yapan yerler var ya 3 günlük programa girmeyi düşünüyorum. Daha sonra aralıklı oruc ve az karbonhidrat diye devam edebilirim. Bu sıcakta keto yapamam mahveder içimi kurutur tatlılara saldırırım aslında en güzel kilo götüren keto.
Keto'yu hiç bilmiyorum ama detoks lar arınmak için güzel

Selam sabah menüm 2 yumurta domates salatalık zeytin

Arada 3 nero kaçamak yaptım

Akşam et kavurma yağsız tavada yanına salatalık günü kapattım

Herkese selam
18 bucuk saat açlıktan sonra çilekli kefirle başladım zira hala cok hastayım ve içim kavruluyor kendime bu opsiyonu tanıdım. İki haşlanmış yumurta ile devam ediyorum. Öğlen için az yagda kavurdugum sulu kabak yemeğim var kalırsa akşama yerim kalmazsa akşam için domates salatalık. Sabah tartılmaya niyetlendim ama yapamadım geç kalmıştım acil cıktım, kendimi gerçekten hafiflemiş hissediyorum. Sizde durumlar nedir kızlar? cimbomlukiz cimbomlukiz HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu

Ben bozuktan sonra biraz toparlamaya çalıştım. Yarın tatile çıkıyorum. Ne kadar uyabilirim bilemiyorum 🤷‍♀️ Güne kocaman bir kahve ile başladım. Sabah değil de akşamları çok acıkıyorum 🤦‍♀️

Maalesef bende bozdum 5.gün sonunda 1.5 kg vermiş oldum ama çok kaçamaklarım oldu öncesinde ödemi vermiş olduğum için sanırım incelmem verdiğim kiloya göre daha fazla daha sonra belki başlarim ama şimdilik bitti

allah aşkına böyle bir şey mümkün mü?
10 günde 8 kilo
sakın inandım demeyin

Selamlar günün menüsü

Kahvaltı 12.00 2 haşlama yumurta, domates, salatalık, zeytin, kapya biber
Öğlen 15.00 salata (marul, domates, salatalık, zeytin, kapya biber)
Ara olarak birkaç kaşık meyveli yoğurt (kaçamak 🙃)
Akşam 18.00 çok az kırmızı et haşlama

Şu 3 lt, 2 bardak yeşilçay

X