10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

pazartesi bende başlıyorum arkadaşlar.bugün regl'min ilk günü o yüzden p.tesi ye kaldı.
yağdan mı kilo veriliyo kastan mı sorularınında cevabını bulmuş olucaz.
diyete başlamadan p.tesi sabahı yağ kas ve su oranımı ölçüp yazacağım.10 gün sonra tekrar ölçüp arada ki farkı hep beraber görürüz.
daha önce bi ara dukan da yaptığım için zorlanacağımı hiç düşünmüyorum.
pazartesi görüşmek üzere.....

günaydınlaaar....
bu sabah itibariyla başlamış bulunuyorum.
boy:161
kilo:63,2
yağ oranı:31.1
kas oranı:33.4
su oranı:47.3
bakalım 10 günün sonunda sonuçlar değerler nasıl değişecek.hepimize kolay gelsin...

sabah uyanınca büyük bi bardak suyun peşine yeşil çayımı içtim.sonra 2 yumurtamı da yedim.şimdide taze fasülye ve kabak haşlıyorum tavuğun yanında öğle yemeği olarak yiyeceğim.
benimle beraber yapacak olan yok mu,beni yanlız bırakmayın...

arkadaşlar ben bu diyeti tam 10 gün yaptım,dün bitti...3.100 gr verebildim. Sabahları 1 yumurta salatalık domates,öğlen haşlanmış tavuklu salata ve akşam sebze yemeği salata yedim genelde...konuyu açan arkadaş ne kadar çok yerseniz o kadar çok kilo verebiliyorsunuz demişti ama ben çok yiyemedim doğrusu...
Sizinle paylaşmak istediğim asıl önemli konu ise şu: Ben 33 yaşındayım ve hayatımda hiç ekmek yemediğim bir gün hatırlamıyorum,makarna,pasta börekte cabası...ve hep şunu derdim ben karbonhidrat bağımlısıyım,mesela diyet yaptığımda canım hiç bir şey istemez o mis gibi kokan beyaz ekmeği çekerdi...ama bu diyet sayesinde 10 gündür ağzıma karbonhidrat namına bişey değmedi....şeker,meyve,tatlı,un hiç biri...ve işin garibi inanılmaz dinç hissediyorum,hiç acıkmıyorum,canım inanın kahve bile içmek istemiyor...ki ben hep çok istahlı olduğumu düşünürdüm...size tavsiyem karatayında dediği gibi sağlıksız karbonhidratları hayatınızdan çıkarın,tamamen çıkaramıyorsanızda minimuma indirin,zaten akabinde kilo vermek kaçınılmaz bence...şu anda 67 kiloyum ve daha en az 9 kg vermek istiyorum ama versemde vermesemde bu şekilde devam edeceğim...Bu diyete süt ürünleri ve bulgur,mercimek gibi sağlıklı karbonhidratları ekleyerek ...
bu diyetin başlığını gördüğümde açıkcası çok saçma hiç 10 günde 8 kg verilir mi? çok sağlıksız demiştim,bu sayfa sayesinde ekmeksiz yaşayabiliyormuşum onu öğrendim...herkese kolay gelsin...:En Büyük KK

arkadaşlar ben bu diyeti tam 10 gün yaptım,dün bitti...3.100 gr verebildim. Sabahları 1 yumurta salatalık domates,öğlen haşlanmış tavuklu salata ve akşam sebze yemeği salata yedim genelde...konuyu açan arkadaş ne kadar çok yerseniz o kadar çok kilo verebiliyorsunuz demişti ama ben çok yiyemedim doğrusu...
Sizinle paylaşmak istediğim asıl önemli konu ise şu: Ben 33 yaşındayım ve hayatımda hiç ekmek yemediğim bir gün hatırlamıyorum,makarna,pasta börekte cabası...ve hep şunu derdim ben karbonhidrat bağımlısıyım,mesela diyet yaptığımda canım hiç bir şey istemez o mis gibi kokan beyaz ekmeği çekerdi...ama bu diyet sayesinde 10 gündür ağzıma karbonhidrat namına bişey değmedi....şeker,meyve,tatlı,un hiç biri...ve işin garibi inanılmaz dinç hissediyorum,hiç acıkmıyorum,canım inanın kahve bile içmek istemiyor...ki ben hep çok istahlı olduğumu düşünürdüm...size tavsiyem karatayında dediği gibi sağlıksız karbonhidratları hayatınızdan çıkarın,tamamen çıkaramıyorsanızda minimuma indirin,zaten akabinde kilo vermek kaçınılmaz bence...şu anda 67 kiloyum ve daha en az 9 kg vermek istiyorum ama versemde vermesemde bu şekilde devam edeceğim...Bu diyete süt ürünleri ve bulgur,mercimek gibi sağlıklı karbonhidratları ekleyerek ...
bu diyetin başlığını gördüğümde açıkcası çok saçma hiç 10 günde 8 kg verilir mi? çok sağlıksız demiştim,bu sayfa sayesinde ekmeksiz yaşayabiliyormuşum onu öğrendim...herkese kolay gelsin...:En Büyük KK

bu diyet bende çok baş ağrısı yaptı.sabahlarıda yumurta yiyince kusacak gibi oluyorum.sanırım bırakıyorum bu diyeti.2 günde 2 kiloya yakın verdim.muhtemelen ödemdi...

ben bugün itibariyle bu diyete başlamış bulunmaktayım bu diyete başlayan ve bitiren arkadaşlar bildirim yaparsa sevinirim

arkadaşlar ben 10 gün boyunca bu diyeti yaptım ama verebildiğim kilo 1 sadece.Yalnız şunu da açıklayayım 5 kilo fazlalığım vardı benim buna istinaden değerlendirmek lazım.Ben spor ve başka diyetler ile fazla olan kilomdan 1-2 ay içinde kurtulurum diye düşünüyorum.

ben bugün basladım inş 10 gün sürrdürrüm biraz zor ama tokluk hissi oluo

bu dyet uygulandignda mutlaka kilo verdryordur ama herkes 10 gunde 8 kilo veremez. herkesin yapisi farkli. ben gunde 2 km tempolu yuruyus ve guzel saglikli bir dyetle 2 ayda sadece 3 kilo verebiliyorum. o yuzden "su kadar gunde su kadar kilo" diye kesin bir diyet yok. bunyeye bagli.

günaydınlaaar....
bu sabah itibariyla başlamış bulunuyorum.
boy:161
kilo:63,2
yağ oranı:31.1
kas oranı:33.4
su oranı:47.3
bakalım 10 günün sonunda sonuçlar değerler nasıl değişecek.hepimize kolay gelsin...

canım merhaba yağ ve kas oranını nasıl ölçtün?

kızlar çok heyecanlandım ya gerçekten bu diyeti uygulayanlar varsa cevap yazsın püf noktaları vs. herkeste farklı sonuç olabilir ama 10 gün az bir süre ve acil durumlarda uygulanabilir bence akadar katı değil. yapanlar cevaplarsa çok sevinirim ....

X