10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Kizlar merhaba size guzel bir diyet yazicam Ben dogum sonrasi kilo aldim ve Azerbeycana memleketime gittim ailem sasirdi ve acil kilo vermen lazim deyince is cok ciddi anladim ve hemen bir rus diyetisyene gittiim ve baha 10 gunluk muhtesem diyet yazdi bu diyetden sonra ben tam 8 kilo verdim arti diyet sonrasi da vermeye devam ettim

cogunuz diyet cok sacma dersiniz ama ben neticesini gordum inanin ve ablalarima paylasmak istedim ...

diyeti yazmadan once yazmam gereken seyler puf noktalar oncelikle unutmamalisiziz ki diyet yapacaksaniz mutlaka adet doneminden sonra nekadar etkileyici diyet de olsa adet oncesi asla ve asla kilo veremezsiniz cogu diyetlerde tuzu kesin diyorlar bu da kesinlikle sacma
benim verecgim rus diyetinde ozel bir sey yok sadece yemeniz ve yememeniz gereken seyeler var

Yemeniz gerekenler

her sabah 2 yumurta haslanmis tuzlu
istediginiz kadar sebze ( beyaz lahana , havuc disinda )
ispanak haslanmis
et , tavuk , balik istediginiz kadar sadecee kaslanmis ve ya izgaza seklinde ( kizartma asla)
Mantar
salam yagsiz
yesil cay istediginiz kadar
su istedigniz kadar
cay istediginiz kadar
kahve istediginiz kadar

asla yememeniz gerekenler

Sut ve sut urunleri
beyaz ve kepek ekmek
meyve asla bu diyetde asla yok
tursu asla yok
seker bal ve tatlandiricilar asla yok
tatli cikolata asla yok

diyetin puf noktalari --- ne kadar cok yerseniz o kadar cok kilo verirsiniz bunu unutmayin
yemekten 30 dk once su icilmeli ve ya yemekten 30 dk sonra asla yemekle su ayni anda icilmemeli
aksam 8 00 dan sonra asla yemek yememeli sadece ice bilirsiniz istediginiz kadar hemde
gunde en az 5 ogun yememelisiniz caniniz cekmese bile bu diyetde ne kadar yerseniz o kadar kilo verirsiniz

bu diyet yaptiktan sonra asla yeniden tekrarlamayin 2 ay aradan sonra aynisini yapa bilirisiniz eger diyeti bozduysaniz ve yeniden baslamak istiyorsaniz 1 hafta aradan sonra baslayin ...

Kizlar bu diyet size sacma gele bilir ama ben o haldeydim ki yapacak baska seyim kalmadi diyet cok zor gerekirse kusduracak tiksindirecek her gun haslanmis yumurta ve tavuk yemekten ama inanin ki annem sayesinde bunu basardim 10 gun benim icin bu sebzelerden cesit cesit yemekler hazirladi ki men bunalmim yapim diye ve her gun tartiya cikmadim bir basta bir de sonra ciktim inanin ki tam 8 kilo diyet esnasinda verdim ve diyeti yapali 1 sene oldu 1 kilo bile almadim diyet sonrasinda da vermeye basladim yapmadigim halde ... sadece 10 gun dayanacaksiniz ve sonuc inanin muhtesem ben ne diyetisyenim ne de uzman yani musteri toplamak icin reklam fln etmiyorum ben denedim faydasini gordum sizde deneyin istiyorum

Insallah faydasini gorursunuz sorulariniz olursa lutfen ozzelden yazin

Bu diyet protein agirlikli ondan m kilo verdiniz siz aklima yatmayan sey beyaz lahanin diyeti bile var yag yakici corba olarak tavukda lezzetli bir yemk yani bu kadar kolay yapilip 10 8 kilo verdirmesi imkansiz geldi

Yapan arkadaşlar hep başladıklarını bildirmişler ancak sonuçları bildirmemişler, konu sahibine teşekkür ederim, tuz olayına bu kadar takılmayn günlük belli bir mg sodyum alınması gerek, büyük marketlerin organik bölümlerindeki tuzlardan alın,paraya kıyıverin bir zahmet :KK47: çünkü tuz her gün aldığınız bir market ihtiyacı değil.
Uzun süre gidiyor, iyisini alın.

Aldığınız her şeyin ama her şeyin arkasını okuyun.

Kalori hesabı yapmayın içerik hesabı yapın, kalorisi düşük her şey diyettir gibi bir yanılgıya düşmeyin,
:KK20:

1 tabak dolusu haşlanmış tavuk ile 1 küçük kek kalorisi aynıdır ancak besin değerleri aynı mıdır ? :KK56:

---

Bana gelince.. Bugün İsveç Zâlim diyetine başlamış bulunuyorum.:KK31:

İlk günüm, bu diyete daha sonra geçicem, 13 günlük programı mümkünse bozmamak istiyorum ancak bu 6. günün sonuna bağlı olarak değişicek, daha önceden yaptığım gibi güzel kilo verebilirsem İsveçi tamamlıyacağım ancak baktım olmadı ıkına sıkıla 1 kilo filan verdirdi ilk periyodunun sonunda(7. gün) bırakırım vallahi acımam. :KK47: :KK51:

Duruma göre ya bir haftaya ya da 13 güne bu diyete geçiş yapıcam.

Ve sonuçlarını da bildiricem.

Haydi hepimize kolay gele yaz Çıtırları oluna !:KK1::KK55::KK55:

bu diyet çok mantıklı geldi bana çünkü 5 günde 5 kilo diyetinin içinde de var tavuk ve yumurta günü ben iki hafta yaptım 6 kilo verdim ve hiç almadım verdiğim kiloyu aylar geçti ben diyeti bıraktım ama almadım çok şükür.. şimdi tekrardan başladım ama sabah kahvaltımı yapıyorum çok kasmadan sonrasında haşlanmış tavuk ızgara balık salata gibi beslenmeyi düşünüyorum akşam 7 den sonra hiçbir şey yemeyip bol su içerek vericem inşallah kalan kilolarımıda...

diyete başlayan arkadaşlar devam edememiş galiba,
kimse sonuç yazmadığına göre,
bende bu diyete başladım bugün 3. günüm,
eğer 10 günü tamamlayabiilrsem sonucu bildiririm

" SÖZ"

tekrar merhaba
bugün diyetimiz 5. günü fakat atladığım küçük ama ok önemli bir detay var ki o da
regliminde 2. günü,bekleyemiyerek başladım bu diyete asında regl döneminden sonra başlamam gerekiyordu,
ama nasipse bu ay tüp bebek tedavisine başlayacağız,ve ben verdiğim 2 kiloyu bile kar sayarım,
diyet ilk günlerde ki kadar yormuyor daha iyi hissediyorum,et ve sebze yemek sorun değil,ekmeksiz de sorun olmuyor ama
benim gibi çay sevenler için şeker kullanmamak çok zor oluyor,
benim bu diyetteki tek kaçamağım leblebi yiyorum bazen midemi bastırmak için
bakalım 5 günüm kaldı,
sonucu yazacağım size

Yapmayın gozunuzu seveyım,
Hiç protein almadan nasıl ayakta kalıcaksınız ?

Su ıcın demıssınız , tuz yasak deıl dıye eklemıssınız
ıyıde tuz ınsan vucudun da odeme sebeb olan baslıda maddelerden bırı.
Belkı dıyetısyen sızın metobolızmanıza uygun gormustur bunu ( kı uygun deıl )
ama barı burda paylasmasaydınız, proteın desteği almazsanız kaslardan yakarsınız arkadaşlar bunu unutmayın..
Sporcular ozellıkle karbonhıdratı keser proteın alırlar kılo vermek ve kasları guclendırmek ıcın.

Arkadaşım yumurta ve et protein değil de ne? Ben mi yanlış biliyorum diye tereddüte düştüm vallahi.

Herkes diyorki vücuttan atılan ödemdir, kastır bilmem ne. Hangi insanoğlunun vücudunda 8 kilo ödem var ya?
Ben yarın başlayabilirim bu diyete. Belli olmaz söz vermeyeyim de. :) Ama olur da başlarsam, kilo verebilirsem zaten 7 düvele duyururum merak etmeyin. :)

arkadaşlar bugün diyetimin son günü,benim için büyük başarı ki çok küçük bir iki kaçamakla tamamladım,
daha önce de belirttiğim gibi hata yaparak adet dönemi başlamıştım diyete,
ve tüp bebek tedavisi için ilaç kullanıyorum,herkes bilir bu ilaçşar kilo aldırır,
ben bu diyete 68 kg ile başladım ve bu sabah 66 kg olduğumu gördüm,
benim için güzel bi sonuç yukarıda saydığım olumsuzlukların dışında ben zaten çok zor kilo veriyorum,
diyeti uygulayabilecek iradeye sahip arkadaşlar düşünmeden başlasın bence bu diyete.

Bu diyeti şu an uyguluyorum . ben 2. günündeyim aslında ama 3 gün önce başladım . 1. günde erkek arkadaşımın gazıyla burger king e gittim (hiç dayanamam) menü yedim o günü atladım ertesi gün baştan aldım .yani bu 2. gün. ve şunu söylemeliyim kaçamaklarım oldu mesela dün gece 00.00 da 2 küçük kase sütlaç yedim faln . sonucu yazıyorum : başladığım kilom 81.7 şu anki kilom 79.7 yani tam tamına 2 kilo verdim iki günde .. tavsiye ederim. çok zor bir diyet değil ki 10 gün için şeker ekmek meyve ve süt ürünü yememek kimseyi öldürmez yada hasta etmez bence gayet sağlıklı bir diyet. herhangi bir sağlık problemimde olmadı. yazan arkadaşaa çook çoook teşekkrler

10 gnde 8 kilo intihardan başka birşey değil !!!
size görede herşey intihar .gerçekten çok ilginç. sana şunu söyliyim bundan 100 yıl öncesine kadar yapılan araştırmalara göre ingilterede yıllık bir kişinin yediği şeker miktarı 3 ila 4 gr iken bu oran bu yılllar 30 kiloya çıkmış . 10 günlük bir diyette meyve yememek demek fazla şeker alımını engellemk demektir . ekmek zaten diyet yapan için tam bir zarar. tabi şu var ekmekyağ yakımını sağlar fakat burada bahsettiğimiz on gün. tutturmuşsunuz bi intihar. intihar dediğin o kadr kolay değil. sen her sabah 2 yumurtanı haşlanmış patatesini yeşil çayını iç üstüne öğlen ızgara tavuk salatanı ye akşamda sağlıklı bir sebze yemeği ye bumu intihar git allah aşkına. günlük besinlerinizde bu kadar sağlıklı besleniyormusunuz cidden merk ediyorum !!

selam arkadaşlar ben bu diyeti harfiyen uyguladım. günde en az 1 saat yürüdüm. 5 günde sadece 1 kg verdim. kötülemek istemem fakat sürekli tavuk, balık, et yiyerek(ızgara veya haşlama) geçen çok zor 5 gün geçirdim. sadece 1 kkilo verdim. çektiğim sıkıntı önemli değil fakat büyük bir hayal kırıklığı...
benim gibi 80 kilo olsaydın en azından 5 kilo verirdin ama tahminimce 55 60 kilo civarlarındasındır ki senden 8 kilo kısa sürede vermek imkansız olur. ha cidden kiloluysan ve veremediysen o zamn bi doktora gitmen lazım derim metabolizman inanılmaz yavaş yada hiç çalışmıyor:KK53:

kardescım daha sonra yazmamıssın naptın ıse yaradımı :/

Kusura bakma ben pek fazla giremiyorum, bu diyet gerçekten çok işe yarıyor çok fazla kilo verdim, tavsiye ediyorum ama sonradan tekrar kilo aldım ama eskisi kadar değil tabi bunun diyetle alakası yok bir de bunu yaptıktan sonra canın bisküvi çikolata falan istemiyor bir daha çok güzel bir durum bence.

bu diyette 5. günüm ve şu an itibariyle dört kilo vermiş bulunuyorum

Diyeti tamamladın mı? Toplamda kaç kilo verdin merak ettim. Ben de yapmayı düşünüyorum da.. Bir de konu sahibinin dediği gibi ne kadar yersen o kadar çok verirsin durumu mu var?

Kizlar merhaba size guzel bir diyet yazicam Ben dogum sonrasi kilo aldim ve Azerbeycana memleketime gittim ailem sasirdi ve acil kilo vermen lazim deyince is cok ciddi anladim ve hemen bir rus diyetisyene gittiim ve baha 10 gunluk muhtesem diyet yazdi bu diyetden sonra ben tam 8 kilo verdim arti diyet sonrasi da vermeye devam ettim

cogunuz diyet cok sacma dersiniz ama ben neticesini gordum inanin ve ablalarima paylasmak istedim ...

diyeti yazmadan once yazmam gereken seyler puf noktalar oncelikle unutmamalisiziz ki diyet yapacaksaniz mutlaka adet doneminden sonra nekadar etkileyici diyet de olsa adet oncesi asla ve asla kilo veremezsiniz cogu diyetlerde tuzu kesin diyorlar bu da kesinlikle sacma
benim verecgim rus diyetinde ozel bir sey yok sadece yemeniz ve yememeniz gereken seyeler var

Yemeniz gerekenler

ispanak haslanmis
et , tavuk , balik istediginiz kadar sadecee kaslanmis ve ya izgaza seklinde ( kizartma asla)
Mantar
salam yagsiz
su istedigniz kadar
cay istediginiz kadar
kahve istediginiz kadar

Sut ve sut urunleri
beyaz ve kepek ekmek
tursu asla yok
tatli cikolata asla yok

diyetin puf noktalari --- ne kadar cok yerseniz o kadar cok kilo verirsiniz bunu unutmayin
yemekten 30 dk once su icilmeli ve ya yemekten 30 dk sonra asla yemekle su ayni anda icilmemeli
aksam 8 00 dan sonra asla yemek yememeli sadece ice bilirsiniz istediginiz kadar hemde
gunde en az 5 ogun yememelisiniz caniniz cekmese bile bu diyetde ne kadar yerseniz o kadar kilo verirsiniz

bu diyet yaptiktan sonra asla yeniden tekrarlamayin 2 ay aradan sonra aynisini yapa bilirisiniz eger diyeti bozduysaniz ve yeniden baslamak istiyorsaniz 1 hafta aradan sonra baslayin ...

Kizlar bu diyet size sacma gele bilir ama ben o haldeydim ki yapacak baska seyim kalmadi diyet cok zor gerekirse kusduracak tiksindirecek her gun haslanmis yumurta ve tavuk yemekten ama inanin ki annem sayesinde bunu basardim 10 gun benim icin bu sebzelerden cesit cesit yemekler hazirladi ki men bunalmim yapim diye ve her gun tartiya cikmadim bir basta bir de sonra ciktim inanin ki tam 8 kilo diyet esnasinda verdim ve diyeti yapali 1 sene oldu 1 kilo bile almadim diyet sonrasinda da vermeye basladim yapmadigim halde ... sadece 10 gun dayanacaksiniz ve sonuc inanin muhtesem ben ne diyetisyenim ne de uzman yani musteri toplamak icin reklam fln etmiyorum ben denedim faydasini gordum sizde deneyin istiyorum

Tesekkurler canim

Kizlar bn de baslamak istiyorum bu diyete ama uyku saatlerim cok duzensiz o yuzden cok tereddutteyim. Bn de 78-79araliginda gidip geliyorum. Boyum 1.80 allahtan o kadar gostermiyorum ama boy da bi yere kadar kaldirir yani:KK66:

Diyeti tamamladın mı? Toplamda kaç kilo verdin merak ettim. Ben de yapmayı düşünüyorum da.. Bir de konu sahibinin dediği gibi ne kadar yersen o kadar çok verirsin durumu mu var?

tamamlamadım ben çok engel oldu misafirler faln . 6. günden sonra dağıttım biraz ama almadım geri . iştahı kesiyor bu diyet birde mideyi küçültüyor ben tekrar başlıcam yarın. çok memnun kaldım.dinç uyanmaya başladım

Yemeniz gerekenler

ispanak haslanmis
Mantar
salam yagsiz
su istedigniz kadar
cay istediginiz kadar
kahve istediginiz kadar

Sut ve sut urunleri
beyaz ve kepek ekmek
tursu asla yok
tatli cikolata asla yok

selam sevda hanım ben paylaştığınız 10 günde 8 kilo verdiren rus diyetini sevdim. ama bunları ne zaman yiyeceğim bilmiyorum lütfen siz ne zaman hangi öğünlerde yediyseniz yazarmıssınız .birde ben 14 yaşındayım ve 79 kiloyum işe yararmı lütfen cevap verin çok ihtiyacım var :KK43:

arkadaşlar merhaba, dayanamadım sırf bu konuya cevap yazmak için hesap açayım dedim meğer hesabım varmış uzun zamandır deneyen yok galiba bu diyeti ama hızlı ve rahat kilo vermek isteyenlerin kesinlikle denemeleri gereken bi diyet ben yarın 8. günümde olucam ve 7 günde tam 5 kilo vermişim. ama nasıl bi 8 gün anlatınca şaşırıcaksınız 8 gün önce kesin kararlı bi şekilde bu diyete başladım ve 2 gün boyunca diyete sadık kaldım asla herhangi bi kaçamak yapmadım ama 3. gün dayanamadım gecenin 12sinde kocaman bi çokonat yedim üstüne bide bi dilim pide ve bi avuç doritos. 4. günde annemler pizza yiyelim diye tutturdu xl boy pizzadan tam 3 dilim yedim kola içtim patates kızartması yedim hemde ketçaplı mayonezli. kocaman bi dilim çikolatalı pastada yedikten sonra tabikide diyeti bozmuş oldum ama pişman oldum tabi. sonra bu salı günü kesin karar verdim dedim tekrar başlıycam ve başladım ama inanın yine hiç kaçamağım olmadı sabah uyanıyorum 2 bardak su içiyorum yarım saat sonra 2 tane yumurtayı haşlanmış yada hafif baharatla çok çok az yağlı tavada omlet yapıp yiyorum yine yarım saat sonra su ve yeşil çay içmeye başlıyorum ama içebildiğim kadar çok. öğle ve akşam yemeklerim ise ekmeksiz içine soğan rendelenmiş baharat ve tuz atılmış ızgara köfte, ızgara tavuk incik veya haşlanmış göğüs vee yanında mutlaka domates soğan ve tuzdan oluşan salata asla yağ yok. bu kadar çok kaçamakla bu kadar kilo verdiysem kaçamaksız ne olacaktı acaba. başlarken 74 kiloydum şuan 69 kiloyum ve kesin kararlıyım tarih eylülün birini gösterdiğinde tartıda 58 kiloyu görücem kızlar. inşallah bu yorumumu okursunuzda hepiniz bu diyetten faydalanır rahatlarsnz yazdıklarımın bi yararı olrsa çok çok sevinicem:KK49: he bu arada akşam 7den sonra asla yemedim

bende doğum sonrası kilomu veremedim erken doğum yaptım güya birde 9 aylık doğursaydım ne olurdum acaba 74 kiloyum boyum 166 doğum öncesi 66 kiloydum.gerçi doğum öncesi 7 hafta hastanede yatmam gerekti kızımı doğurabilmem için hareketsizlik son aylarda bana bu kiloyu aldırdı e birde erken olacagı belliydi ama anne sütü ağırlıklı beslenmesede kızımı emziriyorum ve hala adet olmadım acaba bende bir faydası olurmu yoksa boaşmı kürek sallarım herkes önce adet olmayı bekle diyor bana bu arada 5 aylık kızım ve ben hem kilo hem saç dökülmesi iyice çirkinleştim :KK43:

X