Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

canım karatay kahvaltısı ne oluyor bilmiyorum da içeriğini
Slm canım, karatay kahvaltısı 2 yumurta, el ayan büyüklügunde her tür tam yağlı peynir,10_15 ev yapimi zeytin, 1 çay bardağı kavrulmamis kuruyemiş, 2 adet gunkurusu ve yeşilllikten oluşur.. bu kahvaltı metabolizmayi %30 hızlı çalıştırir

sabah
tarhana çorbası 2 kase
2köfte
2dilim ekmek
öğlen
balık(orta boy)
2 tane kombo bisküvi :KK43:
1 tane wanted :KK43:(
akşam
2 kase tarhana çorbası
2 köfte
2dilim ekmek

2lt su
spor yapamadım bacaklarım squattan fena oldular
Canım kahvaltın ilginç olmuş, çorba köfte. Karatay da yumurtanin alternatifidir köfte. Tarhanaya gelince maraş tarhanasi dövme bugdaydan yapılır ve glisemik indeksi düşuk olduğundan benim diyetime göre makbuldur. Diğer tarhana unla yapıldığı için glisemik indeksi daha yüksektir ancak ev yapimi ve doğal olduğundan hele de tam buğday unuyla yapılmışsa yasak değildir.kalori saymak bana göre değil o yüzden karatay yapıyorum. :)benim menümde tarhana çorbası görürseniz ciss değil şimdiden soylim :KK76:ben de unlu ve şekerli bir de pakete girmiş her türlü hazır gıda cisss

Slm canım, karatay kahvaltısı 2 yumurta, el ayan büyüklügunde her tür tam yağlı peynir,10_15 ev yapimi zeytin, 1 çay bardağı kavrulmamis kuruyemiş, 2 adet gunkurusu ve yeşilllikten oluşur.. bu kahvaltı metabolizmayi %30 hızlı çalıştırir

Canım kahvaltın ilginç olmuş, çorba köfte. Karatay da yumurtanin alternatifidir köfte. Tarhanaya gelince maraş tarhanasi dövme bugdaydan yapılır ve glisemik indeksi düşuk olduğundan benim diyetime göre makbuldur. Diğer tarhana unla yapıldığı için glisemik indeksi daha yüksektir ancak ev yapimi ve doğal olduğundan hele de tam buğday unuyla yapılmışsa yasak değildir.kalori saymak bana göre değil o yüzden karatay yapıyorum. :)benim menümde tarhana çorbası görürseniz ciss değil şimdiden soylim :KK76:ben de unlu ve şekerli bir de pakete girmiş her türlü hazır gıda cisss

diyetin fazlaca benlikmiş yalnız kalori hesabı yaptığım önceki diyetlerimde bütün kiloları geri aldım açıkçası o yzden bu sfr normal besleniyorum o paket vs ürünleri azaltıyorum yakında komple çıkıcaklar zten listelerimden

Feci bi bas agrim bar bugun kizlar ya kendime de ceza vermem lazim bugun millete uyup biseyler yedim bende:KK43::KK43:

Selam kızlar günaydın
Bu sabah itibariyle 60.5 kilom 500 gr gitmiş bile sevindim. Dünkü menümü paylaşayım
Sabah
1 dilim ekmek
Peynir 5 adet zeytin
Domates salatalık
Limonlu çay şekersiz tabi
Ara
1 dondurma cısss
Türk kahvesi
Öğle
K
Kabak tatlısı cıss
Kavun
Akşam
2 kaşık pilav
5 adet köfte
Salata yoğurt
Ara
1 mandalina
Limonlu ıhlamur

Su 1,5 lt

Benimde dün cıslarla doluymuş ama bugün daha dikkatliyim
Neyse kaptancım gelince cezamı verde böylelikle sporun biyerinden başlayayım

canım çok geçmiş olsun

teşekkür ederim prensess

mahzen karatay diyeti hakkında hiçfikrim yoktu ama süpermiş! aslında ben genelde karatay kahvaltısı yapıyormusum onu farkettim :) ve tarhana konusunda sana katılıyorum. bence de tarhana cıss değil. bence de pakete girmiş her türlü hazır gıda cıss. ve tabi kızartmalar :KK66:

günaydınlar herkese iyi sabahlar :) :)

judiee günaydınlarr :) az kalorili cok sporlu güzel saglıklı günler herkesee :)

Bu arada benim menum de söyle dün aksam için,

1 salkım üzüm
1 kase mercimek corbası
6 kasık nohut / bir dilim bugday ekmeği
2 adet havuc ve bolca su tabi ki

yatmadan önce de 1/6 nar ve 1/4 greyfurt yedim. ve bir avuc cekirdek yedim :KK43:( benim için en zor sey bu cekirdek işini bırakmak olacak sanırım. ama gün içinde oruclu olup bişey yemeğimden ve aksam 20 dakika yürüyüş yaptığımdan tolere etmişimdir diye düşündüm.

Kahvaltı için
1 kibrit kutusu peynir
2 tatlı kasığı pekmez
1 adet havuç
2 dilim ekmek

Güzel keyifli az kalorili günler arkadaslar

Selam kızlar günaydın
Bu sabah itibariyle 60.5 kilom 500 gr gitmiş bile sevindim. Dünkü menümü paylaşayım
Sabah
1 dilim ekmek
Peynir 5 adet zeytin
Domates salatalık
Limonlu çay şekersiz tabi
Ara
1 dondurma cısss
Türk kahvesi
Öğle
K
Kabak tatlısı cıss
Kavun
Akşam
2 kaşık pilav
5 adet köfte
Salata yoğurt
Ara
1 mandalina
Limonlu ıhlamur

Su 1,5 lt

Benimde dün cıslarla doluymuş ama bugün daha dikkatliyim
Neyse kaptancım gelince cezamı verde böylelikle sporun biyerinden başlayayım
canım bol tatlılı birgün olmuş bide 5 köfte çok en fazla üç olsun daha iyi olur...

Bu arada benim menum de söyle dün aksam için,

1 salkım üzüm
1 kase mercimek corbası
6 kasık nohut / bir dilim bugday ekmeği
2 adet havuc ve bolca su tabi ki

yatmadan önce de 1/6 nar ve 1/4 greyfurt yedim. ve bir avuc cekirdek yedim :KK43:( benim için en zor sey bu cekirdek işini bırakmak olacak sanırım. ama gün içinde oruclu olup bişey yemeğimden ve aksam 20 dakika yürüyüş yaptığımdan tolere etmişimdir diye düşündüm.

Kahvaltı için
1 kibrit kutusu peynir
2 tatlı kasığı pekmez
1 adet havuç
2 dilim ekmek

Güzel keyifli az kalorili günler arkadaslar
Canım menün güzel ...
Merhaba kizlar bugun nasilsiniz bakalim
merhaba canım , iyiyim sen nasılsın ? Yoğun gündeyiz yine ...

dünüm
sabah
bir kase tuzlu yoğurt çorbası
1dilim ekmek
öğlen
1tabak nohutlu pirinç pilavı
1 gong
akşam
4-5 parça fırınlanmış patates (yağ yok gibi bişe yemek suyuyla pişmiş)
yarım kase cacık

dünüm
sabah
bir kase tuzlu yoğurt çorbası
1dilim ekmek
öğlen
1tabak nohutlu pirinç pilavı
1 gong
akşam
4-5 parça fırınlanmış patates (yağ yok gibi bişe yemek suyuyla pişmiş)
yarım kase cacık
Canım menün güzel .Su ve spor miktarın neden yok ?

X