Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Hosgeldin canim gunaydin ilk sayfada kurallar var onlari okuyup kabul etmen gerekli

Kurallari okudum. Her gun spor yapma zorunlu degil degil mi ? Cunku yakin zamanda trafik kazasi gecirdim dizimde ve omiriligimde kirik var. Henuz tam iyilesemedi suan sadece fizik tedavi hareketlerimi ve gunluk islerimi yapabiliyorum :KK43: en fazla 15 20 dakika yuruyebilirim gunluk spor olarak. umarim sorun olmaz

***1.TAKIM 384.ETAP***

sosyestetik(58.7////%)
ApriL_2007(94.5/94.0/0.5/%52)

1.Takim Ortalamasi: %

Günaydın kızlar :) sosyestetikcim okadar çok yoğundumki bi yazamadım dün ya :KK43: çokk pardon .... Nasılsınız kızlar ?

Günaydın April.. Yanıma kocaman bir bardak su aldım ve içmeye çalışıyorum.. bu gidişle bana yine wc yolları görünecek yakında :KK70:

Canım menün çok başarılı diyetisyene gidiyomusun yoksa kendinmi uyguluyosun?
hayir canim kendi menum.brgendigine sevindim ben de cok yedim diye uzuluyordum
Günaydın hanımlar, hayırlı Cumalar..
Umarım, hedeflerimize en sağlıklı şekilde ulaşırız..Şuanda bize rahatsızlık vermese de bir gün ortaya çıkabilecek sıkıntılar için şimdiden önlemimizi almış oluyoruz bu şekilde.. :)

Bu arada dünki menümü paylaşmak istiyorum..
sabah:
1 üçgen dilim peynir, (üzeri yağ, kırmızı biber ve kekik soslu)
4 tane cherry domates,
1 büyük bardak çay,
2 dilim ekmek
öğlen:
bir kepçeden az türlü,
1 pors. peynirli börek(fırında),
1 ayran
akşam:
kara lahana çorbası(1 kepçeden az)
az et sote
ara öğün:
karışık kuruyemiş
içilen su: 1.5 lt.
yürüyüş : 15dk
borek disinda cpk guzel olmus
Kurallari okudum. Her gun spor yapma zorunlu degil degil mi ? Cunku yakin zamanda trafik kazasi gecirdim dizimde ve omiriligimde kirik var. Henuz tam iyilesemedi suan sadece fizik tedavi hareketlerimi ve gunluk islerimi yapabiliyorum :KK43: en fazla 15 20 dakika yuruyebilirim gunluk spor olarak. umarim sorun olmaz
gecmis oldun canim..
Günaydın kızlar :) sosyestetikcim okadar çok yoğundumki bi yazamadım dün ya :KK43: çokk pardon .... Nasılsınız kızlar ?
gunaydin canim iyiyizz

***1.TAKIM 384.ETAP***

sosyestetik(58.7/58.7/0/%0) kilosu sabit
ApriL_2007(94.5/94.0/0.5/%0.52)

1.Takim Ortalamasi: %0.26

herkese kocaman günaydınlar (sanırım günaydın demek için biraz geç gelmışım neredeyse öğlen olmuş :) )
Karatay sok diyetler arasinda yer almiyor canim. Bildirimleri genellikle persembe yapiyoruz ama su an april ve ben variz sadece listede bende sabah apar topar ciktim tartilamadim aprilinde isi var sanirim henuz bildirimde bulunmadi o yuzden cumaya kaldik ama normal sartlarda cok cimaya kalmamaya calisiyoruz. Gogo 4. Takim kaptani ayni zamanda bu takimin eski kaptani 4. Takim da bizim kardes takimimiz olur haliyle surekli iletisim halindeyiz. Tekrar hosgeldin diyorum mutlu paylasimlar ve zayiflamalar diliyorum canim
Cavaplar için teşekkürler canım, tekrar hoşbuldum :)
Iyi geceler kizlar su an deneme surecinde olanlar
judiee yeni uye hedef kilosu43
dursun_e yeni uye hedef kilosu 63
mutebessim yeni uye hedef kilosu 50
jasmine53 yeni uye hedef kilosu 65
prensesss016 yeni uye hedef kilosu 55spanyol yeni uye hedef kilosu 60
mahzen77 yeni uye hedef kilosu ?
ilk hedefim 70, bugünkü kilom 83,5 cnm

Diger yeni gelen kizlar hepiniz guzel paylasiarda bulunuyorsunuz cogu zaman tek tek cevap yazamayabiyorum lutfen kimse yanlis anlamasin, tartilma konusunda ben de cok sk tartiliyorum ama bu daha cok sinir bozukluguna sebep oluyor o yuzden az ve oz tartilmak lazim sanirim, haftada 1 uygundur sanirim. Ben de en dogru kilonun sabah wc ye gittikten sonra olani oldugunu okumustum bi yerlerde. Ip atlamak cok kalori yaktiriyor evet ama evde atlamak biraz zor bi ara ceza veriyorduk birbirimize ip atlama cezasi verebiliriz yine kizlar ben acigim cezalara.
Genel bi cevap oldu benimkisi ama neyse ozet gectim herhalde tekrar hosgeldiniz kizlar basarilar diliyorum tekrardan aynen boyle devam edelim istiyorum. Cok sey istemiyorumdur umarim
İp atlama çok kalori yaktırıyor arkadaşlar doğru ama bir saat ip atlamak da her baba yiğidin harcı değil maalesef, azar azar başlayıp artırılması gerek, en azından benim kondisyonum buna müsait değil, ayrıca ip atlamak bel fıtığı olanlar için çok sakıncalı, ben de zamanında heves edip atlamıştım akabinde çok ciddi bir atak geçirdim, günlerce yatmak zorunda kaldım, bir hafta uyuyamadım ağrımdan, aranızda benim gibi kilosu iyi ve bel fıtıgı olanlar varsa amann dikkat diyorum. Yatağa düştükten sonra yaktığımız/yakacağımız 1000 kalorinin bile anlamı yokkk önce sağlık..
Ayrıca umarım ceza alacak bir durum yaşamam ama olursa da ip atlama cezası vermeyin lütfen verseniz de yapamam tekrar yatağa düşüp 100lere dayanmak istemem. Benim şu kilom ve ciddi bel fıtığımla yapabileceğim tek spor yürüyüş olmadı mekik falan da olabilir :)
Gunaydinlar. Ben de yeni uyeyim :KK66:
hoşgeldin cnm ben de öyleyim :KK66:

Tartı konusu maalesef bende de içler acısı günde 2 kez tartılıyorum ama bu doğru değil, ideali haftada bir kez, hatta yapabilen varsa ayda 1 ama o yarışma formatına uymuyor :)

cısss lar konusu da biraz sorun olacak sanırım, karatay malum ezber bozduran bir diyet, ve benim diyetimde cısss olan başka diyette serbestt ve başka diyette serbert olan bir yemek benim diyetimde cıss olabiliyor.. bunun ayarlaması nasıl olacak kaptancımo_O

Dünkü Menüm

Sabah:
Karatay kahvaltısı

öğle:
3 kaşık bulgur pilavı
1 kase yoğurt
3 kaşık et yahni

akşam:
öğlenin aynısı

2lt su, 45 dk açık havada (oğluşumla) yürüyüş

canım çok geçmiş olsun, sağlık herşeyden önemli, ciddi bir kaza geçirdin sanırım, ne kadar oldu? Sakın kendini zorlama, doktorun dediğinin dışına çıkma, 15 dakika da olsa spor spordur ama eğer sorun olacaksa, doktorun izin vermiyorsa onu bile yapma derim. Kilo vereyim derken iyileşme sürecini sekteye uğratma, sorun olacağını sanmıyorum cnm.. pilates yoga gibi sporlar belki sana daha iyi gelebilir. Hekimine danışmak şartıyla onları deneyebilirsin belki..

menün gayet iyi başarılı canım
teşekkür ederim cnm :)

canım çok geçmiş olsun, sağlık herşeyden önemli, ciddi bir kaza geçirdin sanırım, ne kadar oldu? Sakın kendini zorlama, doktorun dediğinin dışına çıkma, 15 dakika da olsa spor spordur ama eğer sorun olacaksa, doktorun izin vermiyorsa onu bile yapma derim. Kilo vereyim derken iyileşme sürecini sekteye uğratma, sorun olacağını sanmıyorum cnm.. pilates yoga gibi sporlar belki sana daha iyi gelebilir. Hekimine danışmak şartıyla onları deneyebilirsin belki..

Yaklasik 3 ay yuruyemedim. Smdi calisiyorum cok sukur :) Asiri yorulmadikca sorun yok dedi ama gun icinde iste ve evde yoruldugm icin genelde 20 dk fazla spor yapamiyorum. Belki zamanla arttirabilirim.

Yaklasik 3 ay yuruyemedim. Smdi calisiyorum cok sukur :) Asiri yorulmadikca sorun yok dedi ama gun icinde iste ve evde yoruldugm icin genelde 20 dk fazla spor yapamiyorum. Belki zamanla arttirabilirim.
Canım çokk geçmiş olsun , ben sadece düşmüştüm geçtiğimiz sene tam tamına bir seneyi buldu ayağımın iyileşmesi bilirim çok zordur.hatta uzun süre yürürsem hala , nüksediyor ayağım çok ağrır.yapamadığın zaman zorlama kendini canım aman dikkat...

Canım çokk geçmiş olsun , ben sadece düşmüştüm geçtiğimiz sene tam tamına bir seneyi buldu ayağımın iyileşmesi bilirim çok zordur.hatta uzun süre yürürsem hala , nüksediyor ayağım çok ağrır.yapamadığın zaman zorlama kendini canım aman dikkat...

Tesekkur ederim. Evet aynen oyle. Birazcik fazla ayakta kalayim gece uyuyamiyorum. Ozellikle dizimdeki yirtik uyutmuyor. Ama elimden geldigince yapmaya calisacagim

Geçmiş olsun canım.. Sen yine de çok yorma kendini.. Zamanla dha iyi olursun inşaAllah..

Selam kizlar siz sosyallesin ben biraz yogunum saglik problemi olan arkadaslara gecmis olsun onemli olan saglik kesinlikle katiliyorum. Tek tek cevap verecegim aksama hepinize sozz. Siz keyfinize bakin :KK19:

X