Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlar sindirim probleminiz varsa sabahları yeşil çay ve tam buğday ekmeği yeyin. 3 4 gün düzenli devam edince sorun ortadan kalkıyor.

Kizlar ben gelmeyince kimse gelmiyor mu?? Aglarim baaakkkinnn:mad: Kizlar bu aralar pek bisey yiyemiyorum haliyle sagliksiz menulerimi de sizinle paylasmak istemiyorum:KK22: Onceligim sagligimin duzelmesi su anda o yuzden affiniza siginiyorum menu konusunda, fakat lutfen siz paylasimlari surdurun:KK70:
Opuldunuz fistiklar:KK68:
Bende bugün evde değildim. Öyle bir karıştırdım ki
Azıcık ondan birazcık şundan derken neyseki 900 küsür kalori olmuş. Yarın menumu görenler şok olacak :KK57:

Kızlar sindirim probleminiz varsa sabahları yeşil çay ve tam buğday ekmeği yeyin. 3 4 gün düzenli devam edince sorun ortadan kalkıyor.
Ac karnina mi tatlim? Bende eskiden beri var gun icerisinde yesil cay da icerim ama bi etkisini gormedim hic :KK43:Bana fayda etmiyor olabilir bunye meselesi:KK16: Paylasim icin tesekkurler canim kalorilerle aran nasilo_O

Rica ederim bitanem ne demek:KK68: ayrıca tbrk ederim ortalamanız süper daim olsun inşş:KK15:
Insallah canim, bazen dususler yasiyoruz ama ben de bu haftaki performanstan cok memnunum, azimli ve hirsli citirlarla birlikte olmanin mutlulugunu yasiyorum, tekrar tesekkur ederim canim her zaman bekleriz ziyarete:KK23: Sevgiler:KK37:

Bende bugün evde değildim. Öyle bir karıştırdım ki
Azıcık ondan birazcık şundan derken neyseki 900 küsür kalori olmuş. Yarın menumu görenler şok olacak :KK57:
Sokaa sokma bizii, nasil hesapliyorsun canim fat secret programiyla falan mi?o_O

Aslında hiç evden cikmamak lazım :KK43:

Kayinvalidem ıspanak böreği yapıyordu. Dedim ki anne ben börek yemicem. Ispanak biraz alıp kavurdum. Herkes sordu. Diyet mi yapıyorsun falan. Yok dedim dikkat etmezsem kilo alıyorum onun için dedim.

Sonucu görsünler istiyorum. Yoksa o yolda insanın moralini bozan uyuzlar cikiyor.

Insallah canim, bazen dususler yasiyoruz ama ben de bu haftaki performanstan cok memnunum, azimli ve hirsli citirlarla birlikte olmanin mutlulugunu yasiyorum, tekrar tesekkur ederim canim her zaman bekleriz ziyarete:KK23: Sevgiler:KK37:

gelmeye çalışırım kuzum zaman buldukça aynen biz de bekliyoruz:KK68: iyi geceler iyi sohbetler

Aslında hiç evden cikmamak lazım :KK43:

Kayinvalidem ıspanak böreği yapıyordu. Dedim ki anne ben börek yemicem. Ispanak biraz alıp kavurdum. Herkes sordu. Diyet mi yapıyorsun falan. Yok dedim dikkat etmezsem kilo alıyorum onun için dedim.

Sonucu görsünler istiyorum. Yoksa o yolda insanın moralini bozan uyuzlar cikiyor.
Ben de ogle yemeklerinde az yiyorum bu ara rahatsiz oldugum icin yemiyorum arkadaslara da dert olmus ay zaten o yemiyor kilo almaktan korkuyor vs dialoglarina maruz kaliyorum bende, bence kafaya takma canim:KK49:

İyi geceler arkadaşlar :) kaptancım öncelikle geçmiş olsun çok çok,elbette önce sağlığın önemli,o bi yerine gelsin sen başlarsın zaten düzenine :KK66:
Bugünkü menüm;
Arkadaşlar niyetliydim
Akşam;
Bir kase ezogelin çorbası
2 kaşık rus salatası
1 bardak ayran
1 domates
Ara;
1 küçük ev yapımı poğaça
1 çay bardağı çay
Arkadaşlar akşam çok az yediğimden sonradan çok acıktım ben de sahurumu erken yaptım hem daha iyi oldu sanırım geç yemektense :)
Sahurum;
2 et köfte (biraz kalınca)
1 bardak ayran
yarım kadar elma
Spor;arkadaşlar okulda yaptığım yürümeler ancak
Su;Suyu artırdım çok şükür. 2.8 litre :KK54:

Sabah
Yarım simit
Kibrit kutusu kadar az yağlı beyaz peynir
Arada
Kahve
1 lokum