Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Merhaba Kızlar,
haftasonu misafirim vardı. Temizlik yemek falan derken yazamadim.
Tabi yaptiklarimdan da yedim :KK43:
Dünkü menümü paylaşayım:
Sabah: 1 dilim börek
Öğle: 1 tabak yoğurtlu tavuk
Ara: 1 avuç kuruyemiş, 2 adet kurabiye
Akşam: 3 kaşık zy. barbunya, 2 kaşık yoğurt
Ara:1 bardak süt
Spor: yok
Su: Ben suyu elimden geldiğince çok içiyorum. Miktar olarak ölçmüyorum ama en az 1.5-2litre günlük tüketiyorum.
Herkese kolay gelsin.
Bu arada belki bu hafta bildirim yapılabilir ama bayramdan sonra biraz zor.
Ne kadar frenlesek de bayram bayramdır :)))))

Kizlar bu persembe bildirim yapmiyoruz haftaya yapiyoruz haberiniz olsun karisiklik olmasin cicisler:KK19:

Merhaba Kızlar,
haftasonu misafirim vardı. Temizlik yemek falan derken yazamadim.
Tabi yaptiklarimdan da yedim :KK43:
Dünkü menümü paylaşayım:
Sabah: 1 dilim börek
Öğle: 1 tabak yoğurtlu tavuk
Ara: 1 avuç kuruyemiş, 2 adet kurabiye
Akşam: 3 kaşık zy. barbunya, 2 kaşık yoğurt
Ara:1 bardak süt
Spor: yok
Su: Ben suyu elimden geldiğince çok içiyorum. Miktar olarak ölçmüyorum ama en az 1.5-2litre günlük tüketiyorum.
Herkese kolay gelsin.
Bu arada belki bu hafta bildirim yapılabilir ama bayramdan sonra biraz zor.
Ne kadar frenlesek de bayram bayramdır :)))))
Yogurtlu tavuk nasil bisey canim yogurtla mi pisiyor tavuk oyle bisey yemistim
Eskiden ondan mi ki?

Gunaydinlar kizlar :) arkadaslar cok uzulerek izne ayrilmak istedigimi bildirmeliyim.Hem diyette cok yorulmus ve sıkılmısım hem de bu aralar salgin midir bedir ben de sifayi kapmisim.Bu izinde hem dinleneyim hem iyileseyim hem de diyetime tekrardan sıkılmadan baslayayim diyorum kaptancim :KK66:

Gunaydinlar kizlar :) arkadaslar cok uzulerek izne ayrilmak istedigimi bildirmeliyim.Hem diyette cok yorulmus ve sıkılmısım hem de bu aralar salgin midir bedir ben de sifayi kapmisim.Bu izinde hem dinleneyim hem iyileseyim hem de diyetime tekrardan sıkılmadan baslayayim diyorum kaptancim :KK66:
Ne kadar sureligine izin almayi dusunuyorsun canim

Kızlar eşimle problemlerimiz var. Hatta konusmuyoruz diyebilirim.Psikolojim çok bozuk. Diyet uygulamam şu aralar mümkün değil. Size başarılar diliyorum.

Kaptancim simdi benim sinavim da yaklasiyor,bu sebeple en az bi 4 hafta rica edeyim en iyisi, sinavimi atlatip ole geleyim ins
Bekliyorum ama tatlim kesin hadi bakalim kolay gelsin
Kızlar eşimle problemlerimiz var. Hatta konusmuyoruz diyebilirim.Psikolojim çok bozuk. Diyet uygulamam şu aralar mümkün değil. Size başarılar diliyorum.
canim ne oldu hayirdir, insallah duzelirsiniz bence gel yine hem kafan dagilir tabi sen bilirsin biz buralardayiz bekleriz yani
Evet. Sabırım meze diyebiliriz.
evet deneyeyim bi gun bende

X