Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

İyi akşamlar arkadaşlar..
Gelemiyorum hiç inanın aklım hep burda :KK43: salı günü Kayseri'ye gideceğim inşş. Yaklaşık 20 gün falan duracağım Bingöl'e gitmeden.. Ama orda tartı bulamaya bılırım bu yüzden kilo bildirimide yapamam diskalıfıye olmak istemıyorum diyete devam etmek istiyorum bu yüzden izne ayrılmak istiyorum.. Bıngölde dewam ederim inşş..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gelemiyorum hiç inanın aklım hep burda :KK43: salı günü Kayseri'ye gideceğim inşş. Yaklaşık 20 gün falan duracağım Bingöl'e gitmeden.. Ama orda tartı bulamaya bılırım bu yüzden kilo bildirimide yapamam diskalıfıye olmak istemıyorum diyete devam etmek istiyorum bu yüzden izne ayrılmak istiyorum.. Bıngölde dewam ederim inşş..

Canim yazariz listeye gogonun misafiri var yarin bi ara ugrarsan o ney cevabi verir

Bende dun cok yedim canim ip aldim bende gecende artik ip atlayalim bari😊
Hareket etmek kesinlikle şart, zaten aldığımız kiloların çoğunu hareketsizlikten alıyoruz çok yemekten ziyade. Bu akşam spora başlıyorum kesin.

parkta çok dikkat çekersin,evde ses olmuyor spor ayakkabıları giyince ben zıplıyorum
Canım bizim evde çok ses çıkar diye düşünüyorum :) o sebeple parka gideceğim ama parkta dikkat çekmez, sanmıyorum, çok kalabalık oluyor ve herkes spor yapıyor :)

Günaydın bu arada. Dünkü menüm
Kahvaltı:1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, zeytin, 1 dilim ekmek
Öğle: 1 tabak hamsili pilav, tadımlık fasulye turşusu, pazı kavurması, hamsi buğulama, 1 zero kola( 4 karadenizli buluşunca karadeniz restoranı kaçınılmazdı)
Akşam: nektarin, kayısı meyve tabağı
Su: hiiiç içmedim :KK43:
Spor : 2 saat yürüyüş.

Canim yazariz listeye gogonun misafiri var yarin bi ara ugrarsan o ney cevabi verir

Tamam tabiki olur canım.

Günaydın kIZlarr :)
Dünkü menüm;
Sabah, 2dilim çavdar ekm
Domates salatalık
5zeytin parmak ucu peynir
Öğle,
1simit 7zeytin 1kkpeynir
Akşam;
1lavaşa 6sıkma çiğköfte
1bardak ayran
Ara
3dlm karpuz
2lt su
Gün boyu koşturmaca :)

selam arkadaslar buraya üyeydim fakat basıma gelen ağır olaylardan dolayı ınternet diyet hepsini bosladım. buraya basladım 79 kiloyla yasadıklarımın sıkıntısıyla 6 kilo verdim. 73e düşmüşüm.tekrar aranıza gelip saglıklı bir sekilde hayata devam etmek istiyorum. 1 ay olmadan 6 kilo. simdi hiç yemek yiyemiyorum. doktora gidicem bakalım

Hareket etmek kesinlikle şart, zaten aldığımız kiloların çoğunu hareketsizlikten alıyoruz çok yemekten ziyade. Bu akşam spora başlıyorum kesin.

Canım bizim evde çok ses çıkar diye düşünüyorum :) o sebeple parka gideceğim ama parkta dikkat çekmez, sanmıyorum, çok kalabalık oluyor ve herkes spor yapıyor :)

harika o zaman ,spor candır
Günaydın bu arada. Dünkü menüm
Kahvaltı:1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, zeytin, 1 dilim ekmek
Öğle: 1 tabak hamsili pilav, tadımlık fasulye turşusu, pazı kavurması, hamsi buğulama, 1 zero kola( 4 karadenizli buluşunca karadeniz restoranı kaçınılmazdı)
Akşam: nektarin, kayısı meyve tabağı
Su: hiiiç içmedim :KK43:
Spor : 2 saat yürüyüş.

evet tam karadeniz ,bu arada fasulye turşusunu çok severim,ordulu bir arkadaşım güzel yapardı
suiçseydin iyiymiş

Son düzenleme:
dünkü menüm
sabah
1 tost,çay salatalık,domates
ara
1 kase kiraz
ara
türk kahvesi,küçük çikolata
ara küçük kase çekirdek
akşam
patates haşlaması,bol yeşillik,yarım yufka ekmek,1 kase dövmeli yoğurt

spor yok,su 2 lt

dünkü menüm
sabah
1 tost,çay salatalık,domates
ara
1 kase kiraz
ara
türk kahvesi,küçük çikolata
ara küçük kase çekirdek
akşam
patates haşlaması,bol yeşillik,yarım yufka ekmek,1 kase dövmeli yoğurt

spor yok,su 2 lt

Dövmeli yoğurt ne ola ki? Çekirdek filan çok kötü aslında uzak durmak lazım :) Ben kabak çekirdeğinden zor kurtardım kendimi :)

Hmm araştırdım, aşurelik buğdaya deniyormuş sanırım :)

Son düzenleme:
selam arkadaslar buraya üyeydim fakat basıma gelen ağır olaylardan dolayı ınternet diyet hepsini bosladım. buraya basladım 79 kiloyla yasadıklarımın sıkıntısıyla 6 kilo verdim. 73e düşmüşüm.tekrar aranıza gelip saglıklı bir sekilde hayata devam etmek istiyorum. 1 ay olmadan 6 kilo. simdi hiç yemek yiyemiyorum. doktora gidicem bakalım

Hoşgeldin tekrar. Gelmiş Geçmiş olsun canım katılımın iyi olursa alırız tabiki listeye.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dövmeli yoğurt ne ola ki? Çekirdek filan çok kötü aslında uzak durmak lazım :) Ben kabak çekirdeğinden zor kurtardım kendimi :)

Hmm araştırdım, aşurelik buğdaya deniyormuş sanırım :)

araştırmışın zaten :KK1:
çekirdek benim hastalığım ,evde olmayınca iyide eşim almış:KK47: dayanamadım

geçmiş olsun canım,hayırdır özel değilse paylaş rahatlarsın,bu kadar kendini üzme ,
sağlıkla verelim kilolarımızı:nazar:

Sabah
1 dilim ekmek
1 ucgen peynir

Ara 1 adet kruvasan

Ogle
1 dilim ekmek
Domates salatalik
Bir adet sosis
Omlet
7-8tane kizarmis biber ve patates
1 bardak portakal suyu ( bruncha katildim
Resmen)

Ara
1adet nektar

Aksam
1 adet tavuk pirzola
4 kasik pilav
Salata

Biraz cigkofte (4 tane falandir sanirim)
1 bardak kola(zero)

Spor 200ip atlama
Su 3 lt uzeri

Bugun de bi arkadasa manti yemege davetliyim kizlar nasil olacak bilemiyorum artik

Sayaçlı ip aldım bende, bayağı kalori yaktırıyormuş ya :) atlarım artık her gün :) küçükken de severdim zaten ip atlamayı.

Sayaçlı ip aldım bende, bayağı kalori yaktırıyormuş ya :) atlarım artık her gün :) küçükken de severdim zaten ip atlamayı.

Ooo sayacli ip hee ikinciyi bozduk biz kızımın da var bozup geliyo sayacini. Çok yorucu ip atlamak iyi kalori harcatir.

X