Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlarr naberr.. ben boyuna ders çalışmaca pek aktif olamıyorum şu sıralar.. sizde ne var ne yokk?

Kızlarr naberr.. ben boyuna ders çalışmaca pek aktif olamıyorum şu sıralar.. sizde ne var ne yokk?

Iyi canim ne olsun bende bugun yemege davetliydim manti yedim 😔cok pisman oldum ama kiramadim da cok yogun israr vardi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sayaçlı ip aldım bende, bayağı kalori yaktırıyormuş ya :) atlarım artık her gün :) küçükken de severdim zaten ip atlamayı.

Bende dun ip atladim ya bacaklarim agridi resmen guya duzenli yuruyus yapiyorum ip atlamak farkettiriyor cok demekki

Gogocum bisey sorabilir miyim? Diger gruplarda karatay diyeti falan yapanlar falan var bu durum diyet grubu kurallarina aykiri degil mi? Sonucta bir diyet uygulaniyor degilse biraz biz de mi yapsak?

merabalar topik ıssızlaşmış:KK43::KK50:

menüm
sabah
1tost,çay
ara 2 tatlı kaşığı nutella
öğle
2 küçük dolma,bir dilim börek,yarım kase yoğurtlu makarna

akşam7-8 sıkma kısır ,salata,yarım kase cacık

gece bir dilim kavun

bu harika menüyle hafta içi verdiğim 500gr geri aldım:KK43::KK43:

Sabah
1 kase corn flakes sutlu

Ogle ceyrek lahmacun
Manti bir bucuk tabak kadar
2 bardak kola

Ara
1 bardak nescafe
Ceyrek dilim pasta

Aksam
1 dilim kesme dondurma
2 adet kiraz

Manti yakti beni kizlar cok canim cekiyordu yapip cagirmislar ev yapimi olunca bi de dayanamadim ama sabah tartildim biraz fazla var bu hafta azimle dusecegim insallah

İyi canım bildiğin gibi, işler güçler :) Ya bu hafta ben çok fazla bir kilo veremeyeceğim, ona üzülüyorum :KK43: Ama neyse ki ip atlayacağım artık bol bol, sımsıkı olacağım, bol su içeceğim, eski halime dönüp çıtıpıtı biri olacağım :KK1:

Insallah canim bende ayni sekilde citi piti olmak istiyorum

sabah
nestle sade sütle
öğle
2 Dilim Kepekli Ekmek
1 Porsiyon menemen
ara
1 tatlı kasıgı Fındık Ezmesi
aksam
1 kase barbunya haslama
1 kutu küçük ton balıgı
ara
1dilim Kavun

kaptan ben buraya ilk geldigim kiloya göre mi yoksa simdiki kiloma göremi yarıscam..ayrılmıstım da soyledim dün

Kizlar herkes neden bu kadar sessiz

Son düzenleme:
gerçekten :KK50: kimsecikler yok ,bence şu msj uygulamasını başlatalım az katılımda bulunan (izinsiz) takımdan çıkarılsın,:KK47:

Aynen canim ya uyari yazalim bu hafta bari listede millet sadece kilo bildirimininde bulunuyor boyle olmaz ya

kaptan ben buraya ilk geldigim kiloya göre mi yoksa simdiki kiloma göremi yarıscam..ayrılmıstım da soyledim dün

Canim bu haftakini yazarsin hatta dun bugun falan tartildiysan onu baslangic alabiliriz diye dusunuyorum ama gogo yok isleri yogun sanirim yardimcilik sifAtiyla bu yorumu yapiorum

Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum..

İp atlayamam ama farklı bir şekilde telafisini yapacağım. ip atlayacak yerim yok, evde çok zor, aşağıya ses gider :KK43:

nayııır, ilk cezayı ben mi aldımmm :)

canım çok geçmiş olsun :KK43: bir an önce elin iyileşir İnşallah :KK43:

Hemen sıcak bişeyler iç canım, adaçayı, nane-limon, ıhlamur ne varsa.

Evet spor yapmam şart zaten, bahaneyle başlamış olurum :)

geçmiş olsun canım

geçmiş olsun canım,çabuk iyileşir inşallah
normal doğum yaptıysan hemoroid ve fissur oluyor ,ben iki doğumumdada yaşadım,dr gitmedim ama eşim dr unun tavsiyeleiyle atlattım şükür hergün devamlı ılık suya oturdum,krem kullandım ve hiç kabız olmamalısın

Tesekkur ederim kizlar. Yara zor iyileşecek tam eklem üstü bebek ve işler engel oluo kapanmasina. Zaten çok korkyom ipler alinirken acicak di mi😱😱
Aklim burada ama giremiom yarim bi el 😀😁 ve bebekle zor
Ama sevgili kaptanimiz korkmasin her gün leslie yapiom yatmadan az önce yaptim mesela. Su 2 lt.

sabah
1 simit
yarım dilim peynir
çay şekersiz

ara
bir avuç kirz

ara
yeşil çay

akşam
1 tabak bezelye yameği,
3 kaşık pilav
1 kase yağsız bool acılı salata