Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Sabah
1 dilim ekmek
1 dilim peynir
3 adet zeytin
Domates salatalik

Ara
Yarim maximus

Ogle
1bucuk porsiyon kisir
1 bardak elma cayi

Ara
2 adet galeta

Aksam
1 tbak yesil fasulye yemegi
1 dilim karpuz

Su 3lt uzeri
Spor 30 dk tempolu yuruyus

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın. Dün ben menümü paylaşmadım sanırım. Farkında bile değilim. Bu ara hayatım karman çorman geçiyor. Çalışmak bile istemiyorum. Yapmam gereken onca iş varken erteleyip duruyorum :KK43:

Dünkü menüm
Kahvaltı: 1 poğaça
Öğle: 1/2 paket burçak çikolatalı
Ara:1/2 paket burçak çikolatalı
Akşam: 1 küçük köfte, 2 kaşık kadar kabak kavurması, 1 dilim ekmek
Spor yok. Bu akşam ip atlamaya başlıyorum kısmetse
Su 1/2 litre(hiç içmedim gibi bişey)

Gogocum bisey sorabilir miyim? Diger gruplarda karatay diyeti falan yapanlar falan var bu durum diyet grubu kurallarina aykiri degil mi? Sonucta bir diyet uygulaniyor degilse biraz biz de mi yapsak?

Ben o tür diyetleri sağlıksız buluyorum karatay doğal yiyin diyo bu iyi ama 2 öğün demesi kötü yinede siz bilirsiniz ramazanda 2 öğün yeniyo zaten deneyebirdin istersen.

kaptan ben buraya ilk geldigim kiloya göre mi yoksa simdiki kiloma göremi yarıscam..ayrılmıstım da soyledim dün

ilk başlangıç aliriz ben not etmiştim deftere canım.

gerçekten :KK50: kimsecikler yok ,bence şu msj uygulamasını başlatalım az katılımda bulunan (izinsiz) takımdan çıkarılsın,:KK47:

Takım yeni olduğu için alışma suresini biraz rahat bırakmıştım canım. Bu hafta bitti sayılır artık. Perşembe den itibaren mesaj sayilarimizi yazariz.iki kaptan yardimcimiz var onlar ceza ve ödül uygulaması yapabilecekler.benim misafirlerim var hafta sonu gidecekler muhtemelen evde fazla giremiyorum o yüzden. Artık takım oturdu kurallara uygun davranirsak oldukça güzel bi takım olduk bence.

Günaydın. Dün ben menümü paylaşmadım sanırım. Farkında bile değilim. Bu ara hayatım karman çorman geçiyor. Çalışmak bile istemiyorum. Yapmam gereken onca iş varken erteleyip duruyorum :KK43:

Salmak yok kenfini haydi bakalım toparlanma zamaniiii

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben gecmi kaldim:KK43: p.teiden beri diyetteyim off:KK43:

Slm kızlarr :) gününüz güzel olsun inşallah.. Dün yazamadım çok yağmur ve şimşek vardı Konyada.. elektrikler kesildi geldi geldi gitti boyuna.. Haber vermiştim ben aslında ders çalışıyorum bu sebeple aktif değilim pek diye..Ama daha çok girmeye özen göstertirimm :)) napiyonuz bakalımm nasıl gidiyo hayatt??

Menü'cağızım..
Sabah
2dlm çavdar ekm.
5zeytin
Ara
Azşekerli Türkk kahvesi 1parça bitter
Öğle
Yokk
Ara
4yaprak sarma 1bardak ayran
Ara
5bisküvi şekersiz çay
2.5 lt su

Canım benim öncelikle ruhsal anlamda kendimi iyileştirmem gerekiyor sanırım :KK43: Çekip çıkar beni bu hallerden crystallife :)

Ahhh canımm yaaa herşeyi takma kafana.. yaa boşver stresle ancak kendini yıpratırsın.. Biz kız milleti evelAllah nelerin üstesinden geldik ve gelmeyede devam ediyoruz.. iş ev işi yemek temizlik çocuk sevdiklerimize ayırdığımız zaman her ay ağrı kadın doktorundaki o iğrenç sandalye nelerin nelerin... ufacık bi bunalımın mı üstesinden gelemiycekmişizz.. ?? Gez kendine zaman ayır kuaföre uğra alışveriş yap yeni bi romana başla kendini müthiş hissett.. ki vayy be desinler ne kadar güçlü bi kızmış helal olsun.. :KK66:)

Pek bi hareketlenmis ortalik kizlar aman masallah

Slm kızlarr :) gününüz güzel olsun inşallah.. Dün yazamadım çok yağmur ve şimşek vardı Konyada.. elektrikler kesildi geldi geldi gitti boyuna.. Haber vermiştim ben aslında ders çalışıyorum bu sebeple aktif değilim pek diye..Ama daha çok girmeye özen göstertirimm :)) napiyonuz bakalımm nasıl gidiyo hayatt??

bende konya selçukta okudum,konyalıda sayılırım :KK52: sen orlımısın

Kizlar nasilsiniz izninin bitmesine az kaldi giremiyorum pek umarim herşey yolunda, herkes iyidir. Ben bugün anne olacagimi öğrendim çok mutluyum 3 haftalik gebeyim :) Paylaşmak istedim sizlerle :)))

Kizlar nasilsiniz izninin bitmesine az kaldi giremiyorum pek umarim herşey yolunda, herkes iyidir. Ben bugün anne olacagimi öğrendim çok mutluyum 3 haftalik gebeyim :) Paylaşmak istedim sizlerle :)))

Aaa çok sevindim, tebrik ederim :)

Canim tebrik ederim hayirli olsun

X