Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dünkü menüm ;
Sabah; salatalık domates 5yeşil zeytin 2dl.çavdar ekmek
Ara; 3form bisk. Limonlu şekersiz çay
öğle; minik peynirli gözleme (elim kadar) domates salatalık çay(şekersiz)
Ara;türk kahvesi (az şekerli)
Ara; 5-6sıkma kısır 1bardak ayran
Akşam; 1kase yulafkepekli yoğurt
Ara; şekersiz çay
1.5lt su
30dk tempolu yürüyüş
(Kayınvalidemdeydim kızlar ondan biraz ilginç bi menü oldu )

Kızlaaaaarrrrr !!! Öbür takımlara bi göz atim bakalım napiyolar dedimm... atmaz olaydım.. çok dikkat ediyolarr tartı günü diye yarını bekliyolarr.. aman diyim dikkat edelimm.. Yarın tartı günüüüü :)

Kızlaaaaarrrrr !!! Öbür takımlara bi göz atim bakalım napiyolar dedimm... atmaz olaydım.. çok dikkat ediyolarr tartı günü diye yarını bekliyolarr.. aman diyim dikkat edelimm.. Yarın tartı günüüüü :)

Aynen canim dikkat etmek lazim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet yaa bugün bende dikkat ediyorum inşallah iyi olur sonuçlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dukan sağlıklı değil bence.ayrıca takım kurallarına göre yasak zaten.
tamam canım dün diyetisyene gittim dedim ya bu gün verdiklerini gözden geçirdim ben bu diyeti yaparsam kilo alırım yaa :KK1: 1700 kalorilik diyet vermiş bu arada 90.1 kilo çıktım :KK14: doktorda benim iyice kafam karıştı ya :KK53:

dünkü menüm 2 dilim ekmek
1 kk peynir
2 zeytin
1 bardak çay
arada 1 elma
öğle 4 köfte
1 tabak salata
1 bardak ayran
arada çeyrek patatesli gözleme
akşam 5 kaşık ıspanak yemeği
1 dilim ekmek
spor
30 dk yürüyüş
2 litre de su

Kızlar sürekli yazanlar kilo sıralamasına göre.
Simerenyaa : 85.9
Nisse_46 : 85,2
Naneli_şekerim : 79.3
crystallife : 65.7
Sinayropen : 64.2
Turab571 : 62.3 Sosyestetik : 61
leyla5235 : 58.5

Listemizde olan
Sulfirikasitcik (58 kg) ve zeynepcer (61.8 kg)'in sesi çıkmıyor. Bilgisi olan var mı onlarla ilgili? Eşleştirmeyi onları da katarak mı yapalım? Yoksa herkes sürekli iletişim halinde mi olmak ister? onların kiloları yakın zaten, en kötü ihtimal o ikisini eşleştiririz eğer devam ediyorlarsa.

Unuttuğum, kilosunu yanlış yazdığım var mı acaba? Ya da birbiriyle eşleşmek isteyen var mı?

canım benim kiloyu düzelt dün doktorda tartıldım kilom 90.1 çıktı :KK14: yeni tartı alıcam

Bu arada kızlar dikkatimi birşey çekti, çikolatalar üzerinde kalori değerleri kaldırılmış. Artık çikolata yemiyorum kesinlikle.
zaten bayanlar için çok zararlı ama nedense hep bayanlar en çok tüketiyor bu arada kız çocukları fazla tüketirse içindeki kimyasallar kısırlık yapabiliyor aklınızda olsun

selam yarın tartılma günü ben maalesef kendimden umutlu değilim ,bu haftada menülerime dikkat edemedim belki ikili yarışmallarla daha çok gaza gelirim

selam yarın tartılma günü ben maalesef kendimden umutlu değilim ,bu haftada menülerime dikkat edemedim belki ikili yarışmallarla daha çok gaza gelirim

Olsun canim haftaya da oyle yapacagiz, vicdan yapmak bile onemli bence

*** 1. TAKIM 364. ETAP***

Sosyestetik: ( 61.0 / / /% )
Sulfirikasitcik: ( 58.0/ / /% )bildirimde bulunmadı
Simerenyaa: (85.9/ / /% )izne ayrılmak istiyor
crystallife:KK43:65.7/ / /% )
zeynepcer : (61.8/ / / % )
leyla5235: (58.5/ / / % )kullanıcı adı_leila_olarak değişti
Turab571: (62.3 / / /% )
Naneli_şekerim: (79.3/ / /% )
Sinayropen: (64.2/ / /% )
Nisse_46: ( 90.0/ / / % )yeni üye hedef kilosu 65 kilosu 5'e bölündü

1. TAKIM ORTALAMASI%

Kozlar yarin kilo bildirim gunu biliyorsunuz kacamak falan yapmamaya calisalim hep beraber

X