Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlarr bu hafta 64ü görmek istiyorumm dünkü çikolata bozdu moralimi.. öfff umarım görürümm

Canim insallah gorursun dikkat edelim hep beraber cok abartmadiysan bi cikolatadan biseycik olmaz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlaaaar bu hafta evet dikkat edelim. Ekip biraz yoparlasın kendini. Birinci olamasak bile hepimiz kilo verelim azıcık da olsa. Dikkat edersek olur. Hemen yazın yediklerinizi bu bence biraz olsun engeller.

Canim insallah gorursun dikkat edelim hep beraber cok abartmadiysan bi cikolatadan biseycik olmaz

Abartmadım canım ama bişey yemedim çikolata yiyip sora 1haşhaşlı gözleme yedim su da sadece yarım lt..

Kızlaaaar bu hafta evet dikkat edelim. Ekip biraz yoparlasın kendini. Birinci olamasak bile hepimiz kilo verelim azıcık da olsa. Dikkat edersek olur. Hemen yazın yediklerinizi bu bence biraz olsun engeller.

Evett canım katılıyorum dikkat edelimm hep birlikte..

inşaallah canım o günlerde gelir ben 20 yaşına kadar öyleydim ve sürekli tepki alıyordum çevremden ikramlarını geri çeviriyorum diye çok kızıyorlardı sonra elimi verdim kolumu kaptırdım

Öğle yemeğinde peynirli börek vardı, aldım saat 4 gibi çok acıkıyorum yerim diye. Yemeği yiyene kadar iş arkadaşım böreği geri bırakmaya ikna etti beni :) Ben bu kızın sayesinde kilo vereceğim sanırım :) Kendimi de tebrik ediyorum yani, böreğe hiç hayır diyemezdim, çok güzel görünüyordu böyle çıtır çıtır

Canim ben yapmaya calisirim ayrintili bilgi sahibi olursam tabi ki 😉uzun zaman oldu boyle seylerle ugrasmayali ama nasil olsa her gun burdayim

Kızlar ikinizin ismini kaptan yardımcısı olarak bildiriyorum. Kardeş takım olarakta 4. Takım ı bildiricem. Püsküüt karar defterini düzenliyor linkini yazarım buraya.

inşaallah canım o günlerde gelir ben 20 yaşına kadar öyleydim ve sürekli tepki alıyordum çevremden ikramlarını geri çeviriyorum diye çok kızıyorlardı sonra elimi verdim kolumu kaptırdım
elini veren kolunu kaptırıyor bunlara
geçen saat 10 da hiç canım istemezken nezaketen yedim şekerpareyi kadayıfı sırf görümcem ben seviyorum diye almış diye. ben en çok bu istemeden yediklerime birde yemeye değmeyen şeyleri bile sırf atıştırmak için can sıkıntısına yememe kızıyorum.
yemekten başka güzel şeylerde var hayatta

takıma sık sık girelim yoksa motivasyon kayboluyor.

tebrikler bak bende bir muzla geçiştirdim öğlen yemeğimi ama 5 gibi sebzeli makarna pişirip yemeyi planlıyorum. erken bir akşam yemeğinde birazcık makarnadan bişey olmaz değil mi?

Kızlar ikinizin ismini kaptan yardımcısı olarak bildiriyorum. Kardeş takım olarakta 4. Takım ı bildiricem. Püsküüt karar defterini düzenliyor linkini yazarım buraya.

Tamamdır :) Ama ufaktan ne yapacağımızı anlatırsan sevinirim :)

tebrikler bak bende bir muzla geçiştirdim öğlen yemeğimi ama 5 gibi sebzeli makarna pişirip yemeyi planlıyorum. erken bir akşam yemeğinde birazcık makarnadan bişey olmaz değil mi?
ne kadar yiyeceğine bağlı canım :) bence abartılmadığı sürece sorun olmaz makarna, pirinç pilavından iyidir en azından. çok seviyorum ben makarnayı ya, şöyle boool salçalı, maydanozlu spagetti. mmm olsa da yesem

Tamam canim insallah yapmaya calisacagiz

bol yağlı salçalı makarnaya bayılırım yanında yoğurtla
besleyici olsun diye domatesli biberli kaşarlı yapıyorum. Kızım makarna seviyor bu sayede domates biber kaşar yesin diye.
artık tek çeşit yemek hazırlıyorum ; barbunya yanına salata, dolma yanına cacık. bugünde çorba ve sebzeli makarna. ikinci bir yemek ikinci birporsiyon demek. çok acıktım bende saat 5 i bekliyorum

Son düzenleme:

Tamam canim insallah yapmaya calisacagiz

Genel Kuralları biliyosunuz zaten üyeleri takip ediyoruz perşembe bildirim günü liste hazırlıyoruz liste hazır olduğunda paylaşım alanına taşıyoruz. Diğer arkadaşlar kurallara uymazsa uyarıyoruz vs vs. Farklı fikirler gelistirebiliriz 2 li yarışlar olabilir kilosu yakın olanlar arasında yada başka farklı fikirleri degerlendirebiliriz.

Aynen canım, ne kadar çok çeşit varsa o kadar çok yiyor insan. Hepsinin tadına bakayım diye birer kaşık koysan çok çeşit varken bir dünya yemek oluyor. Neyse 1 saatin kalmış makarnaya :)

Slm bi baş ağrısıdır gidiyor bugün sabahtan beri bişey yemedim canım bişey istemiyor suyumda 2ltyi aştı ama sanki hiç su içmemiş gibi susuzum

Aynen canim su yakin kilo muhabbeti bence de cok uygun, oylamaya mi sunsak?

Slm bi baş ağrısıdır gidiyor bugün sabahtan beri bişey yemedim canım bişey istemiyor suyumda 2ltyi aştı ama sanki hiç su içmemiş gibi susuzum

Cok gecmis olsun canim, iyi tarafindan bakalim epey su icmissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…