Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

hahahahaha devede kulak belki ama gitmeyen yapisik kulak
aslinda hedefim 60 ama 58'i görünce ayrilcam burdan, 2 kiloda marj birakiyorum kendime alirsam 60'a kadar cikarim sonra geri inerim diye düsündüm... yapabilirsem sikilmamis olursam 55'ide düsünebilirim tam 10 kilo yani hedef

esra bogazimizi tutsak cidden tam naniklik durum ama yemeyi seviyoruz

sen zayif olunca su gicik arkadasin gibi olursan gelme buraya hahahah bizi sinir eder gidersin
yalniz bak ben burda durcam sen mezun olcan gibi konustum kendimi ömür boyu kilolu görcem galiba

esra gülnihal ablamizin dedigi gibi sen yanlis dua etmissin canim kurtulmak icin kilo versende olurdu ama sen almissin

tamam neslim kizma yarinda en çok kim aldi yarismasi olsun ozaman napalim
hirslandiriyo ama cuma aksamindan sonra etkisi gidiyo pazartesi hirslandirsa ya ne var

sahi nasil gidio protein sen baya memnun kaldin bu isten iyi bari ya

oyyyy gule gule kullan mayonu eskisini bulamaman isabet olmus canim incelmis halinle yeni mayonla yakicaksin ortaligi

---

mutlu simdi istanbulda pis kiz resim yollayip duruyorlar yine kkdan bi arkadasla bulustu ah ulen dertlendim

Son düzenleme:
ağır yavaş çıkayım kızlar.herkese iyi akşamlar..yarın korktuğunuz gibi değil umduğunuz gibi olur inşallah...

ahh kızlarcım yaa karnım bi şiş bi şiş anlatamam bu dolunay benide etkiledi sanırım.. yaa yarını iple çekiyorum 1 hafta içinde kaç kilo vermişim yada inşallah vermişimdir.. 3 lt su içtim o mu şişirdi ki? üff hadi tatlı rüyalar size bende gidiorum

evet gerçekten altın günü gbi 2 gün geçiridim:18:

neyseki bugün toparlamaya çalıştım

9.00
1 elma
2 dilim peynir

11.30
10 erik

14.00
1 kase yoğurt

20.00
yarım patatesle biraz semiz otu
salatası yedim

umuyorum yarın bol eksili gün olur

merhaba arkadaşlar

dün ve bugün yazamadım ,öğrencilerle pikniğe gittik ve güneş beni çok etkilemiş , hemen uyudum ..

bugünde bir akrabamıza kız isteme vardı , eve yeni geldim ...bugün ayran içtim , ah karnım bir şişti anlatamam , bana süt ve ayran hiç yaramıyor . siz neler yaptınız , ne kadar kilo gitti yarını ( aslında bugün oldu ) iple çekiyorum ..ben halen regl olmadım ve karnım kocaman dolaşıyorum ,sinir oldum ya ..salı olacaktı ve bugüne biraz düzelmiş olacaktım halen ses yok ...inşallah yarın biraz da olsa zayıflamış olurum ..yaza ablamın oğlunun ve akrabaların düğünleri var en az 10 kilo gitmesi gerekiyor ..aslında ayda 3 kilo çok değil ama benim vücudum diyet yapıp bırakmaktan artık zor cevap veriyor ..

günaydın kızlar hayırlı cumalar erkenden girdim yola çıkacağım için.. kilom 64.00 yine de idare edr haftalar sonra öpüyorum hepimizini geçen haftaki gibi herkesin eksili günü olur inşallah

günaydın kızlar

başlangıç kilo : 70

geçen hafta : 69.4

bu hafta : 69.0

giden : 400 g

hedef : 58

hepinizi öpüyorum , öğlen uğrarım inş , hayırlı cumalar ..

günaydın hepinize hayırlı cumalar kilo veren herkesi şimdiden kutluyorum,inş.bildirimleri öğlene bırakmazsınız kızlar,sırf sizin için geldim ofise

dünki menüm
sabah
yulaf kepekli tost

öğlen
tavuk
ayran

ara
1 haşlanmış yumurta

buraya kadar gayet güzel ama akşam

akşam
hurma (sayısını bilmiyom)
fıstık,çekirdek,mısır

3 litre su
1,5 saat yürüyüş

dün iyi giden proteini akşam bozdum,ve bu sabahki kilom dünle aynı,hatta geçen hafta cuma ilede aynı yani 73,8 sabitim bu hafta,100 gr a bile razıydım aslında :26::26:

***1.TAKIM 310.ETAP***

T_N ( 73,8 / 73,8 / 0 / 0,00% ) sabit
fitsema ( 75,7 / / / )
garden ( 83,1 / / / )
fefilifa ( 75 / / / )
tatlıkedi ( 64 / / / )
tasan ( 70,4 / / / )
mutluluknerdesinbenibul ( 64,1 / / / )
mlkfth ( 78 / / / )
crystallife ( 66 / / / )
tgdg ( 69,4 / 69 / 0,4 / 0,58% )
mervishnaz ( 64,2 / 64 / 0,2 / 0,31% )

1.TAKIM ORTALAMASI:

çoksevindim tatlımm güneşin denizin tadını bizim için de çıkar iyi tatiller cnm

ben geçen hafta hep öyleydim geçer cnm ama üç ltle şişmen normal zaten

çok az yemişin tatlım sanki günü kurtarmaya çalışmışsınn ama insan böle yapınca haftasonu patlıyor...

spor yapıo msn cnm

günaydn kızlar..

başlangıç kilo : 67.1
geçen hafta : 66.0
bu hafta : 65.9
giden : 100 g
hedef : 58

vere vere 100 grcık vermişim bu benim moralimi bozdu oysaki spora daha çok asılmıştım bu hafta suya daha çok önem vermiştim karnım hala şiş regl zamanım yakınlaşıyo bundan sanırım

günaydın kızlar hepinize güzel cumalar dilerim...

başlangıç: 54.00

geçen cuma: 54.00

şimdi: 53.6

giden: 400 gr

spor: 330 dk

Son düzenleme:
ödemdendir ben 54.4 gördüm çarşamba günü... şimdi 53.6

dünkü menüm

uyanınca filtre kahve

sabah
kkdan ufak peynir
2 dilim ekm
2 siyah zeytin
2 brd çay

öğle
1 kase mercimek çorba
2 ince dilim ekşi mayalı ekmek
3 yk barbunya pilaki

ara
1 muz

akşam
ufak salçalı tabak makarna (bi kepçe falan)
bi ince dilim ekmek (harika kombinn)
6-7 yk yoğurt
bi bardak süt
6-7 tane siyah kuru üzüm

spor
yarım saat yürüyüş

su baya içtim..

günaydın cemaatt
hayırlı cumalar herkeseee
koyverdım gıttı valla bu hafta 84,3üm şuan artık dolunaymıdır ödemmıdır bunyemde dolaşan bu fazlalıgın adı herneyse haftaya onunla gelmıycem karşınıza söz..
bu hafta ortalamayı komple mahvettıgım için hatta takımı dibe çektıgım için üzgünüm kızlarr
yararı olacakmı bılmem ama akşam 60dk yürüyüşüm oldu
artı yemek yemedım
artı aç yattım sonuç bu
ühühühühühü

günaydın kızlar...

yine faranjitten kırılıyorum öksürüyorum nefret ediyorum faranjitten ya antalya deli gibi sıcak resmen hamam gibi bende hastayım terliyorum sabah 8 de üstümü giyindim beni geç aldılar 9.30 da tam 3 kez kıyafet değiştim terden

bugün de deneme üretimi yapcaz gelmez zorunda kaldım püfff varya öksürmekten tıksırmaktan üretime bile çağırmıyorlar pc başında kaldım

önceki gün akşam bir kadın doğumcuya gideyim dedim sonunda eşim o testleri yaptırdı yaptırmasa antepten dönmem diye tehdit ettim :) neyse onun doktoru herşey normal demiş bende bari ben gideyim sorun bende diye çarş akşamı gittim. doktora onun sonuçları gösterdim sorun var doktoru nasıl bakmış başka birine gösterin tedavi görmeli dedi. eh az da olsa sevindim :) birde hastaneye gitmişken acile gittim faranjit için penisilin yaptılar antibiotik verdi.

dün nerdeydim dünde antepte kilo aldım bunu değiştirmem lazım diye kavitasyona başladım. 2 cm incelme oldu karın basen falan filan toplam 9 cm inşallah daha da incelirim.

içerden sesler geliyor ben bir üretime bakayım hastayım diye yatıyorum sanmasınlar geliyorum kızlarr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…