Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1.TAKIM 310.ETAP***

T_N ( 73,8 / 73,8 / 0 / 0,00% ) sabit
fitsema ( 75,7 / 75,5 / 0,2 / 0,26% )
garden ( 83,1 / 84,3 / -1,2 / -1,44% )
fefilifa ( 75 / 75 / 0 / 0,00% ) sabit
tatlıkedi ( 64 / 64,8 / -0,8 / -1,25% )
tasan ( 70,4 / 70,4 / 0 / 0,00% ) sabit
mutluluknerdesinbenibul ( 64,1 / 63,4 / 0,7 / 1,09% )
mlkfth ( 78 / 78,8 / -0,8 / -1,03% )
crystallife ( 66 / 65,9 / 0,1 / 0,15% )
tgdg ( 69,4 / 69 / 0,4 / 0,58% )
mervishnaz ( 64,2 / 64 / 0,2 / 0,31% )

1.TAKIM ORTALAMASI :-0,12%

semada geldiğine göre liste tamam,hemen paylaşıma gidiyorum:KK34:

:KK9: super :KK34:

Arkadaslar ve sayın kaptancigim
Suan hastahaneden bağlanıyorum
Bi kac gündür giremiyorum mazeretimi sunayım; polip çıktı onu aldılar hastanede yattım kilomu bilmiyorum vücudum cok sis izinli mı yazılırım yoksa kilosu sabit mı denir bilmiyorum
Bu bebek mevzusu beni cok gerdi artık bitsin bu sıkıntı bana dua edin Allah bütün bebek isteyenlere acilen ve acilen mubarek günler hürmetine yardım etsin dualarını kabul etsin :KK43:

Arkadaşım çooook geçmiş olsun ..Rabbim bebek isteyen bütün arkadaşlara sağlıklı minişler verir inş..dualarımız sizinle ..

kaptanım iyi tatiller , bol bol eğlen , çok kalorili yemekler yeme , sporu da ihmal etme , :KK52:

ve aramıza çabuk dön ...

ben çıkıyorum artık kızlar:KK55::KK55:kendinize çok çok iyi bakın,yokluğumda çok cozutmayın:KK20::KK20:tabi aynı şekilde bende dikkat edicem:KK34::KK34:

hepinizi çokkk seviyorum ve çokk öpüyorum:KK16::KK16:hoşçakalım:KK43::KK43::KK43:

ben çıkıyorum artık kızlar:KK55::KK55:kendinize çok çok iyi bakın,yokluğumda çok cozutmayın:KK20::KK20:tabi aynı şekilde bende dikkat edicem:KK34::KK34:

hepinizi çokkk seviyorum ve çokk öpüyorum:KK16::KK16:hoşçakalım:KK43::KK43::KK43:

güle güle gidin gelin canim, su andan itibaren zaman cok yavas gecsin insallah sana :KK1:

ödemdendir ben 54.4 gördüm çarşamba günü... şimdi 53.6
oof of :KK43: neyse - ye düşmedim ya buna şükrediyorum..

Arkadaslar ve sayın kaptancigim
Suan hastahaneden bağlanıyorum
Bi kac gündür giremiyorum mazeretimi sunayım; polip çıktı onu aldılar hastanede yattım kilomu bilmiyorum vücudum cok sis izinli mı yazılırım yoksa kilosu sabit mı denir bilmiyorum
Bu bebek mevzusu beni cok gerdi artık bitsin bu sıkıntı bana dua edin Allah bütün bebek isteyenlere acilen ve acilen mubarek günler hürmetine yardım etsin dualarını kabul etsin :KK43:
çok geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun :KK43:

Melek hosgeldin canim... dolunaydir dolunay :KK1: hepimiz fenalardayiz bu hafta... Ama haftaya hedef birincilik olmali !
-

aahh dolunay ah yaktın bizi :) evett kızlar inşallahh haftaya 1. olmalıyız kaptanımıza da süpriz yapalım.. haftaya 64.900 hedefliyorum inşallahh vercemm..

***1.TAKIM 310.ETAP***

fitsema ( 75,7 / / / )

1.TAKIM ORTALAMASI:

LİSTENİN SON HALİ ÇİĞDEMCİM,BU ARADA HAFTAYA BENİ KİLO BİLDİRMEDİ OLARAK YAZABİLİRSİN CANIM,BU ARADA LAPTOPUDA GÖTÜRÜCEM,EĞER VAKTİM OLURSA HAFTAİÇİ GİRERİM,ZATEN AKLIM SİZDE KALIR:KK1:

umarım haftaya daha iyi oluruz nesli ablacım :)

Bizde seni çoook çok seviyoz :) hayırlı yolculuklar neslihan abla :) bool bol eğlenn güneşlen ve yüzz :)

dünkü menüm;
sbh;
1 dlm çvdr ekm.
5 zeytin
domates 2 dilim peynr
tek şekerli 1 çay

ara;
1 avuc fındık
2 şekerli kahve

öğle;
ton balıklı yeşil salata

ara;
1 bardak ayran

akşam;
1 kase yoğurt ç.
4 dilim peynirli börek :KK43:
salata

ara;
ayran

3 lt su
spor yok :KK43:

selam kızlar ben 8. takımdan geliyorum bu hafta kilo aldımda bu benim cezam:26:
geçen hafta.61.1
bu hafta:61.8
kilo durumumda yukarıdaki gibi
ben bu hafta dışardan yedim genelde ve fast food tarzı yedim o yüzden bu durumdayım malesef
sporda yapmayınca cezayı aldım utanıyorum diyorsunuzdur diyette olan kişi fast food yermi diye
haklısınız işte siz sakın yemeyin ve sporunuzu düzenli bir şekilde yapın ve benim düştüğüm hataya düşmeyinn
hepinize sabır ve irade diliyorum hoşcakalınnn

selam kızlar ben 8. takımdan geliyorum bu hafta kilo aldımda bu benim cezam:26:
geçen hafta.61.1
bu hafta:61.8
kilo durumumda yukarıdaki gibi
ben bu hafta dışardan yedim genelde ve fast food tarzı yedim o yüzden bu durumdayım malesef
sporda yapmayınca cezayı aldım utanıyorum diyorsunuzdur diyette olan kişi fast food yermi diye
haklısınız işte siz sakın yemeyin ve sporunuzu düzenli bir şekilde yapın ve benim düştüğüm hataya düşmeyinn
hepinize sabır ve irade diliyorum hoşcakalınnn

geçmişe mazi gelecege niyazi arkadaşımm:)
boşver önümzdekı maçlara bakalımmm:)

ay bendemı takımları dolansam acaba tek tek
bır haftada 1kılo 200 gr almış bir oburix olarak kendımı ifşamı etsem
yada en ıyısı gidip kılo alma takımına ayy siz hala yerınızdemı sayıyosunuz bakınnn ben bi haftada bukadar kılo aldım nanikkkk mi yapsam karar vermedım:KK53::KK53::KK53:

neyse feci bi gündü urayamadım cok fazla,geldım sımdı kımler var kımler yok bakımmm:)

günaydın kızlar...

yine faranjitten kırılıyorum öksürüyorum nefret ediyorum faranjitten ya antalya deli gibi sıcak resmen hamam gibi bende hastayım terliyorum sabah 8 de üstümü giyindim beni geç aldılar 9.30 da tam 3 kez kıyafet değiştim terden :KK43:

bugün de deneme üretimi yapcaz gelmez zorunda kaldım püfff varya öksürmekten tıksırmaktan üretime bile çağırmıyorlar pc başında kaldım :KK43:

önceki gün akşam bir kadın doğumcuya gideyim dedim sonunda eşim o testleri yaptırdı yaptırmasa antepten dönmem diye tehdit ettim :) neyse onun doktoru herşey normal demiş bende bari ben gideyim sorun bende diye çarş akşamı gittim. doktora onun sonuçları gösterdim sorun var doktoru nasıl bakmış başka birine gösterin tedavi görmeli dedi. eh az da olsa sevindim :) birde hastaneye gitmişken acile gittim faranjit için penisilin yaptılar antibiotik verdi.:KK43:

dün nerdeydim dünde antepte kilo aldım bunu değiştirmem lazım diye kavitasyona başladım. 2 cm incelme oldu karın basen falan filan toplam 9 cm inşallah daha da incelirim.

içerden sesler geliyor ben bir üretime bakayım hastayım diye yatıyorum sanmasınlar geliyorum kızlarr...
geçmiş olsun cnm

***1.TAKIM 310.ETAP***

fitsema ( 75,7 / / / )

1.TAKIM ORTALAMASI:

LİSTENİN SON HALİ ÇİĞDEMCİM,BU ARADA HAFTAYA BENİ KİLO BİLDİRMEDİ OLARAK YAZABİLİRSİN CANIM,BU ARADA LAPTOPUDA GÖTÜRÜCEM,EĞER VAKTİM OLURSA HAFTAİÇİ GİRERİM,ZATEN AKLIM SİZDE KALIR:KK1:
ben niye yokum?? saf saf bildirimde bulunuyorum da :KK5:

Olala; canim nesli unuttu heralde seni listeye almayi :26: eger sorun olmazsa sen paylasimlarini haftayada full devam ettir sonraki hafta için nesli alicaktir senide listeye :26:

nice15; 700gr artida diye kendini cezalandirmis biz napak bilmiyorum :KK52:

Ben full yedim bgnde, dikkat edecegim yerde. bide spor yapmadim :KK19:
aslinda bilerek spor yapmadim ve full yedim.. vücudu $okladim kendimce :KK22: haftaya geri baslayinca insallah ise yarar bu $ok, yoksa ben ona bi $ok yapicam 150 kilo olup oturcak :KK53:

Ögleden sonra 2 saat boyunca elektrik ve internetimiz kesikti gelemedim, bi Allahin kuluda demediki eve gidin bgn cuma :KK19:
bende yayilip kitap okudum is yerinde :KK1:

esra haftasonu çok kacirmayak bacim, pazartesi artida gelene ceza verelim kendimizce olur mu :KK1: yoksa yer dururum ben yarin ve pazar :KK53:

Arkadaşlar nasılsınız , hafta sonu kimsecikler uğramamış ..

kaptanım tatilin nasıl gidiyor , denizin tadını çıkar :KK52:

sizler nasılsınız , ben yoğun ve yorgun bir hafta sonu geçirdim , gerçekten gözlerimi açamıyorum .

2 gün okulda seminer vardı , akşam başka bir program , gece doğum günü , bir de uykum kaçtı gece 4 te uyudum ancak ..

gündüz baş ağrısı çoktu ..neyse yarın neler yaptığımı yazarım , hepinize iyi hafta sonları ...

selam kızlarr..
bendeki şişkinlik hala devam eder.. su içince dahada şişiyo karnım :KK43: nooldu bilmiyorum dün 2 saat yürüyüş bugün 1 saat yürüyüş var ama genede bişeye yaramadı.. bu yüzden tartıyı görmek istemiyorum hiç yarın eşim işe gidince platese yüklenicem sabah erkenden ve bol su içccem aç karınla yoksa geçmicek.. :KK43:
kimseler gelmemiş benimde aklım burdaydı 2 gündür giremedim neler konuştunuz acep diye..
sevgiler KK nın şeker kızlarıı :)

Günaydin kizlar, mutlu bol eksili bi hafta olurda kaptanimizi sevindiririz insallah :KK16::KK16::KK16:

Haftasonum yine bol hareketli geçti, dünde en az bi buçuk saatlik yüzmem var ama 1 saat sayicam dinlenmeleri cikarinca...

63'ü bu hafta ya görücem ya görücem... Hadi kizlar hep beraber gaza gelelim pazartesinden :KK34:

--
Sehercim siskinliginden cok sikayetcisin bi doktora görün istersen :26:

X