Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydin kizlar.. Hayirli cumalar

Esram yalniz degilsin takimi dibe cekmede...
Neyseki dün sabah 65.6ydim bu sabah yine 64.8'i gördüm..
Dün az yedim aç yattim ama cisss seyler yedim. Tuzlu yemedim ama bu tuz bende cok fark yaratiyor
Neyse kilo bildirimim: 64.8

Mutlu'da mesaj atti o da 63.4 müs.

Sporda son durum:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N450
2spirochet-
3fitsema210
4garden60
5fefilifa-
6tatlikedi195
7mutlu-
8mervishnaz-
9crystallife240
10tasan-
11Olala330

Kilo verenleri tebrik ediyorum Neslim sende yine spor birincisisin

hanimiş güzellerrrrr :)
fıstıklar yafrular!
hepinize hayırlı cumalar.
özledim siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
kızlar vallahi bana kızmayın bu hafta kendimi toparlamaya çalıştım hatta spor da yapıyorum iki gündür 2 saat oldu toplamda amma
nedense baskülüm kafayı yedi beni 78,8 gösterdi. dün regl oldum ondan olabilir mi ki yafrular?

Arkadaslar ve sayın kaptancigim
Suan hastahaneden bağlanıyorum
Bi kac gündür giremiyorum mazeretimi sunayım; polip çıktı onu aldılar hastanede yattım kilomu bilmiyorum vücudum cok sis izinli mı yazılırım yoksa kilosu sabit mı denir bilmiyorum
Bu bebek mevzusu beni cok gerdi artık bitsin bu sıkıntı bana dua edin Allah bütün bebek isteyenlere acilen ve acilen mubarek günler hürmetine yardım etsin dualarını kabul etsin

Melek hosgeldin canim... dolunaydir dolunay hepimiz fenalardayiz bu hafta... Ama haftaya hedef birincilik olmali !

Elif geçmis olsun canim, Rabbim en kisa zamanda gönlünüze göre verir insallah ! Amin diyorum duanada Rabbim aratmasin

--

Neslim bi sorum var :26: sen simdi haftaya cuma yoksun dimi :26:
Cuma Zayiflama Yarismasi Sonuç Listeleri grubuna ne yaziyorsun tam olarak :26: Bi baktim senin geçmis paylasimlarinada gözüm korktu ben sadece sonucu kopyala yapistir saniyodum

canımın içi geçmişler olsun. nasılsın şimdi iyi misin peki?
umarım tez vakitte sen de ben de bebişlerimize kavuşuruz bi tanem.
kendine iyi bak ve stres yapmamaya çalış. sakinlik dinginlik ve iyi enerji bebiş sahibi olmak da çok etkili diye düşünüyorum.
billiyorsun biz de çalışıyoruz ...

slm canım hoşbulduk. nedir bu dolanay anlamadım her yerde yazıyo?

ahh dolunay ayy dolandın ayagımıza bu haftaaa
melegım hosgeldın canımmm
elıfcım gecmıs olsunnn moralını yüksek tut canım gerilme kendıne gerdikçe dahada stres oluyosun,akışına bırakmak lazım..

bebek ısteyen arkadaşlara bişi sorcam,evlılıgınızın oturduguna emın olarakmı bebek ıstıyosunuz yada oturdugunu mu düşünüyosunuz
ben cesaret edemıyorum daha ya,ya bişi olursa ayrılırsam diye bebek olayına hala gözlerimi fal taşı gibi açarak bakıyorum işte böyle

slm canım hoşbulduk. nedir bu dolanay anlamadım her yerde yazıyo?

Alinti yapiyorum canim:

Ay, Sondördün döneminde; Dolunaydaki görkemli yusyuvarlak görüntüsünden yavaş yavaş küçülme sürecine girer. Bu dönem tüm fazlalıklardan arınma, temizlenme, boşaltma ve verme sürecidir. Detoks uygulamalar, Lenf Drenaj Uygulamalarının en güzel netice alabileceği bir dönemdir. Zayıflamak, ödemlerden kurtulmak ve kendimizi daha hafif hissetmek için en güzel dönem. Tabii ki, bu Dolunayı nasıl geçirdiğimize bağlı, eğer Dolunay da beslenmemize dikkat etmediysek, alkollü içecxekler, ödem yapan ve kilo almamızı tetkleyici beslenmeyi tercih etmişsek, kilo vermemiz kolay olmaz.

Canim heralde zaman geciyor artik etraf senden bebek bekliyor sende bi heves içine giriyorsun artik...
Cünkü evlilik hiç bir zaman oturmaz ki yani benim gözümde bugün yarina göre daha cahilim, hergün yeni bisey ögreniyoruz hergün yeni bi davranis sergiliyoruz.

Yada evliligin oturmasi nasil olur bilmiyorum ben :26:

hoşbuldum canım. sağolasın. canım ben artık 3,5 yıllık evliyim. eşimle gezdim tozdum eğlendim yedim içtim hatta şiştim ve vermeye çalışıyorum biliyorsun :)))) artık ailemizin genişlemesine karar verdik. enerjimizi sadece kendimiz için değil, ortak malzememiz olan bebeğimiz için harcamaya, ona bir hayat sunmaya karar verdik. çünkü birbirimizi çok seviyoruz ve birbirimizle dalaşıyoruz. iyisi mi ortak malzeme kullanıp bi tane enik yapalım onla uğraşalım dedik :)))
bi süre sonra sen de bunun eksikliğini hissedeceksin. biz bu yıl çok istiyoruz artık canım. çalışıyoruz bakalım. Rabbim hayırlısını versin herkes içn.

meleğim hoşgeldin canım,msjımı aldınmı:26::26:
reglde olmuşsun,haftaiçi msjlarına baktım biraz heyecan yaptın sanırım,inş.Rabbim hiçbirimizi bebek konusunda çok bekletmez
artıda reglden yada dolunaydandır üzülme

elifim geçmiş olsun canımbiliyosun bendede polip çıkmıştı geçen ay aldılar,10 dakikalık bişeydi ben hiç yatmadım,günlük hayatıma devam ettimnasıl gerildiğini çok iyi anlıyorum,güya benimde dün rahim filmi çektirmem lazım ama erteledim en azından tatilimi ağız tadıyla yapayım istiyorum dualarına bütün kalbimle amin diyorum

şimdi tatlım,listemizi oluşturduktan sonra paylaşım alanına gidiyosun,en son paylaşım yapan kimse ondan alıntı yapıyosun ve bizim listeyi en başa kopyalıyosun,renkleri aynı olucak şekilde,sonra msjın başındaki ve sonundaki[oute] yazan yerleri silip cevapla yapıyosun,istersen önce bi önizleme yapıp kontrol et

bide 2.takımdan akrep arkadaşımız var ondan yardım isteyebilirsin bu konuda,2.takım bizim kardeş takımımız,ben senden akrebe rica edicem bu konuda

tmm canim anladim tahmin etmistim bu alinti islerini

yaparim insallah olmadi akreb arkadasimiza sorarim

tmm canim anladim tahmin etmistim bu alinti islerini

yaparim insallah olmadi akreb arkadasimiza sorarim

çiğdemcim ben akrep e maj attım,daha cevap gelmedi ama eminim hertürlü yardımı yapacağından,takıldığın herşeyi sorabilirsin,ve listeyide mutlaka ona kontrol ettir canım

listede hazır gibi bi tek sema kaldı:26::26:ben yarım saate çıkıcam eğer gelmezse mecburen kg bildirmedi olarak yazıcam

bende burdan paralel yapmistim elif ve sema kaldi, elife ne yazdin canim sabit mi ?

tamam cok tesekkür ederim gelince görür nasilsa akrepte :)
istersen birak bu haftakinide yapim, sen bilirsin canim :26:

bende burdan paralel yapmistim elif ve sema kaldi, elife ne yazdin canim sabit mi ?

tamam cok tesekkür ederim gelince görür nasilsa akrepte :)
istersen birak bu haftakinide yapim, sen bilirsin canim :26:

elifi sabit yazdım canım valla aslında çok iyi olur çiğdemcim,bakalım 1 e kadar burdayım eğer listeyi paylaşamazsan sen yaparsın canım,tekrar çokkk teşekkür ederim,bu arada eda şu ara listede değil,sende bana yardımcı oluyosun kaptan yardımcısını değiştirelim tatlıkedi olarak ne dersin
Bu arada neslihancim iyi tatiller, çok çok iyi vakit gecirin insallah
keyfiniz, neseniz bol olsun

canımın içi çok çokkk teşekkür ederim

***1.TAKIM 310.ETAP***

T_N ( 73,8 / 73,8 / 0 / 0,00% ) sabit
fitsema ( 75,7 / / / )
garden ( 83,1 / 84,3 / -1,2 / -1,44% )
fefilifa ( 75 / 75 / 0 / 0,00% ) sabit
tatlıkedi ( 64 / 64,8 / -0,8 / -1,25% )
tasan ( 70,4 / 70,4 / 0 / 0,00% ) sabit
mutluluknerdesinbenibul ( 64,1 / 63,4 / 0,7 / 1,09% )
mlkfth ( 78 / 78,8 / -0,8 / -1,03% )
crystallife ( 66 / 65,9 / 0,1 / 0,15% )
tgdg ( 69,4 / 69 / 0,4 / 0,58% )
mervishnaz ( 64,2 / 64 / 0,2 / 0,31% )

1.TAKIM ORTALAMASI:

LİSTENİN SON HALİ ÇİĞDEMCİM,BU ARADA HAFTAYA BENİ KİLO BİLDİRMEDİ OLARAK YAZABİLİRSİN CANIM,BU ARADA LAPTOPUDA GÖTÜRÜCEM,EĞER VAKTİM OLURSA HAFTAİÇİ GİRERİM,ZATEN AKLIM SİZDE KALIR

slmm hayırlı cumalar canlarım... özur bıraz gec kaldım neslım kilom 75.5 canım reglı haftası malum

Evet eda bende de listede yok canim. Farketmez degistirme istersen iki hafta için degmez. Sonra geri gelceksin insallah

Rica ederim canim ya seve seve nasilsa buralardayiz o kadarda yardimimiz olsun

tamam anlastikta kilo bildirmeyince ortalama hesaplanmio ozaman nolcak

***1.TAKIM 310.ETAP***

T_N ( 73,8 / 73,8 / 0 / 0,00% ) sabit
fitsema ( 75,7 / 75,5 / 0,2 / 0,26% )
garden ( 83,1 / 84,3 / -1,2 / -1,44% )
fefilifa ( 75 / 75 / 0 / 0,00% ) sabit
tatlıkedi ( 64 / 64,8 / -0,8 / -1,25% )
tasan ( 70,4 / 70,4 / 0 / 0,00% ) sabit
mutluluknerdesinbenibul ( 64,1 / 63,4 / 0,7 / 1,09% )
mlkfth ( 78 / 78,8 / -0,8 / -1,03% )
crystallife ( 66 / 65,9 / 0,1 / 0,15% )
tgdg ( 69,4 / 69 / 0,4 / 0,58% )
mervishnaz ( 64,2 / 64 / 0,2 / 0,31% )

1.TAKIM ORTALAMASI :-0,12%

semada geldiğine göre liste tamam,hemen paylaşıma gidiyorum

çiğdemcim kilo bildirmedi olduğunda listeye aynı kilosunu yazıyosun canım,bu durum sabit olduğunda izinli olduğundada geçerli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…