Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben yedimde arti ciktim hadi ben hakettim ama sen yememissinde
nesli dolunay diyor olabilir mi ki cidden ya ben kendi açimdan sanmiorum beni tursu halletti neslim yarin bildirim yapmayalim cok utaniyorum

abartmam kuzum tamam :2:
ama cidden yarin fena artida olacagim bildirim yapmasam :26:
pis dolunay

benım bu hafta hiç sporumda yokkk,gecen cumada yapmamıstım zaten haftasonu ankaradaydım bu haftada reglym dıye yapmadım saldım
bı bu akşam yürürüm ama olsun olsun 60dk olsun
takımca iznemı ayrılsak ne yapsakk..:)
bide bu ebru şallının 21 gün pilates dvdsi varmış acep diyorum alıp yapsammı pilatesi hiç denemedım
bu arada yarın ben tüm ortalamayı alt üst edıcem sanırımmm öğlen yedimm kızlarr(

selam kızlar 1 haftadır hastayım böbrek taşı düşürdüm ve idrar yolu enfeksiyonu geçirdim. öldüm öldüm ne kadar zormuş bide üstüne regl oldum neyse biraz daha iyiyim geçmişi okuyamadım herkes iyidir inşallah

nesli ben geçen sene ramazan bayramında gittim didim çok güzel bir yer özellikle denizi ben yüzme bilmiyorum denizi çok derin değil ve çok güzel

bu gün ne yedim

sabah;kızımın kermesi vardı okulda hep hamur işi vardı bende hamur işi yememek için 6 tane yaprak sarma yedim

ara:1 tane bitter çikolata 120 kaloriydi

öğlen;çorba ve ıspanak kavurma

ara:elma

akşam :salata ve yoğurt

şu form bisküviyi special kyı çıkarın hayatınızdan kızlar o bisküvilerin adı form yani aynı kaloriye bari daha lezzetli şeyler yiyin daha iyi en azından daha sağlıklı olur.. special k yerine mesela diada kurumeyvalı yulaf ezmesi falan var onu tercih edebilirsiniz.. azmini takdir ediyorum tatlım yanlış anlama sakınn

adına çok üzüldüm cnm nası yorulup hırpalandığını tahmin edebiliyorum bir de üstüne üzülmüşsündür.. yangına körükle gitmem istemiyorum, benzeri davranışla çok karşılaştım, ben de artık aldığım kadar veriyorum.. bunun başka yolu yok..

sadece bencillik

bravo cnm, göbek olayı öle gerçekten.. ama kilolar gittiğinde sıkı olması için karın hareketi yapmanı tavsiye ederim kesinlikle sonradan çokk faydasını görürsün

ödem vardır benimki bu sabah gitmiş sekizyüz gra yakın çok sinir oluyor.. bi de bende ödem ve şişkinlik bi arada geliuyr

niye gitmesinmiş tabi ki de gider bilmişlik yapmış hocan ben dört beş sene önce altı ay karın çalışmıştım diyet yapmadan zerre gitmemişti... sadece karın kaslarım çok güçlenmişti ama üstteki yağlar yerindeydi.. pilates on numara bence.. eskiden yapıodum artık yapmıyorum ama etkisi kaldı vücudum çok daha sıkı duruşum daha düzgün pilates öncesine göre..

geçmiş olsun cnm

dünkü menüm

uyanınca filtre kahve

kahvaltı
kkdan ufak peynir
2 dilim ekmek
3 zeytin
2 brd çay

öğle
domates salatalık
yarma salatası 3-4 y.k
1 ufak kase yoğurt
(yemek yine kötüydü...)

ara
2 ç.k fistık ezmesi
2 ç.k reçel
1 dilim ekmek
2 brd çay

akşam
(yine çok fena oldum şekerim düştü sanırım işin kötüsü yiyince de düzelmiyor..)
yağda 2 yumurta
3 dilim sucuk
2dilim ekmek
1 bardak süt
100 gr dondurma
5 fındık...

kesme şeker sayısı toplamda beş..

spor
yarım saat yürüyüş

su da içtim bol bol..

iyi akşamlar kızlar ben kaçıyorum pek gelen giden olmadı zeten güzel akşamlar diliyorum..

Aksam erken cikicam diye haldur huldur islere gömülmüsüm ugrayamadim buraya pek...
nesli durum vahim napcaz yarin döküldük valla, takim olarak kaldiramadik son iki haftaki basarilari

ama ben yarindan itibaren geri kendimi zora sokuyorum yeter yaa ilerlemem lazim cidden bu 63'te bi sorun var kendini göstermicek
kendi adima haftaya 63.9'u görecegim diyerek hedef koyuyorum (bu cümleyi en az 5 kere kurdum heralde hiç gerçeklestiremedim ama yapicam insallah )

allahım 83ten kurtulayım dıyodum bende ters teptı 84 oldum yine uff yaaa:)hatta farkındaysan gr kısmını söylemıyorum yuvarlıyorum:)

kuzum senın hedef 60 mı??
5 kılo fazlam olsa bırak zayıflama topıgınde çabalamayı
nanikk yapar giderdim:)
kılo fazla olunca tabı 5 kılo devede kulak kalıyo bana:)
hehehe ben zayıf olunca cok uyuz bişey olcam kesın çokkk

herkes çıkmış..ben geldiimm

hasta olduğunu söylediğinde gerçekten hasta olduğunu anlaması zaman alır..erkekler böyle gülümvakti var daha..
bir de ben şu duayı sık söylerim" yarabbi senden başkasına muhtac etme"...amin

geçmiş olsun canım..taş sancısı doğum sancısı gibidir derler..

ne diye dua etmişsin "Alllahım 83 ten kurtulayım " diye..dua kabul olmuş..84 olmuşsun..bir de 80 olayım de bakem nolcek
sen çok tatlısın yaa

aaaduymamış olayım kuzu,ne yapalım illa eskide oluncamı bildirim yapcezbu haftada artıda olursun ama bu seni hırslandırır haftaya eksiye geçersin

yürün tabi zararın neresinden dönersen kardır
esram plates ilk başlarda çok sıkıcı,şu nefes al ver hala beceremiyorum,ve aslında işin sırrıda orda,ama zamanla yaptıkça ve faydasını gördükçe seviyosunbu 21 gün dvd side çok popüler şu anda,bence dene faydası olur zararı olmaz

izin konusunuda duymamış olayım,takımca şişip dönmeye hiç niyetim yok

özlemcim çokk geçmiş olsunahh bilirim o ağrıları,neyseki geçmiş,bol su içmeyi ihmal etme canım
nesli ben geçen sene ramazan bayramında gittim didim çok güzel bir yer özellikle denizi ben yüzme bilmiyorum denizi çok derin değil ve çok güzel
yaa bende yüzme bilmiyorum iyimi

elifcim karın hareketi bana en sıkıcı gelen şey ama dediğin gibi ona ağırlık vermem gerek,sorunlu bölgem göbek ve miğde

hocanın tuzu kuru tabi,hatun incecik ve çok fit
kızlar aşırı sinirliyim neden sormayın

sebebi her neyse umarım geçmiştir

ayy çiğdemim sen 63,ben 73,esra 83 nedir bu 3 lerden çektiğimiz

bende artıda değilim ama eksidede değilim,bakalım tek umudum bugünki protein günümgeçen hafta 700 gr birden gitmişti,bu haftada giderse ala

çarşıya çıkp son eksiklerimide aldım,akşamda ağdaya gidicem,yarında kaşları aldırdıkmı tatil için hazırım artıkk

yaa bu arada kızlar ben geçen sene aldığım mayomu bi türlü bulamadım,akşam ara tara, sanki yer yarıldı içine girdi yok ta yokacaba eve hırsız girdide mayomumu çaldı
gerçi çokta beğenerek almamıştım,siyah düz sade bişeydi,elbise modelinden,malum geçen sene onu giydiğimde 88 dim,neyse çıkmışken buda bahane oldu kendime mayoda aldım,çokta hoşuma gittiaynadaki beni beğendim

ben nöbetçiyim bugün.6 ya kadar burdayımherkes gitti..bisürü cihazla kendim çalıp kendim söylüyom

bilgisayarım kafayı yedi galiba alıntı yapamadım geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim

yarından bende pek umutlu değilim regl olum bayağı bi şiş hissediyorum kendimi hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…