1 ayda 8 kilo verdim

cnm bnm bildiğim ılık suyun içine biraz elma sirkesi biraz bal ve birkaç damla limon koyuyorsun.sabah kahvaltıdan birkaç saat önce içiyorsun..

yaa bu arada veveya spor olarak ne yapıyorsun..biliyorsun bnm hastalığımdan dolayı spor yapmam yasak.yaa nefes egzersizleri var kilo verdiren..onlardan bildiğiniz varsa yazar mısınz:Saruboceq:zayıflıcam derken buruşuk sarkmış bi kız olmak istemem:teytey:

cnm ben ılık suyun içerisine sdc 1 kaşık elma sirkesi koyarak içiyorum.Bide sandaloz sakızı die bi bölüm var işte sandaloz sakızı aldım aktardan onu çiğneyip arkasından sirkeli suyu içiyiorum.
Canım meyve olarak da sınırsız yemiyorum tabiki. Muz olabildiğince az yiyorum mesela. Günde 1 adet elma 1 porsiyon badem ve bi kivi yiyorum mslaa.tabi hergün farklı meyve tüketmeye çalışıyorum.İnş verirsin cnm kilolaralını sende. BEnde 76 dan düştüm 67ye.Hop die olmadı tabikaydirigubbakcemile3

Canım inan ben nefes egzersizleri hakkında bir bilgim yok.Hatta mekik çekerken falan doğru nefes çok önemliymiş.Netten bulabilirsin cnm belki araştır bence.Ben kondisyon hareketleri ile çalışıyorum bide mekik ve bacak haraketleri yapıyorum cnm.

dün okuldan gelirken kendime incir ve günkurusu aldım.Bu hafta sınav haftam ve karnım dvmlı acıkıyor.Sürekli yemek için bişiler aranıyorum.Hem kayısı sindirimi de rahatlattığı için çook faydalı.TAbi ondanda sınırlı yiyorum.Ama kızlar acaba bu fındık ceviz türü kuruyemişlerin diyete bi zararı var mı acaba?

yok canım bilakis doktorum bana hep önerirdi kuruyemişi..ama bir avuçtan fazlası yasak:)bi de en fazla kalori bademde var bildiğim kadarıyla..en sağlıklısı fındık sonra da ceviz..günkurusunu ben de yiyorum karaciğere çok faydalıymış

canım çok saol cvp için gerçekten içim rahatladıŞeniz ama badem de almıştım ondanda 1 avuç yedim oooof.Haftaya prş gününe kadarne dondurma ne tatlı hiçbişi yemicem ama çok zor dayanıyoruumklava:

en son yazdığıma baktım da bademden 1 avuç yemişim yazmışım.Keşke o yazı o şekilde doğru kalsaydı.Çünkü dün sınav stresinden çook fazla kabuklu badem yedim ve midem bulandı çok feci. Bide spora inemedim yani yağlar olduğu gibi kaldı vücutta cnm da çook sıkıldı.Bu aralar 5 gün dayanamıyorum böle bi kaçamak yapmadan.Acaba iradem mi zayıfladı yaaa

cnm 1 ayda 8 kilo ne güzel ya ben 15 gündür az yiyorum spor yapıorum ama gide gide 2.5-3 kilo gtti ya.ne yesem bilemiyorum.off.sırf sıvı mı beslensem napsam..ayhh neyse =)

cnm 1 ayda 8 kilo ne güzel ya ben 15 gündür az yiyorum spor yapıorum ama gide gide 2.5-3 kilo gtti ya.ne yesem bilemiyorum.off.sırf sıvı mı beslensem napsam..ayhh neyse =)

Cnm 15 günde 3 kilo gittiyse 1 ayda da 6 gider e fena mı:icecream: Yani daha sen yolun başındasın.BEn de diyete başlarken aman hemen kurtulayım bu yağlardan düşüncesiyle başlamadım ilk defa. Kararlıyıdm ve azimli yavaş yavaaaaş ta olsa bu kilolar gidicek diye karar verdim.Bizim sınıfta herkes incecik o kadar üzülüyodum ki:1no2: Ama dediğim gibi bu defa kararlıyım olacak

ben de hiç olmadığım kadar kararlıyım bu sefer.ciddi ciddi her akşam yürüyüş yapıorum arkla sırnaşık şey ama pek de diyete sadık kaldığım söylenemez.ki ztn diyet demek doğru olmaz pek.az yemeye çalışıorum.umarım bi 3 kilo daha gider ayın sonuna kadar fisfisfis saol cnm Şeniz

arkadaslar bende yuruyusle kılo vermek ıstıyorum.bunun yanında haftada 3 gun 1.30 saat spor,sabah ve akşamları 1 er saat yuruyus yapıyorum.bırde bol su ıcıyorum.bırde gun ıcınde yedıklerıme dıkkat ederek aksam 6 dan sonra bısey yemıyorum.bırde bıtkı karısımını okudum forumdan zayıflamak ıcın bunu uygulucam cay gıbı... sızce bu yontemlerle 1 ayda kac kılo verırım

Hadi hayırlısı olsun.Bünyeni araştır zaten diyette olduğunu bile farketmiceksin bir süre sonra. Arada kaçamak da yap ama hergüm hergün midenio zararlı yiyeceklerle doldurma. Ödüller diyetin uzunömürlü olmasını sağlıyor ve yediğin herşey daha değerli oluyor o zaman.:icecream:

evt cnm alıştım gibi sanki.pek yiyemiyorum artık.sdc arkadaşlarla olduğumda yiyorum ama onu bile bitiremediğim zamanlar oluyo.haftaya tkrar sıkı tutmaya başlıcam.pztsnden itibaren yani ztn ne kaldı şunun şurasında gamyoncuiremsu

Bayaa yoğun bir diyet programı gibi görünüyor.Valla cnm ben bunların yarısını yaptığım halde 8 kilo verdim bi ayda.Tabi senin kilona da bağlı gidicek olan kilo. Ama bu kadar yoğun egzersizlerden umarım sıkılmazsın cnm.NE zaman tartılcaksın? bize verdiğin kilolarıda yazarsan sevinirim.
Ben de yürüyüsle bundan önce bayaa kilo vermiştim ama şimdi egzersiz yapıyorum daha etkili oldukaydirigubbakcemile2

evet yaz geldi nerdeyse Ben de temmuza kadar 58 olmayı planıyorum ama sanki biraz zor. Şimdi 67 yim.Geçen hafta prş tartılmıştım gerçi. haftaya çarşamba tekrar tartılıp yazıcam burada.Bu arada bol bol kızlar unutmayın bide yeşil :dance:çaaaaaaaay

sabah kahvaltılarımı çok seviyorum. Maydonoz, beyaz peynir, domates,zeytin,kepekli ekmek ve yeşil çay.
Ama akşama doğru cnm devamlı fast food tatlı istiyor Nefsimi kontrol etmek zor oluyor.Haftaiçi hergün farklı yemek yiyorum. Nohut tavuk mercimek pırasa bzn ıspmanak.:Hafta sonlarıda 2 gün de kepekli makarna yanına boool yeşillik

arkadaslar ben 1.62 boyunda 66 kg ım. 3 gundur sabah ve aksam olmak uzere )= 4 sabah 4 aksam ) toplam 8km yuruyorum.(yaklasık 2 saat) onun dısında haftada 3 gun 1.5 saat spor yapıyorum.eskı kıloma donmek ıstıyorum.sızce basarırmıyım :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…